Το ξέρατε ότι ashita σημαίνει αύριο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 7 από 15
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Trading Card Game Yu-Gi-Oh! pos sas fenetai???
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 02, 2008 11:10 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
itachi_se έγραψε:
Zaraki egw an kai menw koda sti a8ina spoudazw patra kai paizw kirws sti kaissa edw!Exw paiksei kapoies fores sto card explorers(stin anna) pou itan stous abelokipous.Twra kserw pos to ekleise kai exei paei mazi me ton andra tis sto game explorers san eniaio magazi.Kaissa xalandri exw paiksei arketes fores persi.Logika kapou 8a se exw petixei,padws 8a katevw kapoia stigmi sto game explorers na parw kana game gia to wii pou 8elw Razz Razz


Σιγουρα θα σε εχω πετυχει τοτε, πηγαινα και στο card explorers πλια, εχω φαει τα χρονια μου σε αυτο το μαγαζι... Razz Οταν ξανακατεβεις στειλε pm να το ξερω να βρεθουμε! Very Happy

Παράθεση:
GT4md εγραψε
Toν Chaos command magician το πουλισα γιατι δεν τον πετιχενα ΠΟΤΕ οταν τον χριαζομουνα. Την θεορισα γκαντεμόκαρτα


εμενα μου καθεται σε αρκετες στιγμες... ξερεις τι ειναι να παιζεις με καποιον και να εχει στο χερι 2 cyber dragon, zaborg kai snipe hunter και να μη μπορει να μου κανει τιποτα???

Λοιπον, το deck μου ειναι
monsters
dark magician of chaos
chaos command magician x2
kykoo the ghost destroyer x3
shadowpriestess of ohm x3(σκεφτομαινα βγαλω τη μια να και παιζει καλα)
aprentice magician x2
old vidictive magician x3
crystal seer x2
blast magician(δε μπορειτε να φανταστειτε ποσα παιχνιδια εχω παρει με το effect)
injection fairy lilly

spell
heavy storm
mystical space typhoon
swords of revealing light
magical dimension x3
shrink x2
pot of avarice
monster reborn
premature burial
lightning vortex
nobleman of crossout
scapegoat
book of moon
enemy controller
brain control

traps
mirror force
torrential tribute
bottomless trap hole x2
dark bribe

περιμενω γνωμες, σχολια καθως και καμια ιδεα για βελτιωση... Razz

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 02, 2008 3:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
Zaraki paizei na katebw games fair an er8eis 8a se sinadisw ekei.Oso gia ton Chaos command exei polli kalo effect alla distixws sto paron format de travaei toso giati de paizodai ka8olou oi zaborg oute ta exiled opws palia,exoume to ka8iki to raiza kai bgainei kai o dark monarch opou na'nai opote de ton kobw na zei kai polli!Ta seer me tous aprentice einai apo tis kaliters mixanikes gia seacrher sto paixnidi!Egw epaiza palia kai ton mysterious guard o opoios einai san raiza gia ta face up tou adipalou(outws i allws de paizoun pia face down)to mono kako einai oti einai level 3 kai den erxetai me aprentice.Apo alla kala spellcaster den iparxoun kai polla,isws oi gravekeeper spy alla an 8es theme deck de kolane giati autes pazodai sto necrovalley.Egw 8a ebgaza to nobleman epeidi opws proanafera de paizodai polla face down kai to dark bribe t'opoio ena mono tou einai psiloakiro kai genika auti i karta kolaei se merika deck giati ousiastika einai -1 gia s'ena.Isws na evaza deutero book me tosa flipakia kai 2o vortex giati opws einai to paixnidi twra sta fernoun polla gomaria mazi s'ena giro oi alloi!

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 02, 2008 5:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Βασικα θελω να κανω ενα spellcaster deck καθαρα dark(οχι ετσι, με καποιες τροποποιησεις)και δεν εχω 3 allure of darkness(εχω μονο 1)Sad . Παιζει καλα διοτι η shadowpriestess of ohm ειναι spellcaster και βαζεις μεσα return from the different dimension και dimension fusion και γινεται πανικος!!!! Very Happy

Στο games fair εννοειται οτι θα παω!!!! Λειπει ο Zaraki απο μαχη???? Razz Razz

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 02, 2008 6:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
E oxi o zaraki de leipei pote apo ti maxi,gia auti zei allwste Razz Razz 19 tou minos ap'oti akousa einai,8a sinenoi8oume tote na bre8oume na vgaleis eksw tous spellcaster sou kai egw tous samurai mou kai na arxisoume to showdown!!!Padws egw fetos mono paizw,exw stamatisei na agorazw kai adallasw oti 8elw gia to six-samurai kai poulaw kai tpt Razz Na se rwtisw stin anna twra ti paizoune?To spellcaster enadion twn deck(adigrafi) twn allwn nikaei ka8olou?

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 03, 2008 5:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Λογω σχολης δεν παω συχνα στην Αννα παω μια φορα την εβδομαδα τελευταια... ακουω ομως απο τους φιλους μου που πανε οτι παιζει αρκετα το Dark(ψαχνουν ολοι DAD) και επισης παιζει ακομα το μοναρχοντεκ.. και να σου πω την αληθεια βλεπω που και που και μερικα machine... Το Deck μου δεν τα παει και ασχημα, θα ελεγα οτι τις περισσοτερς φορες κερδιζω, αλλα δεν παιζω και πολυ... δεν ξοδευω χρηματα πλεον, σαν και σενα, ανταλλαγες και τετοια ειμαι. Θα παρω ομως gold series μπας και πετυχω crush card virus! Razz Ασχετο, το deck με τους μοναρχες βγαινει αυριο και εχουνε αλλαξει πολλες καρτες. Δεν εχει μεσα μοναρχες εκτος απο τον Kaious... Shocked
Ασχετο, εχεις κανενα Allure of darkness για ανταλλαγη??? Shocked

Παιδια περιμενω να υπαρχει συμμετοχη και απο αλλους, μονο εγω με τον itachi_se μιλαμε!
Α και για οσους ενδιαφερονται, χθες βγηκε το πρωτο επεισοδιο απο το νεο ανιμε Yugi-oh και εχει ονομα 5d.. ΤΑ ΣΠΑΕΙ

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 04, 2008 5:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
Apo tis teleutaies silloges exw elaxista pragmata.Allure den exw alla filoi mou apo edw pou 8a katevoun sto games fair exoun kai logika 8a dinoun.Ta gold series ap'oso kserw einai akriboutsika kai exoun 3 foil kai 25 common!Bebaia an anoikseis crush card to dineis kai perneis polla kai kala.Oso gia to deck tou Caius exei foberes kartes kai isws na dwsw meta apo kairo kana frago gia to paixnidi Razz Razz An kai de parakolou8w to anime eida to epeisodio tis neas seiras pou eipes kai itan arketa kalo.Den iksera oti eixe teleiwsei to Gx kai eriksa mia matia kai sto teleutaio epeisodio tou kai eida ti maxi tou yugi me to judai.Polli m'arese kai eidika i teleutaia skini pou evgale ton osiris kai tou ekane epi8esi me ton Neos itan apisteuti!

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 8:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Αν ανοιγα crush card πιστεψε με δε θα το εδινα!!!! Η καρτα ειναι brokenια!!!! παιζει σε ολα τα deck σχεδον! Βασικα ψιλολεει να παρει καποιος gold series, διοτι εχει μεσα jinzo, mirror, dmoc(dark magician of chaos) και don zallog! τα αλλα ειναι λιγο αισχος, αλλα νταξει, αν ανοιξεις κατι απο αυτα που σου ειπα δε νομιζω να σε χαλαει!!! Smile

Ασχετο, εχεις μηπως εναν mystic swordsman level 2 σε ultimate??? Shocked Shocked Μου λειπει για να συμπληρωσω μια σελιδα στο αλμπυνμ.. Δεν εχει μεγαλη αξια, αλλα οσοι εχουν ειναι τσαλακωμενος και δεν μου αρεσει να εχω καταστραμενες καρτες! Twisted Evil

Για οσους ψαχνουν νεο ντεκ να φτιαξουν , το gladiator beast δουλευει πολυ καλα!!!

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hanayama
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 07, 2008 1:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 54 Τόπος: Aθήνα
Ο Chaos Command Magician είναι μια από τις αγαπημένες μου κάρτες!
Δεν θα ξεχάσω την φάση που είχε ο άλλος κάτω Chaos Sorcerer, τράβηξα Chaos Command Magician Surprised
Top deck of the century!!! 1 γύρο πριν μου σπάσει και το τελευταίο creature! Laughing

Πήτε κάτι και για το Cyber Dragon deck μου. Όταν μου κάτσει 1 turn kill πορώνομαι άγρια!
Με καλά τραβήγματα μπορείς να κερδίσεις και 2,3 γύρο, χωρίς να μπορεί ο άλλος να κάνει και πολλά!

Τώρα δουλεύω πάνω στο combo F. G. D. + Future Fusion + Dragon?s Mirror

Δικό σας


_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 07, 2008 8:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Hanayama έγραψε:
Ο Chaos Command Magician είναι μια από τις αγαπημένες μου κάρτες!
Δεν θα ξεχάσω την φάση που είχε ο άλλος κάτω Chaos Sorcerer, τράβηξα Chaos Command Magician Surprised
Top deck of the century!!! 1 γύρο πριν μου σπάσει και το τελευταίο creature! Laughing

Πήτε κάτι και για το Cyber Dragon deck μου. Όταν μου κάτσει 1 turn kill πορώνομαι άγρια!
Με καλά τραβήγματα μπορείς να κερδίσεις και 2,3 γύρο, χωρίς να μπορεί ο άλλος να κάνει και πολλά!

Τώρα δουλεύω πάνω στο combo F. G. D. + Future Fusion + Dragon?s Mirror

Δικό σας


To exo doulepsei kai ta spaei!!!!! Razz Katebasa 2 FGD se ena guro dioti eixe figei sxedon olo to deck kai traviksa top deck pot of avarice. kai travao 2 dragon's mirror!!! Very Happy Very Happy Ksilo!!! Laughing Laughing

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
izo
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 07, 2008 11:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
εγω προτειμω ενα e-hero deck με τον αγαπημενο μου τον



με τους ουρανοξυστες για να βαζει κατω ακομη και πολυ πιο τουμπανα και ojama trio για να μην σταματα να επιτηθεται

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 3:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
Apo fusion o King Dragun m'arese emena giati evgaine kai eukola kai ekane lock me to Horus lv8 kai to Royal Decree!Akirwneis ta pada trap,spell,effect teratos kai exeis 2 zwa eksw me 2400 kai 3000 attack!

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 10:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
itachi_se έγραψε:
Apo fusion o King Dragun m'arese emena giati evgaine kai eukola kai ekane lock me to Horus lv8 kai to Royal Decree!Akirwneis ta pada trap,spell,effect teratos kai exeis 2 zwa eksw me 2400 kai 3000 attack!


καποτε ειχα κανει ενα τετοιο ντεκακι και αν μου καθοταν γρηγορα ο αλλος εχανε.. και παω σε μια καισσα και παιζω με ενα πιτσιρικι και μου κατεβαζει

και πετυχαινει το νομισμα και μου τα εφαγε ολα!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz
Το combo σταματιεται με πολλες καρτες.. DD warrior lady, DD assailant, DD warrior, Neo spacian dark mole,
Αν θες ενα παρομοιο combo ειναι horus 8 και prime material dragon.. καθε φορα που ενεργοποιειται effect που καταστρεφει μια καρτα στο πεδιο μπορεις να πεταξεις μια καρτα απο το χερι και να το καταστρεψεις..

Παράθεση:
izo εγραψε
εγω προτειμω ενα e-hero deck


Δοκιμασε ενα deck με evil heroes.. ειναι πολυ πιο ξυλο!!!!!!!!!!!

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 14, 2008 4:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
Zaraki-san to sabbato exoume to games fair,8a kateboume arketoi emeis apo edw!Perimenw na se dw na paiksoume kai kana duel Wink Pes mou mono pws 8a se anagnorisw gia na mi bw mesa stin ai8ousa kai fwnazw poios einai o Kenpachi Laughing

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 15, 2008 2:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Θα ειμαι με την παρεα μου. Αν δεις 6-8 μαντραχαλους να κανουν καφριλες εμεις θα ειμαστε. Razz
Εχω μουσακι αν αυτο σε κατατοπιζει. Very Happy Θες να σου στειλω μηπως σε pm το κινητο μου να κατατοπιστουμε καλυτερα???

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 15, 2008 3:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Ειναι κριμα που δεν μενετε Θεσσαλονικη.
Εχω κι εγω καποιες καρτες, βεβαια οχι τοσο καλες για trade κι ετσι, αλλα το deck μου ειναι σχετικα καλο.
Αν και παλιο, εχει μεσα καλες καρτες που ειτε μου εχουν δωθει απο φιλους, ή εχω κερδισει απο duels.
Αν θελετε να μαθετε την αληθεια πανω σ'αυτο, boosterακι δεν εχω αγορασει ποτε. Ολες μου οι καρτες, ειναι μια και μια.... Μια για να θυμαμαι την καθε μου Duel και δυο το δωρο μου για τη νικη. Cool

Οποιος γουσταρει τον παιζω μια. Οι παλιες καρτες μεχρι Magician's Force ειναι ακομα θεϊκες. Smile

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 7 από 15
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης