Το ξέρατε ότι irrashaimase σημαίνει καλωσήρθατε (στο κατάστημα);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Μουσική    Πόσο πραγματικός μεταλλάς είσαι;
ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 13, 2006 6:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Καλό το θέμα.

Προσωπικά ακούω "μέταλ", αλλά όχι μόνο "μέταλ".

Έχω μαλλί αρκετά μακρύ, αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με το "μέταλ". Μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά για αυτό και έχω μακριά μαλλιά.

Πιστεύω πως το καλύτερο είναι ο καθένας να ακούει τη μουσική που του αρέσει και να μη νοιάζεται για το τι ακούνε οι άλλοι.

Δεν είναι δυνατόν σε όλους να αρέσει η ίδια μουσική και αυτό είναι φυσιολογικό. Προσωπικά δε μου αρέσει ιδιαίτερα πχ η ραπ, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα πλακωθώ με τους ραπάδες. Αντιθέτως έχω και αρκετούς ραπάδες φίλους.

Αυτό που μου τι δίνει είναι πρώτον, όταν μου τι λένε για το είδος της μουσικής που ακούω, πχ είσαι σατανιστής, φρικιό, αναρχικός, καφρός, χωρίς να κοιτάξουν την προσωπικότητά μου.

Δεύτερον μου τη σπάνε αφάνταστα όσοι ακούνε κάποιο καλλιτέχνη μόνο και μόνο για την εξωτερική εμφάνιση. (Και επίσης κατακρίνουν κάποιους καλλιτέχνες για την εξωτερική τους εμφάνιση). Μου τη σπάνε βέβαια, αλλά δεν κάθομαι να πλακωθώ. Απλά προσπαθώ να τους δείξω ότι ο καθένας είναι διαφορετικός και πως δεν πρέπει να κολλάνε ταμπέλες.

Καλύτερα θα ήταν να μη βάζουμε κατηγορίες στη μουσική αλλά να αναφερόμαστε με συγκεκριμένα ονόματα καλλιτεχνών.

Πχ εγώ ακούω:

X Japan, Onmyoza, Madeth gray'll, Dir en grey, La'Mule, Loudness, Inugami Circus Dan, Malice Mizer.

Το αν είμαι μεταλλάς ή ροκάς ή ποπάς ή τρεντάς ας το κρίνουν οι άλλοι.

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 13, 2006 3:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
Oraia....exo thesi apo tin arxi to thema.Tous ebala olous sto idio tsoukali kai milisa poli aorista.Se oti exete pei mexri tora simfono apolita mono se ena thema pou egrapse o Reflection alla telospanton.Gia tin rap den ksero polla alla elaxistoi einai diaforetikoi kai pio poiotikoi.H misoi amerikanoi einai raper.Apla opos eipes o Eminem kai 50cent einai....ayto den thelo na tous balo olous sto idio tsoukali.Apla gia tin rap oi perrisoteroi,sxedon oloi den to exo psaksei poli.Re gamoto prosexetai ti leo!!!Eipa apla pos poloi exoun aytoi tin entiposoi gia tous malliades kai aytous me karfia kai tonatallo den eipa pos oloi aytoi einai metallades.Aytos o filos mou pou einai poromenos me rap exei makri malli kai??Apla merikoi to pernoune LATHOS to thema!Eseis paides to exete pai allou.

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 13, 2006 6:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Το θεμα εχει παρει διαστασεις ψυχολογου Razz

Προσωπικα την εχω δει απλα...

Περι ορεξεως...

Ο καθενας εχει τα δικα του γουστα. Απο κει και περα το τι ειναι σωστο και τι δεν ειναι αυτο ειναι αλλο θεμα. Ο καθενας μπορει να εχει διαφορετικη αποψη για το τι θεωρει και τι δεν θεωρει σωστο. Επισης ο λογος για τον οποιο κανει κατι που εσυ δεν θεωρεις σωστο διαφερρει ανα ατομο. Μπορει ο αλλος πχ. να ειδε καμια κοπελα ντυμενη μεταλλου και να καψουρευτηκε τοσο που να ντυθηκε και αυτος, μπορει να αφησε μαλλι γιατι του αρεσει, μπορει να εχει υπαρξιακες τασεις του στυλ "ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΑΓΑΠΑΕΙ!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad etc.

Εγω για πχ. φοαραω κανονικα ρουχα,δεν εχω μακρι μαλλι(ειχα καποτε...) και ποτε ποτε φοραω κανα μεταλλαδικο η κανα (ΨΙΛΟ-το τονιζω αυτο!) τρενταδικο αναλογα την περιπτωση.
Θες να μαθεις ομως τι ακουω? Ολα ατα ειδη metal,rock,J-Rock/Music και παντα προσπαθω να ψαχνομαι σε ολα τα φασματα. Παιζω κιθαρα ηλεκτρικη 4χρονια και ειμαι σε συγκροτημα.

Συμπερασμα:
1) True Metal ειναι οι Manowar! Razz Razz (Μπρατσα,κρεατινες,λεπτα εφαρμωστα δερματινα και skill = 0% Razz Razz Razz )
2) Ποτε δεν πρεπει να κρινουμε εινα ατομο απο την εμφανιση του, πραγμα το οποιο ειδικα στην σημερινη εποχη εχει επικρατησει, βαζουμε ταμπελες ο ενας στον αλλο. Ας δεχτουμε ο ενας τον αλλο οπως ειναι και ας προσπαθησουμε να δουμε πιο περα απο την εμφανιση Wink

P.S. Phantom-kun πεστα! Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MoRmEnGiL
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 13, 2006 9:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 1702 Τόπος: Kuraikako.. Mirai.. Risoukyou.. Ikijigoku.. Τώρα Βλέπω: Rome. :P
liga gia tous manowar e.

_________________




Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 13, 2006 11:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
MoRmEnGiL έγραψε:
liga gia tous manowar e.

Skeftomoun k egw na postaro kati tetoio ;p

Anyway,gia na mia apopsh,to thema afto den einai kati kainourio px k emeis otan eimastan metalloparea kserw gw htan kati tetoio typoi pou mas apefevgan oi epidh to epezan se merh pou dn syxnazame (afou eimastan the true)k mas thavan h htan alloi pou opote mas evlepan allazan dromo epidi tous thn legame h allios alloi pou anikan sthn prwth kathgoria k ypokrinontan oti htan filarakia. Ktl.

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 15, 2006 11:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
MoRmEnGiL έγραψε:
liga gia tous manowar e.


I could show you Rolling Eyes ...anyway spam το κοβω εδω Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DarkTranquillity
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 17, 2006 11:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 22
1oν) Oποιος μου αποδειξει οτι οι trendy people(που αν ο ορος παρει ουσια , συμπεριλαμβανει κ την αποψη οτι κανω τα παντα για να ειμαι δημοφιλης-μοδατος κ απορριπτω οτι δεν το εγκρινουν αλλα 10000ατομα) μπορουν να ακουνε metal του δινω 5παγωτά πυραυλο (το ιδιο για οποιον αποδειξει οτι οι μεταλαδες οτι δν νιωθουν καθημερινα την προκαταληψη, π.χ. δν ειναι τυχαιο οτι οι μπατσοι κανουν ελεγχους σχεδον αποκλειστικα σε μαλιαδες για ουσιες κτλ.)

2ον) Πιστευω πως το metal επιδρα στην ψυχοσυνθεση του ατομου (το οποιο αρκετες φορες προσπαθει να μοιασει στα ατομα των συγκροτηματων) με τροπο που να υποδεικνυει να μην πολυαναμειγνυεται με τη μαζα...

Παράθεση:
Look at the shell that is you
Empty, fragile, weak
Soon the battle is over
Lost to apathy

The unknown world that you deny
no priority
cannot fail if you never start
how predictable
i want to know where did it end
for madness to start
always the sceptic and never be part
introvertive/nondescriptive
it matters not
not
(οποιος καταλαβε καταλαβε Razz )


3ον) Ακουω κ μερικα hiphop κοματια που μου εδωσε ενα κολληταρι μου (ο οποιος εχει στυλ hip-hop κ λεει οτι δν ειναι ''hip-hopas'' κ εκανε τραγουδι με ενα αλλο φιλο μου rocka). Eννοειται οτι ενας μεταλας ΔΕΝ θα απορριπτει αλλα ειδη μουσικης μονο κ μονο επειδη δεν ειναι metal. Εννοειται επισης οτι οποιος λεει οτι ειναι metalas κ ακουει παπαριζου(γενικοτερα, οχι ενα τραγουδακι) θελει επιγοντως ψυχιατρο.

4ον) Ο καθενας επιλεγει την εμφανιση του... Αν δεν θελει να εχει μακρια μαλλια , no prob... Αν ομως δινει 120 ευροπουλα για ενα παντελονακι η μια μπλουζιτσα τοτε μπορω να πω με σιγουρια οτι δν νιωθει το metal (κ εδω ειμαι απολυτος)...

5ον) Απολυτη ελευθερια εχει ο καθενας, κ κανει τις επιλογες του (λεμε τωρα...........). Απλα το ''οτι δηλωσεις εισαι'' δημιουργει τεραστια προβληματα.... οχι τοσο απλα οσο η προτιμηση στη μουσικη......

Υ.Γ. : Eξαρταται παντοτε πως εχει ο καθενας τον ορο metalas στο μυαλο του... Εγω οριζω ως ''metalas'' το ατομο που του αρεσει η metal music αρκετα περισσοτερο απο αλλα ειδη μουσικης κ ως συνεπεια εχει κ καποια ιδιαιτερα χαρακτηρηστικα σε σχεση με fan αλλου ειδους γιατι νιωθει μεγαλη αγαπη για το metal...

_________________

Πες μας τι θα γίνει αν κάποτε θ' αγγίξεις το κορμί σου, Και το βρεις τσακισμένο απ'τις πληγές, Και γύρω
σου κούκλες χλωμές ανίκανες ν' ακούσουν τη φωνή σου, Κι οι αλήθειες σου να σέρνονται στο πάτωμα γυμνές....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 18, 2006 4:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
Kat'arxhn na diaxwrisoume ti einai trendy kai ti antilambanetai kapoios san trendy. Trendy shmainei otidhpote einai mesa sth moda as poume. Ta trends diladi einai modes pou akolouthei o kosmos giati ayto epiballei kata bash to koinwniko protypo gia thn epoxh kai thn hlikia tou, gia thn koinwnikh tou thesh h gia ton tropo diaskedashs tou.

Yparxoun polles ptyxes ths metal mousikhs pou sthn ousia protrepoun ton kosmo na mh mpei se ayton ton kyklo, alla na basistei se oti tou leei h dikia tou nohmosynh kai na ftiaxei th zwh tou opws aytos nomizei. Yparxoun kai eidh metal pou ton protrepoun na mpei se enan allo tropo zwhs, to "metal" tropo zwhs, ton tropo ths anexarthsias kai ths ypeythynothtas gia to atomo tou.

Ela omws pou sthn praxh ta pragmata den einai toso apla. O mesos metallas, idiaitera stis mikroteres hlikies, antilambanetai ton meso anthrwpo pou kathetai kai pinei ton kafe tou me to casual ntysimataki tou ws "trendy" kai ayto aytomatws ton xrizei forea prokatalhpshs. O idios mesos metallas exontas sto nou tou oti kanei kati to diaforetiko apo "th maza" den antilambanetai oti ntynetai akribws opws oi alloi metallades me ta metal mplouzakia tou kai ta skismena tzhn tou. Kai entaxei emeis oi metallades to kanoume apo epilogh giati einai wraio style, enw oi "trendy" to kanoune giati tous to epiballei to koinwniko protypo. Afeles? Ti lete. Pantws sigoura einai pio symferon na eisai "metallas" para "trendas" apo oikonomikh apopsh.

To na leei kaneis oti h metal mousikh bazei ton anthrwpo se skepsh den einai apolytws lathos, alla einai sxetika afeles. H kalh mousikh bazei ton anthrwpo se skepsh, oti eidos kai an presbeyei. Nomizw pws ayto einai profanes.

Egw de tha lega oti eimai metallas alla to thewrw pithano na exw akousei(kai agaphsei) arketa metal sygkrothmata gia na mporesw na diekdikhsw ayton ton oro. Taytoxrona anagnwrizw pws ena dyo kommatia ths Paparizou exoun kapoia omorfa pop stoixeia kai merika poly spoudaia stoixeia paragwghs. Thelw psyxiatro loipon? Ayto leei h "metallikh" apopsh? Gia peite mou.

Telos na xekatharizw oti den yperaspizomai kanenan. Eimai katheta antithetos sthn eyreyws diadedomenh nootropia diaskedashs kai sxetikhs symperiforas se ayth th xwra, alla thelw na deixw pws ta pragmata den einai panta toso apla oso deixnoun kai den yparxei mono aspro kai mayro, lykos kai probata, "Trend" kai "metal".

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DarkTranquillity
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 18, 2006 8:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 22
Lost Reflection έγραψε:
Egw de tha lega oti eimai metallas alla to thewrw pithano na exw akousei(kai agaphsei) arketa metal sygkrothmata gia na mporesw na diekdikhsw ayton ton oro. Taytoxrona anagnwrizw pws ena dyo kommatia ths Paparizou exoun kapoia omorfa pop stoixeia kai merika poly spoudaia stoixeia paragwghs. Thelw psyxiatro loipon? Ayto leei h "metallikh" apopsh? Gia peite mou.

100% πρεπει παρερμηνευσες την εκφραση
Παράθεση:
ακουει παπαριζου(γενικοτερα, οχι ενα τραγουδακι)

Επισης το να μην παιρνει θεση καποιος ειναι κ αυτο μια αποψη, νιωθεται Wink

_________________

Πες μας τι θα γίνει αν κάποτε θ' αγγίξεις το κορμί σου, Και το βρεις τσακισμένο απ'τις πληγές, Και γύρω
σου κούκλες χλωμές ανίκανες ν' ακούσουν τη φωνή σου, Κι οι αλήθειες σου να σέρνονται στο πάτωμα γυμνές....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Phantom Duck
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2006 11:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 1106 Τόπος: Λιμνούπολη Τώρα Βλέπω: , τώρα δεν βλέπω
Lost Reflection έγραψε:
O idios mesos metallas exontas sto nou tou oti kanei kati to diaforetiko apo "th maza" den antilambanetai oti ntynetai akribws opws oi alloi metallades me ta metal mplouzakia tou kai ta skismena tzhn tou.


Ακόμα και αν δεν θέλεις να ανήκεις στην "μάζα", ανήκεις στην "μάζα που δεν θέλει να ανήκει στη μάζα". Ό,τι και να κάνεις, πάντα θα υπάρχουν κάποιοι με τις ίδιες απόψεις σαν εσένα, με τους οποίους πολλοί (καλώς ή κακώς) θα σε κατηγοριοποιούν μαζί τους.

Δεν είναι "κακό" να ανήκεις σε μία μάζα (δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς άλλωστε), αρκεί να σε εκφράζει αυτό που κάνεις/είσαι, και να μην είσαι προκατηλειμένος προς τους υπόλοιπους. Το αν η μάζα που συμπεριλαμβάνεσαι ανήκει στην πλειοψηφία ή στην μειοψηφία του πληθυσμού έχει σημασία μεν, βαριέμαι να το αναλύσω δε Razz

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2006 7:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
H lexh "maza" xrhsimopoieitai kyriws me arnhtikh ennoia kai afora perissotero th nootropia para thn koinwnikh omada sthn opoia anhkeis. Fysika kai den einai kako na anhkeis se mia koinwnikh omada, apla nomizw pws prepei na pairneis tis apofaseis kai na kaneis tis energeies sou panta symfwna me thn proswpikh sou antillhpsh, akomh kai an xreiastei na ertheis kai se sygkroush me ta stereotypa ths koinwnikhs omadas sthn opoia anhkeis. An kapoios to kataferei ayto, aytomatws anhkei se mia koinwnikh omada kai taytoxrona de mpainei sth logikh "ths mazas".

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Celestial_Maiden
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2006 7:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: NeTWoRK.STaFF ::
:: iN.IY ::
:: NeTWoRK.STaFF ::<br>:: iN.IY ::

Συμμετέχει από: 24 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 708 Τόπος: IY4ever Τώρα Βλέπω: NANA,Gokinjo,Chevalier,YamaNade,Nodame and various doramas and jtv shows
Re paidia eleos. To image einai auto pou metraei diladi?
O ka8enas goustarei tin mousiki pou tou aresei kai teleiose.
Ti 8a pei metallas, gothas, skulas ktl?
Auta einai gia paidakia tou gumnasiou.
Poserades uparxoun pantou den exoun na kanoun mono me to metal i opoiodipote allo kinima.
Mas aresei kati? To akoume.
Den mas aresei? Den to akoume.
To na asxoloumaste me to ti kanoun oi guro mas oli tin ora mas kanei xeiroterous kai apo ta poseria.
Sorry ligo geniko to post mou alla telospanton apo tin os tora empieria mou se auto ton sumperasma exo katalli3ei.
Eleos pia me tin greekoulia tou stul emeis eimaste oi kaloi kai oloi oi alloi poserades, floroi ktl.
Emeis na'maste kala kai na pername kala kai oi upoloipoi efoson den mas enoxloun as einai ki autoi kala.

p.s. sorry den exo diabasei ola ta post tou topic, mono ta prota kai kurios apeu8unomai sto original post me to opoio anoi3e i suzitisi.

_________________

http://www.iy4ever.net - come join the madness ^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
maraki
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 25, 2006 7:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
nai re paidia ti kako me auto to eimai metallo-foraw maura.. an me deis na kukloforw ston dromo APOKLEIETAI na me peraseis gia kati tetoio alla eimai... den ehei nohma h emfanish alla an auto pou akous to agapas kai to niw8eis... ti ma se kanw egw kopelia an foras maura kai akous green day kai him! ase pou den einai ola ta metalla kaka paidia opws lene ew sunantisei skatopaida alla kai pragmatika teleia atoma tespa METAL IS THE LAw!!!!!!!!
Rock On Dude! Rock On Dude!

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Missing_Score
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 26, 2006 3:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 16 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 592 Τόπος: Narshe Τώρα Βλέπω: South Park (μη βαρατε!)
Nαι εννοειται αυτο. Υπαρχουν ομως στιγμες που ψαχνεις την ντουλαπα και βρισκεις την μπλουζα της χ,ψ μπαντας, θυμασαι της συναυλιες, και φορας αυτη τη μπλουζα, βγαινεις στον δρομο η πας σε κανα μεταλλαδικο (συναυλια ακομα καλυτερα) και νιωθεις διαφορετικα. Η μονο εγω το παθαινω αυτο;

_________________

Μελος της Αγιας Τριαδας: Gatts, Zengar, Kenshiro
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
o diaolos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 03, 2007 8:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 30 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 13 Τόπος: sthn toualeta ths kolashs(nai,exei kai toualeta) Τώρα Βλέπω: esena
Ola afta einai pap*ries.O ka8enas exei dikaiwma na akouei oti thelei(apo bathtub shiter mexri paparizou!)Mporei na akouw edw kai xronia metal xwris na to deixnw idiaitera(de 8elw na ginomai pozeras)kai na niw8w kapoio ratsismo gia alla eidh mousikhs(vlepe skilitika kai ta loipa skoupidia tou eidous)alla sunexizw na pisteuw oti oloi einai eleu8eroi na akoune oti 8eloun.Ta peri metalladwn kai tredadwn einai ki auta pap*ries.O ka8e an8rwpos dialegei poia 8a einai h mousikh pou 8a akouei kai pws 8a zei genikotera.

_________________
DANCE WIT DA DEBIL!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης