Το ξέρατε ότι anagura σημαίνει υπόγειο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    World of Warcraft : The Burning Crusade
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 30, 2005 1:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Gia osous pezoun wow kai den to exoun mathei(pragma mallon apithano) akoma erxete to 1o expansion.
Parakatw oles oi plhrofories :
http://worldofwarcraft.com/burningcrusade/

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 30, 2005 1:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Bravo summy. Ηχα σκοπω να το διξω εγω αυτο αλλα ευχαριστο που με ευγαλες απο τον κοπο.

Οι π*στιδες οι Blood Elfs εχουν πανεμορφη πολη. Ειναι κριμα να γεμισει με Orcs, Trolls, Tawren και Undead.

Τελος παντον οι Horde χρηαζονταν κατι ομορφο οπος κανονικα elfs (που ειναι ολοι πορομενοι με αυτα) καθος ειναι ολοι κατασκιμοι.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RiZeR
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 30, 2005 6:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 515 Τόπος: In a house without ceiling... Τώρα Βλέπω: Naruto . One Piece
to ematha kai egw ^^ ... kalo akougete .... btw ta blood elfs einai kai kala ta "kaka" elfs i allios "ta Bad boys" Razz .. gi'auto mallon tha tous valoun me tous horde Wink ... i like this idea !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
koznissj4
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 30, 2005 7:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 706 Τόπος: Θεσσαλονίκη
nai, to iksera ki ego, to ematha prin apo kamia vdomada...
tha anoiskoun kainourioi servers (o re magka xares pou tha kano me tous filous mou..)
to level pistevo pos eprepe na afksithei, alla tora den tha mporo na kafxiemai gia tous 60rides mou re gmt...
ante, tha doume kai ksanthomallika elfakia epitelous...!!!

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ayanami_Rei_Gr
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 30, 2005 11:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 05 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 312 Τόπος: Sindos Τώρα Βλέπω: Tutorial gia eukoli e3etastiki
Kite έγραψε:

Οι π*στιδες οι Blood Elfs εχουν πανεμορφη πολη. Ειναι κριμα να γεμισει με Orcs, Trolls, Tawren και Undead.
Τελος παντον οι Horde χρηαζονταν κατι ομορφο οπος κανονικα elfs (που ειναι ολοι πορομενοι με αυτα) καθος ειναι ολοι κατασκιμοι.


i e3oteriki asximia krivei mia esoteriki omorfia, opote oso pio asximos einai kapios toso pio k......omorfos einai ^_^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MyStIc_GoHaN
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 01, 2005 12:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 19 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 830 Τόπος: Thess
kala kialoi server?plaka kanete?uparxoun apeiroi.egw protimousa na baloun blood elf alliance kai naga horde :S twra 1 filh kai gia tous 2..mp@..pantws blood elf FTW gamoun. + to oti thaxei jewelcracfting Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ToNy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 04, 2005 2:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 10 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 152 Τόπος: Hell Τώρα Βλέπω: rurouni kenshin////lord of lord kyo knight!!!
poso akoma tha ksepesei auti h eteria gia ta lefta ... as elpisoume na kapia stigmi na epistrepsoume stis palies kales meres tou warcraft tou starcraft opoi metrage to skill kai oxi to poses ores eliones sto Pc sou..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Uchiha Sasuke
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 07, 2005 8:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 383 Τόπος: thess Τώρα Βλέπω: D-greyman , Naruto s , Bleach ++++
nai to ema8a apo ton aderfo mou alla den kseroume akoma th fylh pou 8a proste8ei stous Alliance? an kserei kanenas na mou pei plz

_________________
I will become strong in my own way.................................

stronger than u BROTHER!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MyStIc_GoHaN
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 07, 2005 9:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 19 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 830 Τόπος: Thess
opws eipe o kite kai tha deis sto site pou dinei o summo Blood Elfs.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
WishaKoS
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 10, 2007 6:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: gOreMaGedd0N ::
::Moderator::<br>:: gOreMaGedd0N ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 601 Τόπος: Under the Moonlight Τώρα Βλέπω: Karas
Liges meres minane to final countdown 3ekinise!
Mazi me to Week Maintenance bike kai to neo implementation gia to TBC.
Illidan pro twn pilwn! Rolling Eyes
We are not prepared!

_________________
Girls come and go... Epics are Soulbound.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ertai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 10, 2007 8:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 257 Τόπος: Grand Line
ToNy έγραψε:
poso akoma tha ksepesei auti h eteria gia ta lefta ... as elpisoume na kapia stigmi na epistrepsoume stis palies kales meres tou warcraft tou starcraft opoi metrage to skill kai oxi to poses ores eliones sto Pc sou..


To kapsimo mprosta sto pc metraei mono gia ta items pou tha exeis. diladi kapsimo=epics Smile Episis angastika me to kapsimo anevainei kai to skill dioti olo kai ligo xilo tha pesei kathe mera tha xwtheis tha deis allous kaliterous ktl kai etsi tha matheis siga siga kai esi Very Happy

_________________

A dream that will come true is not a real dream
私は新しい世界の神である
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 11, 2007 12:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
"You are not prepared!..."
Απο μια μικρη ερευνα στα μαγαζια καταλαβα οτι θα γινει ενα αντιστυχο μπαχαλο με αυτο που εγινε με την αρχικη εκδοση του WoW.

Εγω παντως μολις το παρω θα φτιαξω εναν Dranei shaman ή Worrior. Αυτοι οι π*στιδες εχουν recial heal που δυναμονει αναλογα με το lvl σου και το κανουν καθε 3min! Μην τολμισει καπιος να κανει belf και να μην κανει caster... ειμαι beta player και ξερω κατι παραπανο για τα skill τους!

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Avenger
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 14, 2007 7:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 695 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Apeires grammes kwdika ....
diladi kite?Gia dikaiologise to mas ayto ? Smile

Kses oti kaneis lathos edw Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 15, 2007 1:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Avenger έγραψε:
diladi kite?Gia dikaiologise to mas ayto ? Smile

Kses oti kaneis lathos edw Cool
Eσυ να κανεις rogue να δουμε τι θα καταλαβεις! Cool Ολο το mana leach θα ειναι σχεδον αχριστο! και καθως το κανεις καθε 2 λεπτα και σε μικρες ποσοτιτες, δεν μομιζω να μπορεσεις να κανεις καμια ζημια στο mana των mobs ή των παιχτων. Υπ'οψην πως για να κανεις το silence πρεπει να εχεις κανει mana leach τουλαχιστον 10 λεπτα πρην σε εκθρο που εχει mana!

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Avenger
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 15, 2007 1:23 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 695 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Apeires grammes kwdika ....
to ksereis oti , o rogue pernei energy anti gia mana etsi den einai?Episis siniditopoieis ti einai ena parapanw silence eidika san racial gia ton opoiondipote paixti?


Ta racial twn belves einai kalitera apo olwn twn ipoloipwn hordes isws akoma kai apo tous undead ... etsi nai ... min leme xazomares twra.Hari epetrepse mou na gnwrizw liga pramata parapanw gia wow Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης