Το ξέρατε ότι oni σημαίνει δαίμονας;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    AMV    Hokuto No Ken Amv
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 26, 2007 2:23 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Υστερα απο τρεις ωρες,καταφερα επιτελους να φτιαξω το amv για το Hokuto No Ken.Το amv αυτο ειναι αφιερωμενο σε ολους τους fan του Hokuto No Ken.
Ενα μεγαλο ευχαριστω επισης στον elissaio που εβαλε αυτο το τραγουδι στο podcast και με ενεπνευσε να φτιαξω αυτο το amv.

http://www.youtube.com/watch?v=2yKTjo8c7W0


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Monkey D Luffy στις Τετ Δεκ 26, 2007 5:27 am, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 26, 2007 4:53 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Kατα την ταπεινή μου γνώμη, το τραγούδι (αν και πολύ ωραίο) δεν νομίζω ότι ταιριάζει για Hokuto no Ken. Παρόλα αυτά, όσο αφορά το συγχρονισμό του τραγουδιού με τις σκηνές τα πήγες πολύ καλά. Περιμένω κι άλλο Hokuto no Ken AMV.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
VitsioMan
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 26, 2007 10:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 287 Τόπος: θεσσαλονικη
Ωραιο το AMV, δεν το εχω δει το anime αλλα πρεπει να ειναι πολυ καλο, και πρεπει να το δω. Εκει που του εχωναι τα δαχτηλα του εκεινος ο ξανθος στο σομα του αλλου λες και τα εχοναι σε καμια τουρτα ηταν ολα τα λεφτα.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 26, 2007 1:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Vetus έγραψε:
Kατα την ταπεινή μου γνώμη, το τραγούδι (αν και πολύ ωραίο) δεν νομίζω ότι ταιριάζει για Hokuto no Ken. Παρόλα αυτά, όσο αφορά το συγχρονισμό του τραγουδιού με τις σκηνές τα πήγες πολύ καλά. Περιμένω κι άλλο Hokuto no Ken AMV.

Mono kati me to tragoudi den teriaze h epidi den ksero iaponika Sad Vasika den exo dei to Anime Alla otan o malias tou evaze daxtilo den teriaze katholou to kommati stin skinh Confused

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 26, 2007 3:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
Πολύ ωραίο το AMV , αλλά θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους για το τραγούδι... Αν και να σου πω την αλήθεια ίσως να μη μου κάθεται καλά επειδή έχω πάντα στο μυαλό μου το "Heart Of Madness" σαν το απόλυτο soundtrack για το Hokuto...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vegita Sempai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 26, 2007 6:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 83 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Τίποτα - Μετά θα δω...
Καλό amv αλλά κυρίως μ'άρεσε το τραγούδι.Γράψε και ποιο είναι καθώς και από ποιο anime ost είναι για να το κατεβάσω Very Happy Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 26, 2007 7:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Vegita Sempai έγραψε:
Καλό amv αλλά κυρίως μ'άρεσε το τραγούδι.Γράψε και ποιο είναι καθώς και από ποιο anime ost είναι για να το κατεβάσω Very Happy Very Happy
Gomen,δεν ειπα ποιο τραγουδι ηταν.
Aπο το anime Tokyo Majin Gakuen Kenpucho Tou το 0:00 AM των Acid.
GT4md:Την σκηνη που λες με τον μαλλια(τον λενε Shin)την εβαλα ωστε να δειξω πως απεκτησε τα 7 σημαδια ο Kenshiro(και καλα ενα πραγμα "Fated to Kill).

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης