Το ξέρατε ότι yubi σημαίνει δάχτυλο / δάχτυλα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Sneak Peaks    King Of Fighters on DVD (YEAH!!!!)
Dio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 9:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 42 Τώρα Βλέπω: Yu-Gi-Oh GX, Erementar Gerard, k.a. polla
Paidia koitaxte ti vrika!!!

WOW!! Imoun pou imoun xetrelamenos me to Video Game tora tha patho trelo egkefaliko me to Anime, to perimeno apo stigmi se stigmi, den anteksa kai to parigkila sta Iaponika kai as min katalavaino gri, den me noiazei TO THELO!!!! Laughing Laughing Laughing



Eimai theotrelos to ksero, gomenasai se olous, alla den mporo, trelenomai gia afto to Video Game Anime, to perimena pos kai pos apo tote pou vrika to Samurai Showdown se DVD.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Phantom Duck
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 10:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 1106 Τόπος: Λιμνούπολη Τώρα Βλέπω: , τώρα δεν βλέπω
http://torrents.to/search/247/King+Of+Fighters.html Rolling Eyes


Ίσως να σου χαλάσω τον ενθουσιασμό, αλλά το Anime αποτελείται από 4 επεισόδεια 5-6 λεπτών το καθένα, με καμμία συνοχή υπόθεσης μεταξύ τους. Δεν είναι ολόκληρη σειρά

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Dio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 10:41 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 42 Τώρα Βλέπω: Yu-Gi-Oh GX, Erementar Gerard, k.a. polla
Nai sto dvd elege oti einai 4 episodia olo kai olo, alla elege oti einai 35 lepta, ti na po, anyway, den me peirazei tha xaro na to exo se DVD. Mazi me afto episis parageila kai afto:



Exo kai mia mikri porosi me ta Iaponika Sentai kai etsi ithela na do ola ta openings and closings afton ton seiron, kai ta 2 dvd min fantasteis den ta pira akriva, to KOF ekane 8 dolaria kai to Sentai ekane 20 dolaria kai 10 dolaria ta eksoda apostolis. diladi gyro sta 20evro, kala den ta pira Phantom ti les?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 26, 2006 10:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Dio. Νομιζω οτι βρικα κατι που θα σενδιαφερει. Μπορει το πολυ αγαπιμενο μας KoF να μην εβγαλε σπουδεα πραγματα οσω αφορα τα anime, μα πρην το king of fighters υπιρχε το Fatal fury. To fatal fury εχει σχεδον τους ιδιους χαρακτιρες με το king of fighters. Για να ειμαι πιο σαφεις το KoF θεωρηθικε ενα fatal fury που παιζεις σε teams, πρην γινει αυτονομο. To fatal fury ευγαλε δυο ovas και μια ταινια!

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=220
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2121
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=873

Διστυχως στο ff δεν ηχαν κανει ακομα την εμφανιση τους ο Iori και ο Kyo, οποτε θα πρεπει να φολευτης με τον Terry και την Mai....
Mπορεις να τα βρεις ολα στο πολυαγαπιμενο μας boxtorrents. Eχουν ακομα seeders...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dio
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 26, 2006 11:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 42 Τώρα Βλέπω: Yu-Gi-Oh GX, Erementar Gerard, k.a. polla
Ax vre Kite,

pou zeis? Ta Fatal Fury tin seira kai tin Tainia tis exo apoktisei se DVD apo to 2001. Axxxxx, tha se maloso pou mou milas gia palia animes, kako nini Kite kako. Razz Razz Razz Laughing Laughing

Alla einai gamata kai ta 2 an den ta xeis sou ta sinisto anepifilakta, h tainia eidika itan to kati allo.




Aaaaaa, gia na min to ksexaso episis an den ta exeis dei kai afta ta 2 anime einai arketa kala, eidika to Night Warriors (pou exoun metaferthei apo Video Game se Anime) den einai to idio teleia oso to FF alla an eisoun Fan ton paixnidion aksizei na ta deis:

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 26, 2006 12:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Σηγνομη μα ηδα λιγα posts και σκευτικα οτι εισαι κενουριος. Ακομα κι'αν εσυ τα ξες, καπιοι μπορειν να μην τα ξερουν οποτε δεν πηραζει κανεναν.

Τα Fatal Fury τακευασα προσφατα και οπου νανε θα τα δω.
Το Darkstalkers το εχω δει εδω και κερο.
Το Shodown δεν μου κηνισε ποτε το ενδιαφερων να το δω.
Πρως το παρων να με ξηπνισετε αν βγαλουν anime guilty gear.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dio
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 26, 2006 12:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 42 Τώρα Βλέπω: Yu-Gi-Oh GX, Erementar Gerard, k.a. polla
Katevase ta kai des ta FF Kite, milame tha patheis, einai to KATI ALLO!!!! Telio sxedio, teleies skines maxis, genika TELEIO!!! Kai pou na deis to mpousto tis Mais, ax vax!!


Surprised (Mipos ypervalo ligo, Laughing xexexexe, Shocked mpaaaaa)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 01, 2006 12:18 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
LOL den ixera oti ipirhe kai samurai shodown se anime, alla edo iparhei virtua fighter kai tekken ta klassika tha glitonan, aporo ontos to guilty pos ehei xefigei Razz BTW to nightwarriors den mou fanike kai tipota special, ta ff mporeis na ta katevaseis apo to request anime [kai ta tria se super poiotita, apo ekei ta tsimpisa tin proigoumeni evdomada] oso hia to kof:another day tha simfoniso me phantom, 4 animation ova [me polikalo shedio vevaia, production ig] alla me mono skopo na proothisoun to game pou tha evgaine tin idia epohi sto ps2. Ipotheto anaferontai sto sigekrimeno gi auto kai den katalavaines gri apo to ti paizotane Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης