Το ξέρατε ότι taka σημαίνει γεράκι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Dump Area    Omofilofilia....




Straight gay or bi...?

straight
50%
 50%  [ 1 ]
gay
50%
 50%  [ 1 ]
bi
0%
 0%  [ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 2


Manoman
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 19, 2007 4:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 19 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 6 Τόπος: Kapou
...Eimai neos sto forum kai ... 8a i8ela na milisoume gi auto to 8ema... Tin omofilofilia....Isws uparxoun atoma edw mesa pou niw8oun gay kai 8a i8ela na rwtisw poia einai i gnwmi sas epi tou 8ematos....An eiste straight pws vlepete tous gay, an eista gay pws niw8ete...an exete amfivolies...boreite edw na tis moirasteite....Loipon....?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
utsutsu
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 19, 2007 5:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 29 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 1762 Τόπος: Αθήνα
1. Kalos irthes

2. Giati epelexes na kanis auto to thema gia proto post? Pezi na to doun gia spam

3. Den nomizo na iparhi kapios-a gay edo pou na to paradekti

4. Den eho kanena provlima me tous gay arki na min mou tin peftoun xima k na simperiferonte san xefonimenes. Ime straight alla iha sto parelthon ena filo gay. Fovero humor k poli kalo pedi

_________________
https://soundcloud.com/pressure-spirals/tracks
https://www.pressure-spirals.club/
http://pressuridion.blogspot.com/

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Manoman
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 19, 2007 5:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 19 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 6 Τόπος: Kapou
Thnx pou ekanes tin arxi...oxi den einai spam kai ... pisteuw pws sigoura 8a uparxoun gay edw mesa kai agoria kai kopeles....To an 8a to paradextoun einai epilogi tous boroun omws na psifisoun xwris na poun .."egw psifisa auto giati..." Episis mias kai den uparxei kapoia prwsopiki gnwrinia me ta atoma tou forum den nomizw na einai toso duskolo na poun "eimai gay-bi" euoson den gnwrizoume proswpa...To mono pou koitame einai apla ena pseudonumo...Elpizw na sunexisti auti i kouveda (mias kai molis arxise) kai elpizw na di3oun katanoisi oi straight pros tous gay pou tuxon to paradextoun...testa...ta leme Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomodachi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 19, 2007 5:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 09 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 369 Τόπος: Athens Τώρα Βλέπω: "Death Note"
utsutsu έγραψε:

2. Giati epelexes na kanis auto to thema gia proto post? Pezi na to doun gia spam


Αυτό "φοβάμαι" κι εγώ.
Όχι λόγω προκατάληψης.
Απλώς, μπορεί να αναρρωτηθούν, γιατί διάλεξες να κάνεις poll με τετοιο θέμα, μέσα σ΄ένα φόρουμ για anime. Κι ας συζητιούνται κι ένα σωρό άλλα θέματα εδώ...
Τελος πάντων, αν οι mods το χαρακτηρίσουν spam post, να ξέρεις ότι δεν είναι για λόγους κοινωνικού ρατσισμού. Εδώ γνωριζόμαστε και μεταξύ μας, και δεν "παίζουν" τετοιες "αντιλήψεις". Απλώς, ίσως σου πουν ότι δεν ταιριάζει με την κεντρική θεματολογία του φόρουμ...

Η δική μου άποψη πάνω στο θέμα που έβαλες:
Δε με νοιάζουν οι ερωτικές επιλογές των ανθρώπων, όσον αφορά το φύλο του συντρόφου τους. Με νοιάζει να μην είναι ανόητοι ή κακοι άνθρωποι.
Ή...ανόητοι & κακοί ταυτοχρόνως.

_________________
The Love Test
"If it is true that you love", said Love, "then wait no longer. Give her these jewels which would dishonor her and so dishonor you in loving one dishonored. If it is true that you love", said Love, "then wait no longer."

I took the jewels and went to her, but she trod upon them, sobbing:
"Teach me to wait,-I love you!"
"Then wait, if it is true," said Love.

The Prophets' Paradise (R. W. Chambers)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Puppetmaster
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 19, 2007 6:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 612 Τόπος: Thesaloniki Τώρα Βλέπω: Τα ραδύκια ανάποδα!!!
Κοίτα, αν και είναι forum για anime τίποτα δεν μας εμποδίζει να ανοίξουμε αυτή τη συζήτηση.
Παρ΄όλα αυτά, το θεωρώ λάθος να να βάλεις μια τέτοια ψηφοφορία.
Σίγουρα κάποιοι γνωρίζονται.
Κάποιοι ενοχλούνται λόγο του θέματος.
Κάποιοι ίσως έχουν πρόβλημα να μιλήσουν για αυτό.
Ο κολητός μου ήταν gai και για 9 χρόνια που γνωριζόμαστε, μου το είπε στον 5ο χρόνο.
Είναι πολύ δύσκολο για τέτοια άτομα να αποκαλυφθούν, ακόμα και σε ένα εντός εισαγωγικών απρόσωπο fotrum!
H ομοφιλοφιλία για μένα δεν είναι κάτι κακό. Ούτε λόγος είναι κάτι που σου συμβαίνει. Και να μου την πέσει κάποιος δεν θα έχω πρόβλημα (όχι να ξέρει ότι είμαι straight και να μου τρίβεται, αυτό είναι άλλο) απλώς και αυτοί άνθρωποι είναι που θέλουν γνωριμίες.
Απλώς να μην είναι ιδιαίτερα θυληπρεπείς. Η θυληπρέπεια νομίζω ότι έχει να κάνει με ψυχολογικούς παράγοντες και μπορείς να είσαι άντρας ή γυναίκα αν είσαι gay, kai να μη μιμήσε τις κινήσεις του άλλου φύλου.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 19, 2007 6:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Kalosirthes sto AnimePlanet.gr
To thema isos apo mono tou na einai endiaferon, alla oxi gia to forum mas. Pistevw na katalavaineis Smile

Tha mou epitrepeis na klidoso to thema kai na to metafero sto Dump Area.
Locked

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης