Το ξέρατε ότι kowai σημαίνει τρομακτικό/ός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Hellsing Ultimate
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 13, 2011 1:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Πάντα από αυτό το θρεντ μαθαίνω ότι βγαίνει νέο OVA. Thanks.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
costascss
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 29, 2011 1:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 10 Δημοσιεύσεις: 142 Τόπος: Peristeri - Athens Τώρα Βλέπω: One Piece
Ωραίο το 8. Μου την έσπασε που έβαλαν τον Άντερσον να γίνεται και ίδιος τέρας, αλλά μου άρεσε που έβαλαν ξανά τα παλουκώματα γιατί ήταν το αγαπημένο χόμπι του Vlad Tepes Dracula (ή Vlad ο Παλουκωτής).
Spoiler:

(Έτσι ήταν ο Alucard...???Shocked)

_________________

_______________________

http://finalfantasia.forums-rpg.com/forum
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 29, 2011 1:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
costascss έγραψε:
Μου την έσπασε που έβαλαν τον Άντερσον να γίνεται και ίδιος τέρας,
Ουτε στο Alucard αρεσε, μα ετσι γηνετε στο Manga ητε το θελεις ητε οχι. Εμενα μ'αρεσε πως εγιναν τα πραγματα, καθως δεν περιμενεις ο Anderson να μπορει μονος του να νικισει αυτο το πραγμα...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 29, 2011 11:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
Kite έγραψε:
ο Anderson να μπορει μονος του να νικισει αυτο το πραγμα...


Kite u hurt my feelings αυτο το πραγμα ? για τον αξιαγαπητο alucard-chan? Razz

btw dn 3erw h eisidos tou alucard dn mou arese h8ela pio satanikh poza prhn pidi3ei(twra dn 8hmamai an htan etsi kai sto manga bargeme na paw na psaxnw thn biblio8hkh twra Razz ) !

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Killer-bee-senpai
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 03, 2012 3:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 02 Ιαν 12 Δημοσιεύσεις: 423 Τόπος: Hellas Τώρα Βλέπω: One piece, Naruto Shippuuden, HxH(2011), Gintama k.a.
kanena prosfato new gia to pote tha bgei to 9o ova uparxei re paidia ?
den to blepw sta konta afou to 8o ova kathisterise polu to kalokairi swsta?. apo ekei pou to perimena sta teloi iouniou hrthe teloi iouliou. Confused
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 03, 2012 10:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
2012/02/15 λεει το τελευτεο trailer...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 08, 2012 12:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Surprised sougoi. Ανυπομωνώ απίστευτα, πωπω ο φεβρουάριος θα μου βγει τέλειος. Είναι τέλειο part το επόμενο επεισόδιο.

http://www.youtube.com/watch?v=CnfDMS0CtDY

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
iLuvAnime
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 08, 2012 1:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 09 Σεπ 11 Δημοσιεύσεις: 43 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: Diafora epilegmena anime :P
OOOOO to perimeno pos kai pos Surprised
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Killer-bee-senpai
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 08, 2012 3:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 02 Ιαν 12 Δημοσιεύσεις: 423 Τόπος: Hellas Τώρα Βλέπω: One piece, Naruto Shippuuden, HxH(2011), Gintama k.a.
lete na ginei kana thauma kai na bgei ton febrouario, Sad ligo duskolo(sumfona me thn terastia kathisterhsh pou iposthkame gia to 8o) alla me thn organwsh pou exoun oi iapwnes tipota den einai akatorthoto, gia na doume Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 29, 2012 10:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα

http://www.youtube.com/watch?v=09ZcqpjiWE8

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 29, 2012 4:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Vasika tous peire 7 xronia gia na vgaloun 9 ova ki akoma de teleiwnei. Nomizw oti pleon milame gia neo rekor sta ova releases ekei pou nomiza i pentaetia tou yukikaze diskola tha espage Razz Twisted Evil

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 16, 2012 1:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Girlycard Surprised . Ωραίο επεισόδιο

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 24, 2012 7:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
espire to episodeio omos Very Happy kai bori o alucard na min nio8ei ala adikimenika o walter einai TO toubano Razz

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Killer-bee-senpai
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 26, 2012 12:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 02 Ιαν 12 Δημοσιεύσεις: 423 Τόπος: Hellas Τώρα Βλέπω: One piece, Naruto Shippuuden, HxH(2011), Gintama k.a.
Παράθεση:
kai bori o alucard na min nio8ei ala adikimenika o walter einai TO toubano


Ontos...

Fobero epeisodio, oute katalaba pote arxhse oute pote teliwse, emeina Surprised Surprised gia 41 lepta kai meta gia ena tetarto hmouna Rock On Dude! Rock On Dude!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 11, 2012 2:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Απίστευτο το ova 9. Αυτα που μου μείναν στο μυαλό Razz ειναι

-Ο λόγος που έγινε τέρας... Κλασικοοοοο!


-Ολα τα τελευταία λάγια του Αντερσον (μήπως κρύβονται παιδακια κατω απο το κρεβατι σου?) χαχαχαχαχαχ


-Aderson (ameen [fading]), Alucard (Amen [ya happy ^^]), Walter (amen [χαλαει την ατμόσφαιρα])χαχαχαχαχα


-Το λυκόπουλο (καλός ήρθατε Very Happy ), Integral (ΜΠΑΜ! [αή γ@μ σου]) χαχαχαχαχα


Σχετικά με το Hellsing The Dawn περιμένω να ολοκληρωθεί. Εχω διαβάσει το μανγκα αλλά τι να το κάνεις?

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 9 από 10
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης