Το ξέρατε ότι zeitaku σημαίνει πολυτέλεια;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Cosplay    Παλίο άρθρο για cosplay από το ελληνικό Gamepro
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 1:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Στο τεύχος 121 της ελληνικής έκδοσης του περιοδικού Gamepro (που ως γνωστόν πλέον έχει πάψει να εκδίδεται) τ' οποίο μοιράζανε δωρεάν στην έκθεση Gamics (την θυμάται κανείς; ) είχε κάνει ένα ενδιαφέρον άρθρο για τα cosplay. Απολαύστε το:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 2:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Το θυμάμαι...Το είχα διαβάσει στο περιοδικό αυτό ! Το είχαν μέσα για άρθρο για τα cosplays κυρίως των παιχνιδιών ! Την έκθεση την θυμάμαι...Είχε γίνει μία φορά στη Αθήνα και μία φορά στην Θεσσαλονίκη...Δυστυχώς δεν ήμουν εκεί !

Off-topic: Ο τύπος κάτω αριστερά ντύθηκε Auron(Final Fantasy 10) !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 2:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
DjDragon έγραψε:
Την έκθεση την θυμάμαι...Είχε γίνει μία φορά στη Αθήνα και μία φορά στην Θεσσαλονίκη...Δυστυχώς δεν ήμουν εκεί !

Θα φανώ κακός αλλά ΔΕΝ μας ενδιαφέρει που δεν ήσουν εκεί. Ντε και καλά για κάθε διοργάνωση, meeting, event και τα συναφή να μας λες "Δεν ήμουν εκεί"; Πες μου, τι νόημα έχει; Aπουσιολόγιο παίρνουμε; Έχει και το spam τα όριά του, ξέρεις!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 3:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Ωωω..αρκετά ενδιαφέρον το άρθρο, μου φάνηκε παράξενο ότι΄είχα ασχοληθεί με κάτι τέτοιο στο παρελθόν. Ομολογώ ότι δεν είχα ιδέα ότι οι μεγάλες εταιρίες απλώνουν τα δίχτυα τους και προς αυτούς που κάνουν ερασιτεχνικά, μόνοι τους, τα κοστούμια, επειδή οι στολές που κάνουνε΄είναι πετυχημένες και έχουν πολυ καλή ποιότητα για λόγους προώθησεις.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 4:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Vetus έγραψε:
DjDragon έγραψε:
Την έκθεση την θυμάμαι...Είχε γίνει μία φορά στη Αθήνα και μία φορά στην Θεσσαλονίκη...Δυστυχώς δεν ήμουν εκεί !

Θα φανώ κακός αλλά ΔΕΝ μας ενδιαφέρει που δεν ήσουν εκεί. Ντε και καλά για κάθε διοργάνωση, meeting, event και τα συναφή να μας λες "Δεν ήμουν εκεί"; Πες μου, τι νόημα έχει; Aπουσιολόγιο παίρνουμε; Έχει και το spam τα όριά του, ξέρεις!


Κι εγώ θα φανώ λίγο κακός γιατί ήθελα πολύ να πάω εγώ εκεί για τα παιχνίδια. Και αυτό δεν ήταν spam...Αν ήξερες ότι όχι μόνο ήταν τα cosplays αλλά και τα παιχνίδια είχαν πάρει μέρος εκεί. Οπότε ποίος είπε για spams ?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MoBoRoS
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 13, 2008 4:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 602 Τόπος: Athens
Παιδια ααποφυγετε τις επιθεσεις XD
Thank you Very much vetus gia to oreo threadaki:)
και σενα DJD που συμμετεχεις αρκετα στο section. το αρθρο by the way ηταν extremely interesting! ^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης