Το ξέρατε ότι ahen σημαίνει όπιο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Perifania kai Pokemon
-cbfs-
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 27, 2005 4:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 78 Τόπος: Athens
AAAAAHAAHAHAHHAHAHHAAAAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mou eftiakse th mera!!!

Apla apisteyto!!!

Laughing Very Happy

(Pantws ton orismo 'arouri' gia amaksi me to arouri pokemon to petyxe diana)

_________________
Shin Shin Sei Kyuu Sai!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 05, 2005 2:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
re paidia den mazeuomaste se kamia sunantisi me sprei na vapsoume kanena amaksi me oti anime 8eloume? Razz Laughing Very Happy Shocked Razz Laughing
isws kanoume tipota kalutero apo auto kai to diadosei kaneis sto internet! Razz

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 05, 2005 12:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Καλή η ιδέα σου.
Εγώ πάντως το αμάξι μου θα το έβαφα στους ρυθμούς του Hellsing και θα το άφηνα μονίμως παρκαρισμένο έξω από εκκλησία Smile

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 15, 2013 9:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Ξεθάβω το thread αυτό για να αντικαταστηθούν τα νεκρά links με τις φωτογραφίες στο αρχικό post του Hazuki και φυσικά για να μαθαίνουν κι οι καινούριοι. Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kabez
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 15, 2013 9:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
hahahha!! To καλυτερο ξεθαψιμο θεματος της χρονιας μεχρι στιγμης Vetus!

Που το θυμηθηκες!
Αραγε να κυκλοφορει ακομα στο δρομο αυτο το αμαξι Laughing

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 16, 2013 12:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Έγινε.....well done Vetus Laughing
Αναμένονται πολλά για τον Οκτόβρη, που γύνονται της τρελής για αυτό

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 19, 2013 5:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
kabez έγραψε:
Που το θυμηθηκες!

Ξεχνιέται τέτοιο "φρούτο"; Ένας λόγος παραπάνω που ξέθαψα το thread είναι επειδή δεν έβρισκα τις φωτογραφίες στο pc μου και ζήτησα από τον Hazuki να μου τις ξαναστείλει κι αυτή την φορά να τις σώσω σε ξεχωριστό φάκελο για να μην κάθομαι να ψάχνω σαν βλάκας.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 19, 2013 1:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Ειδες παντως, ακομα και οι Χρυσαυγητες κατα βαθος ειχαν μια κανονικη παιδικη ηλικια με ποκεμον! (που τους ακολουθησε και στην ενηλικη τους ζωη μετα) Cool

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
izo
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 20, 2013 10:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
EΛΛΗΝΕΣ GOTTA CATCH'EM ALL

Ο εκπαιδευτης μεσα μου να σωπασει δεν μπορει... Κομμα ποκεμον στην βουλη!!

Lost Reflection έγραψε:
Mexri kai ta pokemon pou exei panw tragika einai.


Ο scyther αξιζει αν εχει την ability tactician!! Αλλα αν ειχες διαβαζει τον εκτροφεα pokemon και gym leader Brock αντι για αυτα που σας μαθαινουνε θα το ηξερες
Razz

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 06, 2013 2:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
izo έγραψε:
Ο εκπαιδευτης μεσα μου να σωπασει δεν μπορει... Κομμα ποκεμον στην βουλη!!

Κατά σύμπτωση τις προάλλες σκεφτόμουν να έκανα διαδικτυακό troll πολιτικό κόμμα σχετικό με Pokemon, την Ομάδα Πύραυλο. Για την προστασία του κόσμου από την καταστροφή κλπ κλπ. Αφορμή; Μια πολιτική συζύτηση των οπισθίων στο Facebook όπου επειδή έθιξα σε κάποιους κομμουνιστές το θέμα με το κανάλι 902 και τους απλήρωτους υπαλλήλους που του δώσαν πόδι, αμέσως να με χαρακτηρίσουν ως τσιράκι του Πρετεντέρη. Κι όταν τους απάντησα ότι όλα σχεδόν τα κανάλια τα ίδια χάλια είναι καθώς τα στηρίζουν τα κόμματα άρχισε να με ρωτάει τι κόμμα ψηφίζω προκειμένου να με κοροϊδέψει για τις πολιτικές μου πεποιθήσεις. Κι εγώ από αντίδραση του απάντησα "Τι σχέση έχει τι κόμμα ψηφίζω; Ό,τι γουστάρω ψηφίζω κι άμα θέλω θα στο πω! Δεν έχεις ακούσει για το ιδιωτικό απόρρητο" κι αυτοί να πετάξουν την εξυπνάδα ότι ντρέπομαι να δηλώσω για το κόμμα που ψηφίζω και γενικά να κοροϊδεύουν την ανωνυμία των χρηστών στο internet "Που όλοι κρύβονται πίσω από την ανωνυμία επειδή ντρέπονται γι' αυτό που είναι.".

Και γι' αυτό κι εγώ στις πολιτικές μου πεποιθήσεις στο Facebook δήλωσα Ομάδα Πύραυλο για να μην μου πρήζουν πλέον τα σηκώτια. Από την μία οι ακροδεξιοί που θα με αποκαλέσουν παλιοφασισταριό όταν τους πω κάτι που δεν τους αρέσει κι από την άλλοι οι ακροαριστεροί που θα με αποκαλέσουν αναρχοκομμούνι όταν τους πω κάτι που δεν τους αρέσει.

Ναι, το ξέρω, κακώς δινώ τόση πολύ σημασία για τέτοιες βλακείες... Rolling Eyes

Όσοι το ψήνονται πάντως για troll κόμμα Ομάδα Πύραυλο, ακούω προτάσεις για διαφημιστικά σλόγκαν. Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 06, 2013 6:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Vetus έγραψε:

Κατά σύμπτωση τις προάλλες σκεφτόμουν να έκανα διαδικτυακό troll πολιτικό κόμμα σχετικό με Pokemon, την Ομάδα Πύραυλο. Για την προστασία του κόσμου από την καταστροφή κλπ κλπ. Αφορμή; Μια πολιτική συζύτηση των οπισθίων στο Facebook όπου επειδή έθιξα σε κάποιους κομμουνιστές το θέμα με το κανάλι 902 και τους απλήρωτους υπαλλήλους που του δώσαν πόδι, αμέσως να με χαρακτηρίσουν ως τσιράκι του Πρετεντέρη. Κι όταν τους απάντησα ότι όλα σχεδόν τα κανάλια τα ίδια χάλια είναι καθώς τα στηρίζουν τα κόμματα άρχισε να με ρωτάει τι κόμμα ψηφίζω προκειμένου να με κοροϊδέψει για τις πολιτικές μου πεποιθήσεις. Κι εγώ από αντίδραση του απάντησα "Τι σχέση έχει τι κόμμα ψηφίζω; Ό,τι γουστάρω ψηφίζω κι άμα θέλω θα στο πω! Δεν έχεις ακούσει για το ιδιωτικό απόρρητο" κι αυτοί να πετάξουν την εξυπνάδα ότι ντρέπομαι να δηλώσω για το κόμμα που ψηφίζω και γενικά να κοροϊδεύουν την ανωνυμία των χρηστών στο internet "Που όλοι κρύβονται πίσω από την ανωνυμία επειδή ντρέπονται γι' αυτό που είναι.".


Πονεμενη ιστορια οταν αρχιζεις διαλογο με φανατισμενους , ποσο μαλλον οταν τους ταπωνεις με επιχειρηματα.

Για τους κοκκινους, εισαι πρακτορας και προβοκατορας πληρωμενος απο το συστημα (ναι! και ομως, το εχω ακουσει live αυτο και θελω ακομα να πιστευω οτι κανανε πλακα, αλλα ΔΕΝ κανανε πλακα)

Για τους χρυσαυγουλητες, εισαι ανηψιος του Τσε γκεβαρα και εχεις σπιτι σου κονσερβοκουτια.

Το μονο κοινο καταβαθος που εχουν ολοι τους (οι ανεγκεφαλοι φανατισμενοι εννοω) στον τροπο που σε βλεπουν ειναι ενας: Ειμαστε ολοι ελληναραδες του καναπε, βλεπουμε ολη μερα τηλεοραση, και ειμαστε βολεμενοι στο δημοσιο.


Οποτε ναι, ΟΜΑΔΑ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗ ΣΑΝ ΑΣΤΡΑΠΗ! (μπας και φυγουμε απο αυτη την Γη!)


Παντως αυτος ο αντι-τρολ ποκεμον τροπος , μου θυμιζει τον αλλο αντι-τρολ αποτελεσματικο τροπο εναντια στους φανατικους θρησκους που σε καταριουνται να καεις στην κολαση επειδη δε πιστευεις αυτο που πιστευουν. Απλα τους λες οτι αμα κανουν λαθος και τελικα υπαρχει ο θεος Θορ, απλα την κατσανε. Laughing

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 06, 2013 10:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
kabez έγραψε:
Οποτε ναι, ΟΜΑΔΑ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗ ΣΑΝ ΑΣΤΡΑΠΗ! (μπας και φυγουμε απο αυτη την Γη!)

Kαλόοοοοοοοοο! Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης