Το ξέρατε ότι naku σημαίνει τραγουδώ-κραυγάζω (για ζώα);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    Naruto:Ultimate Ninja storm (PS3)
Chrsora
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 3:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 23 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 98 Τόπος: Κύπρος Τώρα Βλέπω: one piece,naruto shippuuden,bleach
Παιδια αυτο ειναι το naruto για PS3 απο οτι ειδα μεχρι τωρα τελειο φενεται,και τα γραφικα του ειναι τελεια.Δειτε αυτο το video και θα καταλαβεται http://www.youtube.com/watch?v=2HLXi-UTwII
πειτε τις σκεψεις σας. Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ANBU
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 5:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 19 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 29 Τόπος: Kypro Τώρα Βλέπω: One Piece Naruto Bleach
oreo fenete. 8a i8ela na to dokimasw. exw peksi mono to ultimate ninja heroes g to psp alla den lei

_________________
aftos pou agapa arnite ton eafto tou
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HyuuGaNeji
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 5:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 238 Τόπος: thesaloniki Τώρα Βλέπω: πολλα και διαφορα
Egw pou exw paiksei to Ultymate Ninja 1 k2 kai to uzumaki chronicles to 2 gia PS2 Mporw na pw pws to paixnidi fenetai poly kalo.. an akolou8isei k tin original istoria(pragma pou dn kanei to uzumaki chronicles) 8a einai Ola ta Yen

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 6:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
nai nai nai!!!!!!!!!naruto gia ps3 epitelous!elpizw na einai kalo giati ta alla dn me 3etrelanan.........
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 7:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Ειχα δει το trailer του στο Game trailers.
Αυτο, και το Tails of Vesperia ειναι αποδιξη του ποσο κοντα εχουνε φτασει τα cell-shared (ή οπως αλιος λεγοντε) γραφικα, στα γραφικα ενως κανονικου anime!

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Chrsora
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 8:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 23 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 98 Τόπος: Κύπρος Τώρα Βλέπω: one piece,naruto shippuuden,bleach
ωντος ετσι ειναι παιδια το παιχνιδι ακολουθα κανονικα την ιστορια του ναρυτο απο το 1-135 επισοδιο μπορεις να πας στο konoha village,leaf village και το δασος που παλεψε ο ναρυτο και οι φιλοι του αυτους τους τεσσερις με τα cursed marks και τον kimimaro Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 10:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
ΟΚ.. Τώρα μπορεί να βγώ κακός, αλλά θα το κάνω..

Υπάρχει αυτό το θέμα εδώ: http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=5996&postdays=0&postorder=asc&start=0

Δεν είμαι κανένας moderator, αλλά για το καλό του forum, ας βλέπουμε τι έχει γραφτεί πριν κάνουμε post το θέμα.


btw, το παιχνίδι φαίνεται πολύ καλό! Όσο για την ιστορία, το trailer στο τέλος λέει ότι θα είναι αλλαγμένη από ότι στην σειρά.

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 11:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
jedi_fillis έγραψε:
ΟΚ.. Τώρα μπορεί να βγώ κακός, αλλά θα το κάνω..

Υπάρχει αυτό το θέμα εδώ: http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=5996&postdays=0&postorder=asc&start=0

Δεν είμαι κανένας moderator, αλλά για το καλό του forum, ας βλέπουμε τι έχει γραφτεί πριν κάνουμε post το θέμα.


btw, το παιχνίδι φαίνεται πολύ καλό! Όσο για την ιστορία, το trailer στο τέλος λέει ότι θα είναι αλλαγμένη από ότι στην σειρά.
Λες να γκρεμιστει κανας φουρνος και να ακολουθισουν πιο πιστα το manga?

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 11:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Μπορεί Kite, αλλά εγώ το κόβω να είναι κάτι σαν το Naruto Shipuden Accel 2 για PS2. Όπου είχαμε μάχες και ninjitsus που δεν είχαν συμβεί ποτε, αλλά ως υλοποίηση ήταν πάρα πολύ καλή. Πάντως αν είναι να ακολουθήσουν πιο πολύ το manga θα βγάλω το καπέλο μου στην Bandai Namco. θα είναι κάτι πρωτοποριακό.

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 18, 2008 1:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
OMG fenetai apisteyto o.O exo paiksei ola t naruto sto ps2 mexri k to shippuuden 2 kai afto einai pragmatika les k paizeis t anime

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Chrsora
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 18, 2008 2:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 23 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 98 Τόπος: Κύπρος Τώρα Βλέπω: one piece,naruto shippuuden,bleach
kai egw auto skeutika abarai Very Happy gia mena einai teleio apo ka8e apo4h
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 18, 2008 3:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Ακουσες τι στηλ θα'ναι?
Θα'ναι οπως αυτο του 360 που σο δινει ολη την περιοχη? ή θα'ναι αλλο ενα χαζο fighting game?...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης