Το ξέρατε ότι imouto σημαίνει αδερφή (μικρότερη);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    AMV    One Piece Amv-Thriller Bark Amv
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 4:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Υστερα απο πολλη καιρο,με νεο και ανανεωμενο υπολογιστη καταφερα να κανω το επομενο amv μου για το One Piece,και αυτο συμπεριλαμβανει ολο το arc του Thriller Bark.Οσοι πιστοι προσελθετε και δειτε Smile

http://www.youtube.com/watch?v=ElhGvGEYa-8

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Wadoria
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 12:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 329 Τόπος: Ιωάννινα Τώρα Βλέπω: bleach,Hero Tales,Elemental Gelad
woa!!ta phges poly kala oson afora ton sygxronismo tvn skhnvn me th moysikh!!tairiajan kai oi skhnes maxhs!!
keep up the good work

_________________

See my Anime list!!
To decide what to do with the future is to be human.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Animated
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 12:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Ιδεα μου ειναι η το προηγουμενο σου amv ηταν λιγο καλυτερο? Shocked

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 1:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Η ύπαρξη υπότιτλων χαλάνε την αισθητική του AMV. Οπότε ή θα πρέπει να χρησιμοποιείς mkv (όπου βγαίνουν οι υπότιτλοι) ή raw.

Σε κάποια φάση θα 'θελα να κάνεις ένα mini AMV με τα zombies να χορεύουν στους ρυθμούς του Thriller του Michael Jakson. Razz (Όποιος άλλος ψήνεται με την ιδέα κι ασχολείται με AMV ας χρησιμοποιήσει αυτήν την ιδέα Smile ).
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 1:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Vetus έγραψε:
Η ύπαρξη υπότιτλων χαλάνε την αισθητική του AMV. Οπότε ή θα πρέπει να χρησιμοποιείς mkv (όπου βγαίνουν οι υπότιτλοι) ή raw.

Σε κάποια φάση θα 'θελα να κάνεις ένα mini AMV με τα zombies να χορεύουν στους ρυθμούς του Thriller του Michael Jakson. Razz (Όποιος άλλος ψήνεται με την ιδέα κι ασχολείται με AMV ας χρησιμοποιήσει αυτήν την ιδέα Smile ).
Ποσες φορες το εχω πει οτι χρησιμοποιω Windows Movie Maker.Δεν μπορω να κανω κατι για τους υποτιτλους.Ποπο ρε Vetus με εχεις πρηξει με αυτο το Thriller του Michael Jackon,οχι ρε δεν θα το κανω Razz .
Animated έγραψε:
Ιδεα μου ειναι η το προηγουμενο σου amv ηταν λιγο καλυτερο? Shocked

Koιτα τωρα για αυτο μου φαινεται καλυτερη δουλεια εκανα στο Thriller Bark αλλα δεν παυει να μου αρεσει και το προηγουμενο amv Smile

http://www.youtube.com/watch?v=Hn8lh0XxygM

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Thanos
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 2:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 85 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: One Piece,Naruto,Bleach
Πολύ καλό συγχαρητήρια!! Very Happy Δεν μπορώ να πω πως δεν μου άρεσε το τέλος όμως θα ήθελα να δω και τον Brook να παίζει πιάνο Cool και τον Franky να κάνει καραγκιοζιλίκια Razz
Name of song please!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 2:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Thanos έγραψε:

Name of song please!!!

Castlevania Symphony Of The Night-Alucard Theme Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 9:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
Poly kalos ekseretiki douleia,sto proto sou prepei na elioses poly afou pires oli tn istoria apo tn arxi! xD To 1o tragoudi itan poly oraio kai to 2o apo to castlevania itan kalo =D

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 10:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Abarai έγραψε:
Poly kalos ekseretiki douleia,sto proto sou prepei na elioses poly afou pires oli tn istoria apo tn arxi! xD To 1o tragoudi itan poly oraio kai to 2o apo to castlevania itan kalo =D
Βασικα το tribute Μου για τον Luffy ηταν η 6η μου δουλεια σε amv.Αν κοιταξεις στο profile Μου στο youtube θα δεις οτι εχω κανει και αλλα amv Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Animated
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2008 10:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Παρατα το Windows Movie Maker!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Koshin
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 13, 2008 1:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Μάϊ 08 Δημοσιεύσεις: 182 Τόπος: Athina/Agia Paraskeui Τώρα Βλέπω: witchblade
Tha simfwnisw oti to tribute gia ton Luffy fainotan pio poli doulemeno, auto omws den paei na pei oti itan kai kalitero.Emena mou aresan arketa kai ta 2..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 13, 2008 1:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Εξερετικο αλλα στο τελος μου το χαλασες. Το τραγουδι ηταν οτι επρεπε.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 13, 2008 1:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
GT4md έγραψε:
Εξερετικο αλλα στο τελος μου το χαλασες. Το τραγουδι ηταν οτι επρεπε.
Οταν λες στο τελος εννοεις απο 3:47 και μετα;

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 13, 2008 6:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Απο εκει που εβαλε ο zoro τα χερια περιμενα να αλλαζες την σκηνη να κλεισει με κατι διαφορετικο, οπως να διχνει το πληρομα με σοβαρο υφος στην σειρα ή να φευγουν με το καραβι κοιτοντας πισο το thriler bark. Αλλα ειναι O.K, ειχα κολλησει Very Happy

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 14, 2008 12:35 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
GT4md έγραψε:
Απο εκει που εβαλε ο zoro τα χερια περιμενα να αλλαζες την σκηνη να κλεισει με κατι διαφορετικο, οπως να διχνει το πληρομα με σοβαρο υφος στην σειρα ή να φευγουν με το καραβι κοιτοντας πισο το thriler bark. Αλλα ειναι O.K, ειχα κολλησει Very Happy
Bασικα πιο μετα εβαλα την πιο καθηλωτικη σκηνη του Arc,αν περιμενεις βλεπεις κατι παραπανω δεν τελειωνει το amv εκει που τελειωνει και η μουσικη.Χρειαζοταν να τελειωσω το amv να σε αφηνει να σκεφτεις τι θα γινει....(ασχετο που ξερουμε)αλλα να δινει αυτην την αισθηση.....

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης