Το ξέρατε ότι netsu σημαίνει πυρετός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 48, 49, 50  Επόμενη
Σελίδα 19 από 50
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Bleach
Muguruma_taicho
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 12:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 31 Δεκ 08 Δημοσιεύσεις: 122 Τόπος: elefsinaXO Τώρα Βλέπω: μετά το Code Geass αστεράκια ,Katekyo hitman reborn,Gintama,
Fallen_Angel_Itachi έγραψε:
Mμμμμμ αμέσως. Το ότι ήταν μόνο μάχες και δε μιλούσαν πολύ δεν είναι απαριτήτως κακό, αλλά αυτές οι πληροφορίες που έδωσε στο κεφάλαιο αυτό είναι... Δηλαδή μόνο την καινούργια μορφή του Ichigo να δεις... Εξάλλου δεν είναι ότι κι εμένα δε μου την έσπασε το ότι δε μιλούσαν πολύ ή κι άλλα πράγματα που είπα και πιο πάνω. Razz

Btw, κατάλαβε κανείς αν τελικά πέθανε ή όχι ο πανθηράκος μας (Grimmjow)? Και επειδή πάντα ήμουν fan των pairing (αλλά και των pairing wars ^^) εσείς είστε IchigoXRukia ή IchigoXInoue? Και μην πείτε ότι καταστρέφω το θέμα ή ότι είμαι fangirl-like, απλώς μ'αρέσουν τα pairings! (Αν το χετε ξαναναφέρει... -.- Παραπέμψτεμε στη σελίδα...)


το μόνο pairing που εγκρίνω η γουστάρω είναι GinXRangiku.Για τον κύριο αλεπουδόφατσα ξεκίνησα το bleach που το θεωρούσα άλλο ενα shonen anime(cliche έχει,μασ δείχνει κ χαζούσ σαν τον omaeda εν δράσει αλλα είναι πολύ πρώτο ανιμε,μην αρχίσουμε τα καλά του ,αλλιώσ δεν θα ασχολούμαστε Laughing )και πορ'ωθηκα με gin(μεσα στουσ 3 πιο μυστηριώδεισ χαρακτήρεσ) και μόλισ είδα κ τη matsumoto λέω να ωραίο ζευγάρι Laughing ¨

_________________
'έχω και Lancelot,πάμε μια βόλτα?'
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 12:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Χμ... Κ αυτό το ζευγάρι μ'αρέσει πολύ!^^ Να σε πω την αλήθεια και γω τον πάω πολύ τον "κύριο χαμόγελο" και τον θεωρώ απ'τους πιο ενδιαφέρον χαρακτήρες επίσης... 'Αιντε να δούμε τι καπνό φουμάρει κι αυτός...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Muguruma_taicho
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 1:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 31 Δεκ 08 Δημοσιεύσεις: 122 Τόπος: elefsinaXO Τώρα Βλέπω: μετά το Code Geass αστεράκια ,Katekyo hitman reborn,Gintama,
[quote="Fallen_Angel_Itachi"]Χμ... Κ αυτό το ζευγάρι μ'αρέσει πολύ!^^ Να σε πω την αλήθεια και γω τον πάω πολύ τον "κύριο χαμόγελο" και τον θεωρώ απ'τους πιο ενδιαφέρον χαρακτήρες επίσης... 'Αιντε να δούμε τι καπνό φουμάρει κι αυτός...[/quote

το ωραίο με τον gin είναι οτι ξέρει πωσ θα φουμάρει ότι καπνό τον συμφέρει,κ ίσωσ μαζί με shinji k kisuke(ξεχωριστά ο καθένασ τουσ) ίσωσ μπορεί να παίξει κ πουστιά στον μεγάλο.α παρεπιπτόντωσ βγήκε το chapter sto onemanga:)

_________________
'έχω και Lancelot,πάμε μια βόλτα?'
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 1:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Αν σε πω ότι αυτό ακριβώς σκεφτόμουν κι εγώ??? Δεν ξέρω γιατί αλλά ήταν απλώς too obvious ότι είναι α κακός που κάτι δε μου κολλάει (όπως κι ο superman-taichou ήταν way too good το οποίο επίσης δε μ'άρεσε -κανείς δεν είναι αυτό που φαίνεται... Trust no one -sorry, κατάλοιπο απ'το "X-Files"-^^)

Αχά, το ξέρω το σχολίασα και στην προηγούμενη σελίδα... Απλώς cool ο Ichigo και με την χαίτη αλλά λέω μήπως το παραχέζουμε με το hollowfication? Και Cero? Τι άλλο θα κάνει αυτός ο άνθρωπος? Αχ, "καταραμμένη" Orihime...

*Btw, Naruto έχει βγει επίσης! 'Ασχετο, αλλά δεν πειράζει! Τα διαβάζω και τα δύο. ^^*

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Muguruma_taicho
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 1:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 31 Δεκ 08 Δημοσιεύσεις: 122 Τόπος: elefsinaXO Τώρα Βλέπω: μετά το Code Geass αστεράκια ,Katekyo hitman reborn,Gintama,
Fallen_Angel_Itachi έγραψε:
Αν σε πω ότι αυτό ακριβώς σκεφτόμουν κι εγώ??? Δεν ξέρω γιατί αλλά ήταν απλώς too obvious ότι είναι α κακός που κάτι δε μου κολλάει (όπως κι ο superman-taichou ήταν way too good το οποίο επίσης δε μ'άρεσε -κανείς δεν είναι αυτό που φαίνεται... Trust no one -sorry, κατάλοιπο απ'το "X-Files"-^^)

Αχά, το ξέρω το σχολίασα και στην προηγούμενη σελίδα... Απλώς cool ο Ichigo και με την χαίτη αλλά λέω μήπως το παραχέζουμε με το hollowfication? Και Cero? Τι άλλο θα κάνει αυτός ο άνθρωπος? Αχ, "καταραμμένη" Orihime...

*Btw, Naruto έχει βγει επίσης! 'Ασχετο, αλλά δεν πειράζει! Τα διαβάζω και τα δύο. ^^*


ναι αλλά hats off k στον Aizen(εωσφόροσ,darth vader,voldemort,dr doom k alloi villains σίγουρα τον έχουν αφίσα στα δωμάτια τουσ Razz ) που τολμάει κ έχει δεξί χέρι κάποιον σαν τον GIn(που θυμίζει πολύ τον Soujiro apo Rkenshin, k hakkai apo Saiyuki:)).)α κ είμαι αντιναρουτικόσ Sad

_________________
'έχω και Lancelot,πάμε μια βόλτα?'
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 2:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
XD για το anti-Narutiκός...

Α, τώρα... Ο άνθρωπος είναι εγκληματίας άλλης κλάσσης, κάνει ΤΑ τέρατα, τα φορτώνει στους άλλους, οι υπόλοιποι τον πιστεύουν και μετά όταν είναι η ώρα του φεύγει σαν κύριος... Και πετώντας, μην ξεχνιόμαστε. Laughing Εγώ πιστεύω ότι αν και όταν κάνει τη μαμουνιά ο "χαμογελόφατσας" (που δηλαδή εγώ κλίνω περισσότερο στο "όταν") θα βγει ο Aizen να του την πει με στυλάκι: "Φου φου φου... 'Ηξερα ότι θα έκανες κάτι τέτοιο γι αυτό κι εγώ έχω πάρει τα μέτρα μου..."

Δεν ξέρω, αλλά κάτι τέτοιο νομίζω (μπορεί να δούμε και μάχη Gin vs Tousen και μετά Gin vs Aizen -γιατί αποκλείεται να χάσει από τον "Δικαιοσύνη 4 ever")

Πάτως μου φαίνεται πολύ πιο "άνθρωπος" απ'τον "κουτσοί στραβοί στον 'Αγιο Aizen" γιατί αυτός φάνηκε ότι ακόμα νοιάζεται γι τους παλιούς γνωστούς-φίλους του όπως Kira και Matsumoto.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ReignmaN
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 7:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 303 Τόπος: Athens
Παράθεση:
Και Cero? Τι άλλο θα κάνει αυτός ο άνθρωπος?


στο training που του κανανε οι vaizards ειχε ξανακανει cero. [/spoiler]

_________________


http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=46378 <----- ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger ICQ Αριθμός
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 9:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
ok ishigo owns...
hollow legame hollow eidame...
dn para einai dunatos???polu eukola ekopse to xeri! Surprised

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Muguruma_taicho
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 10:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 31 Δεκ 08 Δημοσιεύσεις: 122 Τόπος: elefsinaXO Τώρα Βλέπω: μετά το Code Geass αστεράκια ,Katekyo hitman reborn,Gintama,
Fallen_Angel_Itachi έγραψε:
XD για το anti-Narutiκός...

Α, τώρα... Ο άνθρωπος είναι εγκληματίας άλλης κλάσσης, κάνει ΤΑ τέρατα, τα φορτώνει στους άλλους, οι υπόλοιποι τον πιστεύουν και μετά όταν είναι η ώρα του φεύγει σαν κύριος... Και πετώντας, μην ξεχνιόμαστε. Laughing Εγώ πιστεύω ότι αν και όταν κάνει τη μαμουνιά ο "χαμογελόφατσας" (που δηλαδή εγώ κλίνω περισσότερο στο "όταν") θα βγει ο Aizen να του την πει με στυλάκι: "Φου φου φου... 'Ηξερα ότι θα έκανες κάτι τέτοιο γι αυτό κι εγώ έχω πάρει τα μέτρα μου..."

Δεν ξέρω, αλλά κάτι τέτοιο νομίζω (μπορεί να δούμε και μάχη Gin vs Tousen και μετά Gin vs Aizen -γιατί αποκλείεται να χάσει από τον "Δικαιοσύνη 4 ever")

Πάτως μου φαίνεται πολύ πιο "άνθρωπος" απ'τον "κουτσοί στραβοί στον 'Αγιο Aizen" γιατί αυτός φάνηκε ότι ακόμα νοιάζεται γι τους παλιούς γνωστούς-φίλους του όπως Kira και Matsumoto.


τα ίδια πιστεύω κ γω.ο Gin,είναι πολύ πιο τρωτός σε αυτό,αλλά είναι κ ο μόνος που μπορεί να μαντεύει κάθε φορά τη σκέψη του αφεντικού Razz (πχ θυμίσου όταν ήρθε η hinamori στη μάχη ,άρχισε ο 'αλλος 'is sth wrong Captain,aIzen?' κ τέτοια,ή που κατάλαβε την τακτική του όταν ο kaname έκοψε το χέρι tou grimmjow.)α κ ασχετο αλλα τώρα η μάχη στο hueco έτσι όπωσ είναι και οι δύο τους,έχει γίνει πιο πολύ κάτι σε freakshow:P

ReignmaN έγραψε:
Παράθεση:
Και Cero? Τι άλλο θα κάνει αυτός ο άνθρωπος?


στο training που του κανανε οι vaizards ειχε ξανακανει cero. [/spoiler]


τότε τον έλεγες full hollow kai out of control τώρα πρέπει να έχει τον έλεγχο.η είναι κάτι σε "vizard in full control of his hollow self,with an 80s hair metal mulletXD"

Edit by [Aoshi] : To Double Post διορθωθηκε. Κοιταμε το κουμπι επεξεργασια επανω-δεξια απο καθε post.

_________________
'έχω και Lancelot,πάμε μια βόλτα?'
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Feanor
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 11:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 31 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 55 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Gintama, Tales of the Abyss, To Aru Majutsu no Index, Asu no Yoichi, Akikan,Hitman Reborn κ.α.
Αν και σχεδιαστίκα ήταν μμμμμ, θα προτημούσα κανα δισέλιδο αφού όσον αφορά την πλοκή δεν είχε τιποτα. O Ichigo έγινε παρά πολύ δυνατός, αλλά ο Ulquiorra ξαφνιάστηκε περισσότερο, στο 100% και των δύο θα δούμε σουπερ μάχη.

Οσόν αφορά το Cero και o Kisuke μπορεί να κάνει, ολοί οι vizards γιατί όχι και ο Ichigo.

Για μένα πιο δυσκολό φαίνεται να είναι να γίνει κανονικός από το full hollow form.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 1:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Ωχ... Μη λέτε τέτοια... Σοβαρά τώρα απλώς θα τον νικήσει και θα μας πάει στη μάχη του Kyoraku -.-

Παράθεση:
τότε τον έλεγες full hollow kai out of control τώρα πρέπει να έχει τον έλεγχο.η είναι κάτι σε "vizard in full control of his hollow self,with an 80s hair metal mulletXD"


Loooooooooooooool!!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
L's legacy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 1:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: United Kingdom Τώρα Βλέπω: Μολις τελειωσα το Wolf's Rain-Φοβερο-
Feanor έγραψε:
Αν και σχεδιαστίκα ήταν μμμμμ, θα προτημούσα κανα δισέλιδο αφού όσον αφορά την πλοκή δεν είχε τιποτα. O Ichigo έγινε παρά πολύ δυνατός, αλλά ο Ulquiorra ξαφνιάστηκε περισσότερο, στο 100% και των δύο θα δούμε σουπερ μάχη.

Οσόν αφορά το Cero και o Kisuke μπορεί να κάνει, ολοί οι vizards γιατί όχι και ο Ichigo.


Βασικα ο Kisuke δεν μπορει να κανει Cero σε καμια περιπτωση(εκτος αν ειναι και αυτος Vaizard) αν και δεν νομιζω
Η κοκκινη ακτινα που επιτεθηκε με αυτη στον Yami ηταν απλα η επιθεση του σπαθιου του.

Επισης λες οτι το μανγκα σχεδιαστικα ητανε μμμμμ
Τα σχεδια του Ichigo τα προσεξες? Ο Tite kubo στα τελευταια τσαπτερ εχει ζωγραφησει φοβερα πραγματα.
Spoiler:

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
deneath
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 4:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 01 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 65 Τόπος: Larisa(prosorina) Τώρα Βλέπω: Bleach,Naruto,Death Note,One Piece
Sas blepo olous enthousiasmenous me tin exelixi tou manga,ok gousta de leo alla ME DOULEYETE?? Milame xeperase kai to dragonball stin yperboli eleos pia.Se ligo tha mas pei oti o logos pou o Itsigo anti na psofisei egine ...??.... einai epeidi o esoterikos tou hollow einai Vasto Lorde.Nai Vasto Lorde eipa. Ti ayto den ginete??Den einai logiko??Ti lete tora,gia ton Itsigo milame,to palikari apsifa tin logiki,einai mia pragmatikotita monos tou.Sto diabolo kathisterimene iapona dimiourge,skata Twisted Evil Twisted Evil


Oso peri pairing ..IshigoXRukia??IshigoXOrihime???Ba ego eimai RenjiXRukia kai IshidaXOrihime Ena apta dyo tou p@#!@ mporei na bgei ektos an to bleach ektos apo dragonball katantisei kai fate/stay opou kai oi 10 diaforetikes gynaikies parousies theloun na pantreytoun ton gtp protagonistei.Bleach ein'ayto ola ta perimeno.

_________________
"Happiness can subside, but frustration never lets go"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
L's legacy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 4:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: United Kingdom Τώρα Βλέπω: Μολις τελειωσα το Wolf's Rain-Φοβερο-
deneath έγραψε:
Sas blepo olous enthousiasmenous me tin exelixi tou manga,ok gousta de leo alla ME DOULEYETE?? Milame xeperase kai to dragonball stin yperboli eleos pia.Se ligo tha mas pei oti o logos pou o Itsigo anti na psofisei egine ...??.... einai epeidi o esoterikos tou hollow einai Vasto Lorde.Nai Vasto Lorde eipa. Ti ayto den ginete??Den einai logiko??Ti lete tora,gia ton Itsigo milame,to palikari apsifa tin logiki,einai mia pragmatikotita monos tou.Sto diabolo kathisterimene iapona dimiourge,skata Twisted Evil Twisted Evil


Εαν θυμασαι οταν ο Ichigo εκανε την προπονηση με σκοπο να νικησει το Inner Hollow στο τελος οταν το νικησε αυτο του ειπε οτι θα επιστρεψει ξανα οταν ο Ichigo θα ειναι αδυναμος.

Επισης εαν παλι θυμασαι το Inner Hollow ειχε πει στον Ichigo να μην πεθανει αυτος μεχρι το Hollow να ξαναεμφανιστει εαν θελει ο Ichigo να το ελενξει οταν αυτο θα ειναι σε Full Power

Οσο αφορα το σχολιο περι λογικης δεν χρειαζεται νομιζω να σου πει καποιος πως μιλαμε για Fantasy Shounen Supernatural Superpower, και δεν ξερω και εγω τι αλλο, ειδος μανγκα!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
L's legacy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 20, 2009 4:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: United Kingdom Τώρα Βλέπω: Μολις τελειωσα το Wolf's Rain-Φοβερο-
deneath έγραψε:
Oso peri pairing ..IshigoXRukia??IshigoXOrihime???Ba ego eimai RenjiXRukia kai IshidaXOrihime Ena apta dyo tou p@#!@ mporei na bgei ektos an to bleach ektos apo dragonball katantisei kai fate/stay opou kai oi 10 diaforetikes gynaikies parousies theloun na pantreytoun ton gtp protagonistei.Bleach ein'ayto ola ta perimeno.


Δεν θυμαμαι στο Fate stay night να ηθελε καμια απο τις πρωταγωνιστριες να παντρευτει τον πρωταγωνιστη!
Το αντιθετο γινοταν μαλιστα ο πρωταγωνιστης ηθελε την Saber!

Αμα ξενερωνεις τοσο πολυ με την τροπη που εχει παρει το Bleach γιατι δεν σταματας να το διαβαζεις? Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 19 από 50
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 48, 49, 50  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης