Το ξέρατε ότι gara σημαίνει σχέδιο,μοτίβο/χαρακτήρας/φύση(ανθρώπου);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    Tekken 6!!
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 26, 2009 11:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Ground_zero έγραψε:
Παράθεση:
ΟΟΔΔΟΟ 4x τετραγωνο απο το οποιο τα τελευταια τεσσερα δεν μπορεις να το αποφυχεις.

Nai to kako omws einai oti den ftanei pote ws to telos, ton koveis ean kaneis spam to: "katw tetragwno" apo thn stigmh pou tha arxisei to combo.

An exeis kapoia reversal sta podia (King) ton koveis aneta stis klwtsies kai mporeis na tou vgaleis kai low parry (empros/katw diagwnia) pou exoun oloi oi xarakthres.

Kai an thymamai kala mporeis kai se ena shmeio na phdhkseis kai apo panw tou? o Kazama Kenshin einai Yoshimitsu Master, egw exw xronia na asxolhthw me ton xarakthra Razz


Εμενα αντιθετα μου αρεσει πολυ να παιζω μαζι επειδη εχει ολες αυτες τις κινησεις με το σπαθι τις οποιες δεν μπορεις να αποκρουσεις.
Το ξερω οτι εχει αυτο το μειονεκτιμα αλλα εμενα δεν μου εχι τυχη ποτε γιατι δεν εχω παιξει με σοβαρους παιχτες, μονο με τα ξαδερφια μου και τον αδερφο μου καμια φορα.Οταν λεω σοβαρους εννοω παιχτες οι οποιοι ξερουν να παιζουν καλα.
Μολις βγει και το Tekken 6 θα μπορω να παιζω και με παιχτες απο ολο τον κοσμο και να μαθω να παιζω καλυτερα.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 26, 2009 11:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Online fighting einai shitty fighting, ektos an kanoun kati me to lag, aliws anti na matheis tha xalaseis perissotero Razz

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 26, 2009 12:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Ground_zero έγραψε:
Online fighting einai shitty fighting, ektos an kanoun kati me to lag, aliws anti na matheis tha xalaseis perissotero Razz


Lol αυτο με το lag δεν το σκεφτηκα...
Αλλα και παλι νομιζω οτι θα κανουν κατι για αυτο.
Δεν νομιζω να αφησουν το lag να χαλασει την εικονα του παιχνιδιου.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 26, 2009 12:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Παράθεση:
Αλλα και παλι νομιζω οτι θα κανουν κατι για αυτο.
Δεν νομιζω να αφησουν το lag να χαλασει την εικονα του παιχνιδιου.



Tekken 5 Dr, Soulcalibur 4, kai street fighter 4 mexri stigmhs lene to antitheto kai ta 2 apo afta einai Namco Razz

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 26, 2009 1:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Ground_zero έγραψε:
Παράθεση:
Αλλα και παλι νομιζω οτι θα κανουν κατι για αυτο.
Δεν νομιζω να αφησουν το lag να χαλασει την εικονα του παιχνιδιου.



Tekken 5 Dr, Soulcalibur 4, kai street fighter 4 mexri stigmhs lene to antitheto kai ta 2 apo afta einai Namco Razz


Μεσα σε ενα χρονο λογικα θα εχουν κανει κατι για αυτο.
Το να αφησουν το lag στα ιδια επιπεδα που υπηρχε στα παιχνιδια που ανεφερες μονο βλακεια τους θα ειναι.
Ουτοσιαλλως τα παιχνιδια πρεπει να εξελιζονται σε ολους τους τομεις και οχι να παραμενουν το ιδιο.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kazama Ken-Shin
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 26, 2009 1:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 553 Τόπος: London
Παράθεση:
Kai an thymamai kala mporeis kai se ena shmeio na phdhkseis kai apo panw tou? o Kazama Kenshin einai Yoshimitsu Master, egw exw xronia na asxolhthw me ton xarakthra Razz


Πρώτον thanks για τα καλά λόγια, δεύτερον ναι στην τελευταία kick η οποία είναι low πηδάς, κανείς low parry και ο,τι θές... από το 10 hit του Υοshi μόνο το 1,2,1 στην αρχή αξίζει για χρεώματα σε κάποιες κινήσεις... επίσης αξίζει το 10 hit που τελειώνει με Samurai Slash (το low sweep με το σπαθί) γιατί έχει διαφορετικό frame ratio και μπορεί να μπρεδέψει. Κατά τα άλλα τα 10 hit είναι άθλια...

Παράθεση:
Μεσα σε ενα χρονο λογικα θα εχουν κανει κατι για αυτο.
Το να αφησουν το lag στα ιδια επιπεδα που υπηρχε στα παιχνιδια που ανεφερες μονο βλακεια τους θα ειναι.
Ουτοσιαλλως τα παιχνιδια πρεπει να εξελιζονται σε ολους τους τομεις και οχι να παραμενουν το ιδιο.


Δεν είναι μόνο θέμα παιχνιδιού αλλά και universal συνδέσεων στο Net. Για τα fighting, που το lag πρέπει να είναι 0 ή ελάχιστο, οι συνδέσεις πρέπει να είναι διαστημικές...

_________________
I vow to Sword and Soul... this life of battles will be followed through!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kite
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 07, 2009 10:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Το παιχνιδι βγικε και το δουλεβω εδω και μια βδομαδα. Τερματισα το Arcade, το Scenario, το Story των μισων χαρακτιρων, και πιρα μερικα level στο online.

Σχωλια:

Gameplay
Περα απο μια βελτιοση στα γραφικα το gameplay δεν εχει πολες διαφορες με το tekken 5/Dark Resurrection. Υπαρχουν 6 κενουριοι χαρακτιρες που θες να δοκιμασεις, και αν το Life φτασει στο ελαχιστο, πας σε fury mode που κανεις περισοτερο damage μπας και ανατρεψεις το match. Δεν εχει πολες διαφορες, μα και δεν χριαζοταν κιολας, καθως το gameplay του Tekken ειναι αψογο. Αν εισαι κενουριος μπορεις κατευθιαν να πιασεις το χειριστιρο και να κανεις μερικες κινισεις, κι αν εισαι εμπιρος, μπορεις να δερνεις noobαδες χωρις πρωβλιμα. Το παιχνιδι εχει ομος πολυ μεγαλα loading που κανουν την πρωερετικη εγκατασταση του παιχνιδιου να μην φενετε τοσο "προερετικη"...

Στο gameplay του δινω 4/5 για το loading.


Scenario Mode
Ητε το πηστεβετε ητε οχι, σε αυτο το παιχνιδι εδοσαν μεγαλο βαρος στο story. Τα εκαναν θαλασσα! Το scenario mode του παιχνιδιου ειναι μια "αποπιρα" να εξομιοσουν τα παλια κλασικα beat em up.Ο πρωταγονιστης ειναι ο Lars που κανει εναν μαραθονιο απο μαχες εναντια σε στρατους απο εκθρους, μαζι με το πιστο ρομποτ του Alisa.
Ως φορο τιμης στα κλασικα beat em up: δεν παλεβεις ποτε μονος, σπας κουτια και νικας εκθρους οπου ριχνουν ενεργες και μερικα οπλα για να σε βοηθισουν στις δισκολες συνθικες, δεν μπορεις να πρωχορισεις αν δεν νικισεις τους εκθρους τριγυρο σου, και στο τελος καθε πιστας υπαρχει απο ενα boss.
Ακουγετε καλο μα στην εκτελεση μπαζει: Ο χηρισμος ειναι αθλιος, τα γραφικα στις πιστες απογοητευτικα, δεν παιζεται με δυο παιχτες παρα το γεγονος οτι σε ολο το παιχνιδι παλεβει μαζι σου η Alisa, και το χιροτερο κοματι ειναι το AI της Alisa που δεν κραταει ποτε οπλα, δεν μαζεβει ποτε ενεργιες, και δεν περνει προφιλαξεις αν δισκολεψουν τα πραγματα. Σαν να μην εφτανε αυτο πρεπει να ντισεις τον χαρακτιρα σου σαν καραγκιοζη προκιμενο να μπορεσει να παρει τα στατιστικα των ρουχων που βρισκει και ναι μπορει να ανταπεξερθει στα επομενα απο τα 40 επιπεδα που εχει το scenario. Το χιροτερο ειναι οτι αυτο το mode ειναι με τρελη διαφορα ο πιο αποτελεσματικος τροπος να βγαλεις λευτα στο παιχνιδι, κανοντας το υποχρεοτικο!

Ευτιχος υπαρχει μια αρενα οπου μπορεις να πεξεις το παλιο κλασικο Story mode για καθε χαρακτιρα χωριστα (εκτως της Alisa και του Lars), μα ειναι νερφαρισμενο οσο δεν γινετε. Οι μαχες πρην τον τελικο ειναι τρεις και γελιες. Δεν εχει In game cut-scenes στης "σημαντικες" μαχες. Για να παιξεις το story καπιου χαρακτιρα πρεπει πρωτα να τον συναντισεις με τον Lars στο scenario mode. Τα video των τερματισμων ειναι χειροτερα απο το Tekken 5. Και τελος οι τερματισμοι ξεκλιδονοντε αυτοματα οσο παιζεις το παιχνιδι.

Δινω στο Scenario Mode του παιχνιδιου ενα 1/5 και πολυ του ειναι...


Offline Mode
Εχει οτι μπορεις να ζιτισεις απο ενα Fighting Game. Arcade mode, Vs mode, Ghost mode, Team Battle mode, Survival, Practice και ολα τα συναφη. Το μονο που λιπει ειναι ενα story mode της πρωκοπης...

Του δινω 5/5 καθως εχει οτι χριαζετε ενα fighting game!


Online Mode
Στην αρχη ειχε πρωβλιματα με Lag και καθιστερισεις, μα η κατασταση βελτιοθικε σε μεγαλο βαθμο με Patch. Σε αυτο το Mode υπαρχουν τα πλεων απαρετιτα/αυτονοητα. Μπορεις να παιξεις Ranked Match για να βρισκεις ατομα στο skill σου. Υπαρχει το φυλικο αν θες να διρεις χωρις συνεπιες. Μπορεις να καλεσεις καπιον friend για να παιξεις. Μορεις επισεις να ανεβασεις και να κατεβασεις ghosts και replays.

Του δινω 4/5 για το lag των πρωτων ημερων και για την ελιψη πρωτοτυπιας.


Extras
Για αρχη, τα trophies του παιχνιδιου ειναι πολυ καλα διανεμιμενα. Τα trophies που απετουν να παιξεις online ειναι λιγα κι πολυ ευκολα, και δεν βγαζουν εκτως μαχης αυτους που εχουν αδιναμες συνδεσει ή παιζουν το παιχνιδι ωρες που δεν εχει κοσμο. Περα απ'αυτο το παιχνιδι σουδινει πολα ωρεα καλουδια για το Home, απο ρουχισμο για τον χαρακτιρα, μεχρι και ενα Arcade Cabinet για το στουντιο σου οστε να κανεις lunch το παιχνιδι απο κει.

Τα πρωβλιματα εμφανιζοντε στο character customization. Τα ρουχα που θα αγωρασεις για τους χαρακτιρες σου ειναι πανακριβα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να αγωρασω 15 φωρες το ιδιο σορτσακι μονο και μονο επιδι εχει αλλο χρωμα. Οτι αλλαγιες κανεις στον ρουχισμο του χαρακτιρα δεν αποθκεβοντε χωριστα απο τα standard κουστουμια με τα οποια στους δινει το παιχνιδι, που σιμενει οτι αν ενας χαρακτιρας εχει δυο κουστουμια, μπορεις να εχεις μονο δυο καρναβαλια για να διχνει στον κοσμο για τον συγκεκριμενο, κι αν θελεις να επιλεξεις τον χαρακτιρα με την default στολη του, πρεπει να επιστρεψεις στο character customization και να σβισει ολλες τις αλλαγες που εχεις κανεις. Το γεγονος οτι καπιοι χαρακτιρες θα πρεπει να ειναι ντιμενοι ιδη σαν ηλιθιοι απο το scenario mode δεν βοηθαει καθολου... Το Soul Calibur και το Tekken 5/dark resurrection που βγικαν πιο πρην απ'αυτο ηταν πιο ευχριστα...

Δινω στα extras 3/5 για το κακο customization...


Πητε κι εσεις την γνωμη σας.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 07, 2009 11:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Ksexases na nafereis to Bouncing system pou epitrepei ston paixth na synexisei ena juggle ektelontas mia kinhsh h opoia anaphdaei ton antipalo sto edafos kai ton ksanashkwnei ston aera gia perissotera xtyphmata.

Epishs ksexases na anafereis thn PARA poly shmantikh leitourgia tou na mporeis na kaneis Record ena match, akoma kai sto OFFLINE Versus.
Kati pou exei na ginei apo to Tekken 4 dhladh kai kanena allo megalo fighting den to eixe gia kapoio parakseno logo...

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 2:21 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Νομιζω οτι στο King of Fighters 12 ειχες την δηνατοτιτα να καταγραψεις ενα match... Τεσπα.

Βρηκε κανεις καμια αποτελεσματικη στρατιγικη για να νικας τον Azazel? Αυτος ο Cheat κανει κυρολεκτικα block οποτε θελει, τα χηπιματα ουτε τον ταρακουνανε, και τα πιασιματα δεν λιτουργουν σε αυτον!
Εχω συναντισει πολα πιο δυσκολα boss σε παιχνιδα ξυλου, μα αυτο ειναι καθαρα το πιο εκνευριστικο, καθως παραβιαζει κανονες που δεν εχουν παραβιαστει ποτε σε ξυλο.

Η δικες μου στρατιγικες ειναι, αμα εχω γρηγορο κι απροβλεπτο χαρακτιρα να σπαμαρω κινισεις μεχρει να τον πιασει μια και να τον τσακισω στα Combo, ή αν ο χαρακτιρας ειναι πιο δυσκινιτος, να κανω evade πρως το πλαει τους κρισταλους και τις κολοτουμπες και να τον δερνω τοτε.
Οι πραγματικες πιο καταλιλες στιγμες να τον διρεις ειναι οταν βαραει το laser ή παει να σε βαρεσει χαμιλα δυο φωρες με την ουρα του, αν τα αποφιγεις/αποκρουσεις αυτα, ειναι μετα ευαλοτος για τρελα combo.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 09, 2009 2:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
O aprovleptos xarakthras den paizei rolo enantia sto pc, oti kai na kaneis tha antidrasei swsta.

Yparxoun panta abuseries se aftou tou eidous ta paixnidia.
To Boss afto trwei sigoura kati athlio analoga ton xarakthra, aplws prepei na to vreis.

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kinto
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 12:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 03 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 40 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: ke me to ena mati ;)
γιατι οι στολες ειναι ολοιδιες με το TEKKEN 5? :s
δεν υπαρχουν καινουργιες?!
kite επιτηδες κανεις τοσα ορθογραφικα? :p

_________________
atashi--> taskete kudasai!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Korkofilaki
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 1:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 06 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 83
Razz Το πηρε ο αδερφος μου για το XBOX 360. Ο αγαπημενος χαρακτηρας μου εγινε αμεσως ο γερο-Wang, και να ο λογος Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=gDj55yr95eU

Εννοειται πως αλλη στολη δεν προκειται να φορεσει ποτε. Για κατι τετοια χρειαζονται τα εξτρα ρουχα και αξεσουαρ στο παιχνιδι. Σε αλλα σχετικα βιντεο μπορειτε να δειτε πως θα φτιαξετε μεταξυ αλλων τους Dante, Bruce Lee, Kenshiro και αλλους.

_________________
http://korkofilaki.blogspot.com/

http://korkofilaki.deviantart.com/
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 1:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
kinto έγραψε:
γιατι οι στολες ειναι ολοιδιες με το TEKKEN 5? :s
δεν υπαρχουν καινουργιες?!
kite επιτηδες κανεις τοσα ορθογραφικα? :p
Δεν ειπα οτι δεν εχει καινουργιες. Ειπα οτι το Character customization στο 5 ειναι πολυ πιο ευχριστο για πολους λογους.
1. Δεν χριαζετε να αγοραζεις 15 φωρες το καθε ρουχο μονο και μονο επιδη εχει αλλο χρωμα. Μπορεις απλα να αγωρασεις την αλλη αποχρωση που ειναι πολυ φτηνοτερα.
2. Δεν χριαζετε να πας σε διαφορετικο menu για να κανεις equip τα ρουχα.
3. Τα ρουχα και τα χτενισματα δεν ειναι τοσο ακριβα.
4. Εχεις περισοτερα slots για να καταχορεις ενδιμασιες σε καθε χαρακτιρα.

Οσο αφορα την ορθογραφια, πρωσπαθισε να την αγνοησεις. Ειμαι δυσλεξικος και δεν μπορων να τα καταφερω καλιτερα. Θεορω οτι ειναι καλιτερα να γραφω ανορθογραφα και να βελτιονομαι που και που, παρα να γραφω σε greeklish.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 1:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Perimenw na pesoun i times kai tha to parw Very Happy kai egw persi eixa liwsei sto 4 me kati indous poli gelio Very Happy

@Kite grafe opws thes agori mou kai mi se niazei tipota se opoion aresei kai osi exoun provlima me auto na kitane ta moutra tous.

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kinto
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 10, 2009 10:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 03 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 40 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: ke me to ena mati ;)
arigatou gozaimashita^^
δεν έχω πρόβλημα.. απλά μου φάνηκε περίεργο.. αμάν!!
shumimasen Smile

_________________
atashi--> taskete kudasai!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης