Το ξέρατε ότι toki σημαίνει ώρα (στιγμή);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    Post Count
Alas
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 24, 2008 8:12 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
@Shin Getter Robo
Για να υπεραμυνθώ του σημαντικού ποσοστού post μου εκτός του animesection το ανέφερα αυτό, όχι για να κοκορευθώ... και τις αμοιβές σας κρατήστε τες, ποτέ δεν της ζήτησα, δεν ήξερα καν πως υπήρχαν δλδ.
Όσο για το απο κάτω που αναφέρεις, αν δλδ τους θεωρώ μαλάκες, έχω να πω 1000 συγνώμμη, δεν ήξερα πως οι admins είναι ο πάπας μεταμφιεσμένος, πως έχουν το αλάθητο, αν το ήξερα δεν θα έλεγα επ'ουδενί αυτά που εγώ έχω δει κατά καιρούς γιατί είναι προφανώς λάθος απ'την στιγμή που αντιτίθεντε στους παντογνώστες admins. Αλλά μήπως τώρα, λέω μήπως οι admins είναι άνθρωποι; Μήπως και αυτοί μπορούν παρά τις αναμφισβήτητα καλές προθέσεις τους να κάνουν λάθος; Λέω εγώ τώρα... μήπως; Και αν ναι τι γίνετε δεν τους το λέμε επειδή είναι οι admins και δεν είναι μαλάκες;

Λοιπόν αρκετά ασχολήθηκα με το θέμα, τελευταία τείνει να εκτροχιαστεί σε dick-waving και δεν έχω καμμία διάθεση για κάτι τέτοιο, την θέση μου την έχω εκφράσει και μάλιστα με αρκετή σαφήνεια, αν κάποιος θέλει επιπλέον διευκρυνίσεις σε κάποιο κομμάτι της τότε θα τις δώσω, αλλά για όλα τα υπόλοιπα αποχωρώ απ'τη συζήτηση.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 24, 2008 11:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Ειρήνη παιδιά, το post count είναι ακόμα σε δοκιμαστικό στάδιο και περιμένει αντιδράσεις έτσι και αλλιώς (ασχέτος που ο holborn δεν το ανάφερε).

Εδώ μπαίνουν προτάσεις και ιδέες στο θέμα. Μην βγάζουμε αποτελέσματα του στυλ "δεν το γουστάρω" χωρίς να σκεφτεί για πιο λόγο έγινε αυτή η κίνηση. Κάνεις από εμάς δεν περίμενε να είναι όλοι ευχαριστημένοι (και δεν πρόκειται ποτέ να είναι).

Θα δούμε στην πορεία πως θα λειτουργήσει το πράγμα στην τελική του μορφή. Και μην ξεχνάτε ποτέ πως τέτοιες κινήσεις είναι για το καλό το forum από την προοπτική των διαχειριστών (κάτι που θεωρείται λογικό).

Τέλος οι φασαρίες, συνεχίστε να δίνετε ιδέες και προτάσεις Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
jojimbo_project'03
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 24, 2008 11:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: berserk
Βασικα το post count ειναι λιγο πολυ ακυρο πραγμα. Προσωπικα πιστευω οτι δεν εχει καμια σημασια.
Τωρα αν θα υπαρχει αλλα θα υπαρχει μονο σε ενα thread τοτε ναι. Μου φαινεται και αυτο σαν λαθος κινηση
και αυτο γιατι πολυ απλα ενα καινουργιο μελος μπορει να θελει να μιλησει για anime αλλα να μην εχει τοσες πολλες γνωσεις. Θα θελει να μιλησει λιγο για "ασχετα" θεματα με τα αλλα μελη να γνωριστουν και να μπει στο ολο κλιμα. Οταν γινεται αυτο το μετρο που στην ουσια ωθει τα μελη να γραφουν μονο στο "σχετικο" thread, το βαρος θα πεσει πιο πολυ σε αυτα τα νεα μελη. Στο κατω κατω της γραφης ολα τα forum
εχουν γενικα θεματα ακριβως γιαυτο τον λογο. Ωστε να γνωριστουν και να δεθουν τα μελη. Αυτο ειναι που θα επρεπε να επιδιωκουμε.

_________________
The blossom of the blossoms is the chery blossom.
Samurai is the man among men.


Spoiler:

http://www.youtube.com/watch?v=mHLob2mFE1E
Fear of the apex predator
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 24, 2008 1:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Το οτι κάποιο μέλος είναι καινούργιο δέν σημαίνει οτι δέν μπορει να ζητήση βοήθεια δεν απαγορεύετε.Γιαυτό κίολας υπάρχει το συστειθείτε μας Very Happy.Ας μην τσακωνόμαστε ρε παιδία μια παρέα είμαστε.

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 24, 2008 9:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Alas έγραψε:
@Shin Getter Robo
Για να υπεραμυνθώ του σημαντικού ποσοστού post μου εκτός του animesection το ανέφερα αυτό, όχι για να κοκορευθώ... και τις αμοιβές σας κρατήστε τες, ποτέ δεν της ζήτησα, δεν ήξερα καν πως υπήρχαν δλδ.
Όσο για το απο κάτω που αναφέρεις, αν δλδ τους θεωρώ μαλάκες, έχω να πω 1000 συγνώμμη, δεν ήξερα πως οι admins είναι ο πάπας μεταμφιεσμένος, πως έχουν το αλάθητο, αν το ήξερα δεν θα έλεγα επ'ουδενί αυτά που εγώ έχω δει κατά καιρούς γιατί είναι προφανώς λάθος απ'την στιγμή που αντιτίθεντε στους παντογνώστες admins. Αλλά μήπως τώρα, λέω μήπως οι admins είναι άνθρωποι; Μήπως και αυτοί μπορούν παρά τις αναμφισβήτητα καλές προθέσεις τους να κάνουν λάθος; Λέω εγώ τώρα... μήπως; Και αν ναι τι γίνετε δεν τους το λέμε επειδή είναι οι admins και δεν είναι μαλάκες;

Λοιπόν αρκετά ασχολήθηκα με το θέμα, τελευταία τείνει να εκτροχιαστεί σε dick-waving και δεν έχω καμμία διάθεση για κάτι τέτοιο, την θέση μου την έχω εκφράσει και μάλιστα με αρκετή σαφήνεια, αν κάποιος θέλει επιπλέον διευκρυνίσεις σε κάποιο κομμάτι της τότε θα τις δώσω, αλλά για όλα τα υπόλοιπα αποχωρώ απ'τη συζήτηση.


Φίλτατε alas δεν νομίζω ότι είπα πουθενά ότι οι admins έχουνε το αλάνθαστο αλλα δεν είναι και άσχετοι.Επίσης το ειρωνικό σου στυλάκι να το κρατήσεις για προσωπική σου χρήση και όχι εδώ.Τώρα είπες την άποψη σου και συνεχίζεις έναν διαδικτυακό οργασμό αναστάτωσης,υποδείξεων που τα εκφράζεις με ένα εριστικό στυλάκι που δεν αρμόζει.Επίσης το ότι το θεωρείς λάθος δεκτό για τους δικού σου X λόγους.Ωραία το έκφρασες και μάλιστα βάζεις και λόγια που δεν είπα.
Αλλα και το να λες κρατήστε τις αμοιβές σας εννοείς ότι το κάνουμε για να γλείψουμε τα μέλη και να κάθονται στο "ανιμεπλανετ" για τα δώρα?.
Η μήπως το κάνουνε από φιλότιμο και για να πούνε ένα ευχαριστώ δε νομίζω να το σκέφτηκες.
Αλλα μάλλον όλοι οι άλλοι έχουμε λάθος και εσύ έχεις το σωστό.Όλοι εκφράζουμε τα επιχειρήματα μας αλλά μη προσπαθούμε να τα επιβάλουμε σαν τα ιδανικότερα με επιθετικούς και ειρωνικούς τρόπους.
Εγώ ξέρω ότι αν κάτι δεν μου κάνει εκφράζω το επιχείρημα μου και είμαι ανοιχτός να ακούσω και τις άλλες απόψεις αν βρεθεί λύση έχει καλώς αν όχι ακολουθεί ο καθένας τα δικά του πιστεύω και πράττει ανάλογος.

Εδώ είμαστε μια κοινότητα για έναν συγκεκριμένο σκοπό.Αυτά που μπορούμε να προσφέρουμε τα κάνουμε.Ειλικρινά λυπάμαι που απαντάς με έναν τρόπο που δεν περίμενα να έχεις.
Αλλα βλέπεις δεν είμαι άξιος να σε κρίνω καθώς εσύ μιας και είσαι πιο άξιος από εμένα και από το ότι δείχνεις από τους περισσότερούς ξέρεις να μας υποδεικνύεις συνεχώς και να μας κρίνεις πάντα για τα αρνητικά λες και είμαστε b διαλογής site που προσπαθούμε για το χειρότερο αποτέλεσμα και κοιτάμε να δυσαρεστούμε τα μέλη μας σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια τα οποία και αυτά είναι ευπρόσδεκτα.

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 25, 2008 4:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
παιδια το εχουμε κανει ολοκληρο σιριαλ το θεμα και πιστευω πως αν το φορουμ κανει κατι ειναι για το καλο ολων !
βλεπω στυλ ειρωνικα. και τετεια πως θα την πει ο ενας στον αλλον ,πρεπει να χαλαρωσουμε ειμαστε εδω για να περναμε καλα και να ασχολιομαστε με το χομπι μας τα ανιμε κλπ... Sad εμενα προσωπικα δεν μαρεσει αυτο που βλεπω και γιαυτο λεω την γνωμη μου tnx Smile

_________________

---------------------------------------
linkin park ..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 25, 2008 8:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Καλή κίνηση, από μέρους μου θα πρότεινα και την αφαίρεση του postcount από το postbit. Τα ranks είναι ενδεικτικά του postcount έτσι και αλλιώς, και τα μέλη μπορούν να δουν τον αριθμό των post τους μέσα από το profile τους. Σε ανάλογες περιπτώσεις, το μέτρο αυτό είχε αρκετή επιτυχία, σκεφτείτε το...^^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 27, 2008 3:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Συγνωμη αλλα συμερα ανακαληψα αυτο το βιντεο Very Happy


http://www.youtube.com/watch?v=JVywsVR4mPU

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 30, 2008 2:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Alas έγραψε:
Και Vetus αν το θέμα το μεγάλο είναι πως κάποιος είναι anime-lord χωρίς να συμμετέχει σε anime συζητήσεις, απλά ας αλαχθούν οι τίτλοι, προσωπικά βέβαια θεωρώ κοντόφθαλμη αυτήν την αιτιολόγηση(πόσο μάλλον την προσέγγιση). Εξήγησε μου ας πούμε γιατί κάποιος που έχει καταχωρήσει 25 τίτλους στην database και έχει ποστάρει μόνο στην γενική δικαιούτε χειρότερης μεταχείρησης(αν μπορεί ο μικρότερος τίτλος να χαρακτηριστεί ως τέτοια) απο τον πρώτο τυχόντα animesection spammer που δεν έχει ποτέ καταχωρήσει τπτ; Πρέπει να έχει μικρότερο τίτλο; Είναι ο άλλος πιο anime-lord;
Ο [Aoshi] το είπε καλύτερα, δεν θα μας πει ένας τίτλος ή ένα postcount τι έχει ο καθένας μας προσφέρει στο site, ξέρουμε ήδη.
Α και Vetus, αιτιολόγησα πολλάκις γιατί διαφωνώ με τον κανόνα\περιορισμό αυτόν και δεν είδα να περιλαμβάνεις την αιτιολόγηση μου στην λίστα σου.

Μου φαίνεται ότι έχεις παρερμηνεύσει τελείως τα όσα είπα. Για παράδειγμα, ποτέ δεν είπα ότι το postcount καθορίζει το κατά πόσο συνεισφέρει κανείς στο site (και το ανέφερα ξεκάθαρα αυτό). Από 'κει και πέρα δεν θα κάτσω ν' αναλύσω άλλο το θέμα με απαντήσεις-μακρυνάρια που κουράζουν στο μάτι και δίνουν την εντύπωση debate.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 02, 2008 3:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
holborn έγραψε:
Επίσης στο προσεχές μέλλον υπάρχει περίπτωση να υπάρξουν αλλαγές στον συνολικό αριθμό των posts σας καθώς θα γίνει μια προσπάθεια να αφαιρεθούν από το σύνολο τα post που έχετε κάνει μέχρι τώρα στις παραπάνω ενότητες.

Σορρυ που ξανα ανοιγω το θεμα... αλλα και εγω ειμαι περιεργος να μαθω ποιο ειναι το (πραγματικο) μου, συμφωνα με τους καινουριους κανονες, Ποστ καουντ Embarassed

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 02, 2008 3:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
E, γυρω στα 100...

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 02, 2008 3:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
[Aoshi] έγραψε:
E, γυρω στα 100...

Σ' ευχαριστω που μπηκες στον κοπο Very Happy

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 02, 2008 4:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
παιδια οτι κανουν οι admins ειναι για το καλο ολων και για το forum

_________________

---------------------------------------
linkin park ..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ace_Valentine
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 30, 2009 10:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 17 Μάρ 09 Δημοσιεύσεις: 18 Τόπος: den exo topo... Τώρα Βλέπω: one piece-bleach
ntaksi pedia...ego eimai neos edo opote den exo na po kai polla kante oti pisteyete kalytero keep up the good work guys!!! ton teleyteo kairo vlepo maniaka bleach kai one piece opote oti exei sxesh me ayta ego ama to do tha symmmetasxo se shzhthsh Razz

_________________
boku ga kaizoku da!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 4 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης