Το ξέρατε ότι ocha σημαίνει τσάι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    TV & Anime    Digimon nostalgies (1st season)
Uchiha Itachi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 19, 2005 7:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 11 Οκτ 05 Δημοσιεύσεις: 158 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Bleach,Full mettal alchemist,Ah my Godess,Naruto(Manga)
Σε οσους εχουν δει την σειρα Digimon (η πρωτη σαιζον) θα ηθελα να ρωτησω αν τους αρεσε η σειρα και πιος χαρακτηρας ηταν ο αγαπημενος σας.

Εγω πιστευω οτι ηταν μια αρκετα αξιολογη σειρα Anime και αρκετα καλη για τα δεδομενα της ελληνικης τηλεορασης.

Ο αγαπημενος μου χαρακτηρας ηταν ο Matt.

_________________

Please don't get involved with my work, I have no intetion of killing you.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
noname
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 19, 2005 11:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
kala htan ... kai ta prwta kai ta 02 ... ws ekei meta ta epomena den mou aresan ... agapimenos mou xarakthras htan o Matt kai sthn deuterh sezon o ken ...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Uchiha Itachi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 20, 2005 6:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 11 Οκτ 05 Δημοσιεύσεις: 158 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Bleach,Full mettal alchemist,Ah my Godess,Naruto(Manga)
Δεν λεω και η δευτερη καλη ηταν (ως συνεχια).Απο την δευτερη μου αρεσαν πολυ ο Τ.Κ. και η Kari (επειδη ειχαν μεγαλωσει και εμενα μου αρεσει να βλεπω διαφορους χαρακτηρες να αλαζουν με τον χρονο)

Ειχε βγει και ενα spesial episode που λεγοταν 25 yearw later και εδειχνε πως οι ηρωες ειχαν μεγαλωσει και ειχαν αποκτισει και παιδια πολυ ωραιο επισοδιο.(Μονο στην Ιαπωνια και στην Αμερικη)

_________________

Please don't get involved with my work, I have no intetion of killing you.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Shadow
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 22, 2005 4:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 08 Οκτ 05 Δημοσιεύσεις: 87 Τόπος: Αθηνα
Kai emena ma aresei para poly to Digimon Very Happy . Ehw dei oles tis seires(kapoies den tis ehw oloklirosi) mono proti kai deuterh seira axizane kata tin gnwmi mou. Agapinenos mou haraktiras einai o Tai Very Happy .

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spidy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 25, 2005 9:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 14 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 7
Μαρεσε η σειρά και ο ΤΑΙ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stella Nox Fleuret
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 26, 2005 10:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 512 Τόπος: Tenebrae Τώρα Βλέπω: One Piece, YGO 5D's, Beelzebub, Freezing, D. Gray Man, k.a.
Emena mou arese i Kari.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 27, 2005 11:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
apo tin prwti sezon pou itan i moni pou mou arese, 8a pw standar Matt. ta upoloipa den me polu aresan... px sto deutero gia na ekselix8oun xriazontan kati digi-auga kai meta sto trito kartes... sto telos ti 8a valoun arage...

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vanpureblood
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 28, 2005 3:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 27 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 106 Τόπος: Athina
Apo to 1 mexri to Digimon taimers mou arese meta den asxolithika allo peri DIGIMON.

_________________
Vanpureblood
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 01, 2006 10:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Οι δύο πρώτες σεζόν μου άρεσαν πολύ, από την τρίτη μου άρεσε μόνο ο Henry (έτσι νομίζω τον έλεγαν) και από τα λίγα επεισόδια της τέταρτης που είδα, μου φάνηκαν βαρετά, μόνο για να συνεχιστεί η σειρά.

Παράθεση:
Ειχε βγει και ενα spesial episode που λεγοταν 25 yearw later και εδειχνε πως οι ηρωες ειχαν μεγαλωσει και ειχαν αποκτισει και παιδια πολυ ωραιο επισοδιο.(Μονο στην Ιαπωνια και στην Αμερικη)


Πρέπει οπωσδήποτε να το δω αυτό... Cool

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
yami-chan
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 03, 2006 2:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1132 Τόπος: tooku basho de..
D-Tamers rule re Razz
prosfata katebasa oti episodeio uparxei se agglika subs apo tis 3 prwtes season(me epoiase krisi palimpedismou alla kai nostalgia Razz)..
well,to oti eimai anime fan right now,to ofeilw sto Digimon Adventure kai eimai eugnwmwn gia auto Razz
well fav chars apo to Adventure einai o Taichi kai o Takeru..Razz

ps.auto to episodeio(not an episode actually) 25 xronia meta pou lete den einai skini pou deixnei sto telos tou 02 Razz kai dw to eixe dei3ei(i've seen that) auto,mias kai to Alter eixe parei tin authentiki japanese version..

*cheers*

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 09, 2006 8:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Παράθεση:
ps.auto to episodeio(not an episode actually) 25 xronia meta pou lete den einai skini pou deixnei sto telos tou 02 kai dw to eixe dei3ei(i've seen that) auto,mias kai to Alter eixe parei tin authentiki japanese version..

*cheers*


Αw crap! Γιατί τα μαθαίνω κάτι τέτοια όλο τελευταία; Crying or Very sad

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
FullMetalAlchemist
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 06, 2006 8:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 3 Τώρα Βλέπω: Bleach
Καλά ήταν τα Digimon στην 1st season. Εμένα μου άρεσε ο T.K. Αλλά δεν θυμάμαι και πολλά γιατι ήμουν 8 χρονών
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sammys
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 28, 2007 12:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 22 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 305 Τώρα Βλέπω: one piece
εχω σχεδον ολα τα επεισοδεια digimon της πρωτης season στα ελληνικα.τα πρωτα 30 επεισοδεια τα εχω απο τις βιντεοκασσετες της modern times και υστερα απο την εσπρεσο.λοιπον εχω αυτα τα επεισοδεια 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,33,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,αυτα Sad μου λειπουν τα επεισοδεια 32,34,35,36,48,49,50,51,52,53,54,αυτα.αν εχει καποιος επεισοδεια απο το σταρ αντιγραμμενα να επικοινωνησει μαζι μου με πμ η με το msn μου
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Warchief
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 28, 2007 12:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 20 Δεκ 05 Δημοσιεύσεις: 172 Τόπος: Κατερίνη
αυτά που έχεις πως θα γίνει να τα πάρουμε κι εμείς; ;p
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Razorhound-cy
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 29, 2007 3:43 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 12 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 305 Τόπος: Lemesos Τώρα Βλέπω: Athkiaseros!---Naruto....
Nai , egw thymamai ton kairo ton prwtwn digimon eimoun , 11 i 12 den thymamai , wraies epoxes , itan kai i mania me ta aftokollita vlepeis.

_________________
www.urbsamurai.tk
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης