Το ξέρατε ότι henji σημαίνει απάντηση (ανταπόκριση);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    ΤΟΠ-10 Ιστοσελίδες που προτείνετε
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 18, 2004 10:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Λοιπόν, σε αυτό εδώ το Topic όλοι όσοι σερφάρουν το διαδύκτιο μπορούν να προτείνουν ιστοσελίδες που τους έκαναν εντύπωση, που τους άρεσαν και προτείνουν σε άλλους.

Ορίστε το δικό μου ΤΟΠ-10:

  1. Newgrounds: Ένα από τα καλύτερα Portal Flash όπου μπορείτε να βρείτε από απλά κινούμενα σχέδια έως παιχνίδια.
  2. Video Game Director Cuts: O Sonic, o Mario και τα παλιά βιντεοπαιχνίδια όπως δεν τα έχετε ξαναδεί ποτέ.
  3. Fan Fiction Net: Εάν έχετε πόρωση με ένα Anime, μια σειρά στην τηλεόραση ή ένα βιβλίο, εδώ μπορείτε να βρείτε χιλιάδες ιστορίες που έχουν φτιαχτεί από οπαδούς για οπαδούς. Σκοπεύω και εγώ σύντομα να φτιάξω ένα.
  4. Mondo Media:Happy Tree Friends, Thugs on Film, The God and Devil Show και μερικά από τα πιο έξυπνα Flash Shows βρίσκονται εκεί.
  5. Comic Universe: Comic Strips, πολιτικά και μή.
  6. Jack T. Chick:Θρησκευτικά κόμικ... ΜΕΤΑΝΟΗΣΤΕ ΑΠΙΣΤΟΙ!!!
  7. Mini Clip:Μια αρκετά μεγάλη συλλογη Flash παιχνιδιών για όλα τα γούστα.
  8. Pick Up Guide: Μια αρκετά ενδιαφέρουσα ιστοσελίδα που αναλύει αρκετά καλά ανδρική και γυναικεία ψυχολογία.
  9. Druuna: Η ιστοσελίδα της πιο σέξυ κόμικ ηρωίδας
  10. Η Δικιά μου ιστοσελίδα: Επειδή αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει, είπα να βάλω και την δικιά σου ιστοσελίδα κάπου εδώ. Πάντως θα σας συμβούλευα να πάτε να δείτε τα Links που έχω βάλει εκεί. Όλο και κάτι θα βρείτε που να σας ενδιαφέρει. Αν θέλετε να πάτε κατευθείαν εκεί, χωρίς να υποστείτε το ego-trip μου, μπορείτε να κάνετε κλίκ εδώ.


Αναμένω το δικό σας ΤΟΠ-10!

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Char Aznable
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 19, 2004 10:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 13 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 220 Τόπος: Athina Τώρα Βλέπω: Space Runaway Ideon, Hokuto no Ken,Turn A Gundam, Gundam Seed Destiny,Legend of Galactic Heroes,...
Ego tha kano mia lista me selides anime

1 ) www.animeacademy.com
2 ) www.animeondvd.com
3 ) www.animefringe.com
4 ) www.mahq.net (poli kalo gia gundam Smile )
5 ) www.animenewsnetwork.com
6 ) www.themanime.org
7 ) www.anipike.com (den to polixrisimopoio alla exei kapoia kala links)
8 ) www.mangamaniacs.org (reviews gia manga)
9 ) www.animefromjapan.com/mangareviews.htm
10) http://mangabits.com/reviews/index.php (episis poli kalo site me manga reviews)

Gia peite kai eseis kamia kali selida me reviews!

_________________
"An ordinary man has the tendency to say "there is this man I know..." whenever he has the chance."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kabez
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 10, 2014 1:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
StumbleUpon.com

,με διαφορα!

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ryuuzaki
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 12, 2014 10:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 157 Τόπος: Βεροια - Πρέβεζα Τώρα Βλέπω: One-Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail, Gintama, Durarara! και την ζωη μου να μικραινει
Kabez με κατεστρεψες... Το έλιωσα το stumble button

_________________
THERE ARE NO CHOICES, NOTHING BUT A STRAIGHT LINE. THE ILLUSION COMES AFTERWARDS WHEN YOU ASK "WHY ME?" AND
"WHAT IF?" WHEN YOU LOOK BACK, SEE THE BRANCHES, LIKE A PRUNE BONSAI TREE, OR A FORKED LIGHTNING. IF YOU HAD DONE SOMETHING DIFFERENTLY, IT WOULDN'T BE YOU, IT WOULD BE SOMEONE ELSE LOOKING BACK, ASKING A DIFFERENT SET OF QUESTIONS...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Irine
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2014 8:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: Θεσσαλονίκη
powerboy έγραψε:
Λοιπόν, σε αυτό εδώ το Topic όλοι όσοι σερφάρουν το διαδύκτιο μπορούν να προτείνουν ιστοσελίδες που τους έκαναν εντύπωση, που τους άρεσαν και προτείνουν σε άλλους.

Ορίστε το δικό μου ΤΟΠ-10:

  1. Newgrounds: Ένα από τα καλύτερα Portal Flash όπου μπορείτε να βρείτε από απλά κινούμενα σχέδια έως παιχνίδια.
  2. Video Game Director Cuts: O Sonic, o Mario και τα παλιά βιντεοπαιχνίδια όπως δεν τα έχετε ξαναδεί ποτέ.
  3. Fan Fiction Net: Εάν έχετε πόρωση με ένα Anime, μια σειρά στην τηλεόραση ή ένα βιβλίο, εδώ μπορείτε να βρείτε χιλιάδες ιστορίες που έχουν φτιαχτεί από οπαδούς για οπαδούς. Σκοπεύω και εγώ σύντομα να φτιάξω ένα.
  4. Mondo Media:Happy Tree Friends, Thugs on Film, The God and Devil Show και μερικά από τα πιο έξυπνα Flash Shows βρίσκονται εκεί.
  5. Comic Universe: Comic Strips, πολιτικά και μή.
  6. Jack T. Chick:Θρησκευτικά κόμικ... ΜΕΤΑΝΟΗΣΤΕ ΑΠΙΣΤΟΙ!!!
  7. Mini Clip:Μια αρκετά μεγάλη συλλογη Flash παιχνιδιών για όλα τα γούστα.
  8. Pick Up Guide: Μια αρκετά ενδιαφέρουσα ιστοσελίδα που αναλύει αρκετά καλά ανδρική και γυναικεία ψυχολογία.
  9. Druuna: Η ιστοσελίδα της πιο σέξυ κόμικ ηρωίδας
  10. Η Δικιά μου ιστοσελίδα: Επειδή αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει, είπα να βάλω και την δικιά σου ιστοσελίδα κάπου εδώ. Πάντως θα σας συμβούλευα να πάτε να δείτε τα Links που έχω βάλει εκεί. Όλο και κάτι θα βρείτε που να σας ενδιαφέρει. Αν θέλετε να πάτε κατευθείαν εκεί, χωρίς να υποστείτε το ego-trip μου, μπορείτε να κάνετε κλίκ εδώ.


Αναμένω το δικό σας ΤΟΠ-10!


Οι σύνδεσμοι #10 δε λειτουργούν.

_________________
Α:Look up in the sky! Is it a bird? Is it a plane? Is it Superman?
B:No! It's a cat!
A:A cat?
B:Yeah! The Samurai Pizza Cats!
Vodafonη, ΤΙΜαριθμος, COSMOTEλος, πατQτ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Irine
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2014 8:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Εγώ, πέρα από το fasnfiction.net, συστήνω jisho.org, animesuki, kissanime, http://translate.reference.com/, animeclipse και τους συνδέσμους, crunchyroll, animelyrics, piratebay (χαχαχα!), opensubtitles.org και sub-titles.net.

_________________
Α:Look up in the sky! Is it a bird? Is it a plane? Is it Superman?
B:No! It's a cat!
A:A cat?
B:Yeah! The Samurai Pizza Cats!
Vodafonη, ΤΙΜαριθμος, COSMOTEλος, πατQτ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 24, 2014 11:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
που να ναι αυτος ο powerboy τωρα.
10 χρονια περασαν απο εκεινο το ποστ!

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης