Το ξέρατε ότι eien σημαίνει αιωνιότητα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 9 από 12
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γραφικά    Blademaster_X's Creations Archives
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 24, 2006 3:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Lyra-chan εισαι ηδη σε καλο δρομο αποσα δικα σου εχω δει. Απλα πειραματισου με brushes Wink

Salverion-kun βασικα το thread το ειχα ανοιξει οταν πρωτο-εφτιαχνα πραματα. Αμα πας στις πρωτες σελιδες θα ματωσουν τα ματια σου Razz Τοτε δεν ειχα αυτοπεποιηθηση.Τα παιδια εδω μεσα με εμψυχωναν και εφτασα εδω που ειμαι(Thanks again guys! You know who you are Wink ). Καποτε θα το μετονομασω το thread Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MoRmEnGiL
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 24, 2006 8:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 1702 Τόπος: Kuraikako.. Mirai.. Risoukyou.. Ikijigoku.. Τώρα Βλέπω: Rome. :P
wow,blady chan prepei na milhsoume,i need your knowledge Razz

EDIT:

e na k mia pou eixa kanei paliotera,wris ixnos effect omws,3ero to frame kai font Razz


_________________




Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 25, 2006 10:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Nice Morm-kun! Ξερεις Frames ρε θηριο? Αν δεν βαριοσουν θα σου λεγα να το ψαξεις αλλα επειδη σε ξερω Razz

If you need my knowledge just ask Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MoRmEnGiL
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 26, 2006 3:12 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 1702 Τόπος: Kuraikako.. Mirai.. Risoukyou.. Ikijigoku.. Τώρα Βλέπω: Rome. :P
to na ftia3eis ena animated gif einai to pio eukolo pragma ston kosmo blady-chan Wink

mia mera 8a piasw esena kai to vetus kai 8a sas apospasw me kinezika basanisthria oti 3erete Laughing

_________________




Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 26, 2006 3:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
MoRmEnGiL έγραψε:
to na ftia3eis ena animated gif einai to pio eukolo pragma ston kosmo blady-chan Wink

mia mera 8a piasw esena kai to vetus kai 8a sas apospasw me kinezika basanisthria oti 3erete Laughing


I can almost imagine it.....mmmm Razz

Καθως κοιτουσα τις εκθαμβωτικες δημιουργιες της Yami-Sempai(κοβω το -chan απο δω και περα για ευνοητους photoshop λογους) εμπνευτηκα να κανω μια προσπαθεια για abstract....το αποτελεσμα:


Θεμα:666 Satan
Αλλη μια απο manga....και μαλιστα οσοι θελετε να ξερετε το manga αυτο ειναι απο τον ξαδερφο του δημιουργου του Naruto! Wink

Πειτε γνωμες γιατι δεν ξερω πως να την κοψω απο αποψης backround Embarassed

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lyra Science
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 28, 2006 1:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 22 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 365 Τώρα Βλέπω: Soul Eater||Asu no Yoichi!||Gintama||Kurokami||Skip Beat!||Munto TV||White Album
Μ΄αρέσει έτσι όπως είναι αυτή η sigie και αν σκεφτείς και την ποιότητα του scan it 's agreat job indeed!!!

Έχω όμως και κάποιες παρατηρήσεις...
Κατ' αρχάς δεν ξέρω γιατί αλλά μου φαίνεται υπερ του δέοντος φωτεινή...
Κατά δεύτερον τα γράμματα που έβαλες στο αριστερό τμήμα μου χαλάνε την ισορροπία της εικόνας....

Να προτείνω....
Ίσως θα φαίνονταν καλύτερα αν προσέθετες ακόμη ένα brushes' layer με πιο σκούρα ή έντονα χρώματα...
Όσο για τα γράμματα....μμμμ....αν τα αφαιρούσες????

Τεσπα... μ' αρέσει πάντως πού και όπως είναι....
Nice job

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 28, 2006 10:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Thanks για τα σχολια σου Lyra-chan!

Βασικα αυτο ηθελα να πετυχω...φωτεινο-ξεβαμενο στυλ. Απλα πρεπει αν το δουλεψω λιγο ακομα...και να βρω εγχρωμο scan απο καπου Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Turgon
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 28, 2006 1:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 21 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 150 Τόπος: Gondolin Τώρα Βλέπω: GetBackers
Πρώτα απ' όλα, η sig που φοράς τώρα τα σπάει \m/


Πάμε στην 666 Satan

1ον Βγάλε αμέσως τα τετραγωνάκια γιατί τη χαλάνε πολύ Razz
2ον Είναι πολύ δύσκολο να blendάρεις ασπρόμαυρο manga scan σε τόσο έντονα χρώματα. Το background είναι καλό αλλά πειραματίσου λίγο με τα blending options και τα διάφορα filters του ps Wink


Έχοντας και αρκετό καιρό να δω δουλειές σου, μπορώ να πω ότι έχεις βελτιωθεί πολύ Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 08, 2006 3:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
New works!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Οσο καιρο δεν ποσταρα δουλεψα αρκετα και θελω να πιστευω πως βελτιωθηκα λιγο(ψωνιο mode! Razz ). Τεσπα...


Θεμα: --
Μετα απο πολυυυυυ καιρο αποφασισα να φτιαξω wallpaper...και μετα απο αμετρητες αλλαγες και προσθεσεις μου βγηκε αυτο. Ειλικρινεις αποψεις plz!


Θεμα: 666 satan
Τελικα δοκιμασα να το κανω λιγο πιο σκοτεινο και να βγαλω τα κουτακια...Τωρα αν ειναι η αν δεν ειναι καλυτερο εσεις θα μου πειτε Wink


Θεμα: Mantantei Loki Ragnarok
Πηρα την εικονιτσα αυτη απο screen-capture απο το anime και εκανα το κλασσικο μου ποια( Razz ) grunge style sig...Μαρεσε γενικα το dark feeling που εβγαλα εδω(αν και πηγαινα για αλλα Razz )


Μιας και οπως ειπα πηγαινα για αλλο στυλ, δεν το παρατησα και τελικα εβγαλα αυτο που ηθελα...μεχρι ενα βαθμο. Cloudy-abstract sig. Θελω γνωμες ειδικα σε αυτη μιας και ειναι η 1η μου δοκιμη με τετοιο backround Very Happy

Plz! I need Feedback on these!!!! Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 08, 2006 4:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
omg! stin arxi tromaksa me ton titlo tou topic kai twra pou eida auta den kserw ti na pw... Apla teleia! Smile

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lyra Science
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 09, 2006 1:21 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 22 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 365 Τώρα Βλέπω: Soul Eater||Asu no Yoichi!||Gintama||Kurokami||Skip Beat!||Munto TV||White Album
Εντάξει... για το wallie στο 'χω ξαναπεί μ' αρέσει πάρα πολύ! Great job indeed!

Τώρα για τη sig 666 satan έχω να πω ότι ναι, δείχνει καλύτερα τώρα αλλά κάτι συνεχίζει να με χαλάει... Έχω την αίσθηση πως αύτο που δε μου κολλάει καλά στο μάτι είναι αυτό το μωβ-ροζ χρωματάκι σε συνδυασμό με το μπλε-γαλάζιο και το ασπρόμαυρο scan... Ενώ το άσπρο- μαύρο μαζί με το μπλε-γαλάζιο δίνουν ψυχρότητα στην εικόνα και προσπαθούν να προκαλέσουν ένα τέτοιο κλίμα γενικότερα, έρχεται αυτό το μωβ-ροζ να δώσει μια ζεστασιά που δυστυχώς στη δική μου οπτική δεν ισορροπεί. Ίσα ίσα μου προκαλεί ένα κοντράτο αποτέλεσμα που βγάζει εντελώς εκτός τόπου το ίδιο το scan... *Sorry*

Οι άλλες 2 sig μου άρεσαν πολύ και ιδιαιτέρως η δεύτερη version! Θεωρώ ότι είναι εξαιρετικά δεμένα το scan και το bg, δίνοντας ένα πολύ όμορφο "γήινο" αποτέλεσμα... Κατάφερες αισθητική τελειότητα στη συγκεκριμμένη sig, I believe...

That 's all from me, I hope I helped somewhat...

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MoRmEnGiL
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 09, 2006 3:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 1702 Τόπος: Kuraikako.. Mirai.. Risoukyou.. Ikijigoku.. Τώρα Βλέπω: Rome. :P
emena pali klassika mou arese h prwth ekdoxh ths sig Rolling Eyes

eimai problepsimos i know Razz

oso gia to wallpaper..perfect.

bebaia to scan de me sygkinei idiaitera..alla tspa Razz

oso gia to 666satan..prepei na ana8ewrhseis ta xrwmata mallon opws eipe h lyra..an kai den eimai o katallhlos na milaei gia xrwma Razz

_________________




Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 09, 2006 2:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Miina arigatou!!!

Lura-chan μπηκες στο μυαλο μου! Κι εμενα μου αρεσει ιδιαιτερα η 2η ragnarok sig μιας και οπως ειπες εχει αυτο το "γηινο" feeling Wink Τωρα για την 666 satan θα διξει το αν θα την ξαναλλαξω...δεν μαρεσει να ξαναγυρναω στα παλια, προτιμω να φτιαχνω καινουργια πραματα Very Happy

Morm-kun οπως παντα λιγομιλητος Razz thanks για το feedback! Wink

Salverion-kun thanks a million για το κομπλιμεντο! Very Happy Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
hzikill
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 09, 2006 7:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::BabySitteR::
::Moderator::<br>::BabySitteR::

Συμμετέχει από: 08 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 674 Τόπος: United Kingdom
Μπορώ να χρησιμοποιήσω την 2η υπογραφή που έκανες στο προηγούμενο ποστ που γράφει freedom?

(αρκεί να μου γράψεις ένα ηζικιλλ εκεί στα αριστερά ... δεξιά άσε το blademater Very Happy )
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 10, 2006 11:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
hzikill έγραψε:
Μπορώ να χρησιμοποιήσω την 2η υπογραφή που έκανες στο προηγούμενο ποστ που γράφει freedom?

(αρκεί να μου γράψεις ένα ηζικιλλ εκεί στα αριστερά ... δεξιά άσε το blademater Very Happy )


Αυτη την υπογραφη δεν την δινω σε κανεναν! Ειναι απο τις αγαπημενες μοθ sig και σκοπευω να την χρησιμοποιησω εδω στο μελλον και σε αλλα forum...

Gomen μεγαλε! Αν θες να φτιαξω κατι παρομοιο πηγαινε στο topic για request και πες μου εκει τι θες

Μπορεις βεβαια να δεις καμια προηγουμενη μου αν θες....

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 9 από 12
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης