Το ξέρατε ότι omoi σημαίνει αίσθημα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού!
Hitsugaya
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 10, 2008 2:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 116 Τόπος: Athina Τώρα Βλέπω: Polla kai diafora
Μόλις γύρισα από βολτίτσα και ενώ καθόμουν και άκουγα μουσική τρώγοντας το παγωτάκι μου,μου ήρθε στο μυαλό αυτή η ταινία...

Πιστεύω πως κατατάσετε στισ must seen ταινίες..Για εμένα είναι η καλύτερη του Jim Carey ο οποίος παίζει έναν εντελώς διαφορετικό,από τα συνιθισμένα του,ρόλο και παίζει φανταστικά!!

Αρχικά θέλω να ακούσω γνώμες και να μην αρχίσω με τα spoilers και επίσης οσοι δεν την έχετε δει,απλά τρέχτε να την βρείτε!!!!

_________________
Sit Upon The Frozen Heaven,Hyourinmaru!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
link_gr
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 10, 2008 3:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 196 Τόπος: katerini Τώρα Βλέπω: tin selida pou kano register :p
indeed exei kairo pou brikes alla auti einai mia apo tis kaliteres taines ever kai sas parakalo prin tin dite min exete kanena 3irafi i koftero antikimeno konta sas giati 8a autoktonisete me tin ga******i autis tin tainias

_________________
trelos?pou 3erete oti eimai trelos...?enas trelos ston kosmo ton kanonikon fenete trelos kai enas kanonikos ston kosmo ton trelon fenete trelos...pou 3erete oti den eiste esis oi treloi Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 10, 2008 4:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Mε διαφορά από τις καλύτερες ταινίες του Jim Carey κι από τις πιο πρωτότυπες που 'χω δει ποτέ μου.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Yoshin
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 11, 2008 8:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 184 Τόπος: Ptolemaida Τώρα Βλέπω: Polla
trelameni i tainioula
polu mperdema Surprised

_________________
Clannad is the best
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Wadoria
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 11, 2008 10:08 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 329 Τόπος: Ιωάννινα Τώρα Βλέπω: bleach,Hero Tales,Elemental Gelad
εγώ έχω ένα πρόβλημα με τον jim Carey...δεν μπορώ να τον πάρω πια στα σοβαρά...έχω συνηθίσει τις κωμωδίες του και δεν μπορώ να μην γλάω όταν τον βλέπω Sad
P.S η ταινία αυτή καλούτσικη ήταν αλλά όχι τέλεια...

_________________

See my Anime list!!
To decide what to do with the future is to be human.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης