Το ξέρατε ότι zenzen σημαίνει καθόλου;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Pokemon Live action
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 20, 2010 1:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Vetus έγραψε:

Oυ να μου χαθείς, εσύ κι ο Digi-κόσμος σου! Razz

Τι ειπες ρε για τον Digi-κοσμο Razz ?
Αστον ησυχο Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 20, 2010 7:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
ο Ash και ο Pikachu μαζί, και η misty είναι εκεί να και η jessy και ο james. diiiigiiii-pokeman Confused
Εν το μεταξύ αυτές οι παραγωγές μου θυμίζουν ο,τι γύρισαν την ταινία εδώ κάτω στην γειτονία μου, Τελείως ψάλτικο περιβάλουν.
Ωπ γεια σου Ash πως πάει η οικογένεια?!

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 21, 2010 12:32 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Όχι άλλο κάρβουνο.

Από μέσα μου χάρηκα που θα καταστρέψουν το Pokemon. Καιρός ήταν να σταματήσουν τα fanboys να σκέφτονται αυτά τα πλάσματα...

Έχει παραγίνει αρρώστια...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 21, 2010 12:35 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Μου φαινεται παρεκτρεπεσε λιγο Tanno,υπαρχουν καποιοι που ασχολουνται ακομη με τα Pokemon,αλλα αυτο δεν σoυ δινει το δικαιωμα να τους καταδικαζεις και να λες οτι ειναι αρρωστοι.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 21, 2010 9:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.

http://www.youtube.com/watch?v=sDX1m0Y2Vkg


Fan-made itan paidia oriste to kanoniko video.

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 21, 2010 12:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Μόλις έκλασα από το γέλιο. δάκρυα από το γέλιο μέχρι τα πόδια μου το ηλίθιο χαμόγελο έσπασε την μάπα μου. ΕΛΕΟΣ μα τον madara Ash με μουσάκι και το σοβαρό ύφος και μεγάλος, τα Pokemon λούτρινα, Ωχ τώρα αρχίζω να τρομάζω τα λούτρινα αρκουδάκια pokemon που είχα είναι ζωντανά και λένε τι κάνω στον Giovvani? :shaking:

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
junpei
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 21, 2010 12:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Otaku & Order Otaku & Order

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 298 Τόπος: Town of Magnolia
Just shoot me!!!! Confused
Tι ήταν αυτό ?!?!?!?! Τελικά,θα υπάρξει ταινία,η οποία θα είναι χειρότερη απο το Drangonball:Evolution.

_________________
Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well armed lamb contesting the vote.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Kain
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 21, 2010 1:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Βσικά πρόκειται να είναι Fan Made Film, κάτι σαν την ταινία Mega Man. Κανονική ταινία, αλλά low budget και όχι από μεγάλα studio. Τώρα να suckάρει περισσότερο από το Dragonball: Evolution... Δεν νομίζω να καταφέρει κανένας κάτι τέτοιο όσο κι αν προσπαθήσει. Τουλάχιστον αυτό θα έχει και κανέναν χαρακτήρα από τη σειρά. (Και μην μου πείτε πως το Dragonball είχε χαρακτήρες από τη σειρά, γιατί εγώ δεν είδα κανέναν, μόνο κάτι άσχετους που τους έδωσαν ΜΟΝΟ τα ονόματα των χαρακτήρων!)

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 21, 2010 11:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Χαχαχαχαχ, μου πηρε πεντε λεπτα να το καταπιω αυτο Laughing .
Και προσπαθωντας σκληρα για να σοβαρευτω και να μην σπαμαρω:
Παρανομες οι μαχες ποκεμον απεικονιζονται σαν εκεινες τις παρανομες κυνομαχιες που αναγκαζουν τα πιτ-μπουλ να φαγωθουν μεταξυ τους. Μαλιστα, κοιτωντας το καλυτερα, αναρωτιεμαι πως δεν ειχαν ηδη φτιαξει κατι τετοιο μιας και αρκετοι "εχθροι" των ποκεμον δεν χωνευουν τον αναιμακτο τροπο με τον οποιο απεικονιζεται η βια στην οριτζιναλ σειρα (σαν ακινδυνο σπορ). Αυτο το fan-made με παρακινει να την δω για καποιο λογο παντως, κι ας ειναι χαλια τα εφφε του (απο που να βρει το budget; ).

Και μερικα ενδιαφεροντα σχολια απο το youtube:
Spoiler:
Παράθεση:
"How old are you Ash"

"I'm 10 years old Sir"

"Mother Fucker you look thirty"


Tα παιδια στις μερες μας μεγαλοδιχνουν.
Παράθεση:
It took me a while before I realized that the guy with his eyes closed was supposed to be Brock.

Nτροπη σου, που θες να μου αποκαλεισαι και ποκεμον φαν Laughing
Παράθεση:
So does he play a man who never grew up ? Why is he wearing his hat that's over 10 years old. No wonder he's single.

Σοφα λογια...
Παράθεση:
Finally something that shows the truth of the world of Pokemon...nothing but a bunch of games and shows about animated animal abuse.

Πως φαινεται ο ποκεμον hater.... τα ιδια μου ελεγε και ο καθηγητης μου στο σχολειο.
Παράθεση:
Who needs Pokemons when they can have guns?!

Eπειδη υποτιθεται οτι ειναι ταινια με ποκεμον; Επειδη ο μιαουθ δειχνει uber-badass με το πολυβολο?
Παράθεση:
Oh shit Ash, you look 30 years old and you still haven't got them all!

Aρκετα με την ηλικια Laughing XD
Παράθεση:
why is Ash Mexican?

Tωρα πιασαμε και την ιθαγενεια του...
Παράθεση:
um, it's not racist... have you watched pokémon? HIS EYES ARE ALWAYS CLOSED, DUMBASS

....
Παράθεση:
does the movie come with a knife to stab your own eyes?

καλη ερωτηση.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 24, 2010 6:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Hellbroth έγραψε:
Fan-made itan paidia oriste to kanoniko video.

Mε πρόλαβες. Έχω μέρες να τσεκάρω το thread και το ανακάλυψα σήμερα πριν ξανατσεκάρω το thread. Embarassed

Πάντως από την στιγμή που θα είναι unofficial ταινία όπως το Megaman...πάλι καλά. Ιδού και περισσότερες πληροφορίες για το project:
http://shogungamer.com/news/live-action-pokemon-movie-full-hd-trailer-and-interview-its-creators

Iδού και η αφίσα της ταινίας που πέτυχα στο danbooru που μου 'δωσε αφορμή να ξανατσεκάρω για την ταινία:



ΟΧΙ ΜΟΝΚΕΥ D. LUFFY, MHN ME KOITAΣ! ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ! Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 24, 2010 8:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Vetus έγραψε:


Ο τύπος στα αριστερά(ο Brock) μοιάζει πολύ στον Cassiel. Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 24, 2010 12:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
dn ekatsa kan na dw to trailer afotou eida ekinon to katsiasmeno pseftopsifiako picachu Razz xartaki-balaki-sta skoupidia h movie Rolling Eyes

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 24, 2010 2:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Vetus έγραψε:
ΟΧΙ ΜΟΝΚΕΥ D. LUFFY, MHN ME KOITAΣ! ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ! Razz
Mα γιατιιιιιι Crying or Very sad ?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης