Το ξέρατε ότι usagi σημαίνει κουνέλι/λαγός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γραφικά    Griever's creations
Griever
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 06, 2007 10:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 04 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 202 Τόπος: ιωάννινα Τώρα Βλέπω: Olo to kainourio season


To proto mou wallpaper me vector tracing.Peite mou tin gnomi sas kai osoi asxolountai me vector tracing thelo na mou peite an to lineart einai kalo kai ti mporo na beltioso.Mexri tora walls eftiaxna me magic wand/lasso kai autin i methodos den einai i kaluteri an thes na ftiaxeis walls se megales analuseis kai na einai k kathara.

PS:ena xrisimo link ap opou ematha vectortracing: http://www.ferricorp.com/public/forum/viewtopic.php?t=202&sid=8e1828ff4a9586c1535bd5731cc19f59

EDIT:Mia "komiki" parallagi tou parapano:


EDIT2:Ena kainourio,arketa proxeiro mias den xrisimopoiisa kan vectoring...apla mou arese to sxedio pou eftiaxa sto backround kai eipa na to xrisimopoiiso:P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Griever στις Κυρ Δεκ 16, 2007 11:30 pm, 13 φορές συνολικά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 07, 2007 1:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
πολυ ωραιο το wallpaper και ωραια τεχνικη απο ότι είδα!! δεν την εχω δοκιμάσει ποτέ! σε ευχαριστω προσωπικα για το link γιατι μου φαινονται αρκετά πληρεις οι οδηγίες!!!Kambareee! Very Happy Very Happy

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Griever
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 10, 2007 10:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 04 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 202 Τόπος: ιωάννινα Τώρα Βλέπω: Olo to kainourio season
Eixa ftiaxei kai kati themes gia kinita symbian os s60 2nd edition feature pack 3,dld nokia kinita opos to n70.Link osoi thelete na ta dokimasete.Exo 2 apo rozen maiden,1 apo claymore kai 1 elfen lied.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 10, 2007 7:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Αμαν και ποτε θα κατσω να μαθω vectoring T__T
Πραγματικα μου φαινεται πολυ λεπτομερης δουλεια και δεν εχω σταθερο χερι...και δεν εχω παλιοτερη version του Photoshop(οι οδηγιες που εβαλες ειναι για 7,0 εχω CS2)...παντως τα 2 walls ειναι πολυ ωραια, για πρωτη vector δουλια ειναι πολυ λεπτομερη! Συνεχισε ετσι! Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Griever
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 10, 2007 8:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 04 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 202 Τόπος: ιωάννινα Τώρα Βλέπω: Olo to kainourio season
Thx:) .Dokimase to vectoring,me CS3 to ekana ego.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Griever
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2007 11:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 04 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 202 Τόπος: ιωάννινα Τώρα Βλέπω: Olo to kainourio season
Den eixa asxolithei me brushes kai c4d renders pote kai prin ligo kairo eipa na na dokimaso.Katebasa polla kai idou ta prota apotelesmata:

Dio sigs me kurio thema to artwork tou gunblade tou squall.To poses ores epsaxna na bro mia kali foto kai na katso na kano to trace den perigrafontai>_<.



kai i sig pou xrisimopoio tora


_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης