Το ξέρατε ότι fumetsu σημαίνει αθάνατος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Podcasts    Episode #2
light&ryuk
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 30, 2007 7:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: Μάλλον θα μείνω στα Χανιά Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuuden,Serial Experiments Lain
Όπως και στο προηγούμενο θα σας δώσω άλλο ένα ....νιάου!!!
Αν και αυτή τη φορά μου φάνηκε λίγο πιο "πρόχειρο" από το προηγούμενο,ήταν πιο αυθόρμητο και αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα!!!!

Συνεχίστε λοιπόν να παρουσιάζετε τίτολους και τραγούδια και με το καλό και στο ραδιόφωνο!!!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
cyborg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 07, 2007 5:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 31 Αύγ 04 Δημοσιεύσεις: 70
holborn έγραψε:
Μόλις άκουσα και εγώ την εκπομπή...
Καλά εγώ δεν κάνω podcast, κάνω outtates .... Laughing Laughing Laughing

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και σας υπόσχομαι να κάνω ακόμα πιο πολλά outtakes στο μέλλον Laughing Laughing Laughing Laughing


Χέ! Πιστεύω πως έχεις δίκαιο.. Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα ICQ Αριθμός
cyborg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 07, 2007 5:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 31 Αύγ 04 Δημοσιεύσεις: 70
Ellorai έγραψε:
Shocked Δεν πρόλαβα να φύγω για διακοπές(ο θεός να τις κάνει) και αρχίσανε από τώρα τα κοράκια να μιλάνε για απόλυση..... Εγώ ξέρω να μιλάω...όχι σαν κάποιους Ελισαίους και Μάριους(ρουφιάνος δεν είμαι απλά την δουλειά μου κάνω lol).


Άσχετο, καθώς έβλεπα χθες το Skull Man και άκουγα τις γειτόνισες να κουτσομπολεύουν την γειτονιά(μπορεί να είχα μισό χρόνο να έρθω σπίτι των δικών μου αλλά με αυτά που άκουσα είναι σαν να μην έλειψα μια μέρα) μου είρθε μια ηλίθια ιδέα για το podcast. Σε κάθε επεισόδιο να μιλάμε και για έναν παλιό τίτλο (πχ Plawres Sanshiro, Grendiser, Kabamaru κτλ) ως ένδειξη σεβασμού στους πρωτοπόρους γιατί κακά τα ψέματα αν δεν υπήρχαν εκείνοι τότε, τώρα δεν θα είχαμε anime(Κανονικά θα επικοινωνούσα με τους υπόλοιπους podcasters μέσω τηλεφώνου αλλά το κινητό μου δεν έχει μπαταρία και ο φορτιστής βρίσκεται περίπου 600 χλμ μακριά.... 3η φορά μέσα σε 3 μήνες που θα πάρω φορτιστή Twisted Evil ) για αυτό αναφέρω την ιδέα εδώ......


Πώω ρε.. φίλε ! και όταν ανέφερα τους τίτλους στο PodCast #06 Δέν ήξερα ότι είχες γράψει αυτήν την ιδέα σου εδώ.. και βασικά μάλλον απ'όσο κατάλαβα σου αρέσουν και οι τέτοιου τύπου τίτλοι...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα ICQ Αριθμός
cyborg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 07, 2007 5:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 31 Αύγ 04 Δημοσιεύσεις: 70
Και βασικά να πώ κι εγώ λίγα λόγια για αυτό το επεισόδιο :

Πολύ καλή εισαγωγή με "χαλί" ένα κομμάτι απο το "Gits" . Τρελάθηκα για αυτό που έμαθα ότι θα γίνουν Movies το Macross - αλλά και ίσως μακάρι όπως ακούστηκε το Claymore.. που μετά απο όσα άκουσα φαίνεται ενδιαφέρον.

Ακόμα πολύ καλά τα features του podcast που μπορούμε με μηνύματα μέσω skype αλλά και με μία μας επίσκεψη να έρθουμε σε επαφή. Κάτι άλλο που μου άρεσε είναι αυτό με την δυνατότητα τα μέλη να ενημερώνουν για διάφορα events...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα ICQ Αριθμός

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης