Το ξέρατε ότι amerika σημαίνει Αμερική;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Ερωτηματολόγιο
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 1:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Δεν ήξερα τι τίτλο να βάλω μιας και στην ουσία είναι ένα ερωτηματολόγιο με θέμα το θέμα της εργασίας μου για τη τεχνολογία, το οποίο είναι "Ομοφυλόφιλοι και η αντιμετώπισή τους από τα δύο φύλα". Θεώρησα ότι θα ήταν πιο αξιόπιστο να το ποστάρω στο ίντερνετ και όχι απλά να μοιράσω ερωτηματολόγια στο σχολείο μου.
Δεν γνωρίζω αν γίνεται να το κάνω αυτό, οπότε εκ των προτέρων ζητάω συγγνώμη.

http://www.quibblo.com/quiz/bwAGGqH/...he-two-genders

ορίστε το quiz Very Happy

Σας ευχαριστώ πολύ εξαρχής.

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 3:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Το απάντησα, και όσο απαντούσα ήταν ότι πιο αηδιαστικό ρώτησαν αυτοί. Συνέχεια απάντησα όχι...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ca0ca0
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 3:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 14 Ιαν 10 Δημοσιεύσεις: 48 Τόπος: athina Τώρα Βλέπω: gintama
ελπιζω να σε βοηθησα στην ερευνα σου και σοθ ευχομαι καλα αποτελεσματα
ΥΣ:ωραιο παντως θεμα για ερευνα με επικαιρο χαρακτηρα
η εργασια για μαθημα τεχνολογιας προκειται???
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kazama Ken-Shin
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 4:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 553 Τόπος: London
Παράθεση:
Το απάντησα, και όσο απαντούσα ήταν ότι πιο αηδιαστικό ρώτησαν αυτοί. Συνέχεια απάντησα όχι...


Κράτα την γνώμη σου για τον εαυτό σου αν είναι να προσβάλεις κόσμο...

_________________
I vow to Sword and Soul... this life of battles will be followed through!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 4:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Παράθεση:
ελπιζω να σε βοηθησα στην ερευνα σου και σοθ ευχομαι καλα αποτελεσματα
ΥΣ:ωραιο παντως θεμα για ερευνα με επικαιρο χαρακτηρα
η εργασια για μαθημα τεχνολογιας προκειται???


Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Very Happy Ναι για το μάθημα της τεχνολογίας. Θεώρησα ότι μπορούσα να διαλέξω κάποιο θέμα μη κλασσικό, και έτσι διάλεξα αυτό μιας και έχει επίκαιρο χαρακτήρα όπως είπα. Τουλάχιστον, δέχτηκα θετική αντίδραση από την καθηγήτρια μου Smile

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
aeron
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 4:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 252 Τόπος: Στο κρεβατι μ ξαπλα! Τώρα Βλέπω: Το μελλον...
Απαντησα κι εγω..Ελπιζω να σε βοηθησα. Ωραιο θεμα διαλεξες^^ Αρκετα πρωτοτυπο!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vazelos3
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 5:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 07 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 467 Τόπος: Athens/Patra Τώρα Βλέπω: One piece, Fairy tail, Beelzebub, ao no excorsist k.a...
κατ αρχην καλη τυχη με την εργασια σου!
απαντησα κι εγω στις ερωτησεις..μου φανηκαν μια χαρα δε λεω, ουτε προσβλητικες ουτε προκλητικες ουτε τιποτα τετοιο.Η μονη ενσταση μου ειναι οι απαντησεις..Μου φανηκαν αρκετα περιοριστικες.
Spoiler:
Για παραδειγμα εκει που ρωτας για το τι οδηγει καποιον στην ομοφυλοφιλια, θα επρεπε να υπαρχει και η επιλογη "ολα τα παραπανω" μιας και αυτο ειναι το πιο σωστο για μενα.Γενικα το multiple choise με χαλαει θα μπορουσες να αφηνεις λιγο χωρο για αιτιολογηση, ετσι θα ξερεις ποιο δειγμα πρεπει να λαβεις υπ'οψιν και ποιο ειναι για χαβαλε..
Επισης, μιας και το τεστ ειναι ανωνυμο, θα πμορουσες να προσθεσεις και την ερωτηση αν αυτος/η που απανταει ειναι ομοφυλοφιλος ή οχι, ωστε να δεις και εκει τι διαφορες παιζουν.

Anyway, "gambate"!

_________________


SPIN ON!

One Piece spoiler!!
Spoiler:


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Arekkusu
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 5:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 323 Τόπος: Shangri-La Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuuden
You have my answers as well Smile

_________________
Isn’t it weird how the death of one person washes out the color of an entire village?

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 5:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Apadisa ki egw kai odws dn itan oute prosvlitiko oute proklitiko klp....Sumfwno kai me ton filtato vazelo....

Kai se katalavenw paidi gt ki egw otan ola ta paidakia ekanan ergasies gia aerostata mixanes ama3ia klp egw san 8ema stin ergasia texnologias diale3a ti sexoualiki diapaidagwgisi.....kai eixa ta pada mesa kai sunepws kai tin omofilofilia.....Gambatte!!!

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 6:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!! Very Happy

@aeron: Ευχαριστώ πολύ~!

@vazelos3: Δυστυχώς, η καθηγήτρια μου, μου είπε να έχω περιοριστικές απαντήσεις. όσο για το ότι οδηγεί κάποιον στην ομοφυλογιλία, δε το σκέφτηκα τα ''όλα τα παραπάνω'' όταν έγραφα τις ερωτήσεις XD Όσο για την αιτιολόγηση, στην αρχή είχα κάποιες ερωτήσεις ανάπτυξης αλλά η κύρια μου είπε να τις βγάλω γιατί θα είχα πολύ λίγες απαντήσεις που θα με βοηθούσαν στην εργασία. Έτσι περιορίστηκα σε αυτές. Και την τελευταία ερώτηση, μου είπε πάλι η κύρια, να μην την βάλω γιατί κάποιοι μπορεί να την θεωρούσαν αρκετά προσωπική ερώτηση. Και έτσι δεν εντάχθηκε στο ερωτηματολόγιο =Ρ
Ευχαριστώ πολύ!

@Arekkusu: Σε ευχαριστώ πολύ!


@PortgasDAce: Ωραίο θέμα διάλεξες, μπράβο! Very Happy Οι περισσότεροι πιστεύω ότι διαλέγουν πιο απλά θέματα, που δεν έχουν πολύ μπλα μπλα, για να έχουν περιορισμένες δυνατότητες έρευνας με αποτέλεσμα να μην μπορεί να πει τίποτα ο καθηγητής. Τουλάχιστον έτσι έγινε στην τάξη μου, λίγα παιδιά διάλεξαν θέματα τα οποία προβλέπετε να έχουν μεγάλα κείμενα.
Ευχαριστώ πολύ!

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 6:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Το εκανα κι εγω. Πολυ ωραιο και ενδιαφερον θεμα εργασιας Vage-chan Very Happy (btw εγω ειχα κανει την δικια μου εργασια της τεχνολογιας με θεμα τα anime και ειχα βαλει μια παραγραφουλα για τα yaoi και τα hentai μεσα XD).
Παντως χαρηκα που ειδα οτι οι περισσοτερες απαντησεις ηταν θετικες, ελπιζω τα "no" σε μερικα σημεια να μειωθουν. Στο μονο κοματι που προβληματηστικα ηταν εκεινη η ερωτηση που ελεγε αν θα δεχοσασταν στην παρεα σας εναν ομοφυλοφιλλο... για την ακριβεια δεν καταλαβα αν εννοουσες homosexual σαν σεξουαλικη ταυτοτητα, η homosexual σαν καρα-συκια.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 7:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Ευχαριστώ πολύ Βαγγελιώ!! Very Happy (ωραίο θέμα είχες διαλέξει! μπράβο!)
Εντάξει, ο καθένας έχει τη δικιά του προσωπική γνώμη αρκεί να μην θύγει άσχημα κάποιον με τα λεγόμενά του. Μπορεί άνετα να εκφράσει αλλά ευγενικά την γνώμη του.
Όσο γι' αυτήν την ερώτηση δεν πολύ κατάλαβα τι εννοείς με το καρασυκιά, αλλά εννοούσα αν θα δεχόσασταν ομοφυλόφιλο, μιλώντας για την σεξουαλική του ταυτότητα, στην παρέα σας. Τουλάχιστον και στο σχολείο αυτό είχε θετικές απαντήσεις.

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kabez
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 7:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Μου άρεσε ο τρόπος που έκανες την δημοσκόπηση.

f331 teh 1nt3rn3t P0wAr

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 7:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Kali i idea na to kaneis meso internet alla ti douleia exoun oi omofilofiloi me ergasia gia tin texnologia.....

Good luck elpizw na pareis kalo vathmo....

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 23, 2010 8:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
@kabez: Σε ευχαριστώ πολύ!!! Very Happy

@Hellbroth: Οι περισσότερες εργασίες τεχνολογίας πρώτης λυκείου έτσι είναι. Πχ. μπορείς να γράψεις για την σεξουαλικότητα, για τη σεξουαλική διαπαιδαγώγηση όπως έγραψε και ο Portgas. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!! Very Happy

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 3
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης