Το ξέρατε ότι matsuei σημαίνει απόγονοι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Downloads/Αρχεία    Manga Download Requests
Wadoria
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 03, 2007 6:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 329 Τόπος: Ιωάννινα Τώρα Βλέπω: bleach,Hero Tales,Elemental Gelad
Egv kanv direct download mangas apo to site www.stoptazmo.com !!Den me exei apogohteysei mexri tvra Very Happy

_________________

See my Anime list!!
To decide what to do with the future is to be human.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Toushiro
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 04, 2007 2:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 8 Τόπος: Athens Τώρα Βλέπω: Trinity blood, Bleach, Naruto Shipuuden, Inuyasha
Paidia, molis graftika sto site auto k exo pathei overload. xeromai para poli pou anakalipsa ena tetoio site ... Very Happy . Loipon, as rotiso k ego. Pou mporo re paidia na bro to CodeGeass, ( kati eixate pei alla den to katalaba ) to Inuyasha, to kekkaishi kai to Basilisk ? Exo psaksei alla dn brisko k polla. Koitakste, den ta thelo se morfi book alla se binteaki ( avi h allo ) . Einai spastiko na diabazeis to manga kai meta na to blepeis sto pc h sthn Tv. Parepiptontos, tora pou mou dothike i eukairia exo na po oti eida Full metal alchemist sti tileorasi me ellinikous ipotitlous !!! Kai omos . . . Kanoume mia arxi re paidia !!! Tespa, euxaristo ek ton proteron . . . Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
clares fun
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 07, 2007 7:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 115 Τόπος: kallithea athens Τώρα Βλέπω: one piece -bleach-naruto ta manga
to soa einai ena game to opoio m arese para polu k kapou akous oti uparxei pls thelw plhrofories!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 08, 2007 12:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Οταν ψαχνεις για κατι θα πηγαινεις στον αναλογο τομεα. Ξερω πως προερχεται απο παιχνιδι αλλα οτι εχει σχεση με manga θα πηγαινει στον τομεα manga και αυτο ισχυει για ολους τους αλλους τομεις Smile

moved

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
trynksssj2
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 09, 2007 2:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 07 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 62 Τόπος: Αλμυρός Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuden
Merged με το ανάλογο topic Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 2:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
μήπως γνωρίζει κανείς ή έχει κάποιο link ώστε να κατεβάσω το επικό έργο του Tezuka το Buddha??είναι οχτάτομο και αμφιβάλλω αν κάποιος το χει ανεβάσει στι internet...... Sad

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Darcia
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 11:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 782 Τόπος: Θεσσαλονίκη, μεγάλη φραπεδομάνα Τώρα Βλέπω: την τύφλα μου
τετοια μανγκα δεν ειναι για να τα κατεβαζεις αλλα για να τα αγοραζεις
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 11:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Συμφωνω,και εγω,το manga εχει διαφορετικη ατμοσφαιρα και ισως λιγο καλυτερη απο το anime.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
trynksssj2
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 2:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 07 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 62 Τόπος: Αλμυρός Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuden
Τα posts μεταφέρθηκαν στο σωστό topic Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 3:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
Monkey D Luffy έγραψε:
Συμφωνω,και εγω,το manga εχει διαφορετικη ατμοσφαιρα και ισως λιγο καλυτερη απο το anime.
E? δεν ήξερα πως το Buddha έχει βγεί και σε anime...

Όσο για download evelinxouz δε νομίζω να το βρείς πουθενά. Για αγορά πάντως κοίταξε στο amazon.co.uk θα βρείς τον κάθε τόμο 6-7 λίρες, δηλαδή 9-10 ευρώ.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 4:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
Παράθεση:
Τα posts μεταφέρθηκαν στο σωστό topic


χίλια συγγνωμη moderator trynksssj2 Sad



Παράθεση:
τετοια μανγκα δεν ειναι για να τα κατεβαζεις αλλα για να τα αγοραζεις


έχεις δίκιο darcia απλά τώρα τελευταία έχω αγοράσει αρκετά και η τσεπούλα μου είναι μείον Sad

Παράθεση:
? δεν ήξερα πως το Buddha έχει βγεί και σε anime...

Όσο για download evelinxouz δε νομίζω να το βρείς πουθενά. Για αγορά πάντως κοίταξε στο amazon.co.uk θα βρείς τον κάθε τόμο 6-7 λίρες, δηλαδή 9-10 ευρώ.


ghostdog υπάρχει το manga για αγορά και Ελλάδα συγκεκριμένα στο βιβλιοπωλίο Πολιτεία έχει όλους τους τόμους απλά όπως προείπα είναι λίγο δαπανηρα Sad

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 4:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Στο Solaris εψαξες;Εχει τωρα κ αλλο καταστημα στη Γλυφαδα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Phantom Duck
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 6:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 1106 Τόπος: Λιμνούπολη Τώρα Βλέπω: , τώρα δεν βλέπω
Το Solaris αποκλείεται να έχει οποιοδήποτε manga / κόμικ φθηνότερα από την Πολιτεία, οπότε και να πας δεν νομίζω να καταφέρεις τίποτα.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 6:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
Παράθεση:
Το Solaris αποκλείεται να έχει οποιοδήποτε manga / κόμικ φθηνότερα από την Πολιτεία, οπότε και να πας δεν νομίζω να καταφέρεις τίποτα.


yeap! ακριβώς

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 12:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Που βρισκεται η Πολιτεια;Eνδιαφερον μου ακουγεται.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης