Το ξέρατε ότι uzumaki σημαίνει ανεμοστρόβιλος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Which Greek God/Goddess Are j00?
jhetfield18
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 9:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 68 Τόπος: Hrakleio,Kritis Τώρα Βλέπω: Bleach,Naruto Shippuuden,Hayate no Gotoku,Ladies vs Butlers,Durarara
Me prolaves re puppetmaster!!!
Apollo




You are Apollo! Apollo was the god of prophesy, music and healing.He is famous for his skill with the lyre, and that he was responsible for the downfall of Achilles, a great hero during the Trojan War.

I megaluteri pswnara eftase.Thaumaste meeeee i niwste tin orgi mou oso tha paizw me tis thaumasies mou ikanotites tin sumfwnia tou Kakofonix!!!!!!!! Cool


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jhetfield18 στις Παρ Ιαν 11, 2008 9:26 pm, 1 φορά

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 12:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
You are Ares! ares was the god of war.He was known for his fiery temper.He was very handsome, which made Aphrodite, goddess of love and beauty and wife of Hephaestus, to have an affair with him.

Αρειανάρα ολέ ρε...ΗΑφροδίτη με ερωτεύτηκε !!!! λολ Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
d.neko-angel
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 3:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 23 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 201 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Real Drive/Natsume Yuujinchou/Toradora/Kuro Shitsuji/Shikabane Hime/Ippo New Challenger/Ride Back
Demeter

You are Demeter! Demter was the Goddess of Agriculture,Her daughter was taken by Hades, the God of the Underworld,to become Queen of the Underworld.She was devestated and the world went into a state of perpetual Winter.She bargained with Hades that she could see her daughter half of every year, the Spring and Summer, which bloomed with flowers and returned to it's regular state while Fall and Winter stayed barren.



μμμμ ίσως και να μου ταιριάζει αυτό μια και εγώ συνέχεια σκαμπανεβάσματα έχω. Την μια μπορεί να είμαι μέσα
στην τρελή χαρά και στο κέφι,τελείως summer διάθεση δλδ. Και την άλλη μπορεί να είμαι down σαν βαρυχειμωνιά
ένα πράγμα. Σε άλλη φάση μπορεί να είμαι πάλι κάτι το ενδιάμεσο ή να είμαι ok,χαρούμενη αλλά μέσα σε φυσιολογικά πλαίσια.
Κοίτα να δεις που ώρες,ώρες τελικά και εγώ σαν τις εποχές πάω Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SuperGohanssj4
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 5:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 07 Δημοσιεύσεις: 788 Τόπος: Dragon Universe Τώρα Βλέπω: Gohan,Sasuke&Εμένα έτοιμους για Μάχη..
Laughing Laughing

You are Ares! ares was the god of war.He was known for his fiery temper.He was very handsome, which made Aphrodite, goddess of love and beauty and wife of Hephaestus, to have an affair with him

_________________
May The Force Be With Fans!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
aeron
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 8:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 252 Τόπος: Στο κρεβατι μ ξαπλα! Τώρα Βλέπω: Το μελλον...
Ε,εγώ θα κάνω τη διαφορά.......Artemis




You are Artemis! Artemis was the virgin Goddess of the Hunt.She helped women in childbirth but also brought sudden death with her arrows.Artemis and her brother Apollo were the children of Zeus and Leto. In some versions of their myth, Artemis was born first and helped her mother to deliver Apollo.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 9:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Και εγώ Αθηνά βγήκα.... Laughing Laughing Laughing Καλά....τι τεστ είναι αυτό???

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 12, 2008 12:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Girishajin έγραψε:
Και εγώ Αθηνά βγήκα.... Laughing Laughing Laughing Καλά....τι τεστ είναι αυτό???


LOL...Ελληνικής μυθολογίας τέστ είναι...

Εσένα τυχερέ τουλάχιστον θα σε προστατεύσει ο Seiya...LOL Laughing Laughing Laughing

Το αστείο είναι ότι εγώ γεννήθηκα Άρης...πηγαίνω γήπεδο στον Άρη και το τέστ μου έβγαλε Άρης...και πηγαίνω στο γυμναστήριο Άρης και έτσι θα πεθάνω...Άρης !!!Όπως ο Κράτωνας σκότωσε τον Θεό του Πολέμου τον Άρη έτσι θέλω να πεθάνω κι εγώ...LOL Laughing Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 29, 2008 11:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
You are Artemis! Artemis was the virgin Goddess of the Hunt.She helped women in childbirth but also brought sudden death with her arrows.Artemis and her brother Apollo were the children of Zeus and Leto. In some versions of their myth, Artemis was born first and helped her mother to deliver Apollo

Το τεστακι ειναι ψιλοαισχος παιδια...εχει 3 ερωτησεις μοναχα. ακους εκει ειμια η Αρτεμις. Razz Laughing

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Cloud...
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 03, 2011 7:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 265 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: One Piece, Naruto, Fairy Tail
ARHS και δν ειμαι καλα....

_________________
[img]http://animeplanet.gr/forum/signatures/big_8466.png[/img]

----------------------------------------
Δοσ μοι πα στω και ταν γαν κινασω...
Οι καιροί ου μενετοί
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης