Το ξέρατε ότι terebi σημαίνει τηλεόραση;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    Post Count
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 2:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
tsukabishi έγραψε:
Να μια πρόταση(έχει γίνει σε άλλο forum): 'Ολα τα members 0 post και να μην περνούν post όσο και όπου και αν ποστάρουν, end of story. (είχε επιτυχία εκεί αν και υπήρχαν αντιδράσεις).



Αυτό είναι καλή ιδέα όντως, με προυποθεση να παιρνουν ποστς μονο σε anime θεματα.


.

Κάτι που σκέφτηκα είναι να αλλάξει ο αλγόριθμος αυξησης των ποστς, δηλαδή στο ανιμε-section να ισχύει 1 post = +1 post count και σε άλλα sections(γενικά πχ) να ισχύει κατι σαν 5 posts = +1 post count.

Ετσι ολοι μενουν ευχαριστημενοι , και οι spammers που άνθρωποι ειναι και αυτοι στο κατω κατω Smile


Επισης κατι αλλο που θα προτεινα ειναι να βγουν 2 μπαρες, η μια να ειναι πιο καλοφτιαγμενη και χρυση-κυριλατη κατιτις τελος παντων που θα δινεται μεγαλυτερη προσοχη και θα εχει σχεση (post count) με το ποσο συμμετεχει κανεις σε anime θεματα και η δευτερη θα ειναι πιο νορμαλ και θα εχει τα post count απο αλλα θεματα.
Τι λετε για αυτό>?

.


Τελος μου αρεσε πολυ επισης και η ιδεα που ειπωθηκε με τα badges και οι special διακρισεις σε ατομα που συμμετεχουν πιο πολυ σε anime θεματα.


.

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 3:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Η συνεισφορα ενος μελους κρινεται απο τα υπολοιπα μελη.
Το να φτασεις το 1200 (οπου παιρνεις τον τιτλο ANiME PoWeR) ειναι ευκολο για ολους.
Το 1200 μπορει να ειναι για σενα σημαντικο, ομως το υπολοιπο forum ξερει ποσο πολυ συνεισφερεις πραγματικα.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Alas
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 6:45 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
[Aoshi] έγραψε:
Η συνεισφορα ενος μελους κρινεται απο τα υπολοιπα μελη.
Το να φτασεις το 1200 (οπου παιρνεις τον τιτλο ANiME PoWeR) ειναι ευκολο για ολους.
Το 1200 μπορει να ειναι για σενα σημαντικο, ομως το υπολοιπο forum ξερει ποσο πολυ συνεισφερεις πραγματικα.
Αν τα πράγματα είναι έτσι, που συμφωνώ έτσι είναι, οι περισσότεροι γνωρίζουμε ποιος είναι spammer και ποιος όχι, τότε αιτιολόγησε μου ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα με το να έχει κάποιος 500 post και να είναι στο forum ενα μήνα; Μήπως δεν ξέρουμε τι πραγματικά προσφέρει; Γιατί τέτοια μανία με το postcount απο μεριάς ορισμένων; Γιατί τέτοιος αγώνας να φανούν ορισμένοι υπεράνω με φανφάρες του στυλ "πάρτε μου τα post και μοιράστε τα στους άλλους" και λοιπές μπούρδες; Γιατί αυτά κύριοι είναι μπούρδες. Δλδ μόνο εγώ βλέπω πόσο ανούσια(ζημιογόνα ακόμα) είναι αυτή η κίνηση; Εντάξει μπορεί να είμαι τρελός και εν τοιαύτη περιπτώση ενημερώστε με να αποχωρήσω απο την κουβέντα.

Για τα κίνητρα συμμετοχής στο animesection έχω πιστεύω εκφραστεί επαρκώς, θα πω όμως κάτι ακόμα σχετικά με το spam, το spam πρέπει να καταπολεμηθεί, αλλά αυτό θα γίνει με πιο αποτελεσματικό(και ναι θα τολμήσω να πω αυστηρότερο) modding, όχι με ημίμετρα τέτοιου είδους που μόνο την ουσία του πράγματος δεν αγγίζουν. Δλδ τι νομίζετε πως αν κοπεί ο postcount απ'την γενική οι άλλοι θα σταματήσουν να spamάρουν και το επίπεδο ξαφνικά θα ανέβει; Σας γελάσαν, όσο υπάρχει δρόμος ανοιχτός οι spammers πάντα τον βρίσκουν. Ποιο λοιπόν το κίνητρο; Όσο για εκείνους που είπαν πως δικαίωμα ορισμένων να παίζουν αυτά τα σαχλά παιχνίδια(έχω ξεκαθαρίσει ποια), εντάξει μαζί σας, αλλά στο msn, εδώ είναι forum και αυτό το τσίρκο δεν πρέπει να γίνεται ανεκτό.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 10:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Υπαρχει παντα το "αναζητηση δημοσιευσεων του χρηστη" στα προφιλ. Cool

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 11:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
epeidh milas me polu fanatismo file alas gia ola ta paixnidia xrhsimopoiwntas tis le3eis saxla k tetoia einai san na prosbaleis k emas pou grafoume se auta k auto einai kati pisteuw ekneuristiko.an dn goustareis re file mn grafeis,dikaioma sou alla ,m milas etsi gia ta paixnidia giati einai san na brizeis k emas pou grafoume......k sto katw katw an to olo 8ema sas kurioi einai auta ta paixnidia tote ΣΒΗΣΤΕ ta na teleiwnoume
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alas
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
roronoa zoro! έγραψε:
epeidh milas me polu fanatismo file alas gia ola ta paixnidia xrhsimopoiwntas tis le3eis saxla k tetoia einai san na prosbaleis k emas pou grafoume se auta k auto einai kati pisteuw ekneuristiko.an dn goustareis re file mn grafeis,dikaioma sou alla ,m milas etsi gia ta paixnidia giati einai san na brizeis k emas pou grafoume......k sto katw katw an to olo 8ema sas kurioi einai auta ta paixnidia tote ΣΒΗΣΤΕ ta na teleiwnoume
Δεν μιλάω με φανατισμό, μιλάω με σιγουριά στις απόψεις μου, βλέπεις είμαι απο εκείνους που σκέφτονται πάνω στο θέμα πριν μιλήσουν και δεν υπαναχωρούν για τπτ και για κανέναν παρά μόνο για επιχειρήματα, και εκφράζω την αγανάκτιση μου, για ορισμένες κινήσεις και καταστάσεις που έχω αιτιολογήσει γιατί θεωρώ λάθος. Πριν λοιπόν προβείς και εσύ στις φανφάρες που χαρακτήρισα και στο προηγούμενο post μου ως μπούρδες, διάβασε άλλη μια φορά όσα έχω γράψει, λίγο προσεκτικότερα όμως, και θα δεις πως δεν καταδικάζω όλα τα παιχνίδια, καταδικάζω μόνο τα σαχλά, ανούσια, βλακώδη και spammy παιχνίδια. Γι'αυτό και μίλησα για θέσπιση κριτηρίων αποδοχής των games. Ακόμη και ο κάθε αόμματος μπορεί να αντιληφθεί πως ένα παιχνίδι που λέει "εγώ γράφω κ, εσύ γράψε λ και μετά εγώ μ και όταν τελειώσει η αλφαβήτα πάλι απ'την αρχή" αξίζει τους χαρακτηρισμούς μου και με το παραπάνω. Η συμμετοχή σε αυτά τα παιχνίδια λέγεται spamming και οι συμμετέχοντες spammers, δλδ και εσύ εφ'όσον συμμετέχεις σε αυτά spamάρεις, θεωρείς πως σε προσβάλει αυτή μου η παρατήρηση; Λυπάμαι μα δεν μπορώ να κάνω κάτι για την αλήθεια, απλά σταμάτα να spamάρεις.

Περιμένω απο τους έγχρωμους αναμεσά μας απάντηση στα όσα ερωτήματα έθεσα με τα προηγούμενα post μου.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Aν κι έγω κάποιες επιφυλάξεις για το πόσο θα συμβάλει στην μείωση του spamming η κίνηση αυτή (αυτή με το post count, δηλαδή) μου κάνει φοβερή εντύπωση που ενόχλησε τόσα άτομα και που το thread αυτό έφτασε σε μια μέρα τα 34 posts. Αφού, όπως πολύ σωστά είχε παρατηρηθεί από ορισμένα άτομα, είτε μετράνε τα posts τους σε μη anime συζυτήσεις είτε όχι το ίδιο τους κάνει, τότε προς τι τέτοιο πανικός από τους υπόλοιπους; Mήπως επειδή επιδιώκουμε ν' ανεβάσουν το post count τους όσο πιο γρήγορα γίνεται για ν' ανέβει το rank; Ή μόνο και μόνο επειδή "Νέος περιοριστικός κανόνας=αυστηρότητα των moderators/administrators=αφορμή για γκρίνια";

Θέλω να πιστεύω, πάντως, ότι με το thread αυτό ορισμένοι spammers συνειδητοποίησαν ότι το 'χουν παρακάνει πλέον και θα μειώσουν ως ένα σημείο το spamming τ' οποίο καταντά ενοχλητικό για πολλά άλλα μέλη. Aπό την άλλη, το αν θα ποστάρουν σε anime sections ή όχι είναι δικιά τους επιλογή (κανείς δεν τους βάζει το μαχαίρι στο λαιμό να ποστάρουν ντε και καλά σε anime sections καθώς ο καθένας έχει το δικαίωμα να ποστάρει όπου γουστάρει).


Ας μπούμε, όμως, στο θέμα μας:

OK, το post count είναι για πολλούς αδιάφορο και ορθώς το σκέφτονται έτσι. Από την άλλη, επειδή ανάλογα με το post count ανεβαίνει ανάλογα και το rank το βρίσκω χαζό να 'χεις κάποιος το rank του anime lord ενώ δεν έχει κάνει ούτε ένα post στην ζωή του στο anime section. Η εξής ιδέα του kabez, πάντως, πιστεύω ότι είναι η καλύτερη:
Παράθεση:

Επισης κατι αλλο που θα προτεινα ειναι να βγουν 2 μπαρες, η μια να ειναι πιο καλοφτιαγμενη και χρυση-κυριλατη κατιτις τελος παντων που θα δινεται μεγαλυτερη προσοχη και θα εχει σχεση (post count) με το ποσο συμμετεχει κανεις σε anime θεματα και η δευτερη θα ειναι πιο νορμαλ και θα εχει τα post count απο αλλα θεματα.


Aυτά έχω να πω για την ώρα. Καλό σας Πάσχα! Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
k file alas epeidh mas milas gia spamming k spammers k na milame gia anime k tetoia giati apo ta 77 posts ta 15-20 einai mono se sxesi me anime...toulaxiston egw re file to lew spammarw trela,xalarwse ligo re megale....... Very Happy Very Happy Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alas
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
roronoa zoro! έγραψε:
k file alas epeidh mas milas gia spamming k spammers k na milame gia anime k tetoia giati apo ta 77 posts ta 15-20 einai mono se sxesi me anime...toulaxiston egw re file to lew spammarw trela,xalarwse ligo re megale....... Very Happy Very Happy Very Happy
Είπα εγώ πως πρέπει να μιλάμε μόνο για anime; Για κάνε με ένα quote, α και που'σαι, εγώ είμαι impervious σε τέτοιου είδους επιθέσεις γιατί: α)δεν spamάρω(και αν ποτέ το κάνω προσπαθώ τουλάχιστον να το κάνω με χιούμορ), β)έχω ασχοληθεί και με το παραπάνω με προτάσεις, ερωτήματα, απόψεις για την βελτίωση του site και της community.
Αυτό είναι που δεν εννοούν να πιάσουν ορισμένοι εδώ, πως τέτοιες κινήσεις όπως η απανεργοποίηση(έστω και μερική) του postcount λειτουργούν εις βάρος της community, την διχάζουν, την αποξενώνουν, την αποδυναμώνουν κτλ κτλ το ξαναλέω "been there, seen that and it didnt work", γι'αυτό αλλά και γιατί δεν είναι παρά μια φτωχή λύση αντίδρασης, που μπορεί να αντικατασταθεί με πολύ καλύτερες και λιγότερο ζημιογόνες προσεγγίσεις, είμαι τόσο αντίθετος απέναντί της. Για να το ξεκαθαρίσω και αυτό λοιπόν, ποσώς με ενδιαφέρει αν κάποιος postάρει αποκλειστικά στο animesection απ'την στιγμή όμως που προσφέρει στο site με καταχωρήσεις και διατηρεί μια θετική παρουσία για την community στο forum, απλά θεωρώ πως δοθέντων αρκετών κινήτρων συμμετοχής στο animesection η πιθανότητα να κάνει κάποιος out of the blue αυτά που περιγράφω αυξάνει. Το σημαντικότερο λοιπόν είναι η ενδυνάμωση και βελτίωση της community που θα σημάνει και μεγαλύτερες ευκαιρίες για ανάπτυξη του site με την βοήθεια όλο και περισσότερων μελών, κινήσεις όπως αυτή, για την οποία συζητάμε, επαναλαμβάνω πως θεωρώ ότι λειτουργούν προς την αντίθετη κατεύθυνση.

Και Vetus αν το θέμα το μεγάλο είναι πως κάποιος είναι anime-lord χωρίς να συμμετέχει σε anime συζητήσεις, απλά ας αλαχθούν οι τίτλοι, προσωπικά βέβαια θεωρώ κοντόφθαλμη αυτήν την αιτιολόγηση(πόσο μάλλον την προσέγγιση). Εξήγησε μου ας πούμε γιατί κάποιος που έχει καταχωρήσει 25 τίτλους στην database και έχει ποστάρει μόνο στην γενική δικαιούτε χειρότερης μεταχείρησης(αν μπορεί ο μικρότερος τίτλος να χαρακτηριστεί ως τέτοια) απο τον πρώτο τυχόντα animesection spammer που δεν έχει ποτέ καταχωρήσει τπτ; Πρέπει να έχει μικρότερο τίτλο; Είναι ο άλλος πιο anime-lord;
Ο [Aoshi] το είπε καλύτερα, δεν θα μας πει ένας τίτλος ή ένα postcount τι έχει ο καθένας μας προσφέρει στο site, ξέρουμε ήδη.
Α και Vetus, αιτιολόγησα πολλάκις γιατί διαφωνώ με τον κανόνα\περιορισμό αυτόν και δεν είδα να περιλαμβάνεις την αιτιολόγηση μου στην λίστα σου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alas στις Τετ Απρ 23, 2008 12:53 pm, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
pfff egw pali 8a 3anadiafwnhsw.....egw pisteuw oti autos me to spamming k ta perita tou sxolia krata zwntano ka8e forum..ti shmainei an erxetai enas ka8e 15 meres bazei 3-50-10 titlous k 3anampainei se 2 bdomades..poios krata zwntano to site autos pou milaei suxna se ola ta 8emata i autos pou bazei titlous k xanetai??egw pisteuw o prwtos..........an katafernei na mpainei monima k na suneisferei tote nai a3izei oxi 1 alla 10 anime lord k tetoia.........
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alas
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 1:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
Και εγώ πιστεύω ο δεύτερος, γιατί αν δεν υπήρχε εκείνος να κάτσει να αφιερώσει τόσο χρόνο όσο αφιερώσε για να βάζει τίτλους και να κάνει το site καλύτερο, εσύ κύριε spammer δεν θα είχες καν γραφτεί σε αυτό, γιατί δεν θα είχε μάθει καν οτι υπάρχει. Πάντως πραγματικά τι να πω, θεωρείς πως η μετατροπή ενός forum σε spam-paradise το διατηρεί ζωντανό; Μα είμαστε σοβαροί; Απτην στιγμή που το εκτροχιάζει απο τον σκοπό του εντελώς και εξ'ολοκλήρου τότε αυτόματα το σκοτώνει... δλδ πόσο προφανές πρέπει να είναι κάτι για να το εννοήσεις;
Και κάτι ακόμα, δεν είπα πουθενά θάνατος στους spammers, είπα καταπολέμηση των παροξυσμών τους, ειδικά των φαινομένων τσίρκου(δες πιο πάνω για το ποια είναι αυτά), μια υγιής δόση spam είναι ίσως και θετική ακόμα, αλλά σου μοιάζει εσένα αυτό που περιγράφεις υγιές; Ή μήπως εκείνο που είχε γίνει πριν μέρες με τα παιχνίδια στην γενική;

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 1:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
oxi dn ennow oti h metatroph enos forum se spam-paradise to krataei zwntano alla otan milas k gia anime k gia manga k an goustareis kaneis k to spamming sou tote nai to boh8as pio polu apo to na mpaineis mia fora to mhna k na bazeis titlous.........an omws mpaineis suxna k bazeis titlous eikones klp tote nai sigoura boh8as pio polu apo auton pou grafei pantou........
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 1:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
kabez έγραψε:
Επισης κατι αλλο που θα προτεινα ειναι να βγουν 2 μπαρες, η μια να ειναι πιο καλοφτιαγμενη και χρυση-κυριλατη κατιτις τελος παντων που θα δινεται μεγαλυτερη προσοχη και θα εχει σχεση (post count) με το ποσο συμμετεχει κανεις σε anime θεματα και η δευτερη θα ειναι πιο νορμαλ και θα εχει τα post count απο αλλα θεματα.
Τι λετε για αυτό>?

Μου επιτρέπετε να συμφωνήσω με αυτό?
Σε κάποια άλλα forum έχω δει βραβεία μικρά .gif μετάλλια.

Spoiler:
Είμαι προσωρινά ?ξεσπιτωμένος? Quality Spammer του AnimeYume.org.
Από τα πρώτα forum μαθαίνεις πώς να postaris. Υπήρχαν όλων των ειδών τα Section που σχετίζονται με Anime. Σε Spam, Off Topic, Hentai επέτρεπαν τις βρισιές, Σεξουαλικά υπονοούμενα άμεσα ή έμμεσα αρκεί να το έκανες κάπως να φαίνεται αστείο (δεν θα ξεχάσω την 15 Χρόνη Evilcookie που της την έπεφταν όλα τα μέλη Laughing ).
Ακόμα και αν πήγαινε για flame ένα mod κάθαρμα o juggen έλεγε «Stop! You ?re an asshole and you talk shit.» Μαχαίρι. Εκεί μόνο στο Spam section δεν μετρούσαν τα Post. Και πάλι όλοι μιλούσαν για Anime!

Πφ. Δεν έχω τίποτα άλλο να πω για να υπερασπίσω το τομάρι μου στην “επιχείρηση Σκούπα των Spammers.”

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 1:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
me auto pou eipe o kabez sumfwnw k egw polu kalh idea!!!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 10:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Alas θα σου πω τα εξής φίλτατε για να καταλάβεις γιατί είδα που ανέφερες ότι πχ έχεις ασχοληθεί με προτάσεις για τη βελτίωση του site και με το παραπάνω.Καλά έκανες και σε ευχαριστούμε αλλά όταν κάνεις κάτι το κάνεις επειδή να το πω λαϊκά γουστάρεις και και το κάνεις και όχι για να το αναφέρεις ότι πχ εγώ προσφέρω.Το "ανιμεπλανετ" στα τόσα χρόνια έχει αποδείξει πως να ανταποδίδει στα μέλη του με διαγωνισμούς,event και διάφορα που οι παλαιότεροι θυμούνται.Εδώ είμαστε για να προσφέρουμε όλοι το "ανιμεπλανετ" είναι ένα site το οποίο σκοπός του είναι η διάδοση των "ανιμε" στην Ελλάδα και μόνο αυτό χωρίς κερδοσκοπικούς σκοπούς.Το site υπάρχει για αυτό το σκοπό και όλοι μας προσφέρουμε σε αυτό είναι καθαρά θέμα δικό μας να διασώσουμε το "ανιμε" στην Ελλάδα και να έχουμε μια πλήρη ενημέρωση.Διάβασα που είπες ότι κάτι τέτοιες κινήσεις είναι αρνητικές για το φόρουμ όπως η παραπάνω μετατροπή.Οι δημιουργεί του "ανιμεπλανετ" με συγχωρείς τους έχεις για τόσο m#L@##eS που θα κάνανε κάτι που θα έφερνε αρνητικό αποτέλεσμα στη κοινότητα του "ανιμεπλανετ"?.Επίσης το "ανιμεπλανετ" ακόμα δεν έχει ολοκληρωθεί σαν version 2 επόμενος πριν γκρινιάζουμε και αρχίζουμε να χλευάζουμε και να κατηγορούμε ας δούμε τη μας επιφυλάσσουν στο μέλλον πρώτα.Ανέφερες για πιο αυστηρό mod σε πληροφορώ αυτό είναι αρνητικό για το φόρουμ εδώ κοιτάμε να θεσπίσουμε κάποιους κανονισμούς που θα πρέπει να ακολουθούνται και όχι να είμαστε με ένα lock στο χέρι αλλά να δείξουμε σε τέτοιου είδους members την επιλογή να διορθωθούνε.Βέβαιος αν δεν συμμορφώνονται σαφώς και θα πράξουμε ανάλογος.Η παραπάνω μετατροπή δεν επηρεάζει σε τίποτα τώρα γιατί τόση γκρίνια δεν το καταλαβαίνω καλύτεροι δεν γινόμαστε μέσο τις αυστηρότητας αλλά απτό να βρίσκουμε σωστές λύσεις.Οι admin του φόρουμ πράττουνε για το καλύτερο για όλους μας επόμενος ας κοιτάξουμε να γίνουμε πρώτα καλύτεροι εμείς οι ίδιοι και μετά να κρίνουμε.Εύχομαι τέτοιο ενδιαφέρον που δείξανε μερικοί να το δω και στο "ανιμε" section και όχι μόνο.

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης