Το ξέρατε ότι jidousha σημαίνει αυτοκίνητο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    New Toy: Anime Status
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 2:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
elissaios έγραψε:
Για την δική σας ενημέρωση, έχει πια ενωθεί το Anime Status με τα υπάρχοντα ratings του κάθε μέλους.

Αυτό σημαίνει πως κάθε φορά κάποιο μέλος βαθμολογεί ένα anime, αυτομάτως συνεπάγεται ως "Το έχω δει", όπως επίσης όλοι αυτοί που έχουν ήδη βαθμολογήσει τίτλους (από το 2003).

Τέλειο! Very Happy

Αν εχω βαλει κατα λαθος οτι εχω δει ή δεν θελω να δω ενα ανιμε, μπορω να το αφερεσω και να μην το διχνει καθολου στην λιστα?

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 2:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Ναι, θα το συμπεριλάβω στο επόμενο update Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 7:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Άντε τώρα να περάσω ένα-ένα όσα anime έχω δει. Είναι και πολλά, παναθεμά τα! Laughing
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 7:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Vetus έγραψε:
Άντε τώρα να περάσω ένα-ένα όσα anime έχω δει. Είναι και πολλά, παναθεμά τα! Laughing


Ότι έχεις βαθμολογήσει μέχρι τώρα και ότι βαθμολογήσεις από εδώ και πέρα θα σημαδεύεται ως "Το έχω δει"...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 8:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
elissaios έγραψε:
Vetus έγραψε:
Άντε τώρα να περάσω ένα-ένα όσα anime έχω δει. Είναι και πολλά, παναθεμά τα! Laughing


Ότι έχεις βαθμολογήσει μέχρι τώρα και ότι βαθμολογήσεις από εδώ και πέρα θα σημαδεύεται ως "Το έχω δει"...


Σωστός...κι επειδή είναι πολλά, θα τα δω όλα και θα τα σημαδέψω ένα ένα ως "Το έχω δει..." και μετά θα τα βαθμολογήσω...

Edit: Για να σας δυσκολέψω πρόσθεσα άλλους 4 τίτλους που ξέχασα να βάλω xD

Edit 2: Ελισσαίε...Παρατήρησα κάτι για το Anime Status...Δεν θα μπορούσες να εξαιρέσεις τα reviews τα οποία δημιουργήθηκαν είτε από μένα είτε από τους άλλους ? Εννοώ ας πούμε αν κάποιο review δημιούργησα, δεν σημαίνει ότι δεν το έχω δει...Σημαίνει ότι το έχω δει ολόκληρο και το έχω ανεβάσει...Αυτό μπορείς να διορθώσεις ? Δηλαδή μπορείς να βαθμολογήσεις ή να βάλεις "Το έχω δει όλο αυτό" οποιοδήποτε θέλεις, εκτός τα reviews σου...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 19, 2008 10:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 20, 2008 1:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
DjDragon έγραψε:
Παρατήρησα κάτι για το Anime Status...Δεν θα μπορούσες να εξαιρέσεις τα reviews τα οποία δημιουργήθηκαν είτε από μένα είτε από τους άλλους ? Εννοώ ας πούμε αν κάποιο review δημιούργησα, δεν σημαίνει ότι δεν το έχω δει...Σημαίνει ότι το έχω δει ολόκληρο και το έχω ανεβάσει...Αυτό μπορείς να διορθώσεις ? Δηλαδή μπορείς να βαθμολογήσεις ή να βάλεις "Το έχω δει όλο αυτό" οποιοδήποτε θέλεις, εκτός τα reviews σου...

Συνήθως ναι, μέλη που βάζουν τίτλους στον κατάλογο, τους έχουν δει. Αλλά είναι λάθος να σημαδεύω αυτούς τους τίτλους αυτόματα ως "Το έχω δει" για αυτά τα μέλη. Το σύστημα πρέπει να παραμείνει απλό: Εάν το μέλος βαθμολογήσει έναν τίτλο, αυτομάτως συνεπάγεται για αυτόν ως "Το έχω δει".

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pit-bull
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 20, 2008 3:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 03 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 571 Τόπος: Volos Τώρα Βλέπω: Variemai na allazw kathe vdomada
Sxetiko einai polu vathmologoun kati xwris na to xoun dei h xwris na to xoun dei olo...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 20, 2008 8:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
pit-bull έγραψε:
Sxetiko einai polu vathmologoun kati xwris na to xoun dei h xwris na to xoun dei olo...


Και για αυτό υπάρχει υπενθύμιση κατά την βαθμολόγηση. Είναι πραγματικά ανόητο να βαθμολογείς κάτι χωρίς να το έχεις δει όλο (να θυμίσω εδώ την κλασσική ατάκα "πολύ καλό αλλά το τέλος τα χάλασε"). Εξαίρεση φυσικά όπως ανάφερα είναι το Naruto, Bleach και άλλες σειρές που "δεν έχουν τέλος".

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 20, 2008 8:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
elissaios έγραψε:
pit-bull έγραψε:
Sxetiko einai polu vathmologoun kati xwris na to xoun dei h xwris na to xoun dei olo...


Και για αυτό υπάρχει υπενθύμιση κατά την βαθμολόγηση. Είναι πραγματικά ανόητο να βαθμολογείς κάτι χωρίς να το έχεις δει όλο (να θυμίσω εδώ την κλασσική ατάκα "πολύ καλό αλλά το τέλος τα χάλασε"). Εξαίρεση φυσικά όπως ανάφερα είναι το Naruto, Bleach και άλλες σειρές που "δεν έχουν τέλος".


Α μίας που λέμε γιαυτό "χωρίς τέλος" ξέχασα αυτό... Για τις παρουσιάσεις μπορείς να διορθώσεις την επιλογή "Επεισόδια --" για να μπορούμε να βάζουμε τα "???" αντί τους αριθμούς για την περίπτωση που δείξουν ότι είναι άγνωστοι αριθμοί επεισόδιων ?

Κατά τα άλλα ναι έχεις δίκιο γιαυτό με το που κάποιοι ίσως να μην τα έχουν δει ολόκληρα και μετά να λένε ότι τους κατεβεί στο κεφάλι ...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 21, 2008 3:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Πολυ καλη προσθηκη!
Ανυπομονω να παιξω κι εγω μαυτο το καινουργιο "toy"^^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 21, 2008 4:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Blademaster_X έγραψε:
Πολυ καλη προσθηκη!
Ανυπομονω να παιξω κι εγω μαυτο το καινουργιο "toy"^^


Δεν είναι για σένα...Άσε τα μικρά παιδιά να παίξουν με το toy αυτό Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 25, 2008 7:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Ελισσαίε...

Μία μικρή τροποποίηση σε πειράζει να βάλεις στις παρουσιάσεις ?

Επειδή είναι πονεμένη διαδικασία να πατας τίτλο, να βαθμολογείς και μετά να πατάς "πίσω" του Firefox κι έτσι, και μετά ξανά η ίδια διαδικασία...

Δεν δοκιμάζεις να βάλεις αυτήν την επιλογή " <Προηγούμενος> Τίτλος -- <Επόμενος> Τίτλος"? Πολύ απλά αυτή η δυνατότητα να μπορεί να είναι εφικτή στους τίτλους με το ίδιο γράμμα και όχι σε ολόκληρο το αλφάβητο...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 26, 2008 7:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Επιτέλους...

Τα έβαλα όλα όσα έχω δει...Πονάει το χέρι μου από τη click - click - click διαδικασία που ανέφερα στο χθέσινο πιο πάνω post μου...

Πάω να συμπεριλάβω κι άλλους τίτλους που βρήκα ότι δεν έχετε βάλει...

Δεν περίμενα όμως να έχω δει 193 anime... Oo Shocked Shocked Πράγματι κατακάηκα...

5 τίτλοι σας έρχονται xD

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης