Το ξέρατε ότι resutoran σημαίνει ρέσταραν;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Kare Kano
merlin
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2006 4:21 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 106 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: School Rumble
Αφότου εκβίασα ένα φίλο μου να μου το κατεβάσει ...(είμαι κακός το ξέρω) (δεν έχει emoticon διαβολάκι Crying or Very sad ), είπα να του ρίξω μια ματιά.

Ήμουν εντυπωσιασμένος από το ανίμε (από τα καλύτερα που έχω δει), αλλά με τον τρόπο που τελείωνει σε αφήνει μετέωρο.

Πρέπει να πω ότι το manga είναι πάρα πολύ καλό. Ίσως τα παραλέω επειδή αυτό είναι το πρώτο μου manga, αλλά πρέπει να πω ότι σε πολλά σημεία με άγγιξε και είναι και ο λόγος που έχω χάσει τον ύπνο μου τις τελευταίες μέρες.

Το κακό είναι ότι έχω μόνο μέχρι τον 18 τόμο. Crying or Very sad

Αλήθεια ποιά η γνώμη σας για το manga;
Εγώ μέχρι τώρα έχω εντυπωσιαστεί.

Μάλλον τελικά θα το πάρω όλο αυθεντικό, γιατί κατα την γνώμη μου το αξίζει.

_________________
Τελικά οι διάφορες σειρές ανίμε είναι μίκρες ή εγώ της τελείωνω πολύ γρήγορα...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2006 12:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Παράθεση:
(δεν έχει emoticon διαβολάκι Crying or Very sad )
ase ase prepei na ananeosoumai ta emoticon ligo se afto to forum ..

to anime to eida kai egw sxetika prosfata kai nai mou areseai polu ...alla to telws ... o theos na to kanei telos auto tespa ...
to manga to katevasa kai egw alla den to diavasa akoma ... ostosw exw ws to vol 19 ! to opoio mporeis na to katevaseis apo edw http://www.tokyotosho.com/details.php?id=30428 ^^

o logos pou den to xekinisa einai h elipsi xronou kai to oti me xenise to sxedio tou manga otan to proto eida

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
merlin
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2006 3:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 106 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: School Rumble
Για το σχέδιο δεν μπορώ να πω κάτι. Είναι το πρώτο μου manga, όποτε δεν μπορώ να κρίνω.

Πάντος από ιστορία και χαρακτήρες έμενα μου άρεσε πάρα πολύ.

Αχ, μακάρι να το ξαναβγάλουν σε ανίμε αυτή την φορά ολοκληρωμένο.

_________________
Τελικά οι διάφορες σειρές ανίμε είναι μίκρες ή εγώ της τελείωνω πολύ γρήγορα...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2006 4:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Παράθεση:
Για το σχέδιο δεν μπορώ να πω κάτι. Είναι το πρώτο μου manga, όποτε δεν μπορώ να κρίνω.
enoousa se sxesi me to anime ^^ Razz

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
red pyramid
Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 17, 2007 11:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 110 Τώρα Βλέπω: polla kai diafora
Kare Kano είναι απλά μαγεία!!! Very Happy Έχω τους 4 πρώτους τόμους και πάμε για το 5.Και η Yukino είναι σίγουρα η πιο όμορφη κοπέλα σε manga. Embarassed Θεά,όπως και Arima.

_________________
I found Jesus...He was behind the sofa the whole time.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsuki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 30, 2007 12:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 10 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 147 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: One Piece,Naruto Shippuuden, Bleach...
Exo diawasi kamia 5-6 tomous apo auto to Anime k mou ixe aresi.To Anime den to exo katewasi akoma ,alla exo skopo na to katewaso auton ton kero.Aaaaaa den mou arese omos pou lete oti den exi kalo telos Crying or Very sad telspa tha ine sigoura kalo Anime Smile

_________________
Anime Forever
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης