Το ξέρατε ότι ookii σημαίνει μεγάλος-ο-η.;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Αθλια εξυπηρετη απο τον Κωτσοβολο
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 05, 2014 11:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
Μιας εχουμε μεινει λιγοι πια εδω ας πω και ενα εσωψυχο...χα βασικα θελω να ακουσω γνωμες τι γνωριζεται περι κωτσοβολος

τους εστειλα αυτο το μηνυμα και θα καταλαβατε περι τινος προκειτε

Καλημερα σας
Εχω κανει στην συγκεκριμενη παρεγγελια απο της 09/2/14
εχει περασει σχεδον ενας μηνας η πρωτη δοση ξεκιναει 09/3/14 εγω να πληρωσω τι?? για κατι που δεν εχω παραλαβει ακομα, την αθλια εξυπηρετηση σας?
Επελεξα εσας γιατι εχετε το προγραμμα δανειοδοτησης και δεν ειχα αμεσα μετρητα και εχω αναγκη αμεσα το το λαπτοπ αλλα που;;;
Το καταλαβαινω οτι δεν ειναι ετοιμοπαραδοτο αλλα δεν γινεται να βγαζεται δανειο και να μην γνωριζεται ποτε θα ερθει ο κωδικος
Αν δεν γνωριζεται ποτε θα ερθει ο κωδικος θα ηθελα παρακαλω να ακυρωθει η παρεγγελια μου μπας και καταλαβει η εταιρια που χανει ετσι τους πελατες της που ειναι ολα αυτοποιημενα οπως και τα μηνυματα που μου στελνεται
Ξερω οτι αυτο το μηνυμα θα το δει καποιος εργαζομενος και τα αρχιδια μου θα παρω μιας και οι εργαζομενοι δεν φταινε σε τιποτα αλλα οι αθλιες συνθηκες της εταιριας για αυτο μαλιστα βγαινει και αυτο το αποτελεσμα
Ευχαριστω


Very Happy Very Happy Very Happy
Δεν ξερω αν ειναι πολυ αποτομο αλλα εχετε και εσεις καμια εμπειρια περι αυτης της εταιριας

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 05, 2014 8:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Βασικά με τα μπινελίκια δεν βγάζεις άκρη. Θα σου πρότεινα καλύτερα να πάρεις κάποιο τηλέφωνο και να μάθεις τι συμβαίνει. Κατά πάσα πιθανότητα δεν υπάρχει ο κωδικός που έχεις παραγγείλει και θα σου προτείνουν να πάρεις κάποιο άλλο.

Γενικά για την συγκεκριμένη αλυσίδα είχα διαπιστώσει πως λένε στεγνά ψέματα αρκεί να αγοράσεις. Είχα ρωτήσει μια προσφορά για Cyta και tablet, δεν είχαν να μου δείξουν το tablet αλλά κλαιν είδα ότι δεν ήταν αυτό που είχαν στο πάγκο Razz Όταν ρώτησα την πωλήτρια πέταξε την κοτσάνα ότι μπορώ να το συνδυάσω με φοιτητικό πακέτο. Το ίδιο απόγευμα διάβασα ξανά το φυλλάδιο και με μικρά γράμματα έλεγε ότι δεν γίνεται κάτι τέτοιο.

Επίσης μακριά από τα πακέτα υποστήριξης που έχουν, λένε ότι πρόβλημα και να έχει το computer σου το φτιάχνουν χωρίς extra χρέωση. Το πλασάρουν σαν εγγύηση αλλά δεν είναι μιας και που το κόστος είναι μόνο τα εργατικά, χωρίς τα ανταλλακτικά. Η εγγύηση της αντιπροσωπείας τα περιλαμβάνει όλα αυτά.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 06, 2014 10:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
οπως ειπες απλα πηγα απο εκει το ακυρωσα πηρα αλλο τελειωσε το θεμα διοτι αν δεν πηγαινα οπως ειπαν κανεις δεν ηξερε ποτε θα γινοταν η παραδοση Cool Cool

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 10, 2014 1:08 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Πλακα πλακα , στα μουλτιραμα δεν εχουν support, στο πλαισιο ειναι γενικα για πολλες φαπες, στον κωτσοβολο λενε ψεματα,

ποιο αξιοπιστο μαγαζι εχει μεινει για ψωνια πλεον?

amazon , ebay και gumtree??
Και πως θα στηριξουμε τον καημενο ελληνα μεγαλοεπιχειρηματια μετα?? Confused Cool

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 10, 2014 8:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Βασικά στο Πλαίσιο που είχα πάει κάτι μνήμες, μια χαρά μου τις έστειλαν Γερμανία και τις είχα πίσω σε τρεις βδομάδες. Βέβαια τις είχα ελέγξει με memtest πρώτα για να μην μου πούμε καμιά μλκια.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kabez
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 10, 2014 10:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Πως καταφερες και χαλασες μνημες??? Razz

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 11, 2014 5:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
a voice echos from the past:
κωτσοβολος .... όλα υπερκοστολογιμένα, στα καταστήματα ξε στοκάρουν στην σελίδα βάζουν ότι να ναι

που είναι το banner μου -_-

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης