Το ξέρατε ότι shukudai σημαίνει εργασία για το σπίτι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Σελίδα 7 από 7
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Culture & Life Style    Ιαπωνικές Πολεμικές Τέχνες
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 22, 2010 5:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
TannoBuchino έγραψε:
Ο billmcnick έχει 4-5 katana και έχω δανειστεί μία δικιά του λόγω του cosplay με τον Kenshin Himura ! Ήταν λίγο βαρύ για το δεξί μου χέρι. Laughing



1 Katana έχω τα άλλα είναι replica και είναι για διακόσμηση. Σχετικά με το πρόβλημα σου Jason πολύ απλά αγόρασε ότι σου πει o Sensei από όπου και να σου πει όσο και να σου πει. Πρώτον γιατί σίγουρα κάτι παραπάνω ξέρει από σένα και δεύτερον, να ξέρεις, το χειρότερο πράμα που μπορεί να σου τύχει είναι να σε αντιπαθεί ο Sensei, πονάει... Αν πάλι δεν τον θεωρείς σωστό, πολύ απλά μην πας στο Dojo του.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 22, 2010 7:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Χεχε... Καλή φάση Bill.

Τώρα άρχισα να διαβάζω το "Το Ζωογόνο Ξίφος" του Yagyu Munenori, πατέρα του Jubei Yagyu και ιδρυτή της σχολής Yagyu Shinkage-Ryuu.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 09, 2010 10:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ

http://www.youtube.com/watch?v=ZezHF4bVjdM


Ιδού το άθλημα μας στην τηλεόραση. Δεν ήμουν εκεί, γιατί ήμουν άρρωστος με τον λαιμό μου. Μετά την επόμενη βδομάδα έγινα γρήγορα καλά και πέρασα τρελή προπόνηση για τις εξετάσεις και τους αγώνες, όσο ήμουν στα σεμινάρια. Ευτυχώς προετοιμάστηκα τόσο γρήγορα που πέρασα τις εξετάσεις !

Εμείς είμαστε θεοί !

Ο καραφλός, ο Ηλ. Παπαχρήστος, είναι ο δάσκαλος μου(sensei μου). Αμά τον γνωρίσετε από κοντά είναι θεός, αλλά τρελός προπονητής !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 7 από 7
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης