Το ξέρατε ότι tsubasa σημαίνει φτερό;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γραφικά    website Feedbacl: what are you opinions?
zanatos
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 3:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 156 Τόπος: Shibuya Tokyo
Γεια σε όλους,

Δεν είμαι επαγγελματίας γραφίστας αλλά μου ζητήθηκε να εκφέρω γνώμη για μια νέα ιστιοσελίδα. Θα ήθελα να ακούσω απόψεις τεκμιριωμένες από άτομα που γνωρίζουν.

Η βοηθεία σας και τα σχολείά σας είναι ευπρόσδεκτα. Δεν θέλω απόψεις του τύπου :Δεν μου αρέσει/ μου αρέσει. Θέλω να ακούω λόγους και αιτίες.

η διεύθυνση είναι inart.softways.gr

_________________
Power corrupts
Absolute power
Corrupts absolutely
http://zanat0s.typepad.com
The ultimate blog
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 3:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
vasika einai hmitelis akoma h selida apo oti vlepw ...
kalw pou pane gia ena aplo grafiko perivalon voi8aei Razz
alla uparxoun arketa pramata pou 8a mporousan na veltio8oun
1 sto Home oi eikones 8a mporousan na enalasonte kai automata meta apo ena xroniko diastima
anti na prepei o xristis na klikaeri
2 sto about us exei lista proiontwn anti plirofories gia thn eteria pou apo thn selida den katalavenis an exei kapio katastima kai pou, an kanoun polisis mono on line mono lianiki mono xondriki h apola genika den uparxoun plirofories gia thn eteria ...eno 8a eprepe na fainonte kapia genika anti auth h asprila me ton katalogo ... o opios einai adios kai 8elei doulia ...genika de mou aresei pou to sub menu anoigei mesa sthn kentrikh o8oni pou 8a provalonte ta proionta ... kaito gegonos pws klikareis to kirios menou kai sou vgazei proionta anamikta apo ths upokatigories enai la8os imo

3 sthn sunexia exei xana product catalog ....... nai ta parapnw

4 News ti idous news ?? isos 8a epere na fainonte sto home an ananeononte suxna ...

5 Customers ... wrea to log in den einai availiable me thn mia alla prepei na patisw customer na kanw log in kai meta na epistrepsw eki pou hmouna kai den uparxei sign up wtf ppl ???

6 Contact form gia pio logo mpori na to xrisimopioi o xristis gia parapona gia paragkelies no info ....

auta apo litourgikis apopisi apo grafistikis nothing special plain n simple XDDD
a kai kati endifeon na rixete mia matia http://www.dontclick.it/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την noname στις Πεμ Δεκ 18, 2008 3:48 pm, 1 φορά

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
zanatos
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 3:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 156 Τόπος: Shibuya Tokyo
thanx i appreciate yoru comemtns,t he more the merrier..

_________________
Power corrupts
Absolute power
Corrupts absolutely
http://zanat0s.typepad.com
The ultimate blog
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Smaragdia
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 19, 2008 9:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: Angel of Wrath::
::Moderator::<br>:: Angel of Wrath::

Συμμετέχει από: 14 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 641 Τόπος: Peiraus
επειδη ειμαι γραφιστρια μπορω να σου πω καποια πραγματα για το περιβαλον του μιας και ο noname σου ειπε για τη λειτουργικοτητα.

Καταρχας. με "χαλαει" λιγο αυτη η αποτομη εναλαγη εικονων. δεν εχουν κατι ενδιαμεσο κατι να ηρεμησει το ματι μου και να καταλαβω σαν θεατης οτι βλεπω κατι αλλο με την ησυχια μου. Ειναι μαι ιστοσελιδα για αγορες. Οταν ενας πελατης η εσυ πας για ψωνια θες με την ηρεμια σου να βλεπεις τα πραγματα. Φαντασου εσενα με μια κρεμαστρα με ρουχα, Πως θα πηγαινες απο τη μια κρεμαστρα στην αλλη??? Η στη προκειμενη περιπτωση πως θα κοιταζες ενα ραφι με πραγματακια??

Επισης. αν μπορεις λιγο να κοιταξεις το υψος της ιστοσελιδας. φαινεται οτι εχει αρκετο κενο απο κατω το οποιο δεν χρειαζεσαι και κανει gaps στη σελιδα σου. Μπορεις να φερεις τις σημαιες πιο κατω οποτε να φαινεται σαν hd η σελιδα και να μην χρειαζεται rool down/up.

3ον βλεπω οτι εντασεις στο χωρο τη θεματικη σου ενοτητα με τις σκιες που εχεις πανω και κατω. αλλα η κατω σκια γιατι απεχει τοσο πολυ απο τη μπαρα σου?? δημιουργει ενα κενο αλλα δεν βλεπω το λογο να απεχει τοσο... καντην να ειναι μερικα pixel λιγο πιο κατω απο τη μαυρη μπαρα.

4ον. ειδα οτι στη μαυρη μπαρα οι φοτογραφιες εχουν ως εξης.. Μαυρο μαυρο ασπρο ασπρο ασπρο... γιατι δεν προσπαθεις να κρατησεις μια συνοχη? θες να πεις οτι αλλο το ενα αλλο το αλλο? η μηπως να κραταγες αυτες τις ενοτητες με μια συνοχη? δηλαδη. Μαυρο γκρι 70% γκρι 50% γκρι 20% ασπρο
ετσι θα κρατησεις και συνοχη αλλα και το ματι του θεατη θα ειναι σε "επαφη" με το τι βλεπει


Γενικα εχε ενα 2 πραγματα στο μυαλο σου. Εχω να κανω με ψωνια αρα πρεπει να ειναι ηρεμο να ειναι χαλαρο. Δεν τσιτωνω κανεναν δεν χρειαζεται να φωναξω σε κανεναν. ειμαι εδω σαν αντικειμενο θελω να σου αρεσω και να με αγορασεις.

υ.γ. μη γελας με αυτα, πρεπει να σκεφτεσαι σαν τα παντα για να αποδοσεις τα παντα, αυτος ειναι ο γραφιστας
Smile οτι αλλο θες στειλε μου psm

_________________
http://smaragdia.deviantart.com
http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?p=2169677#post2169677
http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=7517&start=0
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης