Το ξέρατε ότι hana σημαίνει λουλούδι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Επόμενη
Σελίδα 20 από 21
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Ποιος ηρωας Anime σας την σπαει.Ποιος πρεπει να τον σκοτωσει
noname
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 28, 2009 12:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
TannoBuchino έγραψε:
Azraellis έγραψε:
Στα σιγουρα ενας απο τους πιό άχρηστους χαρακτηρες κι πιό ενοχλητικους σε σημειο που να κανεις fast-forward to anime ειναι η relena peacecraft απο το Gundam Wing. Όποιος ειναι διαθεσιμος ας την ξεπαστρέψει παρακαλω. Wink


lol... Για να δούμε τι θα πει ο γείτονας μου ο noname που είναι φανατικός του Gundam ... Laughing

είναι αλήθεια η relena πρέπει να ακρωτηριαστεί από τα συντρίμμια του MS ενός κομπάρσου να πέσει σε ένα χαντάκι και να πεθάνει από μολύνσεις ...
αλλά τι ξέρει ο γείτονας μου Dragoon από GUndam !!!! Ρε δες Gundam να γουστάρεις XDDDDDDD

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
predictor
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 28, 2009 12:43 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 27 Σεπ 09 Δημοσιεύσεις: 45 Τόπος: BYI (Beyond Your Imagination) Τώρα Βλέπω: Οσα δεν ακουω!
Εμενα μου τη σπαει ο itachi .... πλακα κανω .
That would be sasuke τωρα τελευται sta manga ειναι καπως , aizen , kaname, yuki cross ,cross απο 666 satan & danzo . Θα ηθελα να τους λιωσει ο kon απο bleach

_________________
www.dot-predictor.deviantart.com

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 28, 2009 10:15 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
noname έγραψε:
TannoBuchino έγραψε:
Azraellis έγραψε:
Στα σιγουρα ενας απο τους πιό άχρηστους χαρακτηρες κι πιό ενοχλητικους σε σημειο που να κανεις fast-forward to anime ειναι η relena peacecraft απο το Gundam Wing. Όποιος ειναι διαθεσιμος ας την ξεπαστρέψει παρακαλω. Wink


lol... Για να δούμε τι θα πει ο γείτονας μου ο noname που είναι φανατικός του Gundam ... Laughing

είναι αλήθεια η relena πρέπει να ακρωτηριαστεί από τα συντρίμμια του MS ενός κομπάρσου να πέσει σε ένα χαντάκι και να πεθάνει από μολύνσεις ...
αλλά τι ξέρει ο γείτονας μου Dragoon από GUndam !!!! Ρε δες Gundam να γουστάρεις XDDDDDDD


Κοντεύω να τελειώσω τα anime που μου έδωσες και μετά θα σε ειδοποιήσω να μου τα φέρεις όλα τα Gundam... Razz Έτσι να δω πως πάει η ιστορία, πριν δω και το παιχνίδι Dynasty Warriors: Gundam 1. Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
homonculus
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 28, 2009 3:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 09 Δημοσιεύσεις: 212 Τόπος: shinigami realm
Na psofisei h Inooue apo to bleach! Mou th dinei to stulaki ths aboi8iths, anikanhs, adunamhs, kakomoiras pou prepei oloi na trexoun na th swsoun. Eleos pia. Giati thn exoun kanei na e3artatai apo tous allous toso polu? Den mporouse na moiazei ligo sth Rukia? Auth malista! Den me noiazei poios 8a thn skotwsei, alla na psofisei, mou th spaei. Evil or Very Mad

_________________


..Only daydreamers are really alive, because only them can rise above every day's routine and search for a higher goal to achieve.. [Jarlaxle]

夢想家
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 02, 2009 9:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
efkola o excalibur ap to soul eater!!!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

to pio eknevristiko prama ever Mad

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kawakami
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 14, 2009 3:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 86 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Εμένα μου την έσπασε απίστευτα ο Saikawa Owner απ'το One Outs! Απίστευτα όμως!!!
Μεγάλος μπάσταρδος! Θα ήταν ωραίο να την πάθενε χοντρά από κάποιο τρελό κόλπο του Τokuchi και να το ξέρει...
χα χα χα χα (σατανικό γέλιο...)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
junpei
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 17, 2009 11:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Otaku & Order Otaku & Order

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 298 Τόπος: Town of Magnolia
όποιος δεν βαριέται,ας "καθαρίσει" τον shinji από το neon genesis evangelion ο οποίος,με τα τραύματα που κουβαλά και τις ανασφάλειες , με έκανε να θέλω να γίνει το third impact. έλεος,ο τύπος ή θα κλαίει την μοίρα του ή θα παριστάνει τον ηλίθιο. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 20, 2009 6:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Ένας νέος χαρακτήρας που μπήκε στην hatelist μου είναι ο Yamada...εεεεεεεεεεμ, θέλω να πω, ο Cruz από το Needless. Yποτίθεται είναι ο πρωταγωνιστής της σειράς αλλά στην ουσία πρωταγωνιστής είναι ο υπέρτατος Blade (που είναι από τους καλύτερους gar πρωταγωνιστές που 'χω δει ποτέ μου). Κι αυτό γιατί ο Yamada είναι τόσο άχρηστος στην παρέα που χρησιμεύει μονάχα ως το παιδί για τις αγγαρίες. Κι ενώ δεν έχει καμία δύναμη (μιας και δεν είναι Needless), oύτε είναι κανά σπουδαίο μυαλό με χρήσιμες γνώσεις όπως ο Gido (που είναι κοινός θνητός) η σειρά περιστρέφεται αρκετά γύρω απ' αυτόν μόνο και μόνο επειδή
Spoiler:
είναι ο μοναδικός - και πιο άχρηστος - επιζώντας της ομάδας που επαναστάτησε κατά του Simeon και τον οποίο οι απεσταλμένοι του Simon αναζητούν να τον εντοπίσουν επειδή κατέχει εν αγνοία του σημαντικές πληροφορίες που χρειάζεται - δεν θυμάμαι λεπτομέρειες καθώς έχει χάλια μνήμη
. Και το πιο ηλίθιο είναι ότι ενώ δεν είναι να πολεμάει εχθρικά Needless θα είναι αυτός που θα βρίσκει τα αδύναμα σημεία τους για να τους νικήσουν ο Blade κι η παρέα του. Δηλαδή, συγνώμη, έχετε δει πολλά shonen που ο πρωταγωνιστής ή κάποιος από την παρέα του (όσο ηλίθιος και να 'ναι) βασίζονται απίστευτα (κι όχι μια-δυο φορές) σε κάποιον τρίτο (που 'ναι συνήθως πιο αδύναμος και χωρίς πείρα στις μάχες) για να βρει το αδύναμο σημείο του αντιπάλου για να τον αποτελειώσει; Είναι σαν να λέμε ότι ο Goku νίκησε τον Cell χάρη σε συμβουλές του Kuririn (που αποτελεί επί τον πλείστον ο φοβιτσιάρης κομπάρσος της παρέας με αγαπημένη του ατάκα "Ο αντίπαλος είναι πολύ αδύναμος, αποκλειεται να τον νικήσουμε!"). Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ τον βρίσκω αυτό απίστευτα σπαστικό στην σειρά αυτή. Κι εκεί που όλοι οι fans ελπίζαμε ότι στην συνέχεια θ' αποκαλυφτεί ότι είναι κι αυτός Needless τελειώνει η anime σειρά (το manga συνεχίζει ακόμα) χωρίς να εκπληρώνεται η επιθυμία μας αυτή. Όχι τίποτε άλλο, αλλά έχουμε μια εκπληκτικά shonen action σειρά (από τις καλύτερες που 'χω δει) που 'χουμε έναν ηλίθιο πρωταγωνιστή (οκ, όσο μπορείς να τον πεις πρωταγωνστή, τέλως πάντων) να μας χαλάει την χαρά. Α, ξέχασα και το άλλο! Είναι απ' αυτά τα ηλίθια shota με το "onee-san σύνδρομο" (που τα σιχαίνομαι και μ' αρέσουν μονάχα στα hentai) που μια ζωή έτρεχε και κρυβόταν πίσω από την φούστα της αδερφής του, την Αruka ακόμα κι όταν ανακάλυψε ότι
Spoiler:
ήταν προδότρια
.

Ο τρόπος με τον οποίο εύχομαι να πεθάνει ο Yamada είναι από τα χεράκια της Aruka (η οποία
Spoiler:
ούτως ιάλλως σκόπευε να τον σκοτώσει αλλά δεν τα κατάφερε χάρη στην επέμβαση του Blade που δεν καταδέχεται κανέναν άλλο να πειράζει τον δούλο του πέρα από τον ίδιον Laughing
) και η Eve να του λέει ως τελευταία λόγια "Ω, κρίμα. Τώρα θα τρέχω μόνη μου για να κάνω τα ψώνια". Το τέλειο σενάριο για την σειρά. Επίσης, έχω ένα άλλο σενάριο για το πως θέλω να πεθάνει ο Yamada αλλά είναι αρκετά ακατάλληλο για να το μοιραστώ εδώ πέρα (μάλλον πρέπει να κόψω τα hentai). Rolling Eyes

K1ra20 έγραψε:
efkola o excalibur ap to soul eater!!!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

to pio eknevristiko prama ever Mad

Aν δεν ήμουν κακός θα σου έβαζα το video με το τραγούδι του. Laughing Με το ζόρι συγκρατούμαι να μην το ποστάρω...

junpei έγραψε:
όποιος δεν βαριέται,ας "καθαρίσει" τον shinji από το neon genesis evangelion ο οποίος,με τα τραύματα που κουβαλά και τις ανασφάλειες , με έκανε να θέλω να γίνει το third impact. έλεος,ο τύπος ή θα κλαίει την μοίρα του ή θα παριστάνει τον ηλίθιο. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Δεν προτιμάς καλύτερα να "καθαρίσει" κάποιος την Asuka; Razz Πιο μισητή την βρίσκω (κι είμαι από τα λίγα άτομα που κατανοούν τον Shinji αν εξαιρέσεις
Spoiler:
την σκηνή από την αρχή του Ends of Evangelion που αυνανίζεται μπροστά στην αναίσθητη και γυμνόστηθη Asuka
οπού το παιδί αναδεικνύεται η υπέρτατη "Facepalm" περίπτωση).
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Salamander
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 29, 2010 12:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 37 Τόπος: Fairy Tail Guilt!!! Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,One Piece,Bleach,Fairy Tail
Εμένα μου την δίνει απίστευτα ο Ichigo(Bleach)!!!!!!!
Επειδή και μόνο επειδή κερδίζει τις μάχες του με φοβερά ψεύτικο τρόπο!!!!!

_________________
"My comrades are alive right now! The Exceed are too! Whether they've got magic or not, the important thing is that they're alive! These are lives, dammit!!"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
astrinos
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 08, 2010 1:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 10 Δημοσιεύσεις: 174 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: πολλά...
Χερμιτ απο Kenichi, ποιο αλλαζωνικο και υπουλο χαρακτηρα δεν εχω δει... Surprised
αλλα θα του δειξει ο Κεν Laughing

_________________
Helena Paparizou 4 Ever!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
astrinos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 05, 2011 5:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 10 Δημοσιεύσεις: 174 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: πολλά...
Από το 'Durarara' μου την σπάει απίστευτα ο Izaya! Mad
πολύ θα 'θελα να τον είχε σκότωσει ο Shizuo.. αλλά που τέτοια τύχη.. το κακό σκυλι ψώφο δεν έχει...

_________________
Helena Paparizou 4 Ever!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 05, 2011 10:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
astrinos έγραψε:
Από το 'Durarara' μου την σπάει απίστευτα ο Izaya! Mad
πολύ θα 'θελα να τον είχε σκότωσει ο Shizuo.. αλλά που τέτοια τύχη.. το κακό σκυλι ψώφο δεν έχει...

Εγω απο το drrr θελω να ψοφησει ο horada, τον βρισκω πιο τσατσονι και πολυ πιο δειλο απο τον izaya.

Θελω επισης να ψοφησει και η yuka απο το elfen lied (πως την ξεχασα) για τον λογο οτι δεν χωνευω τις ανωμαλες , αξιολυπητες και κομπλεξικες ξαδερφες. Οσο για το υπολοιπο list μου, απο αυτους τους λιγους που δεν εχω αναφερει, θα ηθελα ο kenpachi να πιασει τον kurosaki-kun και την inoue-bitch και να τους σφαξει στο γονατο.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
astrinos
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 06, 2011 1:23 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 10 Δημοσιεύσεις: 174 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: πολλά...
Vagelio έγραψε:
astrinos έγραψε:
Από το 'Durarara' μου την σπάει απίστευτα ο Izaya! Mad
πολύ θα 'θελα να τον είχε σκότωσει ο Shizuo.. αλλά που τέτοια τύχη.. το κακό σκυλι ψώφο δεν έχει...

Εγω απο το drrr θελω να ψοφησει ο horada, τον βρισκω πιο τσατσονι και πολυ πιο δειλο απο τον izaya.

Θελω επισης να ψοφησει και η yuka απο το elfen lied (πως την ξεχασα) για τον λογο οτι δεν χωνευω τις ανωμαλες , αξιολυπητες και κομπλεξικες ξαδερφες. Οσο για το υπολοιπο list μου, απο αυτους τους λιγους που δεν εχω αναφερει, θα ηθελα ο kenpachi να πιασει τον kurosaki-kun και την inoue-bitch και να τους σφαξει στο γονατο.

Καλά για τον Horada δεν σχολιάζω καν, ήταν πολύ χαμηλά στην υπόληψη μου εξ' αρχής! I HATE HIM!!! Twisted Evil
Όσο και για την Yuka από το 'elfen lied' τη να πώ?!? συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, πιο ανωμαλάρα χαρακτήρα δεν έχω ξαναδεί.. και δεν φτάνει αυτό, 1ον ήταν ξαδέρφη του Kouta και 2ον του έκανε και σκηνές ζηλοτυπίας!!! δλδ πόσο κομπλεξάρα και στενόμυαλη παίζει να 'ταν?!?! Mad

_________________
Helena Paparizou 4 Ever!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sharingan1996
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 1:08 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 11 Δημοσιεύσεις: 1 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Naruto,Bleach
Emena m tin spai polu o Yumichika apo to bleach k 9a 9ela na ton skwtosi o kenpachi dinontas tu aneleito 3ilo!!Epishs m tin spai k i Sakura tu Naruto Original p ine teliws axristi k 9elw na fai ena chidori nagashi ap ton sasuke!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pegasus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 04, 2011 2:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 22 Ιούλ 09 Δημοσιεύσεις: 113 Τόπος: Athinaz Τώρα Βλέπω: Skip Beat
Siesta apo Zero no Tsukaima..... Prospa8ei na kataktisei ton Saito(main irwas tis istorias) alla den.....
Fantazomai na tin apoteleiwnei o Vash de Stampeedo apo Trigun.......



Uploaded with ImageShack.us
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 20 από 21
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης