Το ξέρατε ότι maru σημαίνει κύκλος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Cosplay    Φακοί Επαφής Sharingan Για Cosplay;;;
New_Ace_Valentine
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 22, 2010 1:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 05 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: Thessaloniki - Triandria Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,Bleach,One Piece.
Ενδιαφέρομαι για φακούς sharingan όπως βλέπετε και θα ήθελα να μάθω άν μπορώ να βρώ πουθενά φτηνούς φακούς εδώ στην θεσσαλονίκη.

_________________
Watashi wa kage ni ochiru koto wa arimasen!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
AngelinaGalaxy2
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 22, 2010 2:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 85 Τόπος: Nikaia Τώρα Βλέπω: Chi's sweet home (balibedismos), Vampire Knight Guilty
Αμφιβάλω αν θα βρεις κάπου στην Ελλάδα... Μόνο από το e-bay... Αν και πρεπει να μπορείς να βρεις κοκκινους φακούς σε μαγαζί με οπτικά...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
New_Ace_Valentine
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 22, 2010 2:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 05 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: Thessaloniki - Triandria Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,Bleach,One Piece.
Για κόκκινους ξέρω είδη,έχω μία γνωστή που έκανε cosplay βρυκώλακα...όσο για το ebay δέν ξέρω από αυτά και φοβάμαι μήν κάνω καμιά βλακεία...δέν έχω ντυθεί ποτέ και φέτος το έχω βάλει στόχο να ντυθώ Itachi Uchiha.Σε ευχαρηστώ πάντως για την απάντηση AngelinaGalaxy2,νάσε καλά Smile

_________________
Watashi wa kage ni ochiru koto wa arimasen!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MoBoRoS
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 29, 2010 2:18 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 602 Τόπος: Athens
Δυστυχως φακοι Ιτατσι εν ελλαδι δεν θα βρειτε. Οι μονοι που υπαρχουν ειναι οι φακοι sharingan του kakashi.
Αν θελετε ομως να σας βρω καποια καλη προσφορα για ebay φυσικα κ θα χαρω να βοηθησω.

(Σορρυ για το Late Response btw) Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
New_Ace_Valentine
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 29, 2010 2:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 05 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: Thessaloniki - Triandria Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,Bleach,One Piece.
MoBoRoS μήν ανυσειχείς...μέχρι τις απόκριες ουυυυυ...απλώς θέλω να βιαστώ πρίν είναι πολύ αργά,αυτήν την φορά το έβαλα στόχο!!!Θέλω να ντυθώ από ένα Anime που μαρέσει και διάλεξα Itachi XD.Κάτι ακόμα,δέν είναι ανάγκη να βρώ Mangekyou Sharingan του Itachi ρε παιδιά,βολεύωμαι άσχημα και με Sharingan level 3.Όποιος ξέρει κάποιο μαγαζί σε λογικές και συζητήσημες τιμές,άς με ειδοποιήσει παρακαλώ.

_________________
Watashi wa kage ni ochiru koto wa arimasen!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης