Το ξέρατε ότι senshi σημαίνει στρατιώτης, πολεμιστής;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 2 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    'Εχετε Υπερδυνάμεις ?




'Εχετε Υπερδυνάμεις ?

Φαντάσιες, Γελιότητες!
14%
 14%  [ 11 ]
Ναί... και δεν είμαι τρελός!
55%
 55%  [ 41 ]
Ντρέπομαι να πώ.
5%
 5%  [ 4 ]
Δεν έχω ιδέα.
24%
 24%  [ 18 ]

Σύνολο Ψήφων : 74


GT4md
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 24, 2007 6:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
@Shin Getter Robo
Παράθεση:
mono pou mou exei tyxei kai thimamai

Παράθεση:
de thimamai to perioxomeno tou

Sovara? Wink Molis to periegrapses kai malista me ton random tropo pou eprepe. Gi afto ksero oti thimase ki alla kalitera Smile

@SonGokuGr
Παράθεση:
Είναι ωραία που πίσω από την αυλαία ενός φόρουμ τουλάχιστον μπορείς σαν άτομο να εκφράσεις τέτοια θέματα..

Den exete idea ti themata vazo sta ksena Forums Razz Proti fora grafo sta ellinika. Very Happy

@SonGoku! Giati kaneis logopegnia? Rikse tin avlea!

[EDIT]LoL tora katalava tin kotsana pou egrapsa Rikse tin avlea!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την GT4md στις Σαβ Νοέ 24, 2007 7:48 pm, 1 φορά

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sammys
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 24, 2007 7:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 22 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 305 Τώρα Βλέπω: one piece
Shin Getter Robo έγραψε:
Ayto gia ta oneira to mono pou mou exei tyxei kai thimamai einai oti se mia periptosi se efibiki hlikia se oneiro pou de thimamai to perioxomeno tou einai oti sto oneiro mesa synditopihsa oti eblepa oneiro kai prospathousa mes to uposinidito mou na epnanalambano to onomateponimo mou kai th dieythinsi tou tote spitiou mou wste na epibebeoso oti ekini th stigmh sto oneiro pou eblepa na apodiknio oti sth dedomeni fasi oti eblepa oneiro.Koulo ala einai real. Confused

Φιλε μου σε πιστευω για τη μου έχει τυχει και εμένα,ειχα συνηδοποιηση στο ονειρό μου οτι έβλεπα ονειρο... Confused και πιστευω και αλλο το εχουνε πάθει,γιαυτο ψυχραιμία δεν είναι τιποτα Wink
επίσης9δεν ξερω αν ειναι υπεδηναμη)επεσα σε μια ολοκληρη Τζαμαρία(ναι,πριν 4 χρόνια)και το μονο που έπαθα ηταν 3 ραμματα Shocked

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 24, 2007 8:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
Η μεγαλύτερη μαγκιά είναι να καταφέρεις να συνεχίσεις ένα ωραίο όνειρο αν ξαφνικά ξυπνήσεις. Το'χω προσπαθήσει αλλά δύσκολα γίνεται... άτιμο υποσυνείδητο Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
VitsioMan
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 24, 2007 10:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 287 Τόπος: θεσσαλονικη
1)Εγω εχω μια ξεχωριστει ικανοτητα, μπορω να κανω τον ειχο μιας μηχανης ρουφοντας αερα. Τα παιδια στο σχολιο μου με ροτουν εδω και χρονια πος το κανω, τους εξιγω πως γιναιτε αλλα ματαια κανενας δεν μπορι να το κανει. Το μονο κακο ειναι οτι με βαζουν να το κανο την ωρα του μαθηματος για να σπανε πλακα με την φατσα των καθηγητων οταν σκεφτονται απο που ερχεται αυτος ο ηχος.

2) Μπορω να κανω τον ηχω μιας κλανιας απο τα χερια μου, αυτο το skill δεν το εμαθα μονος μου, μου το διδαξε ο καθηγητης των αγγλικων μου, και εκπλαγικε οταν ηδε οτι μπορεσα να το κανω (διοτι κανενας αλλος δεν μπορουσε).

Τι πιστευετε, ειναι αυτες υπερδηναμεις? Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 24, 2007 10:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
GT4md έγραψε:
Molis to periegrapses kai malista me ton random tropo pou eprepe. Gi afto ksero oti thimase ki alla kalitera Smile

Thimamai kai malista poly kala ala den tithela na pw dimosia oti eblepa oti pi****sa th kathigitria tou frontistiriou mou.Wink




sammys έγραψε:
Shin Getter Robo έγραψε:
Ayto gia ta oneira to mono pou mou exei tyxei kai thimamai einai oti se mia periptosi se efibiki hlikia se oneiro pou de thimamai to perioxomeno tou einai oti sto oneiro mesa synditopihsa oti eblepa oneiro kai prospathousa mes to uposinidito mou na epnanalambano to onomateponimo mou kai th dieythinsi tou tote spitiou mou wste na epibebeoso oti ekini th stigmh sto oneiro pou eblepa na apodiknio oti sth dedomeni fasi oti eblepa oneiro.Koulo ala einai real. Confused

Φιλε μου σε πιστευω για τη μου έχει τυχει και εμένα,ειχα συνηδοποιηση στο ονειρό μου οτι έβλεπα ονειρο... Confused και πιστευω και αλλο το εχουνε πάθει,γιαυτο ψυχραιμία δεν είναι τιποτα Wink
επίσης9δεν ξερω αν ειναι υπεδηναμη)επεσα σε μια ολοκληρη Τζαμαρία(ναι,πριν 4 χρόνια)και το μονο που έπαθα ηταν 3 ραμματα Shocked


Lol den eipa oti einai kath to metafisiko apla einai to mono koulo prama pou mou exei tyxei pote. Laughing

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
fusion
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 25, 2007 1:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 897
egw: spernw xaos.

wstoso, autoi pou egrapsan oti mporoun na anaktisoun thn sunidisi tous enw koimountai... legetai "Lucid Dreaming" kai einai arketa epikindino nomizw... omws uparxoun texnikes wste na sas ginei kathimerinotita :p have fun.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kazama Ken-Shin
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 25, 2007 2:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 553 Τόπος: London
Αν δείτε τις φοτο από το anime meeting εγώ κατέχω το Byakugan. Μπορεί να το επιβεβαιώσουν όλοι όσοι ήταν εκεί. Πολύ χρήσιμο skill στην perverted καθημερινότητά μου... Razz Razz Razz

_________________
I vow to Sword and Soul... this life of battles will be followed through!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 25, 2007 3:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι υπερφυσικό. Απλά υπάρχουν ακόμα πράγματα που δε γνωρίζουμε τους κανόνες τους.

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
erouchinamadara
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 25, 2007 11:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 19 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 1063 Τόπος: Κουφια γη (τακλαμακαν συγκεκριμενα)
ATANASHIOSU έγραψε:
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι υπερφυσικό. Απλά υπάρχουν ακόμα πράγματα που δε γνωρίζουμε τους κανόνες τους.

Δηλαδη??Αυτο που λες παραπεμπει στην αρχαιοτητα που περδοταν οι πιθηκανθρωποι κοντα στη φωτια και νομιζαν απο το μεγαλωμα της φλογας οτι τους καταραζοταν οι θεοι ή σε ποιο συχγρονη αρχαιοτητα οταν ο Αρχιμηδης εκανε μπανιο και εβλεπε αστραπες εξω νομιζε οτι ο Ζευς τον καταραζοταν γιατι ηταν ατσουμπαλος και εριχνε ξενα πραγματα στην μπανιερα του και ετρεχε γυμνος στο δρομο Laughing .Εχουμε περασει σαν αθρωποτητα το σταδιο που δεν γνωριζαμε τωρα ειμαστε στο σταδιο δεν δεχομαστε Wink

_________________


BAKA!!My legend start at the 12 century
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 25, 2007 2:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
ghostdog έγραψε:
Η μεγαλύτερη μαγκιά είναι να καταφέρεις να συνεχίσεις ένα ωραίο όνειρο αν ξαφνικά ξυπνήσεις. Το'χω προσπαθήσει αλλά δύσκολα γίνεται... άτιμο υποσυνείδητο Razz


Αυτό το έχω καταφέρει δυο φορές ως τώρα. Η βλακεία είναι ότι και τις δυο φορές με ξαναξυπνήσανε...... Mad Μου είχε τύχει επίσης να πραγματοποιηθεί 100% όνειρο που είδα, αλλά το απέδωσα στην τύχη. Αν και ήταν αρκετά παράξενο.... Όσο για παράξενες ικανότητες, έχω έναν γνωστό που όταν κουνάει το κεφάλι του δεξιά-αριστερά κάνει έναν ήχο σαν τον Ρόμποκοπ!!!! Very Happy Τρελό αλλά αληθινό...η καθηγήτρια που μας έκανε Αγγλικά πριν 6 χρόνια κόντεψε να μείνει όταν το είδε!!!! Confused

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 25, 2007 5:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
GT4md έγραψε:

Να έλεγχο τα όνειρα στον ύπνο μου.
http://en.wikipedia.org/wiki/Lucid_dreamer


Μου τυχε μια φορα ενα τετοιο...πετουσα πανω απο τη γειτονια μου βραδιατικο! Και ηξερα πως δεν ηταν αληθινο, και ετσι μπουρουσα να ελεγχω τις μανουβρες μου Razz Οσο το σκεφτομαι τοσο πιο πολυ γελαω...
Look over there!
its a bird!
its a plane!
ITS A....fat guy flying?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
CM Punk
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 25, 2007 6:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 18 Αύγ 05 Δημοσιεύσεις: 427 Τόπος: Athens
Μου εχει τυχει αρκετες φορες να βλεπω μια σκηνη με μενα η διαφορα ατομα ενω ειμαι ξυπνιος εννοειται και μετα απο 1 η 2 μερες μετα να ζω τη σκηνη που ειχα δει

i should be on the cast of heroes >.<

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
erouchinamadara
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 25, 2007 10:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 19 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 1063 Τόπος: Κουφια γη (τακλαμακαν συγκεκριμενα)
Η μονη φορα που μου χει τυχει να ελεξω το ονειρο μου ειναι οταν εβλεπα οτι κατι σαν τερατολυκος(οσοι εχουν διαβασει Berserk manga θα καταλαβουν τι λεω σαν το inner hate του Guts) και ενιωσα οτι του ριχνα μια κλοτσια αναγκασα τον εαυτο μου να το κλωτσησει και αυτο και το στρωμα μου Laughing

_________________


BAKA!!My legend start at the 12 century
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 26, 2007 8:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Malon tha prepei na zitiso signomi apo ta members to AP. Den perimena oti tha thimosastan Lusid Dreaming experience. Sad Eiparxoun Anime opos To Paprika pou exoun megales dosis alithias gia to Lusid Dreaming... _thelo na grapso alla tha vgo -OFF TOPIC-.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Griever
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 26, 2007 8:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 04 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 202 Τόπος: ιωάννινα Τώρα Βλέπω: Olo to kainourio season
Deite Ghost Hound gia tetoia themata Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης