Το ξέρατε ότι uchi σημαίνει σπίτι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Evil Dead
kilrathi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 13, 2008 10:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 26 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 57 Τόπος: Θεσσαλονικη-Καβάλα Τώρα Βλέπω: Πολλά και διάφορα
Καθόμουνα ένα βράδυ και βαριόμουνα και αναρωτιόμουνα τί να κάνω.Βρήκα ενα DVD με τα evil dead.Δεν τα ειχα δει και αποφάσισα να τα δω.Είδα λοιπόν όλη την τριλογία σ'ενα βράδυ.Ηταν εξερετική επιλογή.Καταπληκτηκή τριλογία.Το πρώτο ήταν horror-splater thriler το δευτερο ένα μίγμα thriler και κομωδίας ενώ το τρίτο καθαρή παρωδία.Προτείνω να την δείτε όλοι ακόμα και αν δεν σας αρέσει το στυλ της.Ο βασικός πρωταγωνιστήσ ειναι ο Bruce Campbell (για όσουσ δεν τον ξέρουν ο Autolycus οπό την χειρότερη σειρά που έχω δεί την Xena...)Περιμένω απόψεις



Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 13, 2008 11:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
Διαχρονική αξία στον τομέα των θρίλερ(γιατί θρίλερ είναι και ας το έκαναν παρωδία στο τρίτο). Τα πρώτα 2 ήταν από τα καλύτερα θρίλερ που έχουν βγει. Ξέρω αρκετούς γονείς φίλων οι οποίοι έχασαν τον ύπνο τους με αυτές τις ταινίες....

Ήδη ετοιμάζεται το remake του πρώτου Evil Dead από τον ίδιο σκηνοθέτη Sam Reimi και τον Bruce Campell....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 13, 2008 11:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
Έχω δει μόνο τις 2 πρώτες και έχω να πω ότι η 1η ήταν απλά επική... όσον αφορά την 2η καλούτσικη ήταν, αλλά όχι σαν την 1η. Cool την 3η σκοπεύω να την δω κάποια στιγμή, αλλά όχι στο άμεσο μέλλον. Embarassed

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pit-bull
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 14, 2008 12:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 03 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 571 Τόπος: Volos Τώρα Βλέπω: Variemai na allazw kathe vdomada
Polu wraies tainies. An kai nomizw oti h 2h einai kata kapoio tropo rimeik ths prwths gia na synexistei to 3.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 14, 2008 1:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Έχω δεί μόνο την πρώτη τις άλλες δεν τις βρήκα ποτέ.
Ένα θα πώ η σκηνή στη κουζίνα με τα πίατα είναι απο τα ποιό αστεία πράγματα που είδα ποτέ στη ζωή μου.

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kilrathi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 14, 2008 3:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 26 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 57 Τόπος: Θεσσαλονικη-Καβάλα Τώρα Βλέπω: Πολλά και διάφορα
Το ότι ετοιμάζεται remake του πρώτου Evil Dead δεν το ήξερα.Αλλά τώρα που το ξέρω θα το περιμένω με πολύ αγωνία.Είναι απο τα καλύτερα thriller που έχω δει...Οποιος ξέρει κατι παραπάνω για το remake ας μας το πει...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης