Το ξέρατε ότι kanada σημαίνει καναδάς;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Μουσική    Marilyn Manson
RAven_FActoR
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 25, 2004 5:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 236 Τόπος: Mykonos Τώρα Βλέπω: Loveless
Kala,gia tin mousiki tou oute logos....xalia entelws...mapa to karpouzi!

_________________
"'Your eyes can deceive you, don't trust them'"
-Huey Freeman, quoting Obi Wan Kenobi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RiZeR
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 25, 2004 10:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 515 Τόπος: In a house without ceiling... Τώρα Βλέπω: Naruto . One Piece
RAven_FActoR έγραψε:
Kala,gia tin mousiki tou oute logos....xalia entelws...mapa to karpouzi!


XEXE , 120.000 kosmos pou itan prin merika xronia sti synaulia tis Mosxas (Russia) exoun alli gnwmi Razz

Kai genika opou kai na kanei synaulia, katw apo 40 xiliades kosmo den eixe pote (den ksero isws palia pou den itan toso gnostos, na eixe ligoterous FAN ).

An kai den ton paw... to eipa kai prin oti i mousiki tou leei se merika komatia.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 26, 2004 8:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
Kai emena mou aresoun arketa, polla kommatia tou tha elega, alla th gnwmh mou analytikotera thn exw pei se prohgoumena post sto idio thread.

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
metal_lion
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 30, 2004 2:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 27 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 87 Τόπος: japan
einai foberos nomizw oti 8a er8i tora stin ellada ama den eir8e.h pio orea fatsa apo oles Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
static-x
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger
homonculus
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 23, 2009 4:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 09 Δημοσιεύσεις: 212 Τόπος: shinigami realm
Re enta3ei egw nomizw oti ta perissotera einai fhmes gia na exei dhmosiothta, alla kai pali enw latreuw th mousikh tou 8elw na ton baresw etsi opws kanei sta video clip! Kai genika fenetai oti den einai akrivws m.. pws na to pw.. metriofrwn.. Laughing
Pntws trelainomai gia to 'if i was your vampire', h mousikh tou einai trela..!

_________________


..Only daydreamers are really alive, because only them can rise above every day's routine and search for a higher goal to achieve.. [Jarlaxle]

夢想家
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Animated
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 24, 2009 1:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
homonculus έγραψε:
Pntws trelainomai gia to 'if i was your vampire', h mousikh tou einai trela..!


Tοσο τρελα, που εγινε το soundtrack δυο ταινιων την ιδια χρονια! (Μax Payne και Underworld 3)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BATZET
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 06, 2009 6:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 12 Σεπ 08 Δημοσιεύσεις: 162 Τόπος: ATHENS Τώρα Βλέπω: ΔΙΑΦΟΡΑ
ειναι απο τους καλυτερους τραγουδιστες και showman που υπαρχουν.
ειναι απο τους λιγους που κανουν διασκευες, και το αποτελεσμα ειναι πολυ καλυτερο απο το αρχικο τραγουδι.
τα videoclip του ειναι λατρεμενα, πολυ προσεγμενα, αισθησιακα, τρομαχτικα και γενικα πολυ καλλιτεχνικα.

_________________
Η ΤΕΧΝΗ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ, ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
aeron
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 252 Τόπος: Στο κρεβατι μ ξαπλα! Τώρα Βλέπω: Το μελλον...
Μιας που ο/η BATZET ξεθαψε αυτο το θεμα ειπα και εγω να ρωτησω το εξης : Τι εχετε να πειτε για το καινουριο του σιντι με τιτλο the high end of low???

Προσωπικα ειμαι ορκισμενη φαν του μανσον και εκτος απο μερικες εξαιρεσεις τα τραγουδια του μ αρεσουν παρα πολυ. Σαν φαν λοιπον αγορασα το τελευταιο του αλμπουμ και χωρις να χασω καιρο το εβαλα στο στερεοφωνικο μ και το ακουσα. Με το που ακουσα λοιπον το πρωτο τραγουδι κοντεψα να βαλω τα κλαμματα. Προς στιγμην νομιζα οτι εβαλα λαθος σιντι. Βαζω λοιπον και το 2ο τραγουδι (το οποιο ακουσα μισο). Μου επεσε το σαγονι στο πατωμα... ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ αυτος ο ανθρωπος να κατσει να γραψει και να πει τετοια τραγουδια ??? Ειναι τοσο αγαπησιαρικα και μελισταλαχτα και του στυλ αχ γιατι με αφησες και δν μπορω χωρις εσενα.. Ειναι σαν να ακους καποιον αλλον. Αφηστε που χαλαει και ολο το ιματζ που εχει χτισει . Λες και ξαφνικα το γυρισαμε στο γκοθικ-εμο.. Ισως του δωσω καμια ευκαιρια ακομα..

Τι εχετε να πειτε ?(οσοι το εχετε ακουσει τουλαχιστον)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 07, 2009 1:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
Το άκουσα εγώ το The High End of Low. Στους στίχους μια ματιά έριξα να πω την αλήθεια, αλλά δεν έπιασα αυτό που λες. Αγαπησιάρικα? Δε νομίζω ότι τραγούδια όπως το Arma-Goddamn-Motherfuckin-Geddon ή το Pretty as Swastika (που είναι και το δεύτερο του cd που λες) τα λες αγαπησιάρικα. Εκτός αν εννοείς αγαπησιαρίκο το "When I see you in the sun you're as pretty as a swastika", αλλά αυτό μου φαίνεται λίγο διεστραμμένη λογική στον έρωτα Razz

Anyway, το album δεν είναι με τίποτα Antichrist Superstar, δεν είναι ούτε καν Hollywood, αλλά νομίζω από το Eat Me,Drink Me είναι αρκετά καλύτερο. Σε γενικές γραμμές μου φάνηκε ενδιαφέρον.

edit: Εκτός αν είναι λάθος η σειρά στα tags των mp3s μου και είναι στην αρχή ξέρω γω το Running to The Edge of the World. Τότε δικαιολογείται η αντίδρασή σου νομίζω Razz

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BATZET
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 07, 2009 2:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 12 Σεπ 08 Δημοσιεύσεις: 162 Τόπος: ATHENS Τώρα Βλέπω: ΔΙΑΦΟΡΑ
αν και δεν εχω εντριφησει πανω στο The High End of Low, και εγω δεν θεωρω οτι τα τραγουδια ειναι αγαπησιαρικα ή emo-φαση. σιγουρα δεν ειναι απο τα πιο δυναμικα του, αλλα την παλευουν.

_________________
Η ΤΕΧΝΗ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ, ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Animated
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 09, 2009 11:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Οχι, το αλμπουμ ειναι μαπα... Καμια σχεση με τον παλιο, καλο Μανσον... Mad

ΑΛΛΑ

παλι καλα που τον αξιωσε ο Θεος και εγραψε ενα τελειο τραγουδακι. Στανταρ η καλυτερη του μπαλαντα κατ'εμε, πιθανως και στις καλυτερες ολων των εποχων (νια νια...). Για το Into the Fire μιλαω... μεσα στην βαρεμαρα ολου του αλμπουμ οταν το ακουγα, αυτο το ξεχωρισα ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ μεσα στα πρωτα δευτερολεπτα... απλα δεν υπαρχει. Ειναι ο μονος λογος να αγορασει καποιος το cd...

Το εχω ακουσει καμια εικοσιπενταρια φορες απο προχτες Rolling Eyes

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 09, 2009 11:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Παράθεση:
ειναι απο τους λιγους που κανουν διασκευες, και το αποτελεσμα ειναι πολυ καλυτερο απο το αρχικο τραγουδι.


Afotou mou katestrepse kai to Sweet dreams ths Annie lenox alla kai to Final Countdown pou einai apo ta agaphmena mou tragoudia, mporw na pw pws den ton paw katholou ton typo.

Gia ta ypoloipa den mporw na ekferw gnwmh.

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 2:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
Είσαι σίγουρος πως ο Manson έκανε διασκευή το Final Countdown; Μήπως τον μπερδεύεις με κάποιον άλλο; Oι Northern το χουν κάνει διασκευή σίγουρα, αλλά δε θα λεγα ότι θυμίζουν και πολύ Manson. Anyway.

Το Sweet Dreams εμένα μου άρεσε και το Personal Jesus αν και δε πάω και πολύ τους Depeche Mode. Το Tainted Love από την άλλη μέτριο παρότι κλασσικό Manson κομμάτι.

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 7:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Opa sorry nai enwousa Sweet deams kai Tainted love Razz
Kai ta 2 ta esthse sta 10 metra kai ta ektelese.

To Final Countdown to eixan kanei asxhmh diaskevh oi Cradle of filth Razz

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
fusion
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 7:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 897
προσωπικά δεν είμαι φαν της μουσικής του, παρά μόνο 2-3 κομματιών. απο`κει και πέρα το πρόσωπο που έδειξε, και τις απόψεις που ανέπτυξε σε συνέντευξη του στο ντοκυμαντέρ "bowling for columbine", κέρδισε τον σεβασμό μου Razz (αλλά δεν νομίζω πως τον ενδιαφέρει, λολολολ)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης