Το ξέρατε ότι retsu σημαίνει γραμμή;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Oι Jam Project ερχονται στην Ελλαδα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 31, 2009 11:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Σερφάροντας σήμερα στo JaME έπεσα με μεγάλη έκπληξη στην είδηση-βόμβα που αφορά την μουσική περιοδεία του δημοφιλές j-music band Jam Project στην Ευρώπη όπου συμπεριλαμβάνεται και η χώρα μας. Για την ώρα δεν υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες αλλά για τυχόν εξελίξεις θα γίνει κι η σχετική ενημέρωση στην αντίστοιχη ανακοίνωση του JaME (για να την δείτε κλικάρετε εδώ ).
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Six Winged Angel
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 31, 2009 11:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 14 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 458 Τόπος: Athens, Ag.Paraskevi Τώρα Βλέπω: naruto
Kataramenee Maejimaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!111111111 *GetsBlastedAway* (/o_x)/
I SO fell for it XD!!!

_________________
"The fate of destruction is also the joy of rebirth"
- Kheel Lorenz

Faith makes the impossible, possible. Courage makes 1% into 100%!
レイ規則! , レイはすべてを所有する!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 1:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Ναι καλα,σιγα μην ερχοντουσαν απο τωρα στην Ελλαδα οι JAM Project Κυριε Vetus,με το πρωταπριλιατικο αστειο σου Razz
Υ.Σ:Μα καλα πως ημουν σιγουρος οτι θα την παταγες Six Laughing ?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 7:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Meh, to hei xanakanei, protino na ton staurosoume kai meta na ton valoume na dei oles tis ekpompes tis lampiris se non-stop remix gia paradeigmatismo Laughing Ennoeite to link oute kan to patisa, focking Rick Rol meme die Rolling Eyes

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 11:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Εγώ πάντως δεν τα χάβω ! Razz Θα τα χάψω όταν τελειώσει η πρωταπρίλια ! Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 12:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Hazuki έγραψε:
Ennoeite to link oute kan to patisa, focking Rick Rol meme die Rolling Eyes

Έλα όμως που το πάτησες. Αλλιώς δεν θα 'ξερες ότι ήταν το Rick Rol meme. Και μην μου πεις ότι είναι στάνταρ σε τέτοιες περιπτώσεις αλλιώς θα το 'βαζα και στις παλιότερες πρωταπριλιάτικες φάρσες μου.

Βtw, η σταύρωση για μένα απευθύνεται; Αν ναι, ξέρω να σου απαντήσω μ' ένα πολύ ωραίο ban (λέμε τώρα). Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ace_Valentine
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 1:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 17 Μάρ 09 Δημοσιεύσεις: 18 Τόπος: den exo topo... Τώρα Βλέπω: one piece-bleach
haha kalh fash exete!!! Razz

_________________
boku ga kaizoku da!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Six Winged Angel
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 1:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 14 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 458 Τόπος: Athens, Ag.Paraskevi Τώρα Βλέπω: naruto
Χαχαχ εμένα εμένα μου το είπε και κατά τις 2:00 το βράδυ οπότε και χαμπάρι δεν είχα πάρει μετά το FF
Razz Καλή Φάση

_________________
"The fate of destruction is also the joy of rebirth"
- Kheel Lorenz

Faith makes the impossible, possible. Courage makes 1% into 100%!
レイ規則! , レイはすべてを所有する!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 2:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Vetus έγραψε:
Hazuki έγραψε:
Ennoeite to link oute kan to patisa, focking Rick Rol meme die Rolling Eyes

Έλα όμως που το πάτησες. Αλλιώς δεν θα 'ξερες ότι ήταν το Rick Rol meme. Και μην μου πεις ότι είναι στάνταρ σε τέτοιες περιπτώσεις αλλιώς θα το 'βαζα και στις παλιότερες πρωταπριλιάτικες φάρσες μου.

Βtw, η σταύρωση για μένα απευθύνεται; Αν ναι, ξέρω να σου απαντήσω μ' ένα πολύ ωραίο ban (λέμε τώρα). Razz


Ki omos outan kan to patisa, ha na thimitho na paixo kana joker Razz

Nai i staurosi se sena anaferotane alla mallon hari tha sou kanoume, opote protino na se mpoukosoume me tipota keik, pastes klp na to euharistitheis kai meta na to kouvalas varos sti sinideisi sou [kai sti mpaka Razz]

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 4:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Mιας και τελείωσε η Πρωταπριλιά το thread κλειδώνεται (και μαζί ακολουθεί και το ban του Hazuki για παραδειγματισμό* Razz ).

*αστιευόμεθα, βεβαίως-βεβαίως
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης