Το ξέρατε ότι in'you σημαίνει γιν-γιανγκ;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Ποιές είναι οι καλύτερες αναμνήσεις απο το σχολείο?
Puppetmaster
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 11, 2007 8:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 612 Τόπος: Thesaloniki Τώρα Βλέπω: Τα ραδύκια ανάποδα!!!
Να μου λείπει, no thank you...προτιμώ αυτό που έχω τώρα στο πανεπιστήμιο. Εκτός από λίγα άτομα δεν με ενδιαφέρει άλλο... Rolling Eyes

_________________
Fear nothing but fear.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
utsutsu
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 11, 2007 9:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 29 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 1762 Τόπος: Αθήνα
liges alla kales.
-To proto htipokardi
-Diagonismos horou se horoesperida (nikisa, looooool)
-I poria mas me tin omada Volley tou sholiou (2i stin Athina k metalio)
-5imeri
-I proti dinati shesi, aaaah...
-Enas apo tou kaliterous filous mehri k simera
-Kati akatalio...alla itan poli orea asthisi
-Kopanes gia na pao spiti na do Captain Harloc, Kabamaru k Saini stin tileorasi (to spiti mou ine shedon apenanti apo to gimnasio-likio mou)

Parolauta den mou lipi to sholio...

_________________
https://soundcloud.com/pressure-spirals/tracks
https://www.pressure-spirals.club/
http://pressuridion.blogspot.com/

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 27, 2007 3:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Δημοτικό: Τα καλύτερα χρόνια της μέχρι τώρα ζωής μου,οπότε όλες οι χρονιές είναι για μένα η πιο ευχάριστη ανάμνηση.
Γυμνάσιο: Τα χειρότερα χρόνια της μέχρι τώρα ζωής μου,οπότε όλες οι χρονιές είναι για μένα κάτι που θα ήθελα να ξεχάσω πλήρως (μαζί με τον στρατό).
Λύκειo: Τα πιο μέτρια χρόνια της μέχρι τώρα ζωής μου,οπότε όλες οι χρονιές είναι για μένα πλήρως αδιάφορες.
Από εκεί και πέρα η σχολή ήταν ότι καλύτερο μετά το δημοτικό Razz .

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ishida
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 28, 2008 9:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 88 Τόπος: Spiti mou Τώρα Βλέπω: Animes
egw akoma paw 1i likiou kai dn skopevw na telioso to likio etsi apla (lew na afisw kai ekei ena simadi oti perasa) Razz Razz

apo to gimnasio mou lipei
1) OLI i palia mou i taksi
2) O polemos me tis kimolies,to sfouggari,tis tsantes,ta vivlia,ta aeroplanakia,ta santouits ton didimwn tis taksis Razz kai me oti alo mporousame na petaksoume Razz
3) O kathigitis tis mousikis pou prospa8ouse na kanei aerodiadromo me ta 8rania (gia na min feugoun ekso apo ta parafira ta aeroplana)
4) I katalipsi (katalipsi na tin kanei o 8eos) kai i 2imeri tis taksis mas (gia tin katalipsi)
5) To svistiko se oles tis karekles kai to liosimo apo to gelio



twra sto likio eimai me kati ala palikaria pou paizame makria gaidoura mes tin taksi kai mpike o dief8intis kai tsimpisame apo mia 2imeri oli Twisted Evil
(Epal paw giafto ginete tis ****anas mes tin taksi) Razz

_________________


My royal self...Is above you pathetic humans
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 05, 2008 5:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
I palia moy parea kai oi kafriles poy kaname stin taksi opos kai to agxos poy eixame me tis kopeles merikes fores...
Tora exo nea parea, kano alles plakes kai einai arketes fores poy moy leipoyn ta palia...
Pos perase etsi o kairos??? Sad Very Happy

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 06, 2008 9:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
λοιπόν αναμνήσεις τι μου θυμίσαται τώρα βρε παιδία !!! λοιπόν στάνταρ πρώτη ώρα κοπάνα κυρίως αν είχα νεα η ιστόρια γιατί δεν μου άρεσε η καθηγήτρια......λολ και πάντα τις 2 τελευταίες ώρες κοπάνα για καφέ με τα παιδία για να κάνουμε χαβαλέ..... τα καλήτερα ήταν οι πλάκες που κάναμε στους καθηγητές.και οτι ξεκίναγα πάντα πρώτο θρανίο και κατέληγα τελευταίο για να παρακολουθώ καλήτερα δηλ, να κοιμάμαι εχω ρίξει κατι ύπνουςςς σσσσ!!!....και απο φίλους ασε........ ενα μόνο ξέρω να πω με οόσους δεν μίλαγα και είμασταν μέσα στην μάνουρα με αυτους μιλάωωω και λεμε για τα παλία γιατι έχουν περάσει και καποια χρόνια απο τοτε που τελίωσα αυτο που μόνο θα θυμάμαι ειναι οτι εκτος απο τις κακές στιγμές......με τους (φιλους)ειναι οτι οι πραγματικοι φιλοι φένονται
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
X-Envy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 14, 2008 1:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 43
Απο το σχολείο δε θα ξεχάσω ποτέ την καθηγήτρια των καλιτεχνικών στην 3η γυμνασίου η οποία ήταν τελείως γεία σου. Έλεγε οτι της κατέβαινε , επαιζε ξύλο με τους μαθητές για πλακα και εμέις κάναμε τι θέλαμε. ένα παιδι σε μια εργασία που μας έβαλε ζωγράφισε ένα π**ς με 2 α*****α και τον βαθμολογισε με 20! Περιττό να πω οτι είχαμε λυθει στο γέλιο ολοι.

Στο λύκειο πάλι υπηρχε αλλο πρόβλημα. Πέθαιναν οι λυκειάρχες! Χρόνια τώρα κανένας δεν έχει βγάλει την 5ετία (μέχρι και καθηγητές μου στο φροντηστήριο που πήγαιναν στο ίδιο σχολείο μας έλεγαν οτι και στα χρόνια τους τα ίδια γίνονταν) μόνο ενας λύκειαρχης την είχε γλιτωσει, αλλα παρετήθικε απο τη θέση γιατί έπαθε καρκίνο..λοιπόν οταν πήγαινα 3η γυμνασίου ως γνωστόν πέθανε ο λυκειάρχης στα μέσα της χρονιάς. Την αρχή της επόμενης χρονιάς που πήγα λύκειο έφεραν για λυκειάρχη έναν απο κάποιο σχολείο άλλης περιοχής γιατί κανένας απο τους καθηγητές δεν ήθελε να αναλάβει χρέη λυκειάρχη (αναρωτιέμαι γιατί) και εδω είναι το κορυφαίο! Μετά τον αγιασμό έβαλαν τον παπά να κάνει ευχέλαιο και εξορκισμό στο γραφείο του λυκειάρχη για να φύγει η ''κατάρα'' και όχι μόνο αυτό αλλα αλλάξαν και θέση στο γραφείο για να έχει καλύτερη θετική ενέργεια! Αυτος ο Λυκειάρχης λοιπόν έκατσε 3 χρόνια και μετα όπου φύγει φύγει..Τώρα απ ότι ξέρω λυκειάρχης είναι καποιος άλλος...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 14, 2008 2:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Εγώ δεν είχα καμία καλή ανάμνηση.Δεν είχα ούτε κοπέλα.Απλά είχα φίλους και τίποτα άλλο.Και έκανα συχνά κοπάνες για να αποφύγω τα πειραχτήρια(μάλιστα θυμάμαι πόσες απουσίες έκανα...128!).

Τώρα μην μου ανοίγεις πληγές.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
L's legacy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 14, 2008 1:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: United Kingdom Τώρα Βλέπω: Μολις τελειωσα το Wolf's Rain-Φοβερο-
Απο περυσι που τελειωσα και εγω το σχολειο μου εχουν λειψει παααααααααρα πολλα αλλα κυριως...
1) οταν με τον διπλανο μου πετουσα χαρτακια μεσα στην αφανα της κοπελας που καθονταν μπροστα μας
2) οταν κοβαμε με τους φιλους μου φυλλα απο τετραδια και βιβλια και τα πετουσαμε ο ενας στον αλλο την ωρα των αγγλικων
3)Οταν τρεχαμε σαν τρελοι απο το γραφειο των καθηγητων στην ταξη για να ενημερωσουμε τα αλλα λαμογια οτι εχουμε κενο(απεριγραπτη χαρα)
4)Ο πιο κορυφαιος υποδιευθυντης(τις πρωτες μερες που εκτελουσε τα νεα του χρεη αντι για κουδουνι εβγαινε αυτος με μια παλια κουδουνα και μας φωναζε)τρελη μορφη μιλαμε
5)Στην πενθημερη παρεα με 10 ατομα και 1 ναργιλε ντουμανιασε τοσο και μετα κοιμηθηκαμε ο ενας πανω στον αλλο(ειχε και γυναικες η παρεα) Razz
α ξεχασα να αναφερω και το απιστευτω νεροchino που εφτιαχνε αυτη που ειχε την καντινα μιλαμε 10%καφες 90% νερο ωραια πραγματα

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Uchiha Sasuke
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 04, 2008 12:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 383 Τόπος: thess Τώρα Βλέπω: D-greyman , Naruto s , Bleach ++++
to oti gnwrisa 3 atoma pou 8a tous 8ewrw gia panta aiwnious mou filous kai oles tis apovoles pou efaga Razz

_________________
I will become strong in my own way.................................

stronger than u BROTHER!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 7:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
thn prwth mou mal#^@a otan ekapsa ena 8ranio!thn kollhtoula mou tzwrtzina ton paida(8elw na ton skotosw),thn prwth filologo kai thn xeiroterh.tis kopanes, ta skonakia(kala kati patentes),tis laxtares stis e3etaseis kai polla alla
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 8:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Πως έκαψες θρανίο ρε θηρίο? Shocked

Είχα δει παρόμοιο περιστατικό που παραλίγο να καεί θρανίο, όταν ένα παλικάρι άλοιψε την επιφάνεια του ***για "πλακα"*** με ζιπέλαιο..

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bulmasmate
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 06, 2008 11:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 27 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 522 Τόπος: Αττική Τώρα Βλέπω: το εγκεφαλικο να ερχεται
οι καλυτερες αναμνησεις μου απο το σχολειο ειναι στο δημοτικο που τρεχαμε απο δω και απο εκει σαν βλαμμενα και επισης απο την δευτερα και τριτη λυκειου που ειμασταν τρια πουλακια καθονταν και την ελεγα στον μαθηματικο συνεχεια που ολο μας κατηγορουσε για τα παντα,καθως επισης και οταν προσπαθουσαν τα ξυπνοπουλια μας ή οι κλωσσες του σχολειου να το παιξουν καπως με αποτελεσμα να μην μπορω να κρατησω το στομα μου κλειστο (με προκαλουσαν,δε φταιω) και να κανω τους γυρω μου με τα σχολια και τις απαντησεις να γελανε....

_________________


Mariel
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Smaragdia
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 18, 2008 6:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: Angel of Wrath::
::Moderator::<br>:: Angel of Wrath::

Συμμετέχει από: 14 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 641 Τόπος: Peiraus
δημοτικο.. σκατα....
γυμνασιο... η χειροτερη εμπειρια...
λυκειο.... τη πρωτη χρονια βρηκα ενα νορμαλ ανθρωπο να μιλαω,,, τη δευτερη μετακομισα και ηρθα πειραια... τη τριτη θα πεθαινα απο αγχος...

τα μονα καλα ηταν οι κοπανες... κανας καφες... εεε

τελος παντων.. απο τοτε που τελειωσα το σχολειο αρχισαν τα καλα Laughing Laughing Laughing

_________________
http://smaragdia.deviantart.com
http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?p=2169677#post2169677
http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=7517&start=0
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
cherry_blossom
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 28, 2008 11:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 325 Τόπος: Somewhere over the Rainbow
afierwmeno sto HyuugaNeji

exw polles kales anamniseis apo to sxoleio.....kafriles kata ti diarkeia tou mathimatos.....gelio mexri dakruwn Laughing Laughing .....(den thimamai kapoia sugekrimeni fasi auti ti stigmi alla oles itan polu super) kai etuxe na eimai stin 3η lukeiou se ena tmima pou imastan 24 paidia kai pou ta 20 itan agoria kai pou me ta alla koritsia den eixa kamia epafi.oute "geia"...
....stenaxwrithika toso pou ithela na allaksw tmima......o lukiarxis omws den me allakse.....etuxe omws ta agoria na einai ta poio apaixta paidia tou sxoleiou kai etsi telika perasa tin kaluteri xronia olis tis sxolikis mou periodou.....
euxaristw kai ton lukiarxi pou telika den me allakse.........kai an den itan aftos den tha gnoriza pote ton kalutero mou filo......(Neji esena ennow... Wink Wink )

Γ_1/ Γ_ΤΕΧ_2 ΑΘΑΝΑΤΟ
ΣΧ.ΕΤΟΣ 2007-08

_________________



"It's the first day of the rest of your life"Timo Maas

Teithes my profile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης