Το ξέρατε ότι omoi σημαίνει αίσθημα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γραφικά    GhostDog's Mad Designs
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 2:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
Λοιπόν είπα και γώ να φτάξω ένα thread για να σας αναγκάσω να βλέπετε τις διάφορες βλακείες που φτάχνω Razz

Αυτό το καιρό είμαι πορωμένος με GITS και συγκεκριμένα με Μotoko . Τώρα βλέπω το 2nd GIG και είπα να φτιάξω κανά wallpaper. Χρησιμοποίησα ένα από τα scans που μου αρέσουν πολύ και το επεξεργάστηκα με photoshop. Τελικά έφτιαξα 2 walls βασισμένα στο ίδιο scan και τα 2 σε διαστάσεις 1280Χ1024. Click-άρετε στη μειωμένων διαστάσεων φώτο για να τα δείτε κανονικά. Πείτε μου τη γνώμη σας !


3 GHOSTS - lava





3 GHOSTS - sky


_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 2:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Για καποιο λογο εχω ηδη πεθανει απο τη ζηλεια μου επειδη ειμαι κακο ατομο και δεν μπορω να παραδεχτω οτι εχεις κανει απιστευτα wallpapers........ Razz

Ειδικα το πρωτο ειναι Ποσο καιρο ασχολεισαι? Συνεχισε, φτιαξε κι αλλα! Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 2:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
xwris polla logia to prwto idi mpike sto desktop mou! Razz Razz Razz

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 3:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
Τhanx guys Very Happy

H αλήθεια είναι ότι είχα αρκετό καιρό να ασχοληθώ με wallpapers και έιναι από τα πρώτα που φτιάχνω με anime theme... πάντως μου δίνετε ώθηση να υπερνικήσω τη βαρεμάρα που με δέρνει και ασχοληθώ περισσότερο Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 4:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Shocked

Mπράβο ρε man, φοβερές δουλειές...ειδικά η πρώτη είναι απίστευτη...

Keep 'em coming... Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 4:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Hihihi, κι άλλος πωρωμένος με GitS (ζήτω!) Laughing

Τα wallpapers είναι καταπληκτικά!
Ήδη τα αποθήκευσα! Very Happy

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
KATARAMENI BOUGATSA
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 5:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 06 Δημοσιεύσεις: 14 Τόπος: ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΑΨΙ Τώρα Βλέπω: ΕΝΑΝ ΚΥΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΤΑΙ
Λοιπον bravo και απο 'μενα καταπληκτικα wallpapers(το πρωτο rularei).Εφοσον σου αρεσει και το berserk(απλα θεικο)δοκιμασε να φτιαξεις και ενα με τετοιο theme(να μας ποροσεις) και πραγματικα θα εισαι θεος.

_________________
NOTHING IS AS GOOD AS IT SEEMS
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
KuRy-ou
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 6:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 147 Τόπος: Στην καρέκλα του σπιτιού μου! Τώρα Βλέπω: Την οθόνη μου!
Μόνο σε μένα άρεσε το δεύτερο; Όχι ότι το πρώτο είναι άσχημο αλλά το δεύτερο είναι καλύτερο κατά την γνώμη μου.... Πάντως συγχαρητήρια και για τα δύο. Smile Βάλε και άλλα!



Βρε συ καταραμένη μπουγάτσα, (καλά τόσo πολύ μισείς τις πουγάτσες; Razz) τι σου έφταιξε το "πορώνω" και το καταράστηκες;; Laughing Αφού όλα τα εις -ώνω γράφονται με ωμέγα!! Cool Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
KATARAMENI BOUGATSA
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 6:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 06 Δημοσιεύσεις: 14 Τόπος: ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΑΨΙ Τώρα Βλέπω: ΕΝΑΝ ΚΥΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΤΑΙ
καλα ασε μη μου το χτυπας τωρα και εγω μολις το ειδα μετα πηγα να φουνταρω δυστηχως κανω πολλα ορθογραφικα λαθη χωρις να το θελω

_________________
NOTHING IS AS GOOD AS IT SEEMS
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
utsutsu
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 20, 2006 8:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 29 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 1762 Τόπος: Αθήνα
Kury-ou k ego mazi sou Wink to deutero m'aresi pio poli. Save as... already Razz
Poli kales doulies k ta dio. mpravo k perimenoume k alla. eho mono mia enstasi, i pagoda piso kai to katana den mou kolaei me tin oplismeni Μotoko. Gnomi mou panta. Kalos i kakos tin eho sindiasi me robots, ktiria , kalodia, industrial klp atmosferes i toulahiston ohi kati me samurai i asian ancient fasi.
tespa pragmatika poli kali doulia file, keep them coming, ta pas poli kala Wink

_________________
https://soundcloud.com/pressure-spirals/tracks
https://www.pressure-spirals.club/
http://pressuridion.blogspot.com/

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 23, 2006 2:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
H καταραμένη μπουγάτσα που ζήτησε berserk με κατέστρεψε Razz Ψάχνοντας για κανά καλό scan na χρησιμοποιήσω άρχισα να κοιτάζω το manga και τελικά έκατσα και το διάβασα όλο ξανά (για 3η ή 4η φορά , δε θυμάμαι...) Very Happy Τελικά το scan που χρησιμοποίησα δεν ήταν καν από το manga αλλά από το box art του DVD (νομίζω). Το wall είναι και αυτό σε διαστάεις 1280x1024 , ελπίζω να σας αρέσει Cool



Forever Falling :


_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 23, 2006 5:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Hmm....καπως απλο ειναι...καλο κοψιμο στην εικονα και πολυ ωραια γραμματοσειρα αλλα το bg δεν μου κολλαει τοσο πολυ...

Δοκιμασε να κανεις κανα grunge bg απο πισω μπας και σου βγει καλυτερο και μεγαλωσε το resolution Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
KATARAMENI BOUGATSA
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 23, 2006 11:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 06 Δημοσιεύσεις: 14 Τόπος: ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΑΨΙ Τώρα Βλέπω: ΕΝΑΝ ΚΥΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΤΑΙ
Να 'σαι καλα ρε φιλε εμενα μου αρεσει οχι βεβαια οπως το πρωτο σου αλλα και μονο που εχει theme berserk θα μπει με τη μια στο desktop μου.Συνεχισε να φτιαχνεις οσο μπορεις

_________________
NOTHING IS AS GOOD AS IT SEEMS
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 11, 2007 1:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
ήρθε η στιγμή για τη μεγάλη επιστροφή Razz Άρχισα να διαβάζω το Claymore και πάνω στη πώρωση βγήκα στη γύρα να βρω κανένα wallie... Βρήκα όμως ελάχιστα πράματα και ΄έτσι αποφάσισα να φτιάξω ένα εγώ... Wink Βασικά πήρα ένα από τα αγαπημένα μου scans του manga και του έριξα ένα γερό edit ... Από εκεί και πέρα δε έβαλα τίποτε άλλο γιατί μου άρεσε ακριβώς όπως ήταν , μινιμαλιστικό με μαύρο background για να τονίζεται η άγρια ομορφιά της claire... To wall είναι 1280Χ1024 , κλικάρετε για το δείτε σε κανονική ανάλυση.


_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης