Το ξέρατε ότι tokei σημαίνει ρολόι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Μουσική    Rasmus live στο Θησείο.
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 1:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
4 απελπισμένα κορμιά συναντιούνται στο μοναστηράκι.Μετά το γολγοθά να βρούμε να παρκάρουμε φτάνουμε στο σημείο συνάντησης.Κατηφορίζουμε προς το θησείο βλέποντας αιθέριες ύπαρξης trendy,emo,gothoudes,punkia κ.α

πρωταγωνιστές Ellorai,Blademaster και η αφεντιά μου στόχος μας να δούμε το live των ράσμους και να σας ενημερώσουμε.Αφού φτάνουμε στο χώρο που υποτίθεται είναι η συναυλία μπλέκουμε με πιτσιρίκες εκαντοντάδες πιτσιρίκες 15-18 χρόνον να σκίζονται και να ωρύονται σαν να έβγαινε ο ρουβάς το τη βυζοσκαμπιλο και κολοσκαμπιλο φάγαμε δεν το συζητάμε.

Βγαίνοντας έξω ο Lauri γίνετε χαμός όλοι ήμασταν σαν σαρδέλες το καλο η μπροστινή μου κουνιότανε παρα πολύ και ήμασταν κολλητά ένα από τα καλά της υπόθεσις.Γενικά γινότανε χαμός ξεκίνησε με το "Livin' in a World Without You" η ηχοληψία ήτανε για τα πανηγύρια και το χειρότερο τραγουδούσαν playback ο κόσμος γινότανε ασφυκτικός χαλαστήκαμε στο 4το song τη κοπανίσαμε ευτυχώς είχαμε καλή παρέα και το μονο που άξιζε ήτανε η φιλανδέζες που ήτανε εκεί.

Εδώ φωτό μετά το live

Spoiler:



Εδώ ξεκινώντας οι ράσμους.


http://www.youtube.com/watch?v=tlyizLDapyc


Και εδώ μετά το live κριτικάρουμε τη συναυλία ο blademaster ο Ellorai και η αφεντιά μου το συγκεκριμένο video μετά από 10 μέρες θα το κατεβάσουμε.


http://www.youtube.com/watch?v=u-tfban6Bxc


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Carnival of Rust στις Τετ Οκτ 29, 2008 11:59 am, 2 φορές συνολικά

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 10:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
Προσπαθώ να καταλάβω τι ήταν πιο χάλια.... η οργάνωση της συναυλίας ή εμείς; lol
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BlackRose
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 3:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 217 Τόπος: Athina
Emena me travouse mia psixi na pame alla dn me pigainan ta podia m.Apo sokaki se kokaki tha pigainame Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 3:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Δυστυχως δεν μου επιτρεπετει η θεση μου να μιλησω πιο ευθεως για το live αλλα πιστευω το vid δειχνει την αποψη αρκετα καλα...σε μερικα σημεια τραυλιζα απτο κακο μου Razz
δεν θελω επισης να επιτιθομαι σε οργανωτικες εταιριες αλλα σοβαρα τωρα μαυτα που κανουν σκοτωνουν τη μουσικη...τεσπα ας ειναι, οπως ειπε και ο CoR-kun ειμασταν μια παρεα ολο τρελα Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 3:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Blademaster_X έγραψε:
Δυστυχως δεν μου επιτρεπετει η θεση μου να μιλησω πιο ευθεως για το live αλλα πιστευω το vid δειχνει την αποψη αρκετα καλα...σε μερικα σημεια τραυλιζα απτο κακο μου Razz
δεν θελω επισης να επιτιθομαι σε οργανωτικες εταιριες αλλα σοβαρα τωρα μαυτα που κανουν σκοτωνουν τη μουσικη...τεσπα ας ειναι, οπως ειπε και ο CoR-kun ειμασταν μια παρεα ολο τρελα Razz



@blademaster Εμενα μου άρεσε εκεί που μου είπες στο video φέρε τη cam να σου πάρω μια ?Oo

Τη εννοούσες???RazzRazzRazz

@black rose ναι τοίχο τοίχο εσύ είσαι και μικρό.Razz

Ellorai εσύ είσαι το γκρινιάρικο στρουμφάκι.RazzRazz

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 3:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
Carnival of Rust έγραψε:
το μονο που άξιζε ήτανε η φιλανδέζες που ήτανε εκεί.



Πρέπει οπωσδήποτε να μάθουμε Φιλανδικά(ή φιλανδέζικα....)


Όσο για τη συναυλία... τα παλικάρια τα είπαν όλα... ένα μάτσο χάλια ήταν αν εξαιρέσει κανείς τους ίδιους τους Rasmus οι οποίοι έχουν το στυλάκι τους που ξεχώριζε σαν γάλα μες στις μύγες(τόσοι goth και emo ήταν...πολύ μαυρίλα έπεσε...).
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 3:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Carnival of Rust έγραψε:
Blademaster_X έγραψε:
Δυστυχως δεν μου επιτρεπετει η θεση μου να μιλησω πιο ευθεως για το live αλλα πιστευω το vid δειχνει την αποψη αρκετα καλα...σε μερικα σημεια τραυλιζα απτο κακο μου Razz
δεν θελω επισης να επιτιθομαι σε οργανωτικες εταιριες αλλα σοβαρα τωρα μαυτα που κανουν σκοτωνουν τη μουσικη...τεσπα ας ειναι, οπως ειπε και ο CoR-kun ειμασταν μια παρεα ολο τρελα Razz



@blademaster Εμενα μου άρεσε εκεί που μου είπες στο video φέρε τη cam να σου πάρω μια ?Oo

Τη εννοούσες???RazzRazzRazz


Θες δλδ και δημοσια ανακοινωση? μηπως να το κανω και sticky? Το κ****** σου ετσι οπως το κουναγες εσυ εγω μετα δλδ σαν αντρας τι επρεπε να κανω?!
αυτο? ->
ελεησε μας πια πεινασμενοι ανθρωποι Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 4:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Blademaster_X έγραψε:
Carnival of Rust έγραψε:
Blademaster_X έγραψε:
Δυστυχως δεν μου επιτρεπετει η θεση μου να μιλησω πιο ευθεως για το live αλλα πιστευω το vid δειχνει την αποψη αρκετα καλα...σε μερικα σημεια τραυλιζα απτο κακο μου Razz
δεν θελω επισης να επιτιθομαι σε οργανωτικες εταιριες αλλα σοβαρα τωρα μαυτα που κανουν σκοτωνουν τη μουσικη...τεσπα ας ειναι, οπως ειπε και ο CoR-kun ειμασταν μια παρεα ολο τρελα Razz



@blademaster Εμενα μου άρεσε εκεί που μου είπες στο video φέρε τη cam να σου πάρω μια ?Oo

Τη εννοούσες???RazzRazzRazz


Θες δλδ και δημοσια ανακοινωση? μηπως να το κανω και sticky? Το κ****** σου ετσι οπως το κουναγες εσυ εγω μετα δλδ σαν αντρας τι επρεπε να κανω?!
αυτο? ->
ελεησε μας πια πεινασμενοι ανθρωποι Razz



Έτσι εξήγησε? δεν πειράζει χτυπα.


Λίγη του πόνου ηδονή να υποφέρω
Κάψε με και σούβλισε με κόψε μου τα αυτιά τεμάχισε τα σωθικά μου φάε μου τη καρδια με καλαμάκι ρουφά μου το αίμα πάρε ένα μπαλντά σκίσε τα άντερα μου κανε με κύμα και λουκάνικα. Sad

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 4:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
Σε λίγο όπως το πάτε οι αναγνώστες του topic θα ξεχάσουν ότι πρόκειται για το live των Rasmus και την "κριτική" μας..... Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Animated
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 6:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Ω ναι, ο κος. Βαγγελης εχει ωραιο κ@@ο....συμφωνω.

...εμμ.... αυτο δεν ειναι το θεμα του τοπικ...?

Περα απο την πλακα τωρα... χαλια ηχοληψια και playback? Και ποσο ειπαμε οτι πληρωσατε για ολο αυτο?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 7:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Animated έγραψε:
Ω ναι, ο κος. Βαγγελης εχει ωραιο κ@@ο....συμφωνω.

...εμμ.... αυτο δεν ειναι το θεμα του τοπικ...?

Περα απο την πλακα τωρα... χαλια ηχοληψια και playback? Και ποσο ειπαμε οτι πληρωσατε για ολο αυτο?


Πληρωμη?! Αν ηταν να πληρωναμε για τετοιο πραγμα καλυτερα να πληρωνα το πιστολι που θα μου τη φυτευε Razz
Μιας και ηταν ανοιχτος χωρος η συναυλια ηταν ανοιχτη προς ολους. Αυτο πιστευω εξηγει πολλα ως προς τη ποιοτητα περιμενα αλλα μερικες φορες το ονομα ξεγελα...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
eni
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 11:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 14 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 170 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: Fullmetal alchemist
Τι να πω βρε παιδια!!Με απογοητευουν τα βιντεο και τα σχολια σας!Αλλα οντως πρεπει να ήταν πολυ χάλια!Πάντως εγω όταν είχα παει στη συναυλια τους στον Μύλο εδώ στη Θεσσαλονίκη είχα εξτασιαστεί!!!!Έιχα περάσει τέλεια!Τραγουδούσαν live και παρ όλο που δεν είχε τον τρελό κόσμο ήταν πολυ ωραία!Αν και κανένας δεν τον χωνεύει τον Lauri εμένα μ αρέσει πααααρα πολύ!!!Και ας είναι άσχημούλης!!!
Οι Rasmus εδώ και χρόνια είναι το αγαπημένο μου συγκρότημα όπως και να χει!Αντε να μας ξανάρθουν κατα δω να τους δούμε κι εμείς. Very Happy

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 30, 2008 7:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
Από ότι φαίνεται επαληθεύεται για ακόμη μια φορά το ρητό πως το καλό πράγμα πληρώνεται.

Playback? Μα πόσο πιο τραγικά πια.

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης