Το ξέρατε ότι jibun σημαίνει εαυτός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενη
Σελίδα 39 από 42
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Ποιο anime είδατε πρόσφατα και ποια η γνώμη σας για αυτό ?
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 08, 2010 9:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Birdy the mighty decode και τα 2. Μπορώ να πω ο,τι για να πω έστω και μια καλή κουβέντα κάτι με συνδυασμό μελλοντικού-λεϊζεριού-γυναίκας πρωταγωνίστριας θα πρέπει όχι μόνο ένας φούρνος αλλά και ολόκληρος ο μύλος να έχει γκρεμιστεί Razz . Στόρυ κλασικό τίποτα το ιδιαίτερο για να μην περιμένω το τι θα γίνει μετά, μάχες o hell of insane απλά τρελές άσε που γενικά στην σειρά έχουν βάλει όλα τα θυρεία του animation. Ατμόσφαιρα τέλεια και χαρακτήρες χμ ούτε ενοχλητικά απλοί ούτε τπτ ιδιαίτερο. Ωραία σειρά και καλό sci-fi

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Spyke88
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 14, 2010 2:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 160 Τόπος: Ηλιούπολη, Αθήνα Τώρα Βλέπω: Digimon Adventure (2020), Fullmetal Alchemist
extes teleiwsa to claymore.... enta3ei dn exw na pw tpt... 3eperase ka8e prosdokia! dn eixe thn domh pou exoun alla anime kai auto pistevw oti einai kati kalo. dn eidame na fwnazoun to onoma ths epi8eshs otn thn xrhsimopoiousan kai genika to anime evgaine apo tis normes pou ypagorevoun alla anime. kai pistevw oti auto einai to megalytero syn sth seira. auto kai oi anatropes pou eixe. apla teleio

_________________
Ενας ανθρωπος χρειαζεται 4 πραγματα για να ζησει: Λογικη για να λυνει τα προβληματα του, τεχνη για να εκφραζει τα συναισθηματα του, αγαπη για να ειναι ευτυχισμενος και υγεια για να κανει ολα τα προηγουμενα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 14, 2010 3:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Onmyou Taisenki

Δεν θα πω πολλά, αλλά όσοι είστε φίλοι της φαντασίας και των πολεμικών τεχνών, καλό είναι να το δουν.

Παρόμοιο του είναι το Shounen Onmyouji, αν το ξέρετε οι περισσότεροι.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 15, 2010 12:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Bartender Αν και είχα ακούσει κάποια καλά λόγια πριν το αρχίσω δεν είχα πολύ μεγάλες προσδοκίες και θεωρούσα ότι θα ήταν απλά κάτι να περάσω την ώρα μου.

Παρόλα αυτά, εκτός του ότι τα OP και το ED ήταν από τα λίγα που έχω ακούσει σε κάθε επεισόδιο, η ατμόσφαιρα ήταν απίστευτη, οι ιστορίες πολύ όμορφες και χαλαρωτικές και είχα κάποια πολύ ενδιαφέροντα πράγματα σχετικά με τα ποτά, που σίγουρα οι λάτρεις τους θα τα εκτιμήσουν πολύ περισσότερο. Μακάρι να είχε λίγα ακόμα επεισόδια, δε θα με χαλούσε.

Ίσως θα έπρεπε να είναι πιο αναγνωρισμένο.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
the_soulforged
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 16, 2010 6:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 21
Serial Experiments Lain 8

Δεν μπορώ να πώ και πολλά. Περίεργο σχέδιο, το οποίο όμως δεν μπορώ να φανταστώ διαφορετικά, ήχος που σε προβληματίζει και σενάριο πολύ μπροστά για την εποχή του. Φανταστείτε τα προβλήματα που έχουν τα σημερινά άτομα που ζούν μόνο για τον ψηφιακό κόσμο. Μπορεί να μη συμφωνείτε μαζί μου, αλλά εγώ βρίσκω ομοιότητες. Όσοι δεν μπορούν τα αργά και ακαταλαβίστικα άνιμε, να μείνουν μακρυά. Αν πάλι θέλετε να πέσετε στα βαθιά, το Serial Experiments Lain είναι για εσάς.

Συμφωνώ με την XxKaiserxX για το Bartender οπου και εγώ το είδα πριν από λίγο καιρό. Πάρα πολύ καλή ατμόσφαιρα, αφήγηση που παραξενεύει στην αρχή, αλλά σε ηρεμεί, όμορφα στημένες ιστορίες και πολύ, μα πολύ όμπρφη μουσική.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την the_soulforged στις Σαβ Νοέ 06, 2010 11:18 am, 1 φορά

_________________
Itsuka kimi to futari
Yoru wo, asa wo, hiru wo, hoshi wo, yume wo,
natsu wo, fuyu wo, toki wo, kaze wo,
mizu wo, tsuchi wo, sora wo,
we go further in the destiny…

My anime list
Θα ήθελα να μάθω τις δικές σας απόψεις για τα συγκεκριμένες σειρές μέσω PM.

Popcorn Web Design
Popcorn Web Hosting
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimitrisasp
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 18, 2010 2:35 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 31 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 418 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: One Piece, Hajime no Ippo
Ειδα μεσα στους τελευταιους μηνες τα εξης..

1) Full Metal Alchemist Brotherhood
Πολυ καλη σειρα και μικρη σχετικα με καλο σεναριο και σχεδιο

2) Ηighschool of The Dead
Μετριο με λιγο δεαση και αρκετο echi

Aλλα αυτα που ειδα και ηταν μαγικα πραγματικα ειναι τα

1) Howl's Moving Castle
και
2) Ponyo

Απιστευτα οπως ολα τα εργα του Miyazaki!!

_________________

.::Τελευταίο οχυρό η φαντασία::.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 24, 2010 8:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Heh molis teleiosa kai ti tetarti sezon zetsubo, eilikrina perimena parapano alla i sigekrimeni seira me ekane na varetho ta anime -_- Episis einai teleiws japanese gags ta misa de ta katalavaina ?_?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
the_soulforged
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 06, 2010 11:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 21
Texhnolyze 9
Υπάρχει αρκετή βία, μερικές σκηνές που ίσως σοκάρουν και φυσικά, ένα απίστευτο τέλος που θα μείνετε με το στόμα ανοιχτό. Γιατί πρέπει να υπάρχουν τέτοια endings... Tα πήρα πολύ άσχημα. Αν και σχεδόν αμέσως ήρθε ένα ίχνος ικανοποίησης. Δεν μπόρεσε να επισκιάσει όμως την κατάληξη. Φοβερό τέλος. Ίσως μερικοί απο εσάς να μην μπορέσετε να κάνετε τίποτα για μερικά λεπτά αφού τελειώσετε τη σειρά.
Ένιωσα την ανάγκη να ξαναδώ μερικά επεισόδια. Όχι μόνο για να καταλάβω καλύτερα τί παίχτηκε, αλλά επειδή πολύ απλά μου άρεσαν πάρα πολύ. Πολλές φορές με έκανε να σκεφτώ το μέλλον των τεχνητών άκρων. Ας είναι καλά η επιστημονική φαντασία. Δεν απέχει και πολύ όμως από το σήμερα. Έτσι πιστεύω.
Αν θέλετε να δείτε κάτι διαφορετικό, δείτε αυτή τη σειρά. Ο ήχος είναι αυτός που πρέπει να είναι. Το σχέδιο δεν μπορώ να το φανταστώ αλλιώς. Πιστεύω πως του ταιριάζει απόλυτα. Οι χαρακτήρες, μπορεί να φαίνονται "κούτσουρα" στην αρχή, αλλά έχουν βάση και εξέλιξη. Μπορεί να σας κάνει να αναθεωρήσετε τα γούστα σας. Ίσως.

Yami to Boushi to Hon no Tabibito 6
Ξεχωριστό. Όλα γίνοντε κατανοητά στα τελευταία επεισόδια. Μέχρι τότε ήταν απλά μια "ικανοποιητική σειρά. Μου ήρθε να δείρω τον Gargantua και εγώ δεν ξέρω πόσες φορές. Το στυλάκι του ήταν... άστο καλύτερα. Καλό σχέδιο πάντος. Γλυκόπικρο τέλος. Σχετικά καλή σειρά, αλλά έχω δει καλύτερα του είδους.

Fate/stay night 7
Άρχισε καλά. Καλό σχέδιο, καλή ιστορία και ένα τέλος...γλυκόπικρο. Από ένα σημείο και μετά απλά το έβλεπα με μια αγανάκτηση. Κάπου δεν τα πήγε καλά. Μια η κοιλιά στη μέση, λίγο τα κλισέ του. Μπορούσε καλύτερα. Ο πρωταγωνιστής ήταν λίγος και δεν αξιοποιήσανε άλλους χαρακτήρες σχεδόν καθόλου. Πολύ καλές μάχες και απλά φοβερή και τρομερή μουσική. Για να μη μιλήσω για τα ιστορικά θέματα. Βέβαια λίγο ενδιαφέρει πολλούς εδώ.

_________________
Itsuka kimi to futari
Yoru wo, asa wo, hiru wo, hoshi wo, yume wo,
natsu wo, fuyu wo, toki wo, kaze wo,
mizu wo, tsuchi wo, sora wo,
we go further in the destiny…

My anime list
Θα ήθελα να μάθω τις δικές σας απόψεις για τα συγκεκριμένες σειρές μέσω PM.

Popcorn Web Design
Popcorn Web Hosting
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Zacktheskipper
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 09, 2010 7:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 09 Νοέ 10 Δημοσιεύσεις: 8 Τόπος: Athens Τώρα Βλέπω: Higurashi no Naku Koro Ni Kai
Kαλησπερα παιδια πρωτο μου post εδω γεια χαρα σε ολους
Εγω θα πω το καταπληκτικο Mouryou no Hako που ειδα προσφατα μια καθηλωτικη σειρα μυστηριου η οποια ομως βριθει απο ιαπωνικης μυθολογιας αναφορες......παρολα αυτα καλο σεναριο(για λιγους) και εξαιρετικη δουλεια απο την Μadhouse στο animation κομματι.

_________________
Aim for the sky in order for you to reach the earth
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
the_soulforged
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 15, 2010 9:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 21
Honey and Clover (10)
Honey and Clover 2 (10)

Ειλικρινά, δεν μπορώ να πω τίποτα άσχημο για αυτές τις σειρές. Είχα ακούσει καλά λόγια, αλλά ποτέ δεν περίμενα να μου αρέσουν τόσο. Λίγο η ηρεμία, λίγο η κωμωδία (έλιωσα από τα γέλια), λίγο οι καταστάσεις που δείχνουν με τέλειο τρόπο (έλιωσα στην καρέκλα), λίγο η σειρά των ιστοριών, λίγο οι χαρακτήρες. Μουσική επένδυση καταπληκτική και το σχέδιο τέτοιο που πιστεύω ταιριάζει απόλυτα. Δεν ξέρω, μπορεί να είναι και το ότι μου άρεσε τόσο πολύ που το εκθειάζω, αλλά από την άλλη σε πολύ λίγες σειρές έχω πάθει τέτοιο κόλλημα. Όπως μεγαλώσει κανείς.

_________________
Itsuka kimi to futari
Yoru wo, asa wo, hiru wo, hoshi wo, yume wo,
natsu wo, fuyu wo, toki wo, kaze wo,
mizu wo, tsuchi wo, sora wo,
we go further in the destiny…

My anime list
Θα ήθελα να μάθω τις δικές σας απόψεις για τα συγκεκριμένες σειρές μέσω PM.

Popcorn Web Design
Popcorn Web Hosting
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Spyke88
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 16, 2010 5:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 160 Τόπος: Ηλιούπολη, Αθήνα Τώρα Βλέπω: Digimon Adventure (2020), Fullmetal Alchemist
Naruto

Όπως λέει και το τραγούδι, τα λόγια είναι περιττά Laughing εξαιρετικές σκηνές, τα γραφικά του πολύ καλά, και το story γεμάτο με όλων των ειδών τα συναισθήματα... ακριβώς όπως μαρεσει.πιστεύω ότι είναι ένα παρα πολυ καλο anime διότι τα συνδυάζει όλα: κωμωδία, δραμα, suspens αλλα και ανατροπές. Είμαι πολυ ικανοποιημένος.

Night Wizard

Τι να πω... εμεινα παρα πολυ ικανοποιημενος. Παραπανω απο οτι περιμενα. Ενω στην αρχη φαινεται να ειναι ενα απλο magical girl anime, η υποθεση και η δραση το κανουν να ειναι ακομα πιο ενδιαφερον και περιπετειωδες. Η ιδεα του να εχουν τα "κοσμηματα" που συμβολιζουν τις αρετες ειναι αυτο που κατα τη γνωμη μου, το κανει το πετυχημενο, καθως η ιδια συνταγη εχει πετυχει και στο Digimon με τα εμβληματα. Τα γραφικα και οι μαχες εκπληκτικες, καθως και με μερικα κωμικα στοιχεια. Το μονο που με δυσερεστησε ειναι οτι δεν μαθαινουμε ποιο ειναι το μυστικο που ειχε ο Hiiragi. Αλλα κατα τα αλλα εξαιρετικο.

_________________
Ενας ανθρωπος χρειαζεται 4 πραγματα για να ζησει: Λογικη για να λυνει τα προβληματα του, τεχνη για να εκφραζει τα συναισθηματα του, αγαπη για να ειναι ευτυχισμενος και υγεια για να κανει ολα τα προηγουμενα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
the_soulforged
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 18, 2010 7:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 21
Ray the animation (3)

Από την αρχή της σειράς είδα πως θα ήταν πολύ περίεργα τα πράγματα. Με το που βλέπω νοσοκόμες να ρίχνουν κλωτσομπουνίδια σε μια συμμορία είπα "Οκ, για να δούμε τι παίζει μετά". Αν και θα μπορούσε να γίνει κάτι καλό με τη βάση του σεναρίου, τα χάλασε παταγωδώς. Στα τελευταία επεισόδια, ούτε που θυμάμαι πόσες φορές είπα "Όχι άλλο κάρβουνο". Κρίμα πάντως. Όσο ήθελα να μου αρέσει, δεν έδειξε κάτι τέτοιο. Σχέδιο κακό, τρέλα με κορδέλα και ακυροσίνη to the max. Ειδικά στις "OMG, πόσο ακόμα" κλισέ σκηνές της σειράς. Δεν με πειράζουν τα κλισέ, αλλά εδώ παραέγινε το κακό. Πάμε για άλλα.

_________________
Itsuka kimi to futari
Yoru wo, asa wo, hiru wo, hoshi wo, yume wo,
natsu wo, fuyu wo, toki wo, kaze wo,
mizu wo, tsuchi wo, sora wo,
we go further in the destiny…

My anime list
Θα ήθελα να μάθω τις δικές σας απόψεις για τα συγκεκριμένες σειρές μέσω PM.

Popcorn Web Design
Popcorn Web Hosting
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stella Nox Fleuret
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 18, 2010 11:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 512 Τόπος: Tenebrae Τώρα Βλέπω: One Piece, YGO 5D's, Beelzebub, Freezing, D. Gray Man, k.a.
Fate/Stay Night

Overrated, xwris logo. Ta 4-5 prwta epeisodia htan arketa kala. Oi xarakthres kaloi, an kai vevaia o Shirou poly spastikos. Alla meta... H anapty3h twn xarakthrwn htan poly xalia. Olo to anime stirizetai mono stis maxes kai den yparxei kai poly istoria.

Kai oxi mono auto, yparxoun kai ametrhta plot holes, pou tha xreiasteis to wikipedia gia na katalaveis kapoia pragmata. Epishs vareto telos.

6/10
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kain
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 24, 2010 10:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Τα 3 πρώτα Panty & Stocking with Garterbelt. Το πρώτο μισό του πρώτου ήταν άκρως αηδιαστικό. Evil or Very Mad Το δεύτερο μισό του τρίτου ήταν απλά ιδιοφυές! Βουρ για τα υπόλοιπα! Επίσης έχει απίστευτο γέλιο όταν εκρήγνυνται τα φαντάσματα! Laughing

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Spyke88
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 03, 2010 6:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 160 Τόπος: Ηλιούπολη, Αθήνα Τώρα Βλέπω: Digimon Adventure (2020), Fullmetal Alchemist
Voltes V

Ενα απο τα καλυτερα anime που εχω δει. εκτος του οτι ειναι απο τα αγαπημενα μου ειδη τα mecha, το ολο anime ξεχωριζει απο την πρωτη κιολας σκηνη. η ακολουθια συνθεσης του Voltes V εξαιρετικη, το story παρα πολυ καλο και αν και φαινεται οτι ειναι ενα απλο anime που τα σκαφη θα συνθετονται για να φτιαξουν το "μεγαλο ρομποτ" και να αντιμετωπισουν το τερας, μετα που η ιστορια γινεται πιο πολυπλοκη ικανοποιει ακομα και τον πιο απαιτιτικο. οι σχετικα αρκετες αλλα οι μεγαλες ανατροπες ηταν το κατι αλλο. πολλα μπραβο στην ομαδα που σχεδιασε το anime.

_________________
Ενας ανθρωπος χρειαζεται 4 πραγματα για να ζησει: Λογικη για να λυνει τα προβληματα του, τεχνη για να εκφραζει τα συναισθηματα του, αγαπη για να ειναι ευτυχισμενος και υγεια για να κανει ολα τα προηγουμενα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 39 από 42
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης