Το ξέρατε ότι okurimono σημαίνει δώρο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Culture & Life Style    βοηθεια για japanese soft drink
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 30, 2007 7:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
ισως το θεματακι να ειναι λιγο ασχετο με anime αλλα αν γινεται ας με βοηθησει καποιος!πρεπει να παρουσιασω στη σχολη μου ενα προιον απο Ιαπωνια απο αποψη μαρκετινγκ.Eπελεξα να παρουσιασω soft drinks βλεπε coca cola ομως θα πρεπει το συγκεκριμενο αναψυκτικο να παραγεται απο ιαπωνια η για να το πω αλλιως να εχει δημιουργηθει στην Ιαπωνια Cool !Αν καποιος γνωριζει καποια μαρκα αναψυκτικου επειδη εχω δει οτι αρκετοι απο δω εχουν παει ιαπωνια ας μου προτεινει καποιος ενα γνωστο ιαπωνεζικο αναψυκτικο αν υπαρχει φυσικα! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Avenger
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 30, 2007 7:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 695 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Apeires grammes kwdika ....
Hm .... Pocari Sweat?

Egw pou to dokimasa meta apo athlitismo itane drosistiko kai anazwgonitiko. Sou edine ftera!!!! Hm .. oxi allou itane ayto.

Xwris plaka twra Razz psaksto sto google ... geysi itane san gliko nero ... nomizw einai japanese only.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Avenger στις Δευ Απρ 30, 2007 7:46 pm, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
yami-chan
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 30, 2007 7:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1132 Τόπος: tooku basho de..
wikepedia is your friend http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_soft_drinks_by_country#Japan

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 30, 2007 11:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
τελειο το pocari sweat φαινεται ιδανικο για την εργασια μου και ναι ειναι ιαπωνικο!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy απο τι φαινεται ειναι αρκετα διασημο ευχαριστω πολυ παιδια γιατι ημουν λιγακια αγχωμενη για το αν θα ευρισκα κατι

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dr_Slump
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 24, 2007 12:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 24 Αύγ 03 Δημοσιεύσεις: 39 Τόπος: Αθήνα
Calpis uber alles.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης