Το ξέρατε ότι wahei σημαίνει ειρήνη;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Rurouni Kenshin
jack
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 25, 2008 9:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 19 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 2
1. not only me , 2.sorry , 3.thanks
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vegetasmate
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 25, 2008 10:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 1163 Τόπος: Lala-land
aaaaxxxxxxxxxxxx! ena manga pou to exo valei stin kardia mou!!!!!

palio alla panta a8anato!!!!!!!!!!!!!!!!!

tromero senario, fantastikoi xaraktires k oi dialogoi.....ta spane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
onee-san

We play hide and seek.....Hanamizawa style, of course
Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Korkofilaki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 06, 2008 1:32 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 06 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 83
Το καλυτερο!!!
Κάλυτερο κι απο την σειρα
Καλυτερο κι απο τα OVA
Σπευσατε να το διαβασετε οποιος δεν εχει!

_________________
http://korkofilaki.blogspot.com/

http://korkofilaki.deviantart.com/
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baggos
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 04, 2008 11:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 04 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 2 Τόπος: Salonika
Χαίρεται.......Καινούργιο μέλος εδώ με μια εμονή να το πω,ένα κόλλημα,ένα κάτι τελοσπάντων με το Rourouni_Kenshin.... Rock On Dude! .....Αφού έχω δει ότι υπάρχει σε anime για το RK και έχοντας ακούσει πολύ καλά λόγια για το manga είπα να το δοκιμάσω.......

Βασικά αρχικά ενδιαφέρομαι για τα volumes που αφορούν την περίοδο που περιγράφουν τα δυο OVA(Trust and Betrayal και Seisouhen).......Από το λίγο που έψαξα βρήκα μόνο τα τρία πρώτα volumes,που αφορούν τα πρώτα επισόδεια της σειράς.......

Οπότε θα ήθελα αν είναι εύκολο να με ενημερώσετε ποια είναι τα volumes που ψάχνω και αν υπάρχουν στην ελληνική αγορά......Τhx προκαταβολικά....

_________________
"Trust and Betrayal"__Το κόλλημά μου......
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 29, 2008 5:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Στην Ελληνική αγορά...τι να σου πω!Δεν έχω ιδέα αν έχουν όλα τα volumes,ιδιαίτερα αυτά που θες!Τώρα αν είσαι από Θεσσαλονίκη ξέρω δύο μαγαζιά στο κέντρο κάτω αλλά δεν ξέρω αν θα θεωρηθεί ότι κάνω διαφήμηση γι αυτό το βάζω σε spoiler κι αν είναι ας το κάνει edit ο moderator
Spoiler:
Σπηλιά των comics που δε θυμάμαι την οδό αλλά είναι Μητροπόλεως,ακριβώς δίπλα στην adidas-δηλαδή πως κατεβαίνεις την Αριστιτέλους απ'το δεξί σου το χέρι και Metropolis comics πάλι Μητροπόλεως αλλά απ'την άλλη μεριά και πάλι δε θυμάμαι οδό αλλά είναι πολύ περπάτημα,μετά την Μητρόπολη

Σε μπέρδεψα ε?Sorry, δε θυμάμαι καθόλου διευθύνσεις!^^

Εγώ πάλι,επειδή το λατρεύω το συγκεκριμένο manga, το κατέβασα οοοοοοοόλο από το internet(www.onemanga.com) αλλά επειδή δεν τα είχε σε pdf αρχεία αλλά σαν εικόνες έπρεπε να τις αποθηκεύσω όλες με τον παραδοσιακό τρόπο: right click,save,enter!Και ήταν πολύ μεγάλο σπάσιμο!Φυσικά αν εσύ βαριέσαι,ψάξε μήπως το έχουν πουθενά για κατέβασμα σε κανένα άλλο site.

Άντε πολύ μίλησα!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 29, 2008 7:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Αυτά που είπε η Falllen Angel Itachi είναι από τα πιο γνωστά αλλά προσωπικά δε σου συστήνω το Μetropolis, εγώ πηγαίνω στη Σπηλιά των Κόμικς, Δυμοσθένους 7 είναι η διέυθυνση κοντά στην Αριστοτέλους που είπε και η Fallen.Και με είπε ένας συμμαθητής μου ότι έχει και ένα στη Ναβαρίνου αλλά δεν έχει πάρα πολλά μάνγκα.

Όσο για το μάνγκα, τα σπάει. Δε το έχω τελειώσει όλο αλλά η δουλειά είναι φοβερή. Καλά είχα δει πρώτα το άνιμε αλλά η γνώμη μου είναι ακριβώς η ίδια!! ΘΕΙΚΟ!! Για κατέβασμα κέρω μόνο μια σελίδα αλλά δυστυχώς το Rourouni Kenshin το έχουν σβήσει. (Καλά Fallen σε καταλαβαίνω εγώ το έκανα αυτό με άλλο μάνγκα που ευτυχώς είχε 7 chapters αλλά 50+ σελίδες στο καθένα -.-)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
roriconfan
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 29, 2008 7:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 02 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 134 Τόπος: Κύμινα Θεσσαλονίκης
http://www.anymanga.com/rurouni-kenshin/

Βγάλτε τα μάτια σας αλλά συνεχίστε να αγοράζετε την Ελληνική εκδοχή.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης