Το ξέρατε ότι muden σημαίνει ασύρματη επικοινωνία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Ποιές είναι οι καλύτερες αναμνήσεις απο το σχολείο?
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 2:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Αυτό.

Ποιές είναι οι καλύτερες αναμνήσεις σας απο τα σχολίκα σας χρόνια? Αν εχετέ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την GT4md στις Σαβ Δεκ 08, 2007 2:58 pm, 2 φορές συνολικά

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
massimoc
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 2:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 81 Τόπος: athens Τώρα Βλέπω: |Monster|
standar oloi 8a exun..
Ego persi teleiosa to sxoleio kai merika stixeia tou arxisan na m lipoun..
1on.H kopana ths proths oras..
2on.h mpourda dikaiologia ths ka8isterishs m sto ma8ima
3on.h ekfrash " re m!@#$a auth pote evgale vizia kai dn to katalava.."
3on.h ekfrash "re m@$%@a auth pali to idio vraki foraei.."
4on.oi kafriles..
Ax..

_________________


|Respect my authority..|
|Screw you guys, I am going home..|
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 2:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
Φίλε GT4mod προφανώς εννοείς "καλύτερες αναμνήσεις" Rolling Eyes
Επειδή είναι και στον τίτλο του θέματος καλύτερα να το αλλάξεις γιατί βαράει άσχημα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
izo
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 3:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Απο το δημοτικο: Η Ναντια

Απο το Γυμνασιο: Ιωαννα, Μαρια, Αννα, Δεσποινα Cool

Απο το Λυκειο:Ακομη για λιγο καιρο η Δεσποινα, και η Μινα,
η ΓεωργιαΤζωρτζινα) και η Μαριαννα ,
η Ολγα ,και η Τονια απο τα Ιωαννινα που την πετυχαμε στην 5ημερη...

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
erouchinamadara
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 3:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 19 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 1063 Τόπος: Κουφια γη (τακλαμακαν συγκεκριμενα)
izo έγραψε:
Απο το δημοτικο: Η Ναντια

Απο το Γυμνασιο: Ιωαννα, Μαρια, Αννα, Δεσποινα Cool

Απο το Λυκειο:Ακομη για λιγο καιρο η Δεσποινα, και η Μινα,
η ΓεωργιαΤζωρτζινα) και η Μαριαννα ,
η Ολγα ,και η Τονια απο τα Ιωαννινα που την πετυχαμε στην 5ημερη...

Μεγιστε izo RESPECT!!! Cool Laughing Η πιο ωραια αναμνηση μου ειναι τοτε που τα χα καλα με ολους και ετρωγα καλα!!!Αλλα αυτο κρατησε για λιγο.Ωραια αναμνηση ειναι τοτε που ακουσα για 1η φορα απο εναν κολληταρι για τον Naruto

_________________


BAKA!!My legend start at the 12 century
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kabez
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 4:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Πως ήταν ο προηούμενος τίτλος θέματος?



.

Από αυτά που θυμάμαι εγώ πριν από κάποια χρόνια όταν πήγαινα και εγώ σχολείο είναι:

1)Το καθημερινό κλωτσομπουνίδι για την σειρά στο κυλικείο χεχε

2)Το mini golf:Σε ένα θρανίο παίρνεις ένα κοπίδι ή ένα ψαλίδι και αρχίζεις και σκάβεις μια μικρή τρύπα(παίρνει συνήθως 1 διαδακτική ώρα και κάνα 2 διαλείματα).Μετα με ένα στυλό κάνεις κυκλικές ζώνες γύρω από αυτήν την τρύπα και γράφεις διάφορα νούμερα-πόντους.
Παίρνεις μετά μια μπιλίτσα αεροβόλου, 2 στυλό-μολύβια για μπαστούνια και το πρωτάθλημα mini golf 1 vs 1 αρχίζει για ακόμα μια μέρα!Hooray!

3)Τον απίστευτο χαβαλέ σε κάποια μαθήματα όπως Οικιακή οικονομία στο Γυμνάσιο και στα ενδοσχολικά μαθήματα όταν δίναμε πανελλήνιες (όπως Θρησκευτικά πχ)Ξέχναγες εντελώς ότι ήσουν σε σχολείο εκείνες τις ώρες.

4)Τις καθημερινές φιλοσοφικές συζητήσεις γενικά αλλά και ιδιαίτερα για παιχνίδια με την υπόλοιπη τετραμελή καφροπαρέα είτε στα διαλείματα, είτε μέσα στο μάθημα.

5)Την ημέρα συνάντησης γονέων-καθηγητών που όλοι σκεφτόμασταν σατανικά σχέδια για να λείπουμε από το σπίτι ή κάτι διαφορετικό όταν θα γυρίσουν οι δικοί μας εξαγριωμένοι με τον έλεγχο στο ένα χέρι και την κατάνα στο άλλο..

6)Τις απίστευτες φάρσες και χαβαλέ μέσα στο μάθημα σε καθηγητές δειλά δειλά στην Α' Γυμνασίου , με τσαμπουκά μέχρι την Γ' Γυμνασίου-Αρχές Α' Λυκείου, και μέχρι το τέλος Λυκείου να μην γνωρίζουμε όρια πια..

7)Τις σκέψεις και τα όνειρα που κάναμε όταν θα ερχόταν το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες που λέγαμε όλοι από όλα τα σχολεία σε όλη την χώρα κάτι που σίγουρα περιελάμβανε την φράση "..αραχτός σε ένα νησί στην Ελλάδα σε μια παραλία όλη μέρα.."

CoolΌταν οι καθηγητές μας αρχίσανε και νοιώθανε τον πραγματικό ρόλο τους και μας κάνανε συζητήσεις και μαθήματα για την ζωή γενικά και όχι για τα μαθήματα συγκεκριμένα(σελίδα 34 κάτω κάτω, 5η γραμμή..).Τότε ήταν ώρες που όλοι τους ακούγαμε και ήταν από τις πιο πολύτιμες πραγματικά όχι μόνο στο σχολείο αλλά σε όλη τη ζωή.

9)Το αξέχαστο γέλιο του *** το οποίο ήταν δυνατό και χαρακτηριστικό και κάθε φορά προκαλούσε προβλήματα στην γύρω παρέα επειδή ήταν ο μόνος που ακουγόταν από τους καθηγητές.Ο *** ήταν ένας συμμαθητής ο οποίος μίλαγες 12,5 δευτερόλεπτα μαζί του το πολύ και πάθαινες κρίσεις γέλιου.Και *αμώ τα άτομα!!Απερίγραπτες καταστάσεις!Ειδικά όταν ήταν με έναν άλλο ήταν το καλύτερο δίδυμο που σου έκανε κοιλιακούς από τα γέλια.Χμμ.. τώρα που το θυμάμαι καλύτερα δεν τον έχω δει ποτέ μα ποτέ όμως σοβαρό με ίσιο το στόμα του στην τάξη!Πάντα με ένα μικρό χαμόγελο ο τύπος(που στη συνέχεια κλασικά έπαιρνε κλίση..)

10)Από Α' δημοτικού μέχρι και Γ' Λυκείου στα σχολικά χρόνια που έβλεπες ότι όσο προχώραγε η τεχνολογία και η μόδα πόσο μας επηρέαζε.Από το κρυφτό μέχρι τις τρελόμπαλες, κάρτες "Ανατριχίλες", κάρτες Πόκεμον μετά, το αξέχαστο χρονικό στην Α' Γυμνασίου με τα Gameboy color(gba advance οι πιο τυχεράκηδες) και τις κασέτες pokemon κόκκινη,μπλε και μετά κίτρινη.Είναι και άλλα πολλά τώρα που αφορούν και τεχνολογία και μόδα(είχαμε από τις πρώτες γκοθάδες στην τάξη στο χεχε) που αν τα γράψω τώρα δε θα τελειώσει μέχρι μεθαύριο αυτό το post.



Συχνά αναρωτιέμαι πάντως πως ακριβώς κατάφερα και χώθηκα σε ΑΕΙ με αυτό που μου αρέσει μάλιστα μετά από τόσο χαλαρή και χαβαλετζίδικη ζωή στο σχολείο!Ίσως επειδή όταν μέτρησε πραγματικά συνηδητοποιήθηκα..Who knows..

Όπως και να έχει πρέπει να το πω κάποτε και αυτό επειδή θα σκάσω:

School nerds,που χάσατε όλα σας τα μαθητικά χρόνια μέσα στα βιβλία, κυνηγόντας βαθμούς και γλύφοντας καθηγητές take THIS!! Razz
Cool

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jojimbo_project'03
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 4:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: berserk
Aυτα που δεν θα ξεχασω ειναι πολλα, αλλα κυριως δεν θα ξεχασω πραγματα οπως τις γνωριμιες, το απειρω γελιο που βγαζαμε, τις πλακες κλπ

Συμβουλη προς παιδια που ειναι ακομη μαθητες. Σε καμια περιπτωση χασετε την ευκαιρια να απολαυσετε αυτο που ειστε τωρα.

Και για κανεναν μα κανεναν λογο μην χασετε την 5ημερη

_________________
The blossom of the blossoms is the chery blossom.
Samurai is the man among men.


Spoiler:

http://www.youtube.com/watch?v=mHLob2mFE1E
Fear of the apex predator
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 5:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
jojimbo_project'03 έγραψε:

Και για κανεναν μα κανεναν λογο μην χασετε την 5ημερη


Εγώ άσχετα που δεν πήγα πενταήμερη και παρόλο που δεν το μετάνοιωσα ακόμα και σήμερα,για πολλούς λόγους (σοβαρούς όμως) έχω να πω ότι όσοι λένε ότι:

"Δε θα πάω πενταήμερη γιατί θέλω να διαβάσω.."

απλά ψάχνουν χαζές δικαιολογίες για να μην πάνε εκδρομή.Λες και τώρα 5 μέρες διαβάσματος παραπάνω θα σε κάνουν από 14.000 μόρια σε 19.000 μόρια ,που σιγά το διάβασμα κιόλας, όλη μέρα με το ps2 και άπειρες ώρες ύπνου θα είναι όσοι δεν πάνε εκδρομή εκείνες τις μέρες(μαθηματικά αποδεδειγμένο αυτό)

Αυτή η εκδρομή θα είναι από τις τελευταίες φορές που θα κάνετε χαβαλέ και να περάσετε ωραία με τους συμμαθητές σας.. πιστέψτε με, μετά θα χαθείτε θέλετε δε θέλετε..

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 08, 2007 5:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Από το σχολείο, μου λείπει η τρίτη λυκείου, οι φιλίες που είχα τότε, ο χαβαλές που κάναμε, τα φροντηστίρια με τους καθηγητές οι οποίοι όλως παραδόξως ξέραν πότε να κάνουν πλάκα και να περάσει πιο ευχάριστα η ώρα και φυσικά η πενταήμερη απλά μια αξέχαστη εμπειρία που θα ήθελα να την επαναλάβω... Τρίτη λυκείου με τα ίδια άτομα στην τάξη θα την ξαναέκανα ευχαρίστως, παρόλο το άγχος των πανελληνίων.

Φυσικά πρέπει να πω, πως οι όποιες φιλίες υπήρχαν τότε, χαθήκανε μέσα στους πρώτους μήνες του καλοκαιριού.... Μερικά από τα πράγματα που σπάστικα αλλά δεν πειράζει, έτσι είναι η ζωή.

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 1:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
to oti teleiose .........

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Phantom Duck
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 2:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 1106 Τόπος: Λιμνούπολη Τώρα Βλέπω: , τώρα δεν βλέπω
Ευχάριστες αναμνήσεις από το σχολείο ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑαχεμ... ναι.

Το σχολείο είναι το μόνο πράγμα που συχαίνομαι όσο δεν πάει άλλο. Η στιγμή που τελείωσα την 3η Λυκείου είναι η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου μέχρι σήμερα, ενώ οι χειρότεροι εφιάλτες μου είναι πως είμαι ακόμα στο σχολείο και παιδεύομαι με τα μαθήματα/εξετάσεις/καθηγητές κλπ. Όποτε περνάω απ' έξω μου διαλύει την ψυχολογία μόνο και μόνο που το κοιτάζω. Πραγματικά τα ευχάριστα σε σχέση με τα δυσάρεστα που μου προκάλεσε είναι πολύυυυυυ λίγα, δεν θα άντεχα με τίποτα έναν χρόνο παραπάνω σε αυτήν την φυλακή που ονομάζεται σχολείο.

jojimbo_project'03 έγραψε:
Και για κανεναν μα κανεναν λογο μην χασετε την 5ημερη


Εννοείται αυτό. Σκεφτείτε πως η πενθήμερη θα είναι μια εμπειρία ζωής και θα την θυμάστε για πάντα, ενώ 5 μέρες σπίτι είναι 5 μέρες ρουτίνας και καθημερινότητας.

Βέβαια εγώ δεν πήγα στην πενθήμερη επειδή δεν γούσταρα να πάω (ειδικά με κάτι ζώα που ονομάζονται συμμαθητές), δεν το έχω μετανοιώσει και δεν πρόκειται να το κάνω ποτέ. Όμως όσοι θέλετε να πάτε, μην αφήσετε την δικαιολογία της βαρεμάρας ή του διαβάσματος να σας πτοήσουν αλλιώς θα το μετανιώσετε με τον καιρό.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 3:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
Εγώ πάντως τώρα πια μόνο καλές αναμνήσεις έχω απ'το σχολείο. Δευτέρα και τρίτη λυκείου έχω ρίξει το μεγαλύτερο χαβαλέ της ζωής μου... αυτά τα πράγματα δε ξαναγυρνάνε... Smile Και το φοιτητηλίκι έχει το χαβαλέ του και τη πλάκα του δε λέω , αλλά εκείνες τις εποχές επι καθημερινής βάσεως γινόταν χαμός... οι χαζομάρες και οι τρέλες που κάνεις στο σχολείο δε θα επαναληφθούν...

Και οι φίλίες από την εποχή του σχολείου είναι οι πιο δυνατές , οι πρώτοι έρωτες αξέχαστοι... άντε σε λίγο θα με πάρουν τα ζουμιά Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 11:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Ax siginithika posa years paw pisw.Thimamai tis katalipsis sth Graba ta molotof party tis apokries to tsigaro sta kryfa stis toualetes tis mazemenes kopeles stis toualetes xmm a nai kai ta kafrilikia mes th taksh tous kathiigites pou kapioi extos apo zwa htane kai gamata atoma ton gousgouniari gymnasth kai th mis pip* th kathigitria ton aglikon.Wrees epoxies pera apo ta kafrilikia kai ola ta ala ousiastika perase wrees faseis.Snif. Very Happy Razz

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 3:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Phantom Duck έγραψε:
Ευχάριστες αναμνήσεις από το σχολείο ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑαχεμ... ναι.

Το σχολείο είναι το μόνο πράγμα που συχαίνομαι όσο δεν πάει άλλο. Η στιγμή που τελείωσα την 3η Λυκείου είναι η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου μέχρι σήμερα, ενώ οι χειρότεροι εφιάλτες μου είναι πως είμαι ακόμα στο σχολείο και παιδεύομαι με τα μαθήματα/εξετάσεις/καθηγητές κλπ. Όποτε περνάω απ' έξω μου διαλύει την ψυχολογία μόνο και μόνο που το κοιτάζω. Πραγματικά τα ευχάριστα σε σχέση με τα δυσάρεστα που μου προκάλεσε είναι πολύυυυυυ λίγα, δεν θα άντεχα με τίποτα έναν χρόνο παραπάνω σε αυτήν την φυλακή που ονομάζεται σχολείο.

jojimbo_project'03 έγραψε:
Και για κανεναν μα κανεναν λογο μην χασετε την 5ημερη


Εννοείται αυτό. Σκεφτείτε πως η πενθήμερη θα είναι μια εμπειρία ζωής και θα την θυμάστε για πάντα, ενώ 5 μέρες σπίτι είναι 5 μέρες ρουτίνας και καθημερινότητας.

Βέβαια εγώ δεν πήγα στην πενθήμερη επειδή δεν γούσταρα να πάω (ειδικά με κάτι ζώα που ονομάζονται συμμαθητές), δεν το έχω μετανοιώσει και δεν πρόκειται να το κάνω ποτέ. Όμως όσοι θέλετε να πάτε, μην αφήσετε την δικαιολογία της βαρεμάρας ή του διαβάσματος να σας πτοήσουν αλλιώς θα το μετανιώσετε με τον καιρό.


Συμφωνώ περίπου με τον προλαλίσαντα!!! Δεν λέω ότι ήταν άσχημα...και τις πλάκες μας κάναμε, και καλούς καθηγητές είχαμε, και ρίχναμε και καμιά κοπάνα....και, και, και....αλλά, πρωϊνό ξύπνημα, αγωνία για τα διαγωνίσματα, άπειρα καφάσια με ενέσεις σε κάτι τρελά 7ωρά με φυσικο-μαθηματικά, άγχος για τις Πανελλήνιες και άλλα...όχι, ευχαριστώ...δεν θα πάρω.... Το μόνο που μου έχει λείψει πολύ είναι ορισμένα παιδιά απο την τάξη που κάναμε καλή παρέα. Πάντως για μένα, η φοιτητική ζωή που κάνω τώρα, (και περιλαμβάνει ταξιδάκια στην Ρόδο και επίσκεψη στα...εεε...αξιοθέατα, άνετα ξενύχτια, χαλαρή ζωή, part time jobs, ενασχόληση με δίαφορες δραστηριότητες και καλλιέργεια του ξεραμένου απο τα 12 χρόνια Ελληνικού σχολείου νου, διάβασμα ότι θέλω, όποτε θέλω, κλπ....), είναι πολύ καλύτερη!!! Για το μετά ανησυχώ και το πριν μου είναι αδιάφορο.... Cool

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 3:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Thelo ki ego na pao stin 3 hmeri tis B lykiou (eime tora mathitis) alla den me empisevome giati einai anilika Evil or Very Mad Kai stis ekdromes ola ginonte. G%*@to Confused

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 3
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης