Το ξέρατε ότι seiza σημαίνει αστερισμός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    OST/J-Pop/J-Music    Ενα video=Mε χιλιες λεξεις
SuperGohanssj4
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 30, 2007 10:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 07 Δημοσιεύσεις: 788 Τόπος: Dragon Universe Τώρα Βλέπω: Gohan,Sasuke&Εμένα έτοιμους για Μάχη..
Καιρός να αρχήσουμε να γυρίζουμε κ στην Ελλάδα τέτοια Video Clip Razz Razz !!!!

_________________
May The Force Be With Fans!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Voukman
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 03, 2008 12:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Co-Founder - ViP Co-Founder - ViP

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 216 Τόπος: Thessaloniki
Prosopika den epikrinw tous emo h opos alios 8eloun na legonde an edosa tetia endiposh parakalw na svisete ta post mou se auto to 8ema mia pragmatikotita apotiposa (mia apo tis poles) alla exw mia aporia an pistevoun kapoia meloi oti
katakrinonde gia ta pistevo tous tote gia ti se kapoies dimosies sizitiseis milame xlevastika gia tous gay h amofilofilous ?
as mhn krivomaste piso apo to daxtilo mas sto kato kato opos lene poloi moda einai 8a perasei Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 07, 2008 1:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Ως moderator, παρακαλώ να σταματήσουν οι χαρακτηρισμοί.

Και ως user τώρα, δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά αυτό που κάνετε θίγει άλλα μέλη. Λίγος σεβασμός στα γούστα του απέναντι δεν έβλαψε ποτέ κανένα, και ως anime fans, νομίζω πως θα έπρεπε να το ξέρετε αυτό καλύτερα.
Summoner, thank you, δε θα μπορούσα να το έχω πει καλύτερα Wink

Δηλαδή, για όνομα του Θεού, πόσα flames πρέπει να δει αυτό το έρημο το subforum για να καταλάβουμε ότι το visual kei είναι κι αυτό ένας τρόπος έκφρασης και μέρος της ιαπωνικής ποπ κουλτούρας;
Όσο για τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις, κανένας δε γνωρίζει. Υπάρχουν και ομοφυλόφιλοι ή αμφιφυλόφιλοι καλλιτέχνες, υπάρχουν και straight -άνθρωποι με οικογένεια και παιδιά, όσο κι αν σας φαίνεται παράξενο.

Και όπως είπε και ο Vetus, υπάρχει ξεχωριστό thread για τη visual kei, όπου μπορείτε να πείτε την άποψή σας, κατά προτίμηση πολιτισμένα. Geez...
Φυσικά, αν συνεχιστούν οι χαρακτηρισμοί κ.λπ. τα thread θα κλειδωθούν.

ΥΓ. Βtw, ο T.M.Revolution δεν είναι visual kei. (Πάντως Albireo FTW! Δεν ήξερα ότι υπάρχει και τέτοιο PV, είχα μείνει σ' αυτό <3)

EDIT: Voukman, δε γνωρίζω σε τι ακριβώς αναφέρεσαι, αλλά χλευαστικά σχόλια και τα τοιαύτα δεν επιτρέπονται, κι αυτό προσπαθώ να πω. Και φυσικά δε μιλάω μόνο για τo συγκεκριμένο thread.

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Voukman
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 10:46 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Co-Founder - ViP Co-Founder - ViP

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 216 Τόπος: Thessaloniki
Ok 8a to exw sto mialo mou
Euxaristw

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης