Το ξέρατε ότι oto σημαίνει ήχος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 2 από 12
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γραφικά    Blademaster_X's Creations Archives
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 1:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Ουφ...καλα ρε τι πορωση ειναι αυτη δεν μπορω να σταματησω να βγαζω πραγματα απο το photoshop(για αυτο και μαλλον ολα ειναι μαυρο χαλι χε,χε...).Το δευτερο μου Wall,επιτελους ξεφυγα απο το grandia Embarassed



Μηπως πρεπει να τα παρατησω τελικα για ολο αρλουμπες φτιαχνω.

[Edit] Εκανα μερικες αλλαγες στο συγκεκριμενο wall.Λοιπον Smile



Ας βαλω ενα poll εδω.Ψηφιστε:
1)Προτιμω την πρωτη.Ασε ρε ...... τους πειραματισμους
2)Προτιμω την πρωτη αλλα αν εκανες λιγη περισσοτερη δουλεια τοτε ισως..
3)Προτιμω την δευτερη.Καλα τα πας,συνεχισε ετσι.
4)Προτιμω την δευτερη αλλα θελει ακομα δουλεια
5)Μ'αρεσουν και οι δυο!
6)Δεν μ'αρεσει καμια.Που ειπες οτι μενεις για να σου βαλω ΦΩΤΙΑ?!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blademaster_X στις Τετ Ιούν 16, 2004 11:23 am, 3 φορές συνολικά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
maiku
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 1:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 01 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 777
Blademaster_X έγραψε:
Μηπως τελικα πρεπει να τα παρατησω ρε παιδια γιατι μαλλον αρλουμπες φτιαχνω...


nope nope nope nope!! auto einai fovero! Smile egw x8es pedeuomoun kamia wra me to photoshop (sinolika exw paideutei girw stis 2 wres Laughing ) kai einai poli PIKRA! den mporousa na ftiaksw wall me tpt! aggrrr.... einai diskolo!! Mad 8elei akoma poli psaksimo.. alla auto pou ekanes einai poli kalo kai mallon h8ele kopo (ektos an eisai "hacker" tou photoshop Laughing ) opote bravo!! Smile

_________________
http://tinyurl.com/yqr9jd
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 1:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
maiku έγραψε:
Blademaster_X έγραψε:
Μηπως τελικα πρεπει να τα παρατησω ρε παιδια γιατι μαλλον αρλουμπες φτιαχνω...


nope nope nope nope!! auto einai fovero! Smile egw x8es pedeuomoun kamia wra me to photoshop (sinolika exw paideutei girw stis 2 wres Laughing ) kai einai poli PIKRA! den mporousa na ftiaksw wall me tpt! aggrrr.... einai diskolo!! Mad 8elei akoma poli psaksimo.. alla auto pou ekanes einai poli kalo kai mallon h8ele kopo (ektos an eisai "hacker" tou photoshop Laughing ) opote bravo!! Smile


Να σαι καλα ρε maiku...παντως κι εγω μην νομιζεις παιδευομαι πολυ...να φανταστεις εχθες που το ελιωσα μετα δεν μπορουσα καν να δω μπροστα μου Embarassed ...Παντως το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι η να κανεις απειρα πειραματα πανω σε απλες εικονιτσες για να μαθεις τα βασικα εργαλεια η να πας στο www.good-tutorials.com αν κι εγω προσοπικα δεν μπορω να βγαλω ακρη εκει η να παρεις κανενα βιβλιαρακι,να κατσεις μπροστα στον υπολογιστη σου και οτι λεει να το πειραματιζεσαι...παντως και παλι σε ευχαριστω,μου εδωσες κινητρο να συνεχισω...θα προσπαθησω να το ανταποδωσω Wink ...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
_RahXephon_
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 2:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 304 Τόπος: No man's Land....
wraio cut egine sta characters alla mhhhpws na dior8w8oun ta clouds?

_________________




Ειναι και φοβος...ειναι και αιμα...ειναι μια σφαιρα που στο συμπαν γυρναει....Ειναι αληθεια....ειναι και ψεμα....ειν' το μηδεν που ποτε δε γερναει....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 2:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
_RahXephon_ έγραψε:
wraio cut egine sta characters alla mhhhpws na dior8w8oun ta clouds?


Hmm...τι θα προτεινες εσυ να κανω γιατι οταν λες διορθωση τι εννοεις ακριβως Question

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
_RahXephon_
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 2:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 304 Τόπος: No man's Land....
hmmm.....px kapio blur effect isws? kapio wave distort? isws k ta 2 Confused Confused

_________________




Ειναι και φοβος...ειναι και αιμα...ειναι μια σφαιρα που στο συμπαν γυρναει....Ειναι αληθεια....ειναι και ψεμα....ειν' το μηδεν που ποτε δε γερναει....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 2:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
_RahXephon_ έγραψε:
hmmm.....px kapio blur effect isws? kapio wave distort? isws k ta 2 Confused Confused


θα δοκιμασω και θα σου πω.Τhanks Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hikotsimaru
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 6:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 52 Τόπος: Τριτη πορτα δεξια
Κοιτα το τελευταιο wall ειναι κορυφαιο!


Εγω θα ηθελα μια βοηθεια απο οποιον μπορει να βοηθησει κανενα καλο site για uploading?

_________________
From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone. Collect some stars to shine for you and start today 'cause there're only a few...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 10, 2004 11:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Blademaster_X έγραψε:
Παντως το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι η να κανεις απειρα πειραματα πανω σε απλες εικονιτσες για να μαθεις τα βασικα εργαλεια η να πας στο www.good-tutorials.com αν κι εγω προσοπικα δεν μπορω να βγαλω ακρη εκει η να παρεις κανενα βιβλιαρακι,να κατσεις μπροστα στον υπολογιστη σου και οτι λεει να το πειραματιζεσαι...


Γιατί δυσκολέυσαι, βρε Κatana Master; Είναι πολύ απλό: διαλέγεις μια από τις θεματικές ενότητες στη στήλη Photoshops tutorials(texture and patterns, photo effects κ.α.), επιλέγεις ένα από τα δεκάδες tutorials που σου δίνονται (π.χ. πως να φτιάξεις φλεγόμενο ουρανό, πως να κάνεις μια φωτογραφία να μοιάζει με σκίτσο κ.α.) κι ακολουθείς τις απλές οδηγίες που σου δίνονται βήμα - βήμα. Όπως και να 'χει, όπως σου ΄γραψα και στο PM θα σου δώσω ό,τι tutorials έχω κατεβάσει από ΄κει και θα σε κατατοπίσω πάνω σ' αυτά -αλλά και σε άλλα κολπάκια στο Photoshop - από κοντά. Ο Nunchaku Master μίλησε.

Cool Τake it easy, boys -κι εσύ, τέκνον maiku! Κανείς δεν τα καταφέρνει με την πρώτη. Υπομονή πανω απ΄όλα -δάσκαλε που δίδασκες!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 11, 2004 3:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Vetus έγραψε:
Blademaster_X έγραψε:
Παντως το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι η να κανεις απειρα πειραματα πανω σε απλες εικονιτσες για να μαθεις τα βασικα εργαλεια η να πας στο www.good-tutorials.com αν κι εγω προσοπικα δεν μπορω να βγαλω ακρη εκει η να παρεις κανενα βιβλιαρακι,να κατσεις μπροστα στον υπολογιστη σου και οτι λεει να το πειραματιζεσαι...


Γιατί δυσκολέυσαι, βρε Κatana Master; Είναι πολύ απλό: διαλέγεις μια από τις θεματικές ενότητες στη στήλη Photoshops tutorials(texture and patterns, photo effects κ.α.), επιλέγεις ένα από τα δεκάδες tutorials που σου δίνονται (π.χ. πως να φτιάξεις φλεγόμενο ουρανό, πως να κάνεις μια φωτογραφία να μοιάζει με σκίτσο κ.α.) κι ακολουθείς τις απλές οδηγίες που σου δίνονται βήμα - βήμα. Όπως και να 'χει, όπως σου ΄γραψα και στο PM θα σου δώσω ό,τι tutorials έχω κατεβάσει από ΄κει και θα σε κατατοπίσω πάνω σ' αυτά -αλλά και σε άλλα κολπάκια στο Photoshop - από κοντά. Ο Nunchaku Master μίλησε.

Cool Τake it easy, boys -κι εσύ, τέκνον maiku! Κανείς δεν τα καταφέρνει με την πρώτη. Υπομονή πανω απ΄όλα -δάσκαλε που δίδασκες!!!


Εμμ ναι δεν λεω ρε vetus απλα ειναι το οτι δεν εχω τοσο πολυ χρονο η λεφτα να κατσω internet και να δω πολλα πραγματα.Μαλλον θα τα κανω copy,paste αλλα με τοσο πολυ χωρο που εχω αντε να χωρεσω καμια δεκαρια Razz .Αληθεια η εικονα η τελευταια πως σου φανηκε?

P.S. Μα σε παρακαλω τωρα,Katana master?Τα αλλα 2.485( Razz Razz Razz Razz Razz Razz ) σπαθια ολων των κατηγοριων που τα βαζεις? Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 14, 2004 2:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Blademaster_X έγραψε:
Αληθεια η εικονα η τελευταια πως σου φανηκε?

P.S. Μα σε παρακαλω τωρα,Katana master?Τα αλλα 2.485( Razz Razz Razz Razz Razz Razz ) σπαθια ολων των κατηγοριων που τα βαζεις? Wink


Mμμμμμμμ...για να είμαι ειλικρινής, δεν μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Καλύτερη δουλειά κάνεις στα sign...Για να πάρεις ιδέες για σχεδιασμό wallpapers σου προτείνω να ρίξεις μια ματιά σε anime wallpapers που έχεις κατεβάσει.

2.485 σπαθιά είπες; Mα καλά ποιός είσαι, ο Εdge Master; Μάλλον την μάχη που αρχίσαμε στο topic για τα όπλα πρέπει να την εγκαταλείψω όσο είναι καιρός...(την κάνω σιγά-σιγά με ελαφριά πηδηματάκια...)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 14, 2004 12:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Vetus έγραψε:
Blademaster_X έγραψε:
Αληθεια η εικονα η τελευταια πως σου φανηκε?

P.S. Μα σε παρακαλω τωρα,Katana master?Τα αλλα 2.485( Razz Razz Razz Razz Razz Razz ) σπαθια ολων των κατηγοριων που τα βαζεις? Wink


Mμμμμμμμ...για να είμαι ειλικρινής, δεν μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Καλύτερη δουλειά κάνεις στα sign...Για να πάρεις ιδέες για σχεδιασμό wallpapers σου προτείνω να ρίξεις μια ματιά σε anime wallpapers που έχεις κατεβάσει.

2.485 σπαθιά είπες; Mα καλά ποιός είσαι, ο Εdge Master; Μάλλον την μάχη που αρχίσαμε στο topic για τα όπλα πρέπει να την εγκαταλείψω όσο είναι καιρός...(την κάνω σιγά-σιγά με ελαφριά πηδηματάκια...)


Ok will do Wink .Για να σας αποκαλυψω και τα μελλοντικα μου "σχεδια" τωρα δουλευω ενα Magic Knight Rayearth wall αλλα το παω πολυυυ αργα για να βγει ωραιο...προσπαθω πολυ να βρω κιολας πως δ....λο τα κανου αυτα στο animewallpapers. που θα μου παει θα το βρω...

ΕΕΕΙΙ!!! Που πας, δεν θα μου ξεφυγει.κατσε τωρα να τα ακονισω ολα,να σε κυνηγησω....1..................................................................2................................................................3...................................... Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 15, 2004 1:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Well,its ready!Βεβαια πιστευω υπαρχει ακομα χωρος να το δουλεψω περισσοτερο αλλα αυτες τις μερες δεν μου ερχεται τιποτα αλλο στο μυαλο μου Embarassed .Οποτε οριστε, οπως σας ειπα....MKR RUUULLEEEEEZ!!! Razz




Xμμ...ειναι καπως KAWAI ε....ηθελα απλως να πειραματιστω να δω πως θα μου βγει.Για πληροφορια σας,αν το βρισκετε καπως υπερβολικα KAWAI...και εγω το ιδιο! Razz

Ααααχ!Hikaru!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hikotsimaru
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 15, 2004 4:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 52 Τόπος: Τριτη πορτα δεξια
Πολυ ωραιο πραγματικα! (αλλα με ξενερωνει λιγο το ροζ)

_________________
From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone. Collect some stars to shine for you and start today 'cause there're only a few...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 16, 2004 12:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Χμμμμμ...απ' ότι βλέπω, βελτιώθηκες στο κροπάρισμα εικόνων. Kudos to you, sempai! Και...την βρίσκεις πολύ με την Dream Scar γραμματοσειρά, ε; Laughing Kαλά κάνεις: είναι μια φοβερή γραμματοσειρά!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 12
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης