Το ξέρατε ότι shiawase σημαίνει ευτυχία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    Στείλτε μας τα AMV σας.
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 02, 2003 5:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Όποιος θέλει μπορεί να αρχίσει να ετοιμάζει το δικό του amv το οποίο θα το προβάλουμε στο φέστιβαλ. Όλες οι λεπτομέριες σχετικά με το format τον τρόπο αποστολής κ.τ.λ. θα ανακοινωθούν μέσα στην εβδομάδα στο επίσημο site του φέστιβαλ.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2003 11:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Άντε άντε να αρχίσετε να ετοιμάζεται amv να τα δούμε κι εμεις Laughing Laughing

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
polaralex
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 07, 2003 3:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 07 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 27
AMV????

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fusion
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 07, 2003 4:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 897
polar έγραψε:
AMV????


Anime Music Video.... by the way, kanenas den asxoleitai? Surprised
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alucard
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 07, 2003 4:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Οκτ 03 Δημοσιεύσεις: 13 Τόπος: Earth
Exw ftiaksei polla alla mallon tha steilw ena Hellsing Music Video...

_________________
In The Name Of God the Impure Souls Of The Living Dead Shal Be Banished Into Eternal Damnation. Amen.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
john_vla
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 08, 2003 1:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Χανιά-Κρήτη
Κι εγώ έχω φτιάξει πολλά αλλά θέλω να στείλω το καλύτερο μου... Είναι DragonBall Z, μάχη Goku-Majin Vejita, μουσική Beast of Man από Arch Enemy και μέγεθος 58ΜΒ. Footage έχω πάρει από τα επεισόδια 214,215,216 του DragonBall Z από Αμερικάνικη έκδοση (DVD-RIP) τα οποία κατέβασα στο http://www.dbzmultimedia.com . Ακόμα λίγο Footage έχω πάρει και από βίντεο χωρίς ήχο του http://www.dragonballarena.net . Λοιπόν πείτε μου γρήγορα που να το στείλω. Το AMV το έφτιαξα με Windows Movie Maker 2 και κατά τη γνώμη μου έχει βγει πάρα πολύ καλό, έχω φτιάξει συνολικά κάπου 8 AMV αλλά μόνο αυτό πιστεύω αξίζει για ένα φεστιβάλ. Πείτε μου λοιπόν που θα στείλω και τι θέλετε να στείλω εκτός από το AMV.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jason
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 09, 2003 7:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 05 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 27 Τόπος: KypROs
Aν στείλω τόρα θα το δείξει στο ΦΕΣΤΙΒΑΛ οκ Τώρα θα το κάνω zip and i post

_________________
[img]http://70.85.169.212/3559/71/upload/p278423.gif[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Dark Angelic
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 10, 2003 2:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 244 Τόπος: hellas
distixos to recorder mou mou exei xalasei ala boresa na vro ena cd pou eixa grapsei palia me diafora amvs kai mesa exei ena apo ta dika mou

sigekrimena kateme to kalitero amv pou exo ftiaksei . einai me cutscenes apo to xenogears kai me to tragoudi eden apo on thorns i lay (70 solid mpeg mbs). to video einai sentimental kai to eftiaksa se mia poli diskoli stigmi tis zois mou gia na ekfraso ta sinaisthimata pou eixa mesa mou(pou na ksera oti erxodan kai xeiroteres -_-) kai gia na diatiriso to feeling protimisa na min xrisimopoiiso pola effe (oi palioi sta amv tha katalavoun ti enoo) telospadon an mou dosete mia dieuthinsi tha to taxidromiso . thelo poli na to do sto fest

tora gia efe kai sync to mono video pou exo online einai ena katharoaimo action dbz (spare me i know the trendyness =P) pou vasika to ekana gia plaka kai gia na ksefigo ligo apo ti maurila kai ta pola sentimental amvs pou ekana ekeino to kairo . auto to video den to deixno gia na paixtei sto diagonismo apla dino to link gia na parete mia geusi

http://www.animexclusive.com/forum/index.php?act=ST&f=2&t=482&hl=majin+planet&s=42038b88040694c029bd3c5556de3780

_________________

For a blackened heart can only find beauty in darkness
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
holborn
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 11, 2003 4:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
όλοι όσοι ενδιαφέρεστε να στείλετε κάποιο amv σας μπορείτε να πάτε στο site του festival για όλες τις πληροφορίες.
http://www.animeplanet.gr/festival/

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
john_vla
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 11, 2003 2:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Χανιά-Κρήτη
xVID; Έχει κανείς συμπιέσει το AMV του σε xVID;; Surprised Ααααααααααααααα εμένα πάρα την DVD ποιότητα είναι WMV. Υπάρχει καμιά ελπίδα να το μετατρέψω; Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Deadman
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 11, 2003 9:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 502
Παράθεση:
xVID; Έχει κανείς συμπιέσει το AMV του σε xVID;; Ααααααααααααααα εμένα πάρα την DVD ποιότητα είναι WMV. Υπάρχει καμιά ελπίδα να το μετατρέψω;
Nai ayto ginetai me enan ap toys katallilous metatropeis.Des www.doom9.org
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tsuktis
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 11, 2003 10:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 1 Τόπος: Germania
Παράθεση:
5) Να είναι γραμένα σε CD μαζί με κάποιο source για να αποδεικνύεται η γνησιότητά τους.

Otan lete cource enoeite na stiloume videos apo ta opia exoume kopsi skines?
To dikomou ine apo kamia 50aria alla AMV kommenes skines Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger ICQ Αριθμός
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2003 12:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Ωραία στείλε και αυτά, μόνο να τα χωρίσεις σε φακέλους, ένας φάκελος το source και ένας άλλος το Project με το Amv. Καλύτερα να κάνετε όλοι το ίδιο για να μην μπερδευτεί ο καημένος ο holborn Smile
Τώρα εαν κάποιος έχει κάποια καλύτερη ιδέα ας την πει.

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
holborn
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2003 2:43 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
όταν λέω source εννοώ κάποιο project του premiere ή ότι άλλο πρόγραμμα χρησιμοποιήσατε για να φτιάξετε το amv.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 12, 2003 2:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
nai alla na einai mazi me ta kommatia video pou xrisimopiisate gia na vgalete to teliko amv.
episi tha itan kala na vazate to nickname sas me kapio effect (ean thelete fisika) stin arxi, telos i akoma se olo to amv (se ola ta frames) pano aristera i deksia.

ola afta omos prepei na ginoun mexri tis 17 dekemvriou, opote viasteite!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης