Το ξέρατε ότι seifu σημαίνει κυβέρνηση;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Prison Break
ShinnAsuka
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 22, 2008 8:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 28 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 492 Τόπος: Brighton Uk Τώρα Βλέπω: To spam sta threads.
Erouchin mathe na vazeis to spoiler tag pou kai pou...den kanei kako. Oso afora to prison break ine alli mia seira stin idia logiki pou akolouthei to Lost kai to Heroes. ti ennow me afto?oti ftaneis sto telos tis season kai meneis m***** apo tis apisteftes apokalipseis kai perimeneis meta apo ton maio (giati tote teleiwnoun oi US season) mexri ton fevrouario pou xanaxekinane. opote mia ine i lisi:) perimenete na teleiwsoun aftes oi seires kai meta xekiniste tes Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsuki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 2:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 10 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 147 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: One Piece,Naruto Shippuuden, Bleach...
Tin latreuo auti tin seira!!! Exo dei mexri to trito episodio tis tritis season. Osoi den tin exete dei ,kante to

_________________
Anime Forever
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 10, 2008 3:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
re paidia 3erei kaneis gt den eiparxei to 14 epeisodio ths 3hs season?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BuNjI
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 10, 2008 10:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 21 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 38 Τώρα Βλέπω: one piece
Γιατί δεν θα υπάρξει 14ο.Η season τερματίστηκε με το 13 επειδή λόγω της απεργίας των σεναριογράφων δεν γύρισαν άλλα επισόδεια,όπως συνέβη και με τα περισσότερα αμερικάνικα σίριαλ.Aπό το φθινόπωρο έχουμε 4η season.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 11, 2008 3:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
kala eixa akousei e3arxeis.alla meta mou eipan oti stamathse logo tou pasxa twn ka8olikon.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Spirosgod
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 19, 2008 9:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 17 Μάϊ 08 Δημοσιεύσεις: 13 Τόπος: Athens Τώρα Βλέπω: Shugo Chara!
Δν έχω χάσει επεισόδεια και ούτε προκείτε να τα χάσω.Μού την σπάει όμως ότι όλα τα επεισόδια τελειώνουν σε πολυ ωραία σημεία και σε κάνει να έχεις αγωνία τι θα γίνει στο επόμενο.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 19, 2008 6:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
Σειρά-ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ! Πολύ απλά η καλύτερη αμερικάνικη σειρά όλων των εποχών! Τέτοιες ανατροπές δεν έχει το Lost... Για να είμαι ακριβής το Lost σε κάποια σημεία είναι πολύ προβλέψιμο, ενώ το Prison Break σε αφήνει μ****α!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
serenity_halliwell
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 28, 2008 12:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: σπίτι μου... Τώρα Βλέπω: Bleach,Fullmetal Alchemist
Ωραία σειρά..εχω δει όλα τα επισόδεια ως τώρα!Η τρίτη σαιζόν δε μου άρεσε τόσο όσο οι άλλες 2,ειδικά όσο η δεύτερη..Να δούμε τι θα δούμε στην τέταρτη!!
Spoiler:
Σίγουρα τη Sarah πίσω πάντως! Very Happy

_________________
Yesterday is history
Tomorrow is mystery
Today,it's a gift
That's why they call it present
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 28, 2008 3:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Απο ο,τι ειπωθηκε στη σειρα...

Spoiler:
Ειπαν οτι ΜΠΟΡΕΙ να πεθανε, δειτε μερικα επεισοδια με την καινουρια της εταιριας, ο LJ επισης ειπε οτι ΑΚΟΥΣΕ το κεφαλι της Σαρας να πεφτει, κτλ. Γενικα, εχουν ριξει πολλα clues μεσα για να δειξουν οτι η Σαρα δεν ειναι νεκρη ακομα, απλα ενα ακομα κολπο της εταιριας για να επισπευσει την αποδραση ο Michael. Εξου και το 'ας ελπισουμε ψευτικο' κεφαλι της Σαρας που εστειλαν στον Λινκολν. Αν δεν δειξει την Σαρα νεκρη, εγω δεν πιστευω οτι ειναι οντως νεκρη.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
serenity_halliwell
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 07, 2008 2:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: σπίτι μου... Τώρα Βλέπω: Bleach,Fullmetal Alchemist
[Aoshi] έγραψε:
Απο ο,τι ειπωθηκε στη σειρα...

Spoiler:
Ειπαν οτι ΜΠΟΡΕΙ να πεθανε, δειτε μερικα επεισοδια με την καινουρια της εταιριας, ο LJ επισης ειπε οτι ΑΚΟΥΣΕ το κεφαλι της Σαρας να πεφτει, κτλ. Γενικα, εχουν ριξει πολλα clues μεσα για να δειξουν οτι η Σαρα δεν ειναι νεκρη ακομα, απλα ενα ακομα κολπο της εταιριας για να επισπευσει την αποδραση ο Michael. Εξου και το 'ας ελπισουμε ψευτικο' κεφαλι της Σαρας που εστειλαν στον Λινκολν. Αν δεν δειξει την Σαρα νεκρη, εγω δεν πιστευω οτι ειναι οντως νεκρη.

Κατά 95%....
Spoiler:
για τη Sarah που λέμε ένα spoiler...
Spoiler:
Από μια γνωστή μου πολύ πορωμένη που ψάχνει συνέχεια για νέα κλπ. άκουσα ότι η Sarah εμφανίζεται μαζί με τον Micheal στο τρίτο επισόδειο του τέταρτου κύκλου..
Επίσης, πρώτο και δεύτερο επισόδειο λέει θα προβληθούν μαζί!Προς το τέλος Αυγούστου αν δεν κάνω λάθος..(όχι και πολύ σημαντικό spoiler.. Razz )

_________________
Yesterday is history
Tomorrow is mystery
Today,it's a gift
That's why they call it present
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης