Το ξέρατε ότι kore σημαίνει αυτό;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 2 από 11
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Ηλικίες...




Αλήθεια, τι ηλικία έχετε όσοι ασχολείστε με japanimation etc?

κάτω από 11
1%
 1%  [ 4 ]
12-15
10%
 10%  [ 26 ]
16-19
36%
 36%  [ 93 ]
20-25
42%
 42%  [ 106 ]
26-36
8%
 8%  [ 21 ]
37 και βάλε...!(ποτέ δεν είναι αργά)
0%
 0%  [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 252


Garrett
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 10, 2006 7:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 19 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 337 Τόπος: Μy little fantasy world
Λοιπον εγω ειμαι 24(τα κλεινω σε ενα μηνα) και ασχολουμε εντατικα με το δημοφιλες αθλημα εδω και περιπου 4-5 χρονια.
Γενικα δεν μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να μην ασχολειτε εστω και εκουσια αφου αυτο ηταν το αγαπημενο μου ειδος κινουμενων σχεδιων οταν ημουν μικρος.
Nα ειναι καλα εκει που ειναι αυτη που εβαλαν τα θεικα anime στην τηλεοραση καποτε οπως το Αkira Smile ! Ετσι οπως παει και κωλογερος με τα εγγονια μου για το νεο επεισοδιο Naruto θα λεμε Razz

_________________
Like my old grand daddy used to say, "The less a man makes declarative statements, the less apt he is to look foolish in retrospect"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
berserker
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 10, 2006 11:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 26 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 100 Τόπος: khfisia,athens(basika sto kosmo mou!!) Τώρα Βλέπω: tenjou tenge,FMP
εγω παντως ειμαι 16 και εχω αρχισει εδω και ενα χρονο......
ευτυχως ειχα μεγαλη βοηθεια απο φιλους και μαζεψα πολλα
ανιμε σε λιγο χρονο...... Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BlackRose
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 10, 2006 4:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 217 Τόπος: Athina
Egw eimai 15 (ta ekkeisa prin 3 meres Razz ) kai asxoloumai 5 xronia me ta animes gt otan eida beba tote tis lesvies tis Sailor moon maresan!




YG:dn maresei i sailormoon!gia na exigoumetha!



[img]htttp//animes.com/templatetsubasarc032yu.jpg[/img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
valarauko
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 10, 2006 7:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 03 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 350 Τόπος: thessaloniki
ego eimai 23..(pote kilas..) me anime eixa anekathen kales sxeseis..
aplos to megalo mpam!! egine me to pou evala dsl, kai mporesa na vro megaliteri pikilia,( apo to febrouario mexri simera exo katevasei giro sta ..25 anime.. kala einai pisteyo!!)

kai enoite oti tha sinexiso na ta vlepo es aei...

_________________



Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kienzan
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 10, 2006 8:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 316 Τόπος: Gianena-Athina Τώρα Βλέπω: Oti katsi^^
22 years here.

Goustaro anime edo ke tessera xronia alla eixa provlima sto na vrisko antistixo iliko me apotelesma na exo argi anime ekseliksi Sad

Edo ke kana 9 peripou mines ta provlimata kseperastikan ke eimai trelo poroukli ke de vlepo telos sto tounel tis anime porosis Rolling Eyes

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gohan-the mystic power
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 11, 2006 1:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 01 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 224 Τόπος: thassaloniki
Eimai 17 xronon kai edo kai 1 xrono exo arxisei kai megalono tin silogi mou apo anime. Wink Palaiotera eblepa mono oti eixe stin tileorasei.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 11, 2006 3:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
20 xrwnwn... exei peripou 5 xrwnia pou liwnw ta matia mou panw se mia o8oni pc vlepwntas anime. parola auta den exw dei kai ta apeira anime.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 11, 2006 11:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
20 ... anime evlepa apo tote pou thimame ton eauto mou ..apla den ixera oti htan anime Razz ... sto gimnasio eixa stamatisei kapws ....alla meta mia mera(se kapia taxi tou lukeiou ) ida ena episodeio Digimon ...kai arxisa na xana vlepw kai na prospathw na sxediasw sto idio stil ... meta otan piga sto panepistimio kai sunepos girisa thessaloniki to endiaferon mou strafike se mia nea lexh "MANGA" opws onomazoun ta 7 ta anime ...kai arxise to psaximo ... ospou mia mera tou prwtou etous vlepw mia afisa (aspromavri ) tou ap gia provoles anime ..edw egine kai h megalh strofh ...h silogh mou me anime einai sxetika mikri ...kathos exw dsl 1 xrono mono peripou ...ta prohgoumena xronia katevaza mono manga .... lol vgike megalo to post ...
...malon giati me evale se skepsi tou tipou..pws xekinisan ola ..ktl ....sorry Razz

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kyon
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 12, 2006 2:57 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 337 Τόπος: Αθήνα
Ειμαι 22 και ξεκίνησα να βλέπω ανιμε πριν 3 χρόνια περίπου.

Μου κάνει εντύπωση που όλοι βλεπατε απο μικροί ανιμε. Το πρώτο ανιμε που είδα (ολόκληρο επεισόδιο) ήταν το record of lodoss war σε dvd που μου είχε δανείσει ένας φίλος.
Για κάποιο λόγο δεν είχα καθόλου καλή σχέση με κινούμενα σχέδια και κυρίως ιαπωνικά.

Μου έχει τύχει σε παρέες που δεν ασχολούνται με anime να μιλάνε για το "Καπαμαρού", το "Υποβρυχιο Κεραυνός", το "Saber Rider", το "Robotech" και άλλα, και εγώ να μην μπορώ να συμμετάσχω!
Το πλέον κουφό! Confused

_________________
この中に宇宙人、未来人、異世界人、超能力者がいたらでてきなさい。

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
holborn
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 12, 2006 11:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
exw patisei gia ta kala ta 27 xronia. Me anime an e3airesw to oti eblepa apo pitsirikas (xoris fisika na gnorizw ti einai) asxoloume peripou 7-8 xronia

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Avenger
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 12, 2006 12:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 695 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Apeires grammes kwdika ....
Blepw anime apo ta 17 mou me prwto anime to EVANGELION.Me arese poli :p etsi vlepw apo tote anime kai twra eimai 19 sxedon 20 ... (Septembrio tha me peite kai xronia polla bre Wink ).

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Avenger
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 12, 2006 12:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 695 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Apeires grammes kwdika ....
Blepw anime apo ta 17 mou me prwto anime to EVANGELION.Me arese poli :p etsi vlepw apo tote anime kai twra eimai 19 sxedon 20 ... (Septembrio tha me peite kai xronia polla bre Wink ).

Garrett έγραψε:
Ετσι οπως παει και κωλογερος με τα εγγονια μου για το νεο επεισοδιο Naruto θα λεμε


Mpa ... tha lete gia to pote tha teleiwsoune ta fillers tou naruto. Rolling Eyes

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MoBoRoS
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 12, 2006 10:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 602 Τόπος: Athens
Egw pali eimai 16 k arxisa apo ta 13 me to hellsing to opoio htan kai h aparxh ths porwshs mou..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 14, 2006 1:21 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
Eimai 21.. me phran ta xronia!hahahaha.. asxoloumai arketa kati parapanw apo.. hm.. 2 xronia? kai klasika mikrh evlepa xwris na3erw ti vlepw e Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MoRmEnGiL
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2006 3:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 1702 Τόπος: Kuraikako.. Mirai.. Risoukyou.. Ikijigoku.. Τώρα Βλέπω: Rome. :P
egw eimai 21 kai anime blepw..wpa..siga..mh petate pragmata..ela ela ftanei nta3ei stamataw..

eimai 25 loipon (Razz) kai asxoloume me anime se pio xalaro apo ta 18 mou kai pio entatika edw kai 5 peripou xronia.

me lene kwsta kai eimai kala Laughing

_________________




Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 11
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης