Το ξέρατε ότι fumetsu σημαίνει αθάνατος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Τι γίνεται?
GodsGarden
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 17, 2011 3:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 27 Νοέ 11 Δημοσιεύσεις: 60
1).Έχω παρατηρήσει πια ότι κανείς μας δεν είναι ευχαριστημένος με τίποτα βλέπω κόσμο και δε μιλάω για το forum αλλά γενικά όλοι κάνουν παράπονα για το οτιδήποτε και μόνο έτσι νιώθουν καλύτερα.

2).Παράλληλα παρατηρώ το γεγονός ότι κανείς δε σηκώνει πια μιγα στο σπάθι του και όλοι πρέπει να έχουμε δίκιο λες και αν δεν έχουμε ήρθε το τέλος του κόσμου. Δεν γίνεται πραγματικά να κανείς μια συζήτηση χωρίς να μην έχεις αυτό το συναίσθημα να το πω? Και είναι κρίμα γιατί έτσι δεν ανταλασονται απόψεις και δε μοιράζεται η γνώση.

3).Επίσης εμείς σαν έλληνες σαν λαός κράζουμε τα πάντα έχουμε τόσους λαμπρούς ανθρώπους σε τοσσους τομείς και οπότε καταφέρνουν κάτι αντί να τους επαινούμε τους κατακρίνουμε και λέμε αμέσως σιγά κλπ λες και δεν αξίζουν όλο το κόπο και τη δουλειά που έχουνε ρίξει.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kabez
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 17, 2011 7:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Παράθεση:
Έχω παρατηρήσει πια ότι κανείς μας δεν είναι ευχαριστημένος με τίποτα


Παράθεση:
όλοι κάνουν παράπονα για το οτιδήποτε


πως έφτασες σε αυτά τα συμπεράσματα? Όταν λες όλοι, αναφέρεσαι σε όλους όσους εσύ προσωπικά έχεις γνωρίσει ή αναφέρεσαι γενικά σε όλους-όλους , ακόμα και αυτούς που δεν γνωρίζεις ακόμα? Στην πρώτη περίπτωση απλά αλλάζεις παρέες. Στην δεύτερη.. τοτε εκεί μιλάμε για κοινωνικό φαινόμενο. Αλλα για να ισχύει το δεύτερο θα πρέπει πρώτα να αποδείξεις με κάποιο τρόπο ότι ισχύει! Το "εχω παρατηρησει" δεν αρκεί για τεκμήριο.

Παράθεση:
Επίσης εμείς σαν έλληνες σαν λαός κράζουμε τα πάντα


καρα-γενικευση/
Τι σημαίνει το "σαν λαός" ???

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GodsGarden
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 17, 2011 7:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 27 Νοέ 11 Δημοσιεύσεις: 60
Το παρατηρώ παντού σε μαγαζιά σε παρέες σε forum στο ίντερνετ παντού έχουμε τόσα και ποτέ δεν μας είναι αρκετά και πάει λέγοντας.


Για τον λαό τρανό παράδειγμα το παιδί που έπιασε δουλειά στο Facebook και αντί να του πούνε μπράβο όλοι αρχίζουν να τον κράζουν χωρίς να λαμβάνουν υπόψιν πόσο σκληρά δούλεψε για να φτάσει εκεί που είναι. Επίσης ότι καλό και να γίνει στην ελλάδα και ας μην είναι τεραστίας κλιμακας η νοοτροποια του σημερινού έλληνα το κατακρίνει.

Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις ακριβώς ?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2011 1:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Τόσο σοβαρά πήρες την κριτική που άσκησα στα πόκεμον; :Ρ
Το κράξιμο, η κριτική, οι αντιδράσεις, ακόμα και το hating εκφράζουν δυσαρέσκεια ως προς κάτι, δηλαδή μια αρνητική άποψη. Ο εκφράζων έχει δικαίωμα να παραπονιέται, και κατά κάποιο τρόπο ξεσπάει όταν το κάνει. Είναι καλό για την πνευματική υγεία και υποδικνείει ευαισθησία κάποιες φορές.
Παράθεση:

κράζουμε τα πάντα

Θεωρείς ότι το κράτος βρίσκεται στα καλύτερα του; Έχει άδικο τόσος κόσμος που κράζει;

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kain
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2011 1:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Νομίζω πως καταλαβαίνω τι εννοείς, καθώς για να πω την αλήθεια παρατηρώ κι εγώ κάτι παρόμοιο.

Ωστόσο, αν και είναι κλισέ απάντηση, θα έλεγα πως φταίει η γενική κατάσταση στη χώρα.

Σκέψου το έτσι: Όλος ο κόσμος είναι απλήρωτος, ο κάθε ένας μας κινδυνεύει να μείνει άνεργος με τόσα μαγαζιά που κλείνουν αυτό τον καιρό, χρωστούν όλοι στη Μιχαλού, και γενικά υπάρχει μια ένταση και είναι όλοι αγχωμένοι. Δεν είναι λοιπόν και τόσο περίεργο που γενικά ο κόσμος τελευταία έχει μια γενική αρνητικότητα.

Εγώ προσωπικά βάζω να ακούσω αυτό το τραγουδάκι όταν νοιώθω έτσι, για να νοιώσω καλύτερα. Smile


http://www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2011 1:46 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Εpic video Kain, makes my mood.
Σκέψου ότι υπό διαφορετικές χωροχρονικές συνθήκες θα μπορούσες να ήσουν πασαλωμένος στο σταυρό και τσίτσιδος. Laughing

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GodsGarden
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2011 2:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 27 Νοέ 11 Δημοσιεύσεις: 60
Βαγγέλιο μου ούτε καν και δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου συγνώμη αν έδωσα τέτοια άποψη.

Και δεν αναφέρομαι μόνο για την ελλάδα μιας και μένω Γερμανία και αυτό που λέω το παρατηρώ γενικά παντού στα πάντα και σε όλα είτε ελλάδα είτε εξωτερικό.

Το λατρεύω το κομμάτι Kain Smile


Όσο για το κράζουμε τα πάντα ανεφερομουνα στο γεγονός ότι κράζουμε ακόμα και τα καλά.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kabez
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2011 3:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Αυτοι που κραζουνε ακομα και τα καλα, απλα ετσι εχουν μαθει να ζουνε την ζωη τους. Κυριαρχο λογο ισως να παιζουν και τα μιντια -μιας και ειναι κομματι της καθημερινοτητας μας- τα οποια το μονο που κανουν ειναι να μας ενημερωνουν για κακες ειδησεις, και οταν τελειωνουν με αυτες της χωρας μας, τοτε ψαχνουν μετα και απο αλλες χωρες!!!!

Αμα ανοιξεις την τηλεοραση σου στις ειδησεις , ή εστω αμα κανεις καμια βολτα σε κανενα μεγαλο δημοσιογραφικο site (η ιδια παρεα τα ελεγχει εξαλου) θα εισαι ετοιμος να φουνταρεις με αυτα που θα ακουσεις: κριση, φτωχεια, ανεργια, πολεμος, κριση, κριση, πολεμος, δραχμη, εξαθλιωση, λιμος , κριση, κριση, κριση, δισεκκατομυρια αστεγοι , κτλ κτλ

Το μυαλο μας δεχεται τοσο ανελεητο βομβαρδισμο απο αρνητισμο που δε μας φτανουν αυτα τα θεματα που μας τυχαινουν την μερα , πρεπει μετα να τα πολλαπλασιαζουμε μεσα μας και απο πανω! Οσο συνεχιζεται για πολυ ολο αυτο, καποτε θα παρεις το πτυχιο στον αρνητισμο.

Αλλα δεν πιανει σε ολους παντα αυτο.

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2011 10:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Vagelio έγραψε:
Τόσο σοβαρά πήρες την κριτική που άσκησα στα πόκεμον; :Ρ
Το κράξιμο, η κριτική, οι αντιδράσεις, ακόμα και το hating εκφράζουν δυσαρέσκεια ως προς κάτι, δηλαδή μια αρνητική άποψη. Ο εκφράζων έχει δικαίωμα να παραπονιέται, και κατά κάποιο τρόπο ξεσπάει όταν το κάνει.

Να σου θυμίσω ποιά κλαψούριζε όταν της θίγαμε τα yaoi σε σημείο να ζητάει από άλλα άτομα ν' αφαιρέσουν σχετικά σχόλια; Rolling Eyes Sorry αλλά δεν μπορώ ν' ακούω όλα αυτά τα μπαρμπούτσαλα από ένα άτομο που δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του όταν δει κάποιον να κράζει τα yaoi και με το δίκιο του ειδικά όταν βλέπει άλλα άτομα να σπαμμάρουν πικάντικες yaoi εικόνες σε ελληνικό anime group στο Facebook βαφτίζοντάς τα "τέχνη" λες και δεν υπάρχουν ξεχωριστό group για yaoi. Mad Σαν να μπαίνω εγώ σε thread για το Βleach και να λέω "Το Bleach είναι βλακεία. Το One Piece είναι πολύ καλύτερο".
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cloud...
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2011 5:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 265 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: One Piece, Naruto, Fairy Tail
Οι μασώνοι κάνουν καλά την δουλειά τους.....Γι αυτο καταντησε ο κόσμος εδώ που κατάντησε...Μπορεί πολλά ατομα ανα μην πιστεύουν σ αυτά, και μπορει να εχουν και δίκιο αλλά μια λαική ρήση λέει....Σοφός είναι αυτός που του λένε κάτι και πιστεύει τα μισά από αυτά που του λένε αφού πιο πριν τα έχει σκεφτει!
http://www.youtube.com/watch?v=OAW5eXC9T-Y
http://www.youtube.com/watch?v=eiwF_aEp4YI
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GodsGarden
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2011 6:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 27 Νοέ 11 Δημοσιεύσεις: 60
Cloud... έγραψε:
Οι μασώνοι κάνουν καλά την δουλειά τους.....Γι αυτο κατ
αντησε ο κόσμος εδώ που κατάντησε...Μπορεί πολλά ατομα ανα μην πιστεύουν σ αυτά, και μπορει να εχουν και δίκιο αλλά μια λαική ρήση λέει....Σοφός είναι αυτός που του λένε κάτι και πιστεύει τα μισά από αυτά που του λένε αφού πιο πριν τα έχει σκεφτει!
http://www.youtube.com/watch?v=OAW5eXC9T-Y
http://www.youtube.com/watch?v=eiwF_aEp4YI




Ότι υπάρχουν μασωνοι είναι σίγουρο όπως και όλοι σχεδόν οι γνωστοί στην ελλάδα είναι και με εποδικσεις στο μόνο που δε πιστευω είναι σε αυτά με τα πνεύματα και της ιστορίες :PPP


Αλλά μη το πάμε εκεί είναι άλλο θέμα και ξεφεύγει η συζήτηση.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 19, 2011 1:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Vetus έγραψε:

Να σου θυμίσω ποιά κλαψούριζε όταν της θίγαμε τα yaoi σε σημείο να ζητάει από άλλα άτομα ν' αφαιρέσουν σχετικά σχόλια; Rolling Eyes Sorry αλλά δεν μπορώ ν' ακούω όλα αυτά τα μπαρμπούτσαλα από ένα άτομο που δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του όταν δει κάποιον να κράζει τα yaoi και με το δίκιο του ειδικά όταν βλέπει άλλα άτομα να σπαμμάρουν πικάντικες yaoi εικόνες σε ελληνικό anime group στο Facebook βαφτίζοντάς τα "τέχνη" λες και δεν υπάρχουν ξεχωριστό group για yaoi. Mad Σαν να μπαίνω εγώ σε thread για το Βleach και να λέω "Το Bleach είναι βλακεία. Το One Piece είναι πολύ καλύτερο".

Κάποιος hater θέλει να μου την πει Razz. Nτροπή σου Βετουλίνι, είσαι mod, δεν θα έπρεπε να τα λες αυτά με τέτοιο ωμό και ελειπή τρόπο~ Και πέρα τον yaoi, είχες δηλώσει ότι το fandom των yaoi είναι το κακό και όχι τα ίδια.
Κρίμα που δεν ανέφερες και το ότι μας απειλούσες με ατάκες του τύπου "άμα είναι έτσι τότε κι εγώ θα ανεβάσω hentai στο γκρουπ!!!!!" η το άλλο το επικό υφάκι του "Γιατί; Θα με κάνεις ban?"
Though ο λόγος που σου ζήτησα να κατεβάσεις το ποστ ήταν διότι δεν ήξερες για τι μιλούσες, και όχι για το hating. Για να μισήσεις κάτι πρέπει να το γνωρίζεις. Tέλος του off topic στο παρόν ποστ.

Να, ας πούμε αισθάνομαι χαρούμενη και θετική που ο vetus δεν είναι admin στο 5.000 anime fans και έτσι το αλμπουμάκι ζει και βασιλεύει. Zωντανό παράδειγμα.
Οπότε GodsGarden, όταν όλα πάνε χάλια σκέψου ότι τα πράγματα θα μπορούσαν να ήταν πολύ χειρότερα ^_^. Ίσως σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Γιατί τα παράπονα δεν εξαφανίζονται ποτέ, αναλόγως τις συνθήκες αυξάνονται ή μειώνονται. Και αυτό οφείλεται στους ίδιους τους ανθρώπους και στις απαιτήσεις του καθενός.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 19, 2011 1:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Μμμμμ, το μυριζομαι το lock απο μακρια ^^

Watch it.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 19, 2011 2:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
[Aoshi] έγραψε:
Μμμμμ, το μυριζομαι το lock απο μακρια ^^

Watch it.

Take it easy dear, δεν νομίζω πως είναι αναγκαίο. Αν θέλει να συνεχίσει ας μου στείλει pm να το συζητήσουμε προσωπικά.
GodsGarden, αν και δεν θεωρώ ότι ξεκίνησα κάτι gomen για τις φωτίτσες :Ρ.
Α, και για τον αρνητισμό στα μίντια και την αποφυγή του υπάρχει η εξής λύση: πέταξτε την τηλεόραση από το παράθυρο. Εγγυημένη συνταγή.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 27, 2011 12:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
GodsGarden έγραψε:
1).Έχω παρατηρήσει πια ότι κανείς μας δεν είναι ευχαριστημένος με τίποτα βλέπω κόσμο και δε μιλάω για το forum αλλά γενικά όλοι κάνουν παράπονα για το οτιδήποτε και μόνο έτσι νιώθουν καλύτερα.

Μοιράζουμε τον πόνο μας.
Παράθεση:
2).Παράλληλα παρατηρώ το γεγονός ότι κανείς δε σηκώνει πια μιγα στο σπάθι του και όλοι πρέπει να έχουμε δίκιο λες και αν δεν έχουμε ήρθε το τέλος του κόσμου.

Το φανταζεσαι?!
GodsGarden έγραψε:
Δεν γίνεται πραγματικά να κανείς μια συζήτηση χωρίς να μην έχεις αυτό το συναίσθημα να το πω? Και είναι κρίμα γιατί έτσι δεν ανταλασονται απόψεις και δε μοιράζεται η γνώση.

Θέλει εγκυκλοπαιδικές γνώσεις.
GodsGarden έγραψε:
3).Επίσης εμείς σαν έλληνες σαν λαός κράζουμε τα πάντα έχουμε τόσους λαμπρούς ανθρώπους σε τοσσους τομείς και οπότε καταφέρνουν κάτι αντί να τους επαινούμε τους κατακρίνουμε και λέμε αμέσως σιγά κλπ λες και δεν αξίζουν όλο το κόπο και τη δουλειά που έχουνε ρίξει.

Κάποτε το λέγαν "Η Ελλάδα τρώει τα παιδιά της".
kabez έγραψε:
Παράθεση:
Έχω παρατηρήσει πια ότι κανείς μας δεν είναι ευχαριστημένος με τίποτα


Παράθεση:
όλοι κάνουν παράπονα για το οτιδήποτε


πως έφτασες σε αυτά τα συμπεράσματα? Όταν λες όλοι, αναφέρεσαι σε όλους όσους εσύ προσωπικά έχεις γνωρίσει ή αναφέρεσαι γενικά σε όλους-όλους , ακόμα και αυτούς που δεν γνωρίζεις ακόμα? Στην πρώτη περίπτωση απλά αλλάζεις παρέες. Στην δεύτερη.. τοτε εκεί μιλάμε για κοινωνικό φαινόμενο. Αλλα για να ισχύει το δεύτερο θα πρέπει πρώτα να αποδείξεις με κάποιο τρόπο ότι ισχύει! Το "εχω παρατηρησει" δεν αρκεί για τεκμήριο.

Έχεις δίκιο! Να, σε τέτοια ποστ αναφέρεται ο GodsGarden και ανατριχιάζει.
kabez έγραψε:
Το μυαλο μας δεχεται τοσο ανελεητο βομβαρδισμο απο αρνητισμο που δε μας φτανουν αυτα τα θεματα που μας τυχαινουν την μερα , πρεπει μετα να τα πολλαπλασιαζουμε μεσα μας και απο πανω! Οσο συνεχιζεται για πολυ ολο αυτο, καποτε θα παρεις το πτυχιο στον αρνητισμο.

Οτι πτυχίο να έχεις 4ωρο είναι.
Παράθεση:
Αλλα δεν πιανει σε ολους παντα αυτο.

Να σηκώσει χεράκι το παιδάκι που καφιέται Razz


Η Lady Gaga έδωσε το φωτεινό παράδειγμα, κλίνει στο τέλος το τηλέφωνο και ο γκόμενος της τρώει άκυρο. Κλείστε την TV "την πηγή του σημερινού αρνητισμού" και βρείτε π.χ μια ιστοσελίδα της προτίμησή σας για ενημέρωση. Προσωπικά δεν βλέπω πια TV. Ενημερώνομαι περιληπτικά από την παρέα και ξεκινάμε το κουτσομπολιό.
[Aoshi] έγραψε:
Μμμμμ, το μυριζομαι το lock απο μακρια ^^

Watch it.

Spoiler:

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης