Το ξέρατε ότι ikimasu σημαίνει πηγαίνω;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Mr. Freeman
Ryuuzaki
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 24, 2010 12:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 157 Τόπος: Βεροια - Πρέβεζα Τώρα Βλέπω: One-Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail, Gintama, Durarara! και την ζωη μου να μικραινει










το έιδα πρόσφατα και δυστυχώς έχει δίκιο (στα περισσοτερα αν όχι σε όλα) σ'αυτά που λέει


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ryuuzaki στις Τετ Φεβ 09, 2011 11:36 am, 1 φορά

_________________
THERE ARE NO CHOICES, NOTHING BUT A STRAIGHT LINE. THE ILLUSION COMES AFTERWARDS WHEN YOU ASK "WHY ME?" AND
"WHAT IF?" WHEN YOU LOOK BACK, SEE THE BRANCHES, LIKE A PRUNE BONSAI TREE, OR A FORKED LIGHTNING. IF YOU HAD DONE SOMETHING DIFFERENTLY, IT WOULDN'T BE YOU, IT WOULD BE SOMEONE ELSE LOOKING BACK, ASKING A DIFFERENT SET OF QUESTIONS...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 24, 2010 2:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Σ' ευχαριστω που τα μοιραστηκες μαζι μας ryuuzaki, ομολογω πως τα παραπανω βιντεακια με εβαλαν σε σκεψεις.

Αρκετα απαισιοδοξος ο κυριος freeman. Βλεπει τον κοσμο στην χειροτερη τωρινη και μελλοντικη εκδοση του. Σχετικα με το θεμα επικοινωνια, πιστευω πως σκιζει βεβαια, ο αμεσος τροπος επικοινωνιας με το κοινο καθως και αμετρητοι τροποι πειθους που χρησιμοποιει ειναι τα δυνατα σημεια του.
Σε καμια περιπτωση δεν διαφωνω μαζι του χωρις αυτο να σημαινει πως συμφωνω και σε ολα απο αυτα που κραζει, απλως ελπιζω να εχει αδικο. Για παραδειγμα, στο flashακι που εχει εως θεμα τον κανιβαλισμο τον ακουμε υστερα απο τις επιστημονικες (κυριως), θρησκευτικες, ιθικολογικες και ιστορικες επεξηγησεις/αναδρομες/δικαιολογιες να μας λεει πως στο μελλον η φαγωση του ιδιου μας του ειδους θα παψει να ειναι κοινωνικο ταμπου και θα θεωριται κατι το απολυτα φυσιολογικο συμφωνα με τα ιδεολογικα της τοτε εποχης. Αυτο προσωπικα πιστευω πως ειναι κατι που μπορει να συμβει πραγματικα και το τρεμω σαν ιδεα.
Οσο για το video σχετικα με τον αυνανισμο, lol, πιστευω πως δεν χρειαζοταν καν να μας το πει. Ολοι λιγο πολυ ξερουμε τι γινεται Laughing

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ryuuzaki
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 24, 2010 7:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 157 Τόπος: Βεροια - Πρέβεζα Τώρα Βλέπω: One-Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail, Gintama, Durarara! και την ζωη μου να μικραινει
Παρακαλώ.
Δεν Είμαι σίγουρος οτι μιλάει μόνο κυριολεκτικά, Με βάζει ιδιαίτερα σε σκέψεις το video που λέει ευχές, όπου λέει ότι μιλάει και αλληγορικά. Δεν καταλαβαίνω ακριβώς για τι μιλάει αλλά έχω κάποιες ιδέες... Μάλλον έχουμε κοιμηθεί πάρα πολύ καιρο και ήρθε η ώρα να ξυπνήσουμε...

_________________
THERE ARE NO CHOICES, NOTHING BUT A STRAIGHT LINE. THE ILLUSION COMES AFTERWARDS WHEN YOU ASK "WHY ME?" AND
"WHAT IF?" WHEN YOU LOOK BACK, SEE THE BRANCHES, LIKE A PRUNE BONSAI TREE, OR A FORKED LIGHTNING. IF YOU HAD DONE SOMETHING DIFFERENTLY, IT WOULDN'T BE YOU, IT WOULD BE SOMEONE ELSE LOOKING BACK, ASKING A DIFFERENT SET OF QUESTIONS...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 24, 2010 8:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Ryuuzaki έγραψε:
Παρακαλώ.
Δεν Είμαι σίγουρος οτι μιλάει μόνο κυριολεκτικά, Με βάζει ιδιαίτερα σε σκέψεις το video που λέει ευχές, όπου λέει ότι μιλάει και αλληγορικά. Δεν καταλαβαίνω ακριβώς για τι μιλάει αλλά έχω κάποιες ιδέες... Μάλλον έχουμε κοιμηθεί πάρα πολύ καιρο και ήρθε η ώρα να ξυπνήσουμε...

Ουτε εγω το καταλαβα Crying or Very sad και σταματησα να το σκεφτομαι (δεν ειμαι καλη με τα indirect υπονουμενα). Αυτα που μου καρφωθηκαν στον μυαλο περα απο τον καννιβαλισμο, ειναι το φαϊ, σκ@τ@, χαβαλες καθως και το να φοβαστε την ελευθερια (δεδομενου του οτι αρκετοι ανθρωποι εχουν αποψεις που ειναι επιβλαβεις για το ιδιο τους το ειδος).

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kain
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 24, 2010 9:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Εμένα, πάλι, με άγγιξε ιδιαίτερα το βιντεάκι για τον εγωϊσμό. Κυρίως επειδή αυτά που λέει τα κάνω κι εγώ. Δεν είναι λίγες οι φορές που κοιτάζω τους άλλους αφ' υψηλού, και θεωρώ τον εαυτό μου εξυπνότερο και ανώτερό τους. Και το χειρότερο είναι πως δεν το είχα καταλάβει καν μέχρι να δω το βίντεο! Τώρα πια, κάθε φορά που θα κοιτάζω κάποιον αφ' υψηλού, θα προσπαθώ να θυμάμαι τον Mr Freeman, και να βλέπω τον εαυτό μου σε εκείνον που περνώ για κατώτερο.

Τελικά, το να καταλαβαίνεις πως είσαι λάθος, είναι πολύ πιο τρομακτικό απ'όσο πίστευα. Αλλά αξίζει πραγματικά!

Για αυτό, λοιπόν, θέλω κι εγώ να ευχαριστήσω τον Ryuuzaki που μας έδειξε αυτά τα βίντεο και μας σύστησε τον Mr Freeman.

Επίσης, βρήκα την ιστοσελίδα του Mr Freeman, αλλά είναι στα Ρώσικα και δεν καταλαβαίνω πολλά. Κάποια στιγμή θα χρησιμοποιήσω το Babelfish πάνω της και θα κάτσω να την εξερευνήσω. Είμαι περίεργος να δω πόσα άλλα βίντεο υπάρχουν με τον Mr Freeman... Η σελίδα είναι http://mf0.me

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ryuuzaki
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 24, 2010 10:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 157 Τόπος: Βεροια - Πρέβεζα Τώρα Βλέπω: One-Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail, Gintama, Durarara! και την ζωη μου να μικραινει
Από ότι ξέρω έχει βγάλει αυτα τα 9 video μεχρι τώρα. Πάντως αυτό με τον εγωισμό το έχω και Εγώ (μονο που Εγω ΕΙΜΑΙ πιο έξυπνος και ανώτερος από τους άλλους Razz Razz Razz ) (lol)
Εμένα αυτό που μου "καρφώθηκε" (λίγο περισσότερο από τα άλλα) στο μυαλό είνα το "τι είναι γνώσεις σας" γιατί πραγματικά έχουμε κούφιες γνώσεις πράγμα που βολέυει κάποιους...
Και (τέλος) χαίρομαι ιδιαίτερα που σας άρεσε.

_________________
THERE ARE NO CHOICES, NOTHING BUT A STRAIGHT LINE. THE ILLUSION COMES AFTERWARDS WHEN YOU ASK "WHY ME?" AND
"WHAT IF?" WHEN YOU LOOK BACK, SEE THE BRANCHES, LIKE A PRUNE BONSAI TREE, OR A FORKED LIGHTNING. IF YOU HAD DONE SOMETHING DIFFERENTLY, IT WOULDN'T BE YOU, IT WOULD BE SOMEONE ELSE LOOKING BACK, ASKING A DIFFERENT SET OF QUESTIONS...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kain
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 24, 2010 11:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
(LOL, γράφεις το "Εγώ" με κεφαλαίο "Ε"! Razz )

Το κομμάτι με τις γνώσεις μας είναι όντως πάρα πολύ αληθινό, ευτυχώς όμως το είχα συνειδητοποιήσει εδώ και πολύ καιρό, με αποτέλεσμα τώρα να έχω μάθει πώς λειτουργουν και φτιάχνονται αρκετά πράγματα, και συνεχίζω να μαθαίνω πολλά περισσότερα. Σκέφτηκα, μια μέρα: "Εάν ποτέ έρθω σε επαφή με έναν εξωγήινο, και με πάρει στο διαστημόπλοιό του και με ρωτήσει για την τεχνολογία του πολιτισμού μας, εγώ θα μπορώ να του πω ή να του δείξω οτιδήποτε;"

Περίεργη σκέψη, συμφωνώ, αλλά μου έδωσε το έναυσμα να αρχίσω να μαθαίνω πώς λειτουργούν όλα τα αντικείμενα που χρησιμοποιώ καθημερινά και θεωρώ δεδομένα. Θέλω να πω, άνθρωποι τα δημιούργησαν όλα αυτά. Γιατί να μην είμαι ικανός κι εγώ να τα δημιουργήσω εάν ποτέ χρειαστεί;

Όσο για το θέμα με τον κανιβαλισμό, πρέπει κάποιος να το δει αρκετές φορές για να καταλάβει πώς και γιατί μας έχουν κάνει να "τρώμε" καθημερινά ο ένας τον άλλον... Το λέει και ο ίδιος στο "ευχές" πως μιλά αλληγορικά.

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 25, 2010 9:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Πράγματι, τελείως πεσσιμιστικός ο τρόπος που περιγράφει τα πράγματα ο κ. Freeman, παρότι έχει μεγάλο δίκαιο σε κάποια πράγματα. Έκανες πολύ καλά που τα μοιράστηκες. Δυστυχώς πολλά από αυτά είναι αυτά που μας προσφέρουνε ήδη στο πιάτο, πρότυπα που ακολουθούν οι περισσότεροι αν όχι όλοι. Το θέμα είναι κατά πόσο έχουμε ξυπνήσει πάνω σε ορισμένα θέματα.

Όσον αφορά τις γνώσεις, εξαρτάται πάντα και από τι επίπεδα γνώσης ικανοποιήσε σε κάποια θέματα, και πάντα καταλήγεις να ψάχνεις μόνος σου. Και επειδή δε θέλω να καταλήξω στο 'φταίει το σύστημα, φταίει η κοινωνία, η πολιτική, η γειτόνισσα, ο μπακάλης κλπ' περισσότερο φταίμε κι εμείς που αποδεχόμαστε κάποια πράγματα έτσι απλά. "Και να πω/κάνω κάτι, τι θα γίνει μωρέ;"

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ryuuzaki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 9:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 157 Τόπος: Βεροια - Πρέβεζα Τώρα Βλέπω: One-Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail, Gintama, Durarara! και την ζωη μου να μικραινει
Και βέβαια Εμείς φταίμε, γιατί αφήνουμε αυτους που θέλουν να πλουτίσουν εις βάρος μας να δρούν ανενόχλητοι. Φταίμε για την κατάσταση που βρίσκεται τώρα η χώρα μας, φταίμε για την παγκόσμια καταστροφή του περιβάλλοντος, φταίμε για την εξαφάνιση των ειδών, και το χειρότερο απ'όλα είναι οτι το ξέρουμε οτι φταίμε και δεν κάνουμε τίποτα (Εγώ πρώτος απ' όλους)...

Παράθεση:
"Και να πω/κάνω κάτι, τι θα γίνει μωρέ;"


Όσο γι΄αυτό, μας έχουν κάνει να σκεφτόμαστε έτσι για να μην μπορούμε να αντιδράσουμε σε ό,τι προσπαθούν να μας περάσουν.

Ναι άρχισα να γράφω το Εγώ με Ε (κεφαλαίο) γιατί μέχρι τώρα μου έχουν πάρει πολλά απο αυτά που δικαιούμαι αλλά ως εδώ ήταν.

Και last but not least, λόγω της δουλιάς μου έχω μάθει και Eγώ πως λειτουργούν και πώς κατασκεβάζονται πολλά πράγματα και μπορω να φτιάξω πολλά απο αυτά αλλά με τα σημερινά μέσα, σε καμία περίπτωση (μέχρι τώρα τουλάχιστον) δεν θα μπορούσα να τα φτίαξω με τον εξοπλισμό των αρχαίων αιγυπτίων (για παράδειγμα)

_________________
THERE ARE NO CHOICES, NOTHING BUT A STRAIGHT LINE. THE ILLUSION COMES AFTERWARDS WHEN YOU ASK "WHY ME?" AND
"WHAT IF?" WHEN YOU LOOK BACK, SEE THE BRANCHES, LIKE A PRUNE BONSAI TREE, OR A FORKED LIGHTNING. IF YOU HAD DONE SOMETHING DIFFERENTLY, IT WOULDN'T BE YOU, IT WOULD BE SOMEONE ELSE LOOKING BACK, ASKING A DIFFERENT SET OF QUESTIONS...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kain
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 11:23 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Είσαι τυχερός φίλε Ryuuzaki. Εγώ, δυστυχώς, δεν γράφω ακόμα το "εγώ" με κεφαλαίο, γιατί δεν έχει νόημα. Προς το παρόν δεν είμαι παρά μια φωνή στο Internet, και μια μηδαμινή ύπαρξη στη γειτονιά μου. Όπως είπε και ο Freeman, δεν με έχουν ζωγραφίσει ακόμα... Όμως έχω κάνει την αρχή, και πλέον δημιουργώ. Και θα συνεχίσω να δημιουργώ, μέχρι να γεμίσω τον κόσμο με δημιουργίες μου. Και, ευτυχώς, ήδη άρχισα να σκέφτομαι και να ζω "εκτός σχεδίου". Γιατί ξαφνικά ο Mr Freeman μου θύμισε πως έχω όνειρα, και δεν έχω κάνει τίποτα για αυτά. Όχι επειδή δεν μπορώ, αλλά επειδή θα ξεβολευτώ. Όμως το χαστούκι που μου έδωσε ο Freeman ήταν δυνατό, και πλέον θέλω να ξεβολευτώ, μόνο και μόνο για να γίνουν τα όνειρά μου πραγματικότητα. Και εάν γίνουν τα όνειρα ενός πραγματικότητα, τότε ξεκινά μια αλυσίδα, καθώς όλοι γύρω του καταλαβαίνουν πως μπορούν να κάνουν και τα δικά τους όνειρα πραγματικότητα. Άλλωστε αρκετές φορές έχω κάνει τους άλλους να μένουν με το στόμα ανοιχτώ και να μου λένε πως αυτό που έκανα είναι αδύνατον. Και όταν πλέον σιγουρευτώ πως μετά από 500 χρόνια θα μιλούν για αυτόν τον άνθρωπο που δημιουργούσε και δημιουργούσε, και πραγματοποίησε όσα ονειρευόταν στη ζωή, τότε θα γράφω το "εγώ" με "Ε" κεφαλαίο. Μέχρι τότε, θα είμαι απλά μέλος του "Εμείς". Αυτό, έχω δικαίωμα να το γράφω με κεφαλαίο...

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ryuuzaki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 12:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 157 Τόπος: Βεροια - Πρέβεζα Τώρα Βλέπω: One-Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail, Gintama, Durarara! και την ζωη μου να μικραινει
ε τότε είμαστε και οι δύο τυχεροί Wink


go to walk your line...

_________________
THERE ARE NO CHOICES, NOTHING BUT A STRAIGHT LINE. THE ILLUSION COMES AFTERWARDS WHEN YOU ASK "WHY ME?" AND
"WHAT IF?" WHEN YOU LOOK BACK, SEE THE BRANCHES, LIKE A PRUNE BONSAI TREE, OR A FORKED LIGHTNING. IF YOU HAD DONE SOMETHING DIFFERENTLY, IT WOULDN'T BE YOU, IT WOULD BE SOMEONE ELSE LOOKING BACK, ASKING A DIFFERENT SET OF QUESTIONS...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 3:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Kain έγραψε:
Είσαι τυχερός φίλε Ryuuzaki. Εγώ, δυστυχώς, δεν γράφω ακόμα το "εγώ" με κεφαλαίο, γιατί δεν έχει νόημα. Προς το παρόν δεν είμαι παρά μια φωνή στο Internet, και μια μηδαμινή ύπαρξη στη γειτονιά μου. Όπως είπε και ο Freeman, δεν με έχουν ζωγραφίσει ακόμα... Όμως έχω κάνει την αρχή, και πλέον δημιουργώ. Και θα συνεχίσω να δημιουργώ, μέχρι να γεμίσω τον κόσμο με δημιουργίες μου. Και, ευτυχώς, ήδη άρχισα να σκέφτομαι και να ζω "εκτός σχεδίου". Γιατί ξαφνικά ο Mr Freeman μου θύμισε πως έχω όνειρα, και δεν έχω κάνει τίποτα για αυτά. Όχι επειδή δεν μπορώ, αλλά επειδή θα ξεβολευτώ. Όμως το χαστούκι που μου έδωσε ο Freeman ήταν δυνατό, και πλέον θέλω να ξεβολευτώ, μόνο και μόνο για να γίνουν τα όνειρά μου πραγματικότητα. Και εάν γίνουν τα όνειρα ενός πραγματικότητα, τότε ξεκινά μια αλυσίδα, καθώς όλοι γύρω του καταλαβαίνουν πως μπορούν να κάνουν και τα δικά τους όνειρα πραγματικότητα. Άλλωστε αρκετές φορές έχω κάνει τους άλλους να μένουν με το στόμα ανοιχτώ και να μου λένε πως αυτό που έκανα είναι αδύνατον. Και όταν πλέον σιγουρευτώ πως μετά από 500 χρόνια θα μιλούν για αυτόν τον άνθρωπο που δημιουργούσε και δημιουργούσε, και πραγματοποίησε όσα ονειρευόταν στη ζωή, τότε θα γράφω το "εγώ" με "Ε" κεφαλαίο. Μέχρι τότε, θα είμαι απλά μέλος του "Εμείς". Αυτό, έχω δικαίωμα να το γράφω με κεφαλαίο...

Αυτη η παραγραφος ηταν πολυ motivating, θα προσπαθησω να την μιμηθω Smile

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ge0_
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 26, 2010 8:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 22 Δεκ 09 Δημοσιεύσεις: 234
βασικά δεν βρήκα και τίποτα ουσιαστικό σε αυτά εδώ τα βιντεάκια γιατί ίσως δεν χρειάστηκε ποτέ να δώ κάποια βίντεος για να καταλάβω όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μου.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ryuuzaki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 13, 2010 8:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 157 Τόπος: Βεροια - Πρέβεζα Τώρα Βλέπω: One-Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail, Gintama, Durarara! και την ζωη μου να μικραινει
βγήκε και 10ο επεισόδιο, όποιος ςνδιαφερεται


_________________
THERE ARE NO CHOICES, NOTHING BUT A STRAIGHT LINE. THE ILLUSION COMES AFTERWARDS WHEN YOU ASK "WHY ME?" AND
"WHAT IF?" WHEN YOU LOOK BACK, SEE THE BRANCHES, LIKE A PRUNE BONSAI TREE, OR A FORKED LIGHTNING. IF YOU HAD DONE SOMETHING DIFFERENTLY, IT WOULDN'T BE YOU, IT WOULD BE SOMEONE ELSE LOOKING BACK, ASKING A DIFFERENT SET OF QUESTIONS...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pyrofol
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 19, 2010 7:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 19 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 33 Τώρα Βλέπω: One Piece
Το έννατο και το δεκατο αποτελούν αποκαλύψεις.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης